CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fynnkakiblock

Fazura Bercinta dengan Siapa? Gambar Suspek #82

311gurl replied at 23-10-2015 07:11 PM
GUYS, TGK RING TU,, bukan calang2 laki boleh bagi cincin sebesar ituu

dulu bukan heboh ke kata abang wemy yang beli sebab nak pujuk masa kecoh cite abang wemy bercinta dengan retis indon...

eyansss replied at 23-10-2015 09:21 PM
dulu bukan heboh ke kata abang wemy yang beli sebab nak pujuk masa kecoh cite abang wemy bercinta  ...

ya ampun uols caya gosip sheols dgn abg remy tu>??

kalau gosip pun dh tntu repoter rotikaya/BN cedok,,
tak pun dh heboh online,,,

stakat gosip mulut je pun sheols dgn abg remy,,xde bukti langsung,,
remy tu ramai fans, sure akan ada fans yg detect,, ni xde apa pun

311gurl replied at 23-10-2015 09:35 PM
ya ampun uols caya gosip sheols dgn abg remy tu>??

kalau gosip pun dh tntu repoter rotikaya/BN  ...

hahahaa...  tak perasan la heboh ke tak kat bn or rotikaya...  tapi bukan ke masa tu memang kecoh abeh...  hahahaha...

Gigih akak throwback nak tgk komen korg tp still xde jwpn gak..ekceli akak pun suka dgn nazreem musa abg si umie nazirah tu.kaya pun kaya.dok kat uk kan dia??akak x rase dia gayah.akak ade je kwn jenis gitu,jenis lembut.tp ramai peminat sbb soft spoken gitu.siap pandai masak dan suka tgk rancangan stylista kat tv9 tu..huhu

Santeira replied at 22-10-2015 10:19 PM
aku tak tgk meletop. kalau dia bimbo dr segi itu ialah sbb dia tak buat preparation secukupnya dan ...

kalau uols tengok fazura mengacara dulu2, sheols tak pernah bimbo ok. english pun ok. dah tu kan job sheols, neelopak tu dibayar kot utk mengacara pasal gosip artis kenapa tak prepare dulu? lagipun orang dah tegur pun masih jugak blur.. tiap2 kali pulak tu. kalau dah malas sangat quit the job je lah bukan tunjuk kebodohan sendiri. Fazura dulu siap mengacara V chanel lagi. Kalau bimbo macam neelofa dia takkan dapat mengacara international show senang2 kot.

HannahMontana replied at 22-10-2015 08:19 PM
Siti Nurhaliza Trauddin tu rampas Datuk Khalid Mohd Jiwa  daripada Tengku Zawiyah , relax sa ...

sape kata orang tak hencap? berbakul2 kot orang hencap siti tapi bukan kat bod dia la.. kalau kat sini byk je karats gaduh dgn org yg hencap dia pasal dia rampas dato k tu.. tak update perkembangan ke?

Follow Us
elle_april replied at 24-10-2015 11:48 AM
sape kata orang tak hencap? berbakul2 kot orang hencap siti tapi bukan kat bod dia la.. kalau kat  ...

ko paste link kat aku

aku nak baca kecaman tu..

aku ingat ko semua puji melangit dia berjaya merampas Datuk Kentut

elle_april replied at 24-10-2015 11:01 AM
kalau uols tengok fazura mengacara dulu2, sheols tak pernah bimbo ok. english pun ok. dah tu kan j ...

itu dah topik lain dah. fazura tak bimbo mengacara? her english is mediocre at best. kebimboan dia masa mengacara menyebabkan dia bergaduh dgn marion masa dorang dua2 mengacara program MyEG extra time 5 tahun lepas. bergaduh kat laman sosial dulu melibatkan nasa dan klubbkidd sekali. dan soal bimbo lopa mengacara dah off-topic dlm thread ni. aku jawab ada forummer tanya kenapa stok hensem pandai kaya mcm nasa tak nak kat fake, so aku jawab la kenapa.

HannahMontana replied at 22-10-2015 08:19 PM
Siti Nurhaliza Trauddin tu rampas Datuk Khalid Mohd Jiwa  daripada Tengku Zawiyah , relax sa ...

Nak like beribu kali komen ni !!!

Btw sapa yang nak upkan sangat Sara Ali tu cakap Fazura itu ini uols kenaika perangai Sara Ali? Pernah dok satu kelas dgn Sara Ali?
Kalau tak baik buat diam okayy. Nanti sendiri malu susah pulak..

jess1205 replied at 24-10-2015 02:50 PM
Nak like beribu kali komen ni !!!

Btw sapa yang nak upkan sangat Sara Ali tu cakap Fazura itu i ...

soo? ko kenal dan dok satu kelas dgn fake? at least kat dalam porem ni mmg ada stok kenal fake dan sekelas dgn fake sejak zaman sekolah.

Tak pulak aku cakap aku kenal dengan fake kan... Cup..Kat komen aku tu ade cakap aku backup fake ke? Takde kan? Nak meroyan nape?? Buat rilex udah la..

jess1205 replied at 24-10-2015 03:00 PM
Tak pulak aku cakap aku kenal dengan fake kan... Cup..Kat komen aku tu ade cakap aku backup fake ke? ...

kalau semua org kena kenal dgn retis utk komen pasal/bekap dia tak guna buka bod gossip nok. gosip pasal jiran mak tiri laki kerani sekolah kau sbb kenal dia saja.

Santeira replied at 24-10-2015 03:01 PM
kalau semua org kena kenal dgn retis utk komen pasal/bekap dia tak guna buka bod gossip nok. gosip ...

So maksudnya kena org yang sama kelas dengan fake kau aje boleh bergosip lah ye? Macam tu ek? Lepastu orang taknak pakai pendapat kau kau nak hencap? oh... mcmtu yer... Baiklah..

Baru aku tu pulak kalau nak bergosip ni kena sekufu.. Kalau tak suke retiss tu mesti sama2 tak suka..Dah nama pun bod gosip mesti ade yg suka ada yang tak kan.. Nak angin pesal? Baik tak yah masuk bod gosip kalau mcmtu.

jess1205 replied at 24-10-2015 03:04 PM
So maksudnya kena org yang sama kelas dengan fake kau aje boleh bergosip lah ye? Macam tu ek? Lepa ...

eh takde pulak aku cakap mcm tu. ko tanya tadi org yg bekap sara ali kenal sara ali ke? aku kata tak perlu kenal utk bekap dia atau gosip pasal dia. tapi aku kata at least ada org kenal fake kat sini. sila fahamkan.

jess1205 replied at 24-10-2015 03:06 PM
Baru aku tu pulak kalau nak bergosip ni kena sekufu.. Kalau tak suke retiss tu mesti sama2 tak suka. ...

eh, berlagak mangsa pulak. bukan ko tanya tadi kenal ke sara ali nak bekap dia? sendiri yg imply pastu tuduh org lol.

Santeira replied at 24-10-2015 03:07 PM
eh takde pulak aku cakap mcm tu. ko tanya tadi org yg bekap sara ali kenal sara ali ke? aku kata t ...

Aku cakap mcmtu sebab aku memang kenal Sara Ali & aku tak pulak cakap aku suka fake ye. Dan aku tak suka yg dok sokong Sara Ali tu pasal aku tau hauknya perangai dia. Perangai fake kalu org sm klas dia tau tu bahagian dialah, tapi disini aku bercakap mewakili AKU yg kenal sara ali. Faham tak ayat aku? Aku nak bergosip secara berhemah, gaduh2 bodoh sebab retis atau nak komen sarkastik memang aku tak berkenan okay. Hauk sangat perangai mcmtu

jess1205 replied at 24-10-2015 03:11 PM
Aku cakap mcmtu sebab aku memang kenal Sara Ali & aku tak pulak cakap aku suka fake ye. Dan aku ta ...

so back to the gist again. perlukah kenal sara ali utk bekap dia? ni bod gosip kot. perangai fake pun hauk juga. adakah sbb seseorg itu hauk masa sekolah dia kekal hauk sampai skrg? ini bukan gaduh pun. cuma ko je ala sentap when i stated yg tak perlu kenal retis utk bekap dia.

HannahMontana replied at 24-10-2015 01:22 PM
ko paste link kat aku

aku nak baca kecaman tu..

aku bukan karats siti gigih nak cari satu2. ada je byk orang hencap tak kira dlm thread siti atau pun dalam thread suami artis dirampas org. You didnt read it doesnt mean nobody tak hencap sheols okeh.

Santeira replied at 24-10-2015 02:47 PM
itu dah topik lain dah. fazura tak bimbo mengacara? her english is mediocre at best. kebimboan dia ...

iols hanya mengatakan yg lopa tu memang bimbo dr post u je. dah sah2 sheols bimbo. fazura gaduh2 dgn fazura pun takde la sebimbo lopak yg blur dgn show sendiri. btw iols bukan karats dua2. tapi to say that lopa tak bimbo is so... blind. u sendiri kata tak tengok dia mengacara kt meletop camana so orang yg tgk tu siap dah bukak benang pasal kebimboan lopa kot.. lol