CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 9766|Reply: 32

kenapa susah sangat aku nak pergi berubat..

Baru ni aku buka pasai nak cari ustaz atau bomoh yang bole berubat sihir tahap 4 aku ni..
Masalah sekarang ni bile ramai org nak membantu n bg tempat berubat aku plak mcm terhalang jer..
ade sahaja halangan nya..tetibe nak cuti pon ssh..mungkin dah byk sgt aku g berubat dan duit byk sgt habis kot..ah serabut betoi..
selalu nak g berubat aku terus start keta n tanpa pkir ape ape mesti aku cari tpt yg org suruh g..tapi kali ni lain sgt..
aku try call org yg kenalkn ustaz tp bila nk g mcm tak bole je..aku mesti akn rase, bole ke aku baik..sbb sakit aku jumpa sape yg berubat pon still xhilang..
Sedih menimpa nasib aku ni..dah byk sgt tpt n byk jgk aku kena tipu ms nak byr ckp boleh baik..
tapi bile dah byr call n wasap xreply..tapi bukan semua tpt la mcm tu..ada jgk yg try cume tak boleh baik je.
Mungkin sbb tu aku fedup untuk berubat..sakit makin menjadi tp ssh sgt nak baik..ramai jguk ustaz bomoh scan ckp siam..siam di tahap yg tinggi..
knpe la ade lg sihir sihir xguna ni...Rase susah sgt..sampai duit simpanan pon dah kering..nak g berubat still nak pkai duit byk kn...aduhai..
MOHON LAH..bagi pendapat n cara nak paksa aku berubat..asyik ade halangan n berat sgt ni..sihir dlm badan ni mmg buat aku makin xlarat sakit tulang tulang..
selalu sgt rase benda bergerak dlm perut bahu tangan..sakit tapak kali.....hati makin berat nak berubat..
nasib aku still xmalas nak solat..aku selalu solat hajat..hanya pada allah aku berserah...

Tu yg aku nak tanye tdi... TT ni duk kat kwsn mane.. Byk tmpat yg aku tau yg boleh rawat mslh sihir ni... Bayaran pun ikut rasa hati.. Takde cas mengarut2.. Cuma nak tulis satu2, pening la aku..

sihir tu yang 'menghalang' tu.

Kasihannya tt ... Ko nak org tlg heret ke atau ustaz dtg rumah

sudah menjadi kebiasaan manusia.. akan salah kan org lain... kamu berubat merata tempat ... dah tak baik mesti ada sebab nya... mungkin kifarah untuk kamu.. jangan salah kan orang lain tt... cuba lah berpuasa... dekat kan diri pada allah... usah tetap usaha ... TT kene kuat kan semngat untuk pergi mencari ubat... kesembukan itu datangnya odari allah.. bukan dari perawat... kalau berubat tak baik.. sabar lahh mungkin belum masa lagi kamu untuk sihat...

Bkn slh kan org lain..cume bgtw masih x baik..
cume ade 1 tpt aku rase tipu..sbb die xreply n xjwb wasap sedang kn kakak tu aktif je wasap die..sy xslh kn sesiapa.mgkin xserasi kot..

Follow Us
mcm mana TT tau kena sihir?

samperit replied at 9-8-2015 12:14 PM
mcm mana TT tau kena sihir?

masa g berubat tahu kena sihir tapi xbaik baik..
mula jd xboleh tido mlm asyik terjaga..pastu rase tertekan mcm nak gile..pastu ok sakit mcm kena curuk dgn jarum..
ade benda bergerak dlm bdn..

trojani replied at 8-8-2015 07:40 PM
mula jd xboleh tido mlm asyik terjaga..pastu ras ...

punca sihir tu dari siapa/mana? msti ada sbb kan? cuba cerita dr mula

trojani replied at 9-8-2015 11:40 AM

TT...
dari cerita TT ni..rasanya macam santau..
saya ada kisah pasal santau ni..
cerita benar..akibat dengki, dia hantar sihir santau (santau macam2 jenis.santau tuju, angin dan paling bahaya..santau melalui makanan) ..lama2 jadi kanser
dan itulah sihir yang selalu dihantar untuk menghapuskan orang, melalui penyakit...dan kanser adalah yang paling mudah supaya orang tidak perasan itu sebenarnya buatan sihir..

apa pun, hanya TT saja yang tahu..

TT..Sahabat...kita bersihkan hati kita dulu...bacalah surah al ikhlas sebanyak yg dapat...bila2 masa....di mana2...insyaAllah...

Ipo replied at 9-8-2015 01:11 PM
TT...
dari cerita TT ni..rasanya macam santau..
saya ada kisah pasal santau ni..

my mom dulu selalu sangat kena sihir.... zaman i belum lahir...zaman abg2 masih kecik lagi....

tapi skrg ni dia dah tua..skrg ni kene cancer plak

Tak payah nk cerita lebih2 kt internet pasal sihir sebab bukan semua org percaya. Kena gelak je. Pm me TT. InsyaAllah aku akan tolong u apa yg patut.

rasanya elok saudara mula amalkan manzil utk menagkis sihir dlm badam jgn lupe berubat juga.
elok mintak pandangan dgn encok junied dlm blog nampak hati.

trojani replied at 9-8-2015 12:40 PM

Kalau betul puncanya sihir yg melibatkan jin jin apapun tak kira siam ke apa, dan ada kerasukan masa berubat, aku cabar ni ngadap aku, aku nak tengok jin mana yg dikatakan kuat sangat tu....... tapi aku kat JB.... macam???? ada berani?????? aku ni jenis tak de belas kasihan dengan jin, kasi bunuh  habis

Tapi kalau ko wassup aku masa ni, memang la aku x jawab, hp baru beli termasuk kelaut la pulak.... huhuhu

hantukiller replied at 13-8-2015 05:07 AM
Kalau betul puncanya sihir yg melibatkan jin jin apapun tak kira siam ke apa, dan ada kerasukan ma ...

ok tq..nnt sy call

nahh panglima pemburu hantu dah sound ..ape lagii tt.. kasik henjut satu kali g jb.... bio otai hk kasik zassss zass dan zass ..kikikikiki

Dear TT...

buat solat sunat taubat and hajat banyak banyak..its free je k..

amalkan zikir ya hayyu ya qoyyum (1000x)

Bnykan solat taubat, tahajjud jgn tinggal, zikir jg  lepas, saya pernah alami perkara yg sebegini, tp saya bukan di sihir tp saya terkena gangguan jin, selepas berubat saya faham bhawa di dunia ni kita berkongsi alam dengan makhluk lain yg kita tak nampak,

Mcm saya, ustaz yang mrawat saya mklumkan bahawa badan saya ada jalan/lubang/lorong yg membuatkan jin suka masuk dan membuatkn saya sakit, bagi mengelakkkan perkara2 berikut saya harus mendekatkan diri dengan Allah, klu dulu saya seorang yg lalai, tp skrang saya cuba dan sedang memperbaiki mana2 kelemahan saya.. Alhamdulillah...  

Contoh2 sakit yg saya alami akibat gangguan jin tu badan saya hilang air tahap 4 tanpa sebab,saya di masukkan ke wad kerana itu.
Saya semput dan sukar bernafas walaupun paru2 saya kering, segala sendi2 saya sakit, saya tak boleh kerja, tp skarang semua dah brakhir,. Alhamdulillah... Harap tt bersabar dan selalu dekatkan diri dengan Allah... Tq.

hantukiller replied at 13-8-2015 01:07 PM
Kalau betul puncanya sihir yg melibatkan jin jin apapun tak kira siam ke apa, dan ada kerasukan ma ...

mcm berminat jer nak pi berubat kat u

12Next
Return to list New