CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mentarimendung

Hitam mengikuti hari-hari saya

sedihnya....syabas ntok mangsa2 yg boleh betahan n stand up n fight!!...moga dpt beri semangat pd mangsa2 lain...paham sgt nk bukak cter bkn senang kn...aku bkn mangsa pon buleh terkesan bile ade kes2 mcm ni smpaikn ade pisau lipat kt setiap beg2 aku...bkn paranoid tp rse lg selamat kot mcm tu...byk kes yg aku bc background dorg(pemangsa) kuat amalan agama(kononnye)...so ape mslhnye smpi jd mcm tu?!!...amalan jd hafalan semata2 n solat untuk cover peel buruk je lah...belakon...sbb tu aku xbape nk caye sgt org alim2 kucing ni..sedih lg menyedihkan..

nicuya replied at 11-2-2016 01:49 PM
sedihnya....syabas ntok mangsa2 yg boleh betahan n stand up n fight!!...moga dpt beri semangat pd ma ...

Bila bertopengkan agama macam tu lah..agama dipergunakan..bukan dihayati..heh..

terkesima akak baca rahsia2 korang
kepada jantan yg masuk sini buat stetmen pempuan ni hanya alat pelepas nafsu lelaki,
aku harap jari yg taip ayat2 tu akan mereput mcm ko ignorant bastard!

buang masa je aku nak nasihat soh balik baca kitab apa nabi kata pasal perempuan
sebab hanya iblis saja yg mampu lafaz kata2 sampah mcmni

yes forumer yg masuk sini akan jadi emo dgn kisah2 pengakuan mcmni
kalo ko melawak, lawak ko tidak diperlukan di benang ni

subhanallah...tak terkata baca semua ni..
orang yang patutnya jadi pelindung, dah jadi setan
nafsu menguasai
semoga mangsa semua tabah dan dekatkan diri dengan Allah..
berat ujian ni sebenarnya...kita yang mendengar ni pun dah rasa geram dan benci, apa lagi yang mengalaminya..

yg lelaki beragama macam kes fire_place tu...memang bersepah lelaki macam ni
dulu saya pernah naik bas malam nak balik kampung, perjalanan 8 jam..
sebelah saya lelaki tua, berkopiah, tasbih sentiasa kat tangan..mulut kumat kamit berzikir..jelas dengar subhanallah...
masa bas bergerak lebih kurang 3 jam gituh..semua penumpang tidur..bas gelap..
sekali saya terjaga...sebab rasa macam ada tangan bawah punggung merayap meraba gituh..
bila celik, pakcik sebelah saya tu cepat-cepat alihkan tangan dia dan pura2 tidur..
apa lagi, saya sound la dia..dan minta tukar tempat duduk..
harap kopiah dan biji tasbih je..perangai macam setan
rasa nak tumbuk je muka orang tua gatal tuh

fire_place replied at 4-2-2016 10:21 PM
Tt..aku ada je pengalaman MCM kau,cumany aku dicabul je.knp aku xkisah bcerita psl pengalaman ku?ada ...

ya allah fire place. semoga dengan segala susah payah ko masa kecik diberi kesenangan pada masa sekarang. sedihnya aku dengar. kenapalah mak sendiri taknak percaya. aduhai

fire_place replied at 10-2-2016 10:42 AM
Sejak Kawin baru dulu kehidupan kitaorang berubah..aku Selalu terkenang zaman kecik2Masa mak aku ...

bapak tiri ko ni ada guna ilmu hitam ker?

Follow Us
misssakura replied at 10-2-2016 08:44 PM
Aku benci sangat kalo ade org tnye kenapa x report polis ble kne rogol terutamanya pemangsa dri kala ...

Pemikiran yg tepat.yang tak tahu je asik persoal knp xlapor,kenapa xlapor. Tak tahu tiap malam tido bawah bantal ada gunting.

Aku nak share satu pengalaman..aku harap sangat lelaki baca.

Masa belajar aku selalu balik dengan kawan lelaki,naik kereta.satuhari kwn lelaki aku ni bawak kwn dia yg juga lelaki.aku duduk belakang.tiba2 kat satu tempat dia berhenti pandang belakang,Tanya kalau kitaorg nak main dgn kau boleh..kaki aku ni menggigil ketakutan rasa lembik.terus aku maki,lpstu kwn aku ni ckp Tanya Je.

Benda ni tak lawak OK.mana sifat hormat wanita?? Kalau adik kakak,mak korang Kena mcmtu??lelaki sebelum cabul orang,bygkn tindakkan tu berlaku kat famili sdiri..atau tahu ke perempuan tu ada masalah silam.kalau ada pisau aku ketakutan masa tu silap2 dah tikam kwn aku tu.dgn buat mcmtu terus aku xpercaya lelaki.sampai budak lelaki cakap aku lesbian..nak berkenalan lepastu mesti ambil kesempatan..ya nafsu tu mmg lumrah..tp kalau tak tahu hormat wanita,kalau mak sendiri Kena rogol jgn marah..nafsukan.

A :hai
B :hai jugak
A :sape name awak?
B : nama saya TT YANG TENGGELAM DALAM THREAD SENDIRI

saya tau saya jarang balas komen sebab sibuk sikit..minta maaf ye semua. Macam terasa sikit.

Wajarkah saya padam thread ini? Sebab saya malu dengan pengalaman ni. Atau biar jadi pengajaran? Kalau nak padam macam mana ye?

mentarimendung replied at 13-2-2016 09:56 AM
Wajarkah saya padam thread ini? Sebab saya malu dengan pengalaman ni. Atau biar jadi pengajaran? Kal ...

xpayah padam pon xpe
biar jadi pengajaran kepada org2 lain
mana tau ada yg boleh membantu nnt later
tapi kalo takut trauma di masa hadapan boleh la pdam
rasanya kena mintak tlg mod kalo nk lock atau delete thread nih

TT, xyah la padam.. sekurang2nya melalui thread ni kita boleh nampak betapa kronik nye isu sumbang mahram ni.
Dan i sangat suprised sebab ramai rakan forumer yang ada experienced with it.. Sangat menyedihkan, betrayed by your flesh and blood is the worst kind ever..

Tt.. thread ni jadi pengajaran. Xyahla padam. Aku lepas baca thread ko ni.. mcm makin berjaga jaga skg.. jaga2 dgn persekitaran

chazey replied at 10-2-2016 10:52 PM
Terus aku teringat kes sumbang mahram kat daerah aku, dua kes pemes.

Kes 1:

Bila baca kes ke-2 tu, rasa macam nak tolong cincang2 je bapak dengan anak laki dia tu. Harap2 mati kena langgar lori. Mati tersiksa 2 orang tu

jgnlh padam thread ni...at least bile bc ibu2 & kaum wanita blh berjaga2 & ambk sebagai pengajaran...klu xbaca threat ni sy xtau pun ramai rupenya manusia2 bertopengkan binatang...harap tt & lain2 forumer yg alami perkara ni akan trus tabah & lalui hidup dgn penuh bahagia...

Takde nya jadi pengajaran apa pun

Tk yah perli perli aku tulis tuu, klo tak paham pasai jahil dan bodoh , tanye je laaa

Bila tuhan cipta nafsu, 9 di beri kat pompuan dan 1 kat.lelaki, ni bukan aku cakap, ni saidina ali r.a yg cakap ok macik macik seme
Malas nk tulis bnyak nnanti korang pompyan emosi.leh split.personality haaa , tapi aku nk tanya pasai apa ramaiiiiii ibu yg tk caya dakwaan anak depa?? Pasai pa ramai ibu pejamkan mata or tk terima kenyataan, klo korang fikir dalam nnti baru paham pasai pa aku tulis.pompuan ni alat.pemuas nafsu lelaki , aku gak dulu.tulis tuhan.cipta pompuan DI IKAT pada lelaki, tp ramai emosi cam biasa dan tuduh.sku SEKSIS, klo kita tak tau purpose of DESIGN, camna nk guna dgn betul?  Lembu boleh ke sama dengan kerbau? Tapi kenapa mau wanita.sama dengan lelaki? Mmg lembu dan kerbau mkn rumput tp tak sama, serupa wanita lelaki makan.nasi.tp tak sama design tuhan seme tu, takdok yg samaaaaaaa pada 2 ciptaan tuhan walo kembo siamm haa tu bukti maha besar maha bijaksana Allah swt, tp ni sme buleh ke pompuan fikir?? Pada saya tak boleh pasei pompuan makhluk rasa, akal depa tokleh jauhhh pegi cam lelaki, dah itu design tuhan, pelik binti herannnn, pasaibpa bergantung harap  ada.lelaki baikkk? Tk blajo ke? Mana  otak kamu? Di sebalik ANDAIAN sme tu.mustahil ke sebaliknya yg berlaku, so jadi benciiui lelaki yer, eh ehh lelaki tu sapa cipta ye? Klo benci apa dia cipta ,tk ke sama cam.benci dia?  Korang macik macik bnyk lagi kne tau tp bukan susah pun nk tipu  pompuan, nk abuse depa, tu haaa drama drama poyo lam astro dan tv yg korang tengok tu antara PENYEBAB BESAR pasai.pa.nasib spesis korang makin buruk dan aky berani kata berdasar pengalaman sebagai orang tua dlm dunia ni bahwa nasib spesis korang AKAN BERTAMBAH BURUK!! Takdak sapa bleh tolong walo bapak segala ulamak, yg bleh  cuma YANG MENCIPTA KORANG dan segala galanya , dan jgn sesekali berharap pada selainNYA, walo laki korang ulamak besar or mufti negarax,, klo tak faham  gak aku tak tau ler nak ckp per, redha pasrah tawakal je ler, setidaknya aku tk mo sembunyikan kebenaran!!

ajinomotonosuga replied at 16-2-2016 04:59 PM
Takde nya jadi pengajaran apa pun

Tk yah perli perli aku tulis tuu, klo tak paham pasai jahil dan ...

amboi abg aji bebel senapaih
inn paham maksud abg aji, sbb tu takmau komen lebih kat sini...
tau mcm mn respon yg mai....

Edited by 7slash26 at 16-2-2016 11:58 PM
mentarimendung replied at 13-2-2016 09:56 AM
Wajarkah saya padam thread ini? Sebab saya malu dengan pengalaman ni. Atau biar jadi pengajaran? Kal ...

TT, don't be ashamed ok sebab as a victim bukan u yang sepatutnya rasa malu.

As one of the victim, oleh sedara terdekat (not immediate family) so masa tengah remaja dan awal 20-an i selalu stressed tentang perkara lama. But i am blessed sebab sampai sekarang those memories macam just blurred lines of events & i tak ingat exactly to what extent kan sebab i kecik sangat kot masa tu. But i knew what he did was wrong. But right now dah bertahun2 tak terserempak dengan that person, alhamdulillah.

I doakan semoga u dapat semula your own peace of mind & dapat jumpa kebahagiaan yang dicari.. Insya Allah

Innrukia replied at 16-2-2016 05:53 PM
amboi abg aji bebel senapaih
inn paham maksud abg aji, sbb tu takmau komen lebih kat sini...
t ...

percaya cakap aku inn..mende cam ni AKAN BERTAMBAH..jangan sapa sapa nak nafikan, buleh jadi kat sesapa bebila masa kalo di izinNYA

takdak obat kalo untuk masarakat tapi untuk persendirian or individu memang ada, kalo ko amik 100 individu melayu islam mesia aku berani kata hampir separuh akan ada titik or sejarah hitam cam nih, ini yang paksaan...korang de fikir yang suka sama suka or sukarela incest or sumbang cam ayah anak pompuan or ibu dan anak..korang lupa bab cam ni ke? kan ke dulu ada kes ibu dan anak jantan dia sumbang mahram?? tuhan je tau sejauh mana menular mende cam ni

tapi bedasar zaman kita hidup ni, mustahil ke kalo aku kata makin bertambah??? aku tak minat nak tau apa dah jadi, aku lai minat kaji macam mana boleh jadi dan macam mana nak hindar

mende ni banyak berkait psikoloji manusia , kejiwaan, rohani dan pada aku zaman kebendaan kita hidup ni rohani kita lapar kebulor tak penah di beri makan

kalo jasad perlu nasik biyani gam..ingat rohani tak perlu makan ke?? apa makanan santapan untuk rohani? tu pasal kaki solat tasbih zikir oang yang di anggap alim pun wat keje cam ni antara nya sebab rohani dia kosong, takat ROUTINE tonggang tonggek solat tu, orang bukan islam pun leh tiru dan buat tapi rohani kosong ler..

rohani or jiwa ni kita tak pernah nak amik tau dan asuh lam otak selalu so akibatnya NAFSU AKAN MERAJAI JIWA or roh kita tu mati, macam zombie gitu

aku dah jumpa banyak kes dohhh..yang akak dok gian gesel adik pompuan dia masa adik tu tidor pas tu membesar jadi sakit jiwa ada perasaan kuat bila tgk pompuan seksi esp yang voluptuos, yang abang main kote adik bila besar minat sejenis, pun dah jumpa kes cam ni...yang anak pompuan di abuse , yang anak lelaki di abuse , yang anak lelaki intai mak dia mandiiii, intai macik dia...pun ada kes cam ni.so agak2 budak2 cam ni membesarr JIWA DIA TENANG  ke??

yang paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaling bahaya bila mende tu salah di bungkus di pedaya di tipu di pujuk di dakwa BENAR..ni aku sebut kaedah IBLIS

kalo dah tua cam aku dah 50 umoq senang nak kenal tapi kalo budak pompuan baru 9 taun or budak lelaki baru 12 taun...depa tau apa??? aku korang umur cam tu tau apa yer dak inn??

tu pasal asuhan didikan sangat2 penting.. tak kire miskin mana, bila agak besar anak2 tu di pisahkan tidorrr, jangan tido sesama, miskin camna pun kalo perlu buat dinding dari surat kabo or atap nipah pun takkkkkkkkkkk kisah, buat bilik tido kecik soang satu !!! tu pun ada kekadang syok urut sendiri, dah budak tu tetiba satu masa tertentu dia rasa nikmat dok usap anu sendiri baik lelaki or pompuan haaaa..toksah nak nafikan, kita seme manusia de sejarah cam tuuuu

dia tau ka btui salah wat cam tu? tapi sebab RASA ialah cara akal pertama ajar manusia tentang hidup so dia rasa sedap usap so mende tu sure baik, kalo ayah ibu tak sedari awal cegah mende ni, sapa lai nak kasik tau? lepas tu kalo abis mengaji tok aji yang ajar dok abuse dia dengan tipu kata mende salah tu baik betul tak paaa, dan dia rasa makin sedap bila di buat oleh orang lain so budak ni membesar agak2 macam mana??

kalo saya kata orang orang cengitu or yang bermasalah cengitu yakni ada salah kefahaman bab seksualiti cengitu sebenonya ORANG YANG JAUH DARI AGAMA tentu ramai malah semua kamu sini akan heran sebab yang lakukan itu seme malah ramai orang beragama.. kan? macam saya kata rohani tu takde, tak di beri makan dan makanan paling utama ialah takwa, takutkan Allah...tapi kalo tak kenal camna nak takut?? btui dak?

rohani tak di kenalkan KEMBALI pada maha peciptanya, awal nya rohani dah kenai, di alam roh, dah di amik perjanjian mengaku bahwa tiada tuhan selain Allah, tapi bila di lahirkan , masuk jasad dan lahir ke bumi manusia itu di ganggu SYAITAN, macam sumpah iblis depan Allah swt

kalo hangpa tau semua apa saya tau, baru hangpa leh faham maksud nabi sabda kalo buleh di izin Allah swt dia mahu isteri sujud (tanda hormat) pada suami, apa maksud saya tulis, wanita di cipta di ikat pada lelaki, apa maksud saya tulis wanita pemuas nafsu lelaki

tapi hangpa baca dengan emosiiiii..dah hangpa fomfuannnn saya faham...lelaki bila dia puas dengan wanita or isteri dia, baru dia tenang so kat sini kalo sapa rajin fikir dalam dia leh faham maksud nabi pesan penuhkan hajat suami walo di belakang unta !!! maksud sibuk camna isteri, kalo tiada hal cam haid ke sakit ke, kalo suami berhajat jima wajib penuhkan, sebab secara psikoloji, lelaki ni cepat naik tapiiiiiiiii cepat turunnnnn

ingat cakap saya takdak sapa bleh tolong kecuali yang cipta segalanya so mintak kat dia , jgn harap kejadian walo jibrail !!   tapi wajib berilmu ler..wajibbb

ilmu pertama kenal sapa cipta segalanya, kenal tuhan

kenal nabi, belajo apa dia sampaikan, kenal keluarga baginda

blajo fardhu ain, bersuci seme tu, bersih luar dan dalam..bukan bersih luar tapi dalam karattttt, bio luo karat sebab miskin tapi dalam kayaaa raya

blajo mengaji, tajwid tartil seme tuh...fardhu ain pada yang membaca quran, faham terjemahan ayat

rajin jemaah, pi majlis ilmu kalo surau masjid de  ceramah, toksah tgk sapa ceramah, dengo faham ceramah dia, kalo dia banyakkk caci carut hamba Allah yang lain dok sibuk kempen politikkk..bangunnnnnnnn, tinggalkan majlis..aaaa abis cam tu je dahhh toksah keco2

jgn putuskan silatul rahim..dengo mende faedah je..baca mende faedah je

pendek kata amal maaruf nahi mungkar, banyakkan amal kebaikan, jadi soleh dan solehah gitu dan tambah iman tiap hari haaaa..masa makin hari makin kurang untuk diri sendiri

kan seme tu berkait ILMU?? agak2 seme saya cakap tu di beratkan pada lelaki atau wanita? bukan tak perlu pada wanitaaa tapiiii DI BERATKAN DI BEBANKAN LEBIH pada kaum lelaki atau wanita??? takkan ni pun tokleh jawap   kalo dah leh jawap takkan tak faham saya tulis wanita di cipta di ikat pada lelaki?

sebagai pompuan blajo ler hidup BANYAKKAN BERSYUKUR so nanti kurang berleter tuuu...dok naggingggggg aje haaa okkk? apa yang ada syukur laa aa gitu

seoga hangpa dan diri saya hidup senantiasa di berkatiNYA, di lindungiNYA di tetapkan iman, di limpahi rahmatNYA dan di tambahkanNYA akan ilmu ilmuNYA

TUHAN MENGAJAR APA YANG KAMU TIDAK TAHU so yang penting INGIN TAHU, cari kaji cuba fahamkan insha nanti Allah limpahi taufik hidayah nur dan ilmuNYA

YANG dah terjadi dah pun terjadi
benda dah berlaku memang tak dapat nak turn off kalau pakai time machine masa kena rape tuh
macam mana avoid nak elak waktu tuh

aku percaya kes abang sanggup ratah adik adalah sebab tertengok mak bapak dorang main

salah mak bapak jugak ingat budak budak tak tahu ker benda macam tuh budak kan manusia jugak ada rasa nak seks ingin tahu
budak yang tertengok mak bapak main ni dikira trauma tapi dia pemangsa
lebih malang adalah mangsa mangsa di kalangan adik beradik dan rakan taulan

stupid parents
jahilnya mak bapak
tidur memang kena asing
umur anak 3 tahun dah patutlaa tidur asing
kalau sayang sangat nak bonding dengan anak
mak tidur dengan anak
bapak tidur sorang
tapikan lain kes plak

biarlah anak berdikari tidur berasingan
dalam islam pun dah disebut dah dinyatakan