CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 25955|Reply: 228

Mohon pendapat, jangan hina saya

Salam.

izinkan saya cerita masalah saya..saya anak yatim piatu, ibu saya meninggal akibat kencing manis die dulu seorany yang berbadan besar manakala ayah saya meninggal akibat serangan jantung.

saya mempunyai dua adik beradik saya yang kedua,saya sekarang tinggal bersama abang saya. dia sudah berkahwin dan mempunyai keluarga sendiri. Semasa saya berumur 10tahun dr sahkan saya mengidap kencing manis. Mungkin disebabkan keturunan kerana semasa emak saya mengandungkan saya dia sudahpun mempunyai penyakit kencing manis. mak saya lahirkan saya diusia lewat.namun mungkin kurang kesedaran kepada kedua ibu bapa saya jadi semasa menghidap kencing manis ni saya tidak mengawal dengan baik dengan alasan saya masih kecil n aktif perlukan makanan yang secukupnya.

Sekarang saya sudah berusia 23tahun dan masih belajar di sebuah ipta. baru2 ini saya sakit dibahagian bawah (kemaluan saya) terutama ketika membuang air kecil jadi tergerak dihati saya ingin melihat alat sulit saya ini. saya terkejut kerana bahagian alat sulit saya tersangat hodoh, berkedut dan kehitaman.buat pengetahun anda semua sya berkulit cerah, kulit saya putih seperti perempuan2 cina ini kerana nenek saya berbangsa cina jadi saya terkejut apabila mendapati alat sulit saya gelap seperti orang afrika yang berkulit gelap..memang x logik sebab badan saya putih tapi tiba2 dibahagian alat sulit bewarna gelap.Disamping itu juga saya punya alat sulit berkedut2 dan menggelebeh dan memang hodoh teramat dan saya benci melihatnya..sejak dari itu saya sering melihat cerita lucah dengan tujuan untuk membandingkan kemaluan saya dengan pelakon2 lucah tersebut dan hasilnya mereka semua memang mempunyai kemaluan yang cantik dan berbeza dari saya..dan saya rasa saya punya kemaluan tidak normal dan saya bencikan diri saya.

Hasil dari kerap menonton cerita lucah saya pernah mencuba aksi tersebut sendirian (melacap) saya rasa puas tapi sekarang ini saya sudah berhenti dan tidak fikir untuk melacap lagi sebab saya suka sibukkan diri dengan aktiviti di u saya.kesan daripada itu saya lihat payudara saya semakin jatuh.

Saya mempunyai teman lelaki dan kami merancang untuk berkahwin insyaALLAH mungkin hujung tahun ini atau awal tahun hadapan.Saya berkahwin awal pown bukan bemakna saya menggatal atau tidak tapi sebab saya tak nak menganggu hidup abang saya dan menyusahkan dia..dia juga mesti nak hidup bahagia dengan keluarga dia. tapi bila saya lihat alat sulit saya yang hodoh saya tidak yakin dengan diri saya untuk berkahwin apatah lagi mahkota saya ini sudah hodoh dan mungkin saya kira sudah cacat. kemudian saya mendapat info bahawa wanita yang mempunyai penyakit diabetes ini mesti akan ada masalah pada kemaluan mereka.jadi mungkin saya sedar yang ini disebabkan oleh penyakit saya.sejak dari itu saya rasa cemburu dengan kawan2 saya yg sihat tidak seperti saya yang muda2 sudah ada penyakit yang merbahaya. saya tidak kuat apatah lagi sumber kekuatan saya iaitu kedua ibu bapa saya sudah tiada.sumber kekuatan saya sekarang adalah abag dan teman lelaki saya serta keluarga dia sahaja. saya sering mengadu dengan ALLAH namun saya masih tidak nampak jalan penyelesaian tapi saya yakin Allah tidak akan mensia-siakan doa hambanya

Jadi bagaimana cara saya nak dapatkan semula bentuk kemaluan saya? adakah saya perlu menjalani pembendahan untuk mencantikkan bahagian sulit saya untuk jadi cantik seperti perempuan lain yang mempunyai kemaluan cantik dan putih mengikut warna badan mereka.adakah rawatan untuk mencantikkan kemaluan ada di malaysia ni.Sekarang saya masih mencuba untuk mengawal pemakanan saya saya harap saya tidak terlambat dan masih boleh hidup dengan bahagia.

Saya menyesal dengan perbuatan saya iaitu mengamalkan onani dan tidak menjaga makan sehingga saya punya kemaluan hodoh, berkedut seperti orang tua.disamping itu juga saya risaukan diri saya sekiranya saya berkahwin bolehkah saya mengandung dan mempunyai anak dan bolehkah bakal suami saya menerima saya dan penyakit saya. saya juga risau sekiranya saya mempunyai komplikasi lain disebabkan penyakit diabetes ini.

speechless kaka sis..

hodoh camne ?

...................erkkkk

Kesiannya dekat tt.maaf ya tt,utk mslh tt ni akak tak tahu nak nasihatkn tt cmne.akk doakan tt terus tabah menghadapi ujian Allah ini.

boleh je nak laser faraj bagi kulit tegang kembali

tapi kena standby 12-15k

klinik area bangsar kalo x silap

Follow Us
Ya awloh trbatok aku

Udah bagitau dia ke yg ko ada diabetes? Bab onani tu keep it to urself la sis. Takyaj kasitau heshe

tampal koyok je kat puki sis nanti jadi bentuk dunkin donut

cari yang ada herba manjakani

aku x sangka ko akan bukak benang psl ni
aku terpegun...btl ke ape yg aku baca ni

Hahaha adoi tergelak baca komen sorang2 ni. sis boleh kot wat laser atau bleach pernah dengar tapi standby duit jela. Takperkot  nanti first night tutup lampu jela.

errrr br tau bwh tu blh kedut bila tua..
iols xtau thp kecing manis u..
kecing manis ni kna mkn bnda2 pahit cth  petai mkn brsama kulit..mkn ulam2..
hodoh tu xtau la cmne nk tolong kna tnya doc.

CiliPadiSedap replied at 5-1-2016 01:27 PM
tampal koyok je kat puki sis nanti jadi bentuk dunkin donut

Betul ke ni?

Kalo tampal tak melekat skali ke bulu?

Tanjat kakak baca cerita ko dek

tang kencing manis tu blh laa kot try shaklee ke, transfer factor, habbatussauda tu. Sbb kencing manis ni setau akak proses penyembuhan jd lmbat, so sbb tu kot kolagen kt cikpet hadek mengalami penuaan sebelum usia..sbb wife kazen iols dh almost 40 kot ke dh 40s mcm tu hr tu kena detect ada kncg manis. Mak mertua dia a.k.a makcik iols ckp dia risau xde lain melainkan missV jd berbau..br iols tau miss V blh efek kalau ada diabetis. Hakak cadangkan adek ambik vit c, jumpa doc tanya cemana psl nk bg cadangan lelebih kot efek plk missV jd makin kerepot ke bernanah ke apa plk..

laser tu mmg ada dek..dlm 8-20k gtu bajet. Tp adek ada diabetis, xtau laa plk blh ke x   

kimsa-ra replied at 5-1-2016 01:32 PM
errrr br tau bwh tu blh kedut bila tua..
iols xtau thp kecing manis u..
kecing manis ni kna mkn  ...

Harus laa uols..

xkan muka je kedut, apam x mengalami penuaan plk kot..

Pasal kemaluan ko tu dik, baik pergi jumpa gynecologist.  Boleh arrange kat hospital kerajaan kalau kurang budget. Tah-tah tak de apa-apa pun. Ko je rasa hitam semacam.  Warna hitam ni tak semestinya sebab penyakit faktor genetik pun main peranan juga.

g jupe pakar la beb....sian kau...dah lah xde parents mude lagi...aku xdee parents pon xpe dah kertu wlu xkwin2 lagi.. aku sarankan ko g jupe doc..pstu g tau bf ko ade sakit diabtes...n lg stu..jgn terlalu memkir beb ...nti stress lagi byk lak sakittt

ekkkkkkkkkkkkk... xtau nk komen ape..
xsangka plak ade thread gini..

mcmn kemaluan hodoh... bkn sm je ke

ellejo replied at 5-1-2016 01:44 PM
Betul ke ni?

Kalo tampal tak melekat skali ke bulu?

akak suruh tampal tempat tak de bulu yang pg tampal kt bulu watpe

errrrkkkkk bukan kemaluan org asia kebanyakannya hitam ke. maksud iols bknla hitam legam. tapi mmg kaler gelap kat area tu walaupun kulit putih. itu yg i pernah bacalah. betulkan kalau salah . kedut tu, kalau dah tua kedut la kot