CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 4670|Reply: 44

Super Market

Edited by Carl_Kausar at 23-2-2016 03:54 PM

Salam, cuma nak buat satu survey je.
Super market mana satu yg korg prefer?Sila beli ckit pandangan.
Single Polls, Total 35 Users voted
11.43% (4)
28.57% (10)
60.00% (21)
Your User group have no permission to vote

sila beli ckit pandangan?

err?

hahaha.. layan je lah, beli pon boley ... aku prefer utk diri aku, TESCO sbb dekat je dgn rumah aku.. hahahaa, saving minyak.. lagipon parking free... hiihihh, luas pon luas..

aku ngn anak-2 aku lebih selesa membeli belah di tesco, satu bnyak permainan katenya.. aku pon tak pasti la budak-2 cakap mainan bnyak.. lagipon klau dorng nk permainan tersebut, i beli je. then bila i ternmpak permainan yg same dkt tempat lain, baru i tahu yg harga dia lebih murah.. tak di nafikan klau bahan mentah.. ramai ckap TESCO lebih baik Berbnding super market yg lain.. HAHAHA

sapa yg teringin nk pakai IPAD MINI .. kat TESCO skrng ade buat pertandingan Register & Win Campaign terbuka untuk pemegang kad tesco yg baru je yang belum pernah buat pendaftaran secara online ade rezeki lah utk dpt IPAD MINI ni..

honeymadu123 replied at 25-2-2016 05:28 PM
sapa yg teringin nk pakai IPAD MINI .. kat TESCO skrng ade buat pertandingan Register & Win Campaign ...

a.ah.. TESCO baru update pasal ni, aku ada fan page dia, sbb tuh aku tahu.. hehee!! dan TESCO ade buat promosi hebat-2 dan jualan murah mcm pembelian jenama TESCO tak lupe jugak dgn brngn baby, sabun soflan.. ni ape yg aku ingat la, sbb brg2 yg aku ingat nie selalu aku gunakan dalam kehidupan seharian aku dan sekeluarga

Follow Us
korang pelanggan sejati TESCO ni.. cepat je tahu TESCO ade update bende baru.. tp sape yg dapt menang ipad mini ni memang bertuah sangat.. MALL2 lain korang tak tahu ke ade promosi ke tak?

Kalau antara 3pilihan tu tesco la kot.
My first choice selalunya jaya grocer sbb brg2 fresh.

TESCO...kumpul point

Dulu suka ke TESCO,TP sedih dan sendu sgt bg aku kumpul point situ
Skrg aku dah bpindah ke Aeon.aku suka buat perbandingan.sebelum2 ni k.

Giant- kaki tipu harga barang,harga dipaparkan dan di scan xsama,banyak yg kena

TESCO- tiap bulan barang umah belanja rm500, hingga akhir tahun dapat baucer tu xsampai rm50 pun aku rasa

Aeon - dulu aku rasa mahal,TP kena bijak belanja sini,aritu buat promosi sabun FAb 2.5 kg tu beli 2 pek rm17.90.. Aku sauk terus.dan haritu pun setiap belanja rm100 dapat baucer rm10.tahun lepas aku pantau dengan Aeon je aku dapat nikmati baucer hampir rm300, jd aku skrg suka Aeon,berbaloi2.

Rate

1

I ade dpat tahu info skit dr kwn i...

ahli Clubcard yang membelanjakan:
- RM1 kepada RM 200 akan mengumpul mata 3X Clubcard
- RM201 RM500 akan mengumpul mata 6x Clubcard.
- RM 501 & ke atas berhak mata Clubcard mereka ditambah dengan tambahan 2500 mata.

jadi mata Clubcard maksimum yang diberikan setiap hari untuk setiap kad adalah sehingga 2500 mata. Mata tambahan akan dikreditkan kepada ahli Clubcard
akaun pada akhir Mac 2016....

Rate

1

Percuma (1) voucher Sunway Lagoon Child akn diberikan kpd ahli-ahli Clubcard yg membelanjakan sekurang-kurangnya RM100 dalam satu penerimaan antara Februari 25 - Mac 9 2016. so siapa yg belanjakan duit sekurang-kurangnya RM 100 xrugi lah ..

tpi yg sunway lagoon tuh ade syarat-2nya jugak.. kanak-2 berusia 11 tahun kebawah dan 90 cm ketinggian sahaje dapat gune baucer kanak-2 tuh dan klau beli tiket dewase dgn harga penuh dekat sunway lagoon tuh akan dapat lagi   satu tiket percuma utk kanak-2..

Rate

1

i ada dapat baucer tuh, tp org yg bagi baucer tuh jgn pergi time cuti awam, sbb nnti baucer ni dpt di gunakan.. pastu dia kate selamat bercuti, hahaah. siut je..

ade lagi promosi yg TESCO bg, bagi siapa yg makan di food court dan menunjuk kan clubcard akan mendapat kan 2X mata tambahan berdasarkan nilai pembelian dan kpd clubcard yg lame, boley menaik taraf clubcard tuch n Go dgn pembelian RM 150 keatas secare percuma,..

sepanjang promosi yg 25 FEB until 2 MAC ni sape lah pemenang bertuah kan yg dapt baucer RM 1000 dari tesco ni.. hahaha.. tinggal sehari je ni.. huhu tak silap aku sorng je dari ramai-2 member clubcard tuh,, hahaa.. klau ade rezeki org lain nasib lah, sbb syarat yg tesco bg selepas 3 percubaan masih xdpt dihubungi terus tak talayak, harap-2 sume tak layak sampai lah dia pilih aku, hahahaha.. bnyak aku nk beli nie, mcm-2 HADIAH baucer RM 1000 kot. hahahaa

bnyaknya promosi.. ahahaa.. tahu-2 je aku nk pergi mlam ni, sbb baru dapat gaji.. ahhahaa.. kwn aku cakap dia dapt 5 baucer sehari. tp itu maximum utk sehari lah.. geram plak aku dngar.. ahhaha.. pape pon info-2 ni terbaik

Dulu tesco. Tp skrg suka kedai rakyt 1 malaysia. Lebih ekonomi. Dan pasaraya darussalam kt rumah aku. Basic rege sama dgn kr1m. Pilihan byk sikit

actually kena pandai monitor harga brg. some item mahal kt tesco, alih2 kat .99 pulak murah.
overall, tesco best for me kalau tak nak byr parking kt area the curve. park kt tesco, zass gi curve buat apa yg patut then balik tesco utk beli brg to get free parking..
aeon pulak brg2 jepun selalu murah cth green tea.
giant kd best sbb ada nearby playground.

tesco senang boleh beli online....tapi dulu free skarang dia caj pulak delivery. tapi kekadang brg2 dia x byk yg murah

giant kalau tgh promo tu mmg byk brg dia lagi murah dari tesco

aeon big daerah putrajaya ni x byk promo tapi kalau dapat point rebate tu mmg berbaloi la jugak