CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anaphylaxis

kawan lelaki

wahh.. metal head ropanya..
lagu metallica bawah ni layan tak..

sori TT.. interframe kejap..

capiloton replied at 1-1-2016 12:45 AM
wahh.. metal head ropanya..
lagu metallica bawah ni layan tak..

Layan laaa...legend

kisahnya dulu aku ada kawan baik lelaki. tapi end up dia jadi ejen insurans terus dia berubah. bila aku tegur dia pun dia sempat lagi nak promo insuran.kwn ppuan tempat aku ni depan lain belakang lain. aku ni different. aku selalu buat apa yg aku rasa betul. orang boleh nasihat aku, tapi tu suma depends kat aku utk amik ke x. tapi diorg.. entah.. aku malas dhla nak kawan dgn ppuan. aku bukan stor gegel sgt kot.

Rate

1

Kalau aku pun suka kwn dgn lelaki je.kebanyakkan kwn aku lelaki.tp bg aku lelaki ni kau xboleh elak lah,kau bataskn diri kau sbgai kwn
Nanti mesti nak lebih dr tu,ada sekali tu sampai aku baling hadiah lelaki ni bg,sbbnya dh terjatuh hati.sdgkn aku anggap kwn je.

Tp best kwn dgn lelaki,gurau ckp mmg jujur.aku dlm alam nyata bukan sorg yg suka g ikut kwn perempuan.aktiviti aku dgn lelaki bnyak.
Kawan perempuan mmg boleh ckp xda kot,sbbnya aku tgk kwn baik sesama diaorg,mcm belangkas,tp belakang boleh pulak kutuk,umpat.
Kalau xsuka knp xckp dpn2,bukan sorg tp banyak aku jumpa gini..sbb tu aku dulu masa study bnyk menyendiri dlm bilik,xsuka bgaul sgt.

Rate

1

x kisahlah kawan lelaki atau perempuan.yang penting dia seorang kawan yang kita serasi.kalau kawan lelaki, carilah lelaki yang menghormati perempuan supaya x menjadi mangsa pada kawan berlainan jenis yang tangannya macam labah2 atau melakukan gangguan seksual lain...nak berkawan tapi ambil kesempatan pulak jadinya

Rate

1

Klo tak reti kawan ngan pompuan besok dah kawin naya ler, melekat je ngan tok laki sampai dia bosan

Peh tu carik kawan laki lagi walo dah nikah, gila laa tu

Saya tau sangat pompyan mayu ni terlalu dewakan kaun jantan, saya tauu , saya ni jantan okkk , agaknya pengaruh hindu masih kuat dlm society melayu , budaya hinduism mmg dewakan orang jantan, nk nikah pompuan kne kasik.mas kawin haaa, tu budaya satee suami.mati di bakar isteri terjun lam api sama sebab? Idup klo laki dah mati serupa tak idup doh, ni yg gemo kawan jantan niiii besok nikah laki mati nk kawan sapa?

Rate

1

Follow Us
as a lelaki biar aku ingatkan tuan tanah
sape yg pm ko utk berkawan tu mesti ada hidden agenda
beware lah ye

berangan ko dik

nak kawan dengan lelaki sbb kawan perempuan ramai fake?

diorang fake ke perangai ko yg  tah pape?

kat sinih lagi rmai jantan fake

can congirm............aq salah sorah

haqhaqhaqhaq

x caya cer pm,nanti aku honest kan diri

ajinomotonosuga replied at 18-3-2016 03:28 PM
Klo tak reti kawan ngan pompuan besok dah kawin naya ler, melekat je ngan tok laki sampai dia bosan
...

MCM FP mmg suka kawan dgn lelaki je..
Dr belajar lg..bukan mendewakan lelaki pak aji,
TP selesa sbb xbanyak kerenah.sakit wo hati kdg2 lelaki cakap lepas je,
Kutuk mmg setepak kat muka,TP lebih baik dr yg suka mengata belakang,
Aku ni jenis suka diam lihat sekeliling,masa belajar pun lebih banyak duduk bilik.
Kdg2 terkilan dan takut bila tgk jenis kawan baik,TP xpuas hati dtg bilik org mengumpat kawan baik.
Aku terpengaruh dgn sikap roommate aku sorg dulu,aku suka sikap dia..bila PG bilik kawan,
Org tu mengumpat,dia masuk bilik..xcampur Org.kdg2 dulu Org sampai mengumpat biasanya lepak dgn lelaki,
Pikir dah lobos ke apa..mmg ada kawan pompuan yg tanya direct,TP Mls nak ikut pikiran Org.
sampai skrg ni kawan hubby adalah kawan aku,even dgn ipar duai pun lebih mudah bergaul dgn lelaki,
Antara bapak mertua dgn mak mertua pun lebih rapat dgn bapak mertua.mcm mak mertua kdg2 pompuan kan,kdg2 Cite pasal jiran beli itu ini,
Nak itu ini,aku xleh nak masuk,kalau dgn bapak mertua borak pasal kolam ikan,politik,Cite dia sbagai Ex askar..benda MCM tu aku leh masuk.
Biasanya kalau dgn pompuan duduk aku jd cengkerik,dgn lelaki boleh berbual.

Rate

1

Edited by kiva13 at 25-4-2016 05:10 PM

sy nk kwan ng ana... kalau wktu ana pos tu 24..skang 25..sy 24..hahaha..kalau memang nk kwn la..takde hal la..

takde niat tersembunyi..sebab ayat ana ingatkn kwn yg pernah saya rapat dlu..haha..

kwn aku yg paling serasi adalah lelaki. tahap rapat kitorg ni share2 makanan satu pinggan, saling bahan membahan. walaupun dpn2 die keji aku, tp kt belakang rs terharu la bile dpt tau die jugak yg defend aku bile org kutuk aku. drpd kt depan mulut manis blakang mengeji bkn main. so takyahla nk kutuk TT ni nk membirah ke ape ke. perempuan zaman skrang bkn semuanya angel  dan lelaki bkn sumanya ali setan

Rate

1

Kelakar pulak cari kawan dlm forum ni haha. It's just that bila org buat iklan camni, selalu nak cari BF/bakal isteri/suami. Setakat hidup aku ni, friendship begin naturally,kalau asyik sembang/hangout sama2,tgk sekepala etc trus kira kawan. Tak pernah lak declare nak kawan dgn ko.
But to each their own.

erm...hakak perempuan. dah kertu plak tu.

hakak punya stail tak leh kawan ngan lelaki..semua nak try.

erm..bukan lelaki tu nak try hakak, hakak yang nak try lelaki tu.

Nasihat saya..berpada2 bila berkawan nie..sbb bila kawan tu jadi musuh, abis semua benda yg kawan tu tau akan 'ditelanjangkan' nanti..huhuu

Note: Thread has been banned by manager

terbalik dgn aku.
aku lebih suka kawan dgn pompuan.
mcm lebih masuk dr kawan dgn laki.

purpledesire replied at 14-1-2017 01:28 PM
Nasihat saya..berpada2 bila berkawan nie..sbb bila kawan tu jadi musuh, abis semua benda yg kawan tu ...

termasuk kawan forum..
tikam belakang..

ronapink replied at 24-1-2017 06:17 PM
termasuk kawan forum..
tikam belakang..

pengalaman telah mendewasakan..mematangkan fikiran..