CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: XxNotTruexX

[Politik] Majority Pelancong Malaysia Suka "Asah Pedang" ketika ke Bandung

fire_place replied at 3-10-2015 10:49 AM
Pemandu pelancong aku org indon sendir cakap masa kat sana..'kak dijaga suaminya baik2 ya..disana ba ...

Ha..ha....tepat sekali ayat laki kau....

Muka hodoh sama perangainya.....

@trisnalovezul .....lihat kamu, ini bukan fitnah iya...ini pengalaman sendiri...

jazaa100 replied at 3-10-2015 11:24 AM
Dik...ada ke chinese gi bandung bawak balik telekung sulam utk ah soh?

ada.. jiran i chinese tapi dia moslem... pergi bandong bawak balik telekong sulam sulam cantik tawww....

dik jazaa pernah pergi bandong tak?
dekat sana ada jual banyak lagi barang selain telekong...
selain itu bandong juga ada tempat menarik untuk dilawati...
tapi biasak la ommah melayu sunni jikalau ke bandong wajib lah beli telekong berbondong bondong... oh yeaahh

peYno replied at 3-10-2015 11:17 AM
ni lebih luahan cemburu
bukan particularly pada org mesia je.. pada sume pelancong pon

nak cemburu buat apa..aku sendiri mix nak ckp dr rupa,kalau cemburu org lain lagi cantik xlah org sebelum ni tanya lesbian ke,sbb kalau puji perempuan cantik mcm nak makan,stendet cantik untuk aku beza.kalau acara gimnastik ke aku mmg xkn tgk gerakan,tp badan dan rupa.sbb tu gimnastik aku akan tgk peserta rusia je.sbb badan mcm barbie doll kaki panjang.peserta lain termasuk malaysia sdiri peha hodoh.mmg hakikatnya tu yg aku jumpa.3 org yg betol2 cantik masa kat bandung aku jumpa famili keluarga dok sebelah villa kitaorg,umur 40an cantik,anak2 pun cantik.xpuas2 aku puji dpn suami,ni kawasan perkampungan sikit,bukan bandar bandung

Lpstu budak cashier kat cibaduyut,muka mmg cantik gila,depan2 aku puji dia sambil bg extra tip sbb cantik luar dlm.dgn doktor pelatih kat satu klinik ni aku bawak sbb anak aku xsihat masa bcuti.doktor tu cantik walau dh berusia sbb kacukan belanda,arab.pelatih tu xda kacukan pape tp tetap cantik

Kalau stendet tahap kecantikan kau tahap tertentu apa aku boleh buat.sbb tu kalau org cakap org bandung cantik2, aku akan tanya balik r u sure? Kalau org kategorikan mcm alyssa  soebandono tu cantik secara berdepan.aku mmg suruh periksa mata balik je.

white_musk replied at 3-10-2015 11:40 AM
ada.. jiran i chinese tapi dia moslem... pergi bandong bawak balik telekong sulam sulam cantik taw ...

Chinese muslim lain dik....
Klu chinese muslim blh caya dari melayu yg azali muslim.....gi bandung ada muslihat tersendiri....

Akk tak penah gi bandung & tak terasa pun nak gi dik...

rospinki posted on 3-10-2015 02:48 AM
Oo tahu..tahu sumbat ke tahu busuk tu? Hahaha

serius sis .. tahu sumedang

jazaa100 replied at 3-10-2015 11:50 AM
Chinese muslim lain dik....
Klu chinese muslim blh caya dari melayu yg azali muslim.....gi bandun ...

bagus lah dik jazaa tak terasa nak pergi ke bandong... bahaya tau...
lebih lebih lagi jika dik jazaa membawa somi...

Follow Us
peYno posted on 3-10-2015 03:14 AM
dan org johor asal jawa persisir pantai

ye ..  seperti biasanya

white_musk replied at 3-10-2015 11:56 AM
bagus lah dik jazaa tak terasa nak pergi ke bandong... bahaya tau...
lebih lebih lagi jika dik ja ...

Akak lah white musk....

White musk muda dari akk tau....

jazaa100 replied at 3-10-2015 11:30 AM
Ha..ha....tepat sekali ayat laki kau....

Muka hodoh sama perangainya.....

Pergi negara lain ni kebanyakan jurujual aku jumpa beradab,sopan..walaupun tgk2 je.tp pengalaman aku masa dibandung kalau yg indonesia sdiri yg dr jakarta nampak mewah dilayan gred A, kalau x org tu terconggok dibuat mcm tunggul.

Biasanya aku xpandai nak beza2kan kau sape aku sapa.tp kat bandung mmg aku buat gini,sbb bila aku kena masih ok xkisah,bila mil aku kena dilayan org tua mcm gitu..mmg aku layan mcm selayaknya pembantu rumah dapat lah.

Bagusnya travel ni satu bg aku..kita akan nampak kehidupan org negara senang,mcmne perwatakkan berbanding kehidupan org negara yg xsenang,tp berusaha cuba nak senang.tp ntah lah..perangai org negara lain yg susah xda lah gini pulak.

InVendeTTa replied at 3-10-2015 10:53 AM
ALahai..muka sinetron pon kalo kotor berlendir dgn yeast infection dgn bertakung sperma laki random  ...

tau takpe. kalu kurang iman pun, tapi stil ada harga diri/akal > napsu takdenya pat kotoq berlendior dicari dah macam rumah kongsi pulak.   

Hahahah lawak laaa.. memeng dari dulu mcmni kot

HAHAHAHAHA

kan bangkem dah penah bagitau

dulu bangkem rajin la join member2 bangkem ke bandung ni

cikcur kat bandung ni kebanyakkannya bukan full time

majoriti part timer, student, model dan ada yang siang keje kedai kain, malam jadi call girl

persis pelakon sinetron

bangkem nak ke sana lagi ujong taun ni hehe

kambeng_masam replied at 3-10-2015 08:57 AM
kawan2 aku yg dah pernah pergi ke jakarta bandung bagai...siap pesan kat aku. kalau nak ke sana...ja ...

ya ke beng?

masa aku pergi, cewek2 sana tak ada la comel lote
hauk jugak....lebih kurang je yg dtg mesia ni

pengemis ada la..asyik duk ngekor je..

tgo tajuk ingat ASAP PEDANG

La ingatkan asah pedang tu apa benda?

Wanita2 sunda mmg x asing dgn org luar... sama2 nusantara lgilah x kisah...sbb dgn belanda pun boleh. Sbb tu sana ramai yg muka mix2.

Meols kenal sorg pengimport telekong ni cerita...malaysian pergi sana nk beli telekung sambil2 mencelup gadis2 factoru outlet.

Kwn aku cakap...
Beza pompan Malaysia dgn Indonesia ni mcm sudu dengan cawan...
Klu di Malaysia, sudu goyang utk bancuh kopi..
Klu di Indonesia, cawan yg goyang time bancuh kopi... :

fire_place replied at 3-10-2015 11:45 AM
nak cemburu buat apa..aku sendiri mix nak ckp dr rupa,kalau cemburu org lain lagi cantik xlah org ...

Ala..x pyh kat bandung,kt kedai dobi area tmpt tgl umh sy ni pun pmpuan indonesia ni nk try suami sy.

Mula2 sy mls nk turun kete, jd suami sy la amik comforter2 tu..ttibe suami sy call suh turun kete n msk kedai.pelik juga sbb mmg lama gak suami sy dlm kedai tu..bila sy mlangkh masuk, sy tgk suami sy tgh senyum sumbing.jd mst ade smtg wrong dlm fkrn sy. Pmpuan indon ni sy nmpk mmg tgedik2 dpn mata sy n bole tye mcm2 pd suami sy,tersengih2 dgn suara manja. Sy pun senyum jela,tibe2 pmpuan tu tye sy sama ada sy ni pkerja suami sy?

Sy pun jwb la yg sy mmg PA suami sy..suami msk dlm kete terus lps tu.sy mlyn je cloteh si pmpuan tu yg byk btya perihal suami sy n tgk ape yg die nk..mmg lama die nk bg comforter tu pdhal bkn byk pun comforter2 sbb mmg nmpk directly. Bila sy da byr,die kim salam pd suami sy. Pastu sy tye blk,betul ke awak nk kirim salam pd suami sy?

Tkejut die n terus die minta maaf pd sy atas alasan suami tu nmpk berusia bbanding sy,semnjak tu mmg sy x g dobi tu lg. Sy ada ckp dgn die lain kali ckp tu pandang2..jgn main interview je.kan dah dpt..

@cinamedun
Tu bukti kuntul Malingsia hebat banget donk, sampai ke Kota Kembang sono ngasahnya .....jawak gak mampu ngasah pedang gitu kan...

Dr siam ke bandung pulak... So mana bini yg laki asik ke bandung hati2 ye...walau maksiat ada dimana2 hatta teman sepejabat dan maid dlm rumah