CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Abu_Muslim

ISU RAMBUT BUKAN AURAT- ASTORA PEMBOHONG BESAR

Close [Copy link]
Originally posted by golok mail at 3-9-2004 10:34 PM:
aku ngan kenkawan aku????
kau ngan kenkawan kau mana deen????
sume tak support kau pun????
diorang tak kagum ngan astora nie ke????lol:lol

sabarlaaa deen...............macam yg aku selal ...

aku sokong+support ngko golok... :pompom::pompom::pompom::pompom:

Originally posted by NagaVillage at 4-9-2004 01:45 AM:

aku sokong+support ngko golok... :pompom::pompom::pompom::pompom:

Aku juga. Sebab aku tak nak pakai seluar pendek masa main bowling. :malu::malu:

[fly]:pompom::pompom::pompom::pompom::pompom:[/fly]

Originally posted by deseree at 4-9-2004 01:49 AM:

Aku juga. Sebab aku tak nak pakai seluar pendek masa main bowling. :malu::malu:

ehe deseree... sokong juga ek.. caya lah...:clap::clap::pompom:

golok...[fly]:pompom::pompom::pompom::pompom::pompom:[/fly]

pasal tajuk nie berkaitan dengan astora jabat..............inginlah aku memanjangkan kisah anwar plak kat sini.astora juga dalam tulisan2 beliau seringkali menulis dan mencuit akan isu liwat anwar ini.dan dalam tulisan2nya dulu dia juga seringkali memperlekehkan para penyokong anwar kononnya mereka tak tahu 'kisah sebenar' ini.

namun apabila aku bertanya akan 'kisah sebenar' yg beliau tahu itu tidak pula beliau berani utk kedepan menjelaskannya.....paling hebat dia boleh buat ialah memberitahu akan adanya mangsa liwat anwar yg mengaku depan ust taib azzamuddin(mangsa itu tidak dikenali dan tak pula dipakai sebagai saksi).

itu sajakah 'kisah sebenar' yg beliau tahu????:lol

Originally posted by golok mail at 4-9-2004 11:25 PM:
pasal tajuk nie berkaitan dengan astora jabat..............inginlah aku memanjangkan kisah anwar plak kat sini.astora juga dalam tulisan2 beliau seringkali menulis dan mencuit akan isu liwat anwar  ...

wah2... caya lah Golok... [fly]:solute::solute:[/fly]

Follow Us
Originally posted by golok mail at 2004-9-4 11:25 PM:
pasal tajuk nie berkaitan dengan astora jabat..............inginlah aku memanjangkan kisah anwar plak kat sini.astora juga dalam tulisan2 beliau seringkali menulis dan mencuit akan isu liwat anwar  ...

Terlangsung ko bercakap pasal Pemikir Islam saudara Astora Jabat golok, elok rasanya ko bagitahu kenkawan ko yang cukup alim tentang Islam itu sehinggakan syumul nsana syumul sini, jelas dan nyata sana jelas dan nyata sini bahawa Maideen ada membuat borang standard bagi mereka untuk menyangkal tulisan Astora Jabat dengan hujah yang Maideen rasa mereka akan anggap intelektual.....prrrrrrrpfffft!:lol....Dan sampai kiamat pun hanya hujah 'intelektual' ini lah yang lebai lebai mlang mmpu utarakan.

Kalau ada kenkawan golok nak pakai borang yaang Maideen sediakan, silakan lah...hahahhahahalol:lol

http://forum.cari.com.my/viewthr ... ge=1&highlight=

Maideen~ Dan mereka ada hati nak kritik Astora Jabat...prrrrrrpfffft
:bgrin:

grugals This user has been deleted
Originally posted by golok mail at 3-9-2004 10:34 PM:
aku ngan kenkawan aku????
kau ngan kenkawan kau mana deen????
sume tak support kau pun????
diorang tak kagum ngan astora nie ke????lol:lol

sabarlaaa deen...............macam yg aku selal ...
:hug::hug::hug::hug::hug::setuju::setuju::setuju::pompom::pompom::pompom::pompom::bgrin:

takder geng tuh grugals...:p

deen tu baik sebenarnya NV.ko kena memahami dia,bukan sengaja dia jadi cam tu bongap!,cuma bak kata dia,tunjukkanlah sijil dari tuhan!!!!!kalau tidak selama-lamanyalah dia akan angap aurat tuh sekadar tutup depan dan belakang jeeeeee!:bgrin::bgrin::bgrin::kerek:

Originally posted by Maideen. at 3-9-2004 04:38 PM:
Sama ke tidak?....tak ada jawapan pon...

Ini thread asal...coba ko cari sekali lagi. sama ker tidak....aku ingatkan ko pakar doa masuk jamban...lol:lol

[url]http://forum.cari.com.my/view ...

jawapan aku pat soklan mengong mu jelas dan nyata kan maideen???? amalan masing2 la.... takkan itu tak faham gak.....
hahahahaahahahahaha.... mengong sungguh mung maideeng.... biaq p lar dia nak baca doa ker tak, nak langkah kaki kiri ker kanan, pasai dia setaraf ngan amalan dia, dan aku ngan amalan aku.... aku cuma kasik tau perkara yang simple.... wat per ko nak banding2kan aku??? Itu lagik tugas besar dan jihad ko????

bukan macam ko maideen, tak sama ngan ko, ko tak puas hati......

Originally posted by guagcore at 2004-9-5 04:05 AM:

jawapan aku pat soklan mengong mu jelas dan nyata kan maideen???? amalan masing2 la.... takkan itu tak faham gak.....

bukan macam ko maideen, tak sama ngan ko, ko tak puas hati......

Hehehehe....agak ny sama lah yer.....maklum lah ilmu ko sepruh sama macam Rabea Al Adawiya...prrrrrrpfffft:lol

http://forum.cari.com.my/viewthr ... ge=5&highlight=

Ko agak Rabea tu nahi mungkar ke hulu nahi mungkar ke hilir, jelas dan nyata ke hulu jelas dan nyata kehilir, hukum Allah kesana hukum Allah kemari, jugak kah guangore? Hahahahahahahalol:lol

Originally posted by Maideen. at 5-9-2004 08:57 AM:

Hehehehe....agak ny sama lah yer.....maklum lah ilmu ko sepruh sama macam Rabea Al Adawiya...prrrrrrpfffft:lol

[url]http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=103785&page=5&hig ...

hahahahahahahahahahaha..... patut la dok berzaman ko dok ulang mende yang sama...... takkan aku nak kata hang tak paham, kan???? tapi klaka lah..... kalu dia nak Isle ke sana, Isle ke sini... tak de kene mengena ngan aku..... gitu gak amalan aku tak dak kene mengena ngan beliau.... aper yang jadi masalah ko kalau pong ilmu aku hanya seperatus dari ilmu dia?????? ko susah hati ka????? erkkkkkk, soklan aku yang dulu tu.... ni ker jihad besar ko???

Hehehe...tidak lah tu agak nya yer....prrrrrrrpfffft.:lol

Kalau fahaman dia tentang aurat berbeza dari ko, dia jugak yang salah ka guangore? Jelas dan nyata jugak ka? Hahahahhhalol:lol

Originally posted by Maideen. at 5-9-2004 12:49 PM:
Hehehe...tidak lah tu agak nya yer....prrrrrrrpfffft.:lol

Kalau fahaman dia tentang aurat berbeza dari ko, dia jugak yang salah ka guangore? Jelas dan nyata jugak ka? Hahahahhhalol:lol

hahahhahahahahahaha.... apsal maideen, dia ada kata ka aurat tu pakai spenda ngan coli ka????? waaa!!!! ni sudah bagus nih........ abih tu dia ada kata pasai aurat lelaki jugak ka????? mungkin taraf ko setara ngan dia jugak kot.....

Originally posted by guagcore at 2004-9-5 12:53 PM:

hahahhahahahahahaha.... apsal maideen, dia ada kata ka aurat tu pakai spenda ngan coli ka????? waaa!!!! ni sudah bagus nih........ abih tu dia ada kata pasai aurat lelaki jugak ka????? mungkin ta ...

My reply:-

Lahhhh guagcore, apasal Pak Bowtie tu bising2 pasal rambut & aurat wanita? Ada tak wanita2 Islam cacat otak or mengalami permanent damage disebabkan tudung? Kalau ada tu, boleh jugak produce kat sini. He he he.

Originally posted by Baiduri Othman at 5-9-2004 05:28 PM:

Lahhhh guagcore, apasal Pak Bowtie tu bising2 pasal rambut & aurat wanita? Ada tak wanita2 Islam cacat otak or mengalami permanent damage disebabkan tudung? Kalau ada tu, bole ...

hahahahahahaha.... yang cacat otak pasai pake tudung, tak penah la aku dengar.... tapi yang permanent damage pasai hal tudung ni aku rasa ko pong tahu saper kan???????

Originally posted by guagcore at 2004-9-5 09:16 PM:

hahahahahahaha.... yang cacat otak pasai pake tudung, tak penah la aku dengar.... tapi yang permanent damage pasai hal tudung ni aku rasa ko pong tahu saper kan???????

Bestnya jawapan awak tu! Saya taulah siapa yg mengalami PERMANENT HEAD DAMAGE tu yg asyik fikir siang mlm tentang rambut bukan aurat wanita tu. Kesian dia kan. Tak lama lagi dia tu...... lol:lol

Originally posted by guagcore at 5-9-2004 09:16 PM:

aku rasa macam tahu je siapa!!tapi kalau aku sebut nama kang,dia kuar kan pulak hukum hakam baru sebab aku pitnah dia!kang dia serang pulak aku! lombu tino dah ada dah,nanti muncul pulak lombu jantan!!!!!:cool::music:

Originally posted by Baiduri Othman at 4-3-2004 08:31 AM:
Siapa kata tak ada yg tak berani pakai mcm tu? Kalau dibolehkan memang ramai wanita2 di Msia yg nak walk in bikinis or even topless. Ia melambangkan civilization & kemajuan.

:cak: :devil:

:nyorok: