CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Princess_Na

Perlu ke aku beritahu aku takde dara? UPDATED #176: Aku dah beritahu

Gorjess_Spazzer replied at 2-3-2016 07:11 PM
Rasa nya porumer ibuAlia yg pernah jadi mangsa pedo gak pernah cerita dlam thread dia..pakwe belia ...

Wuwuwu..

Siapa2 ada pengalaman beritahu direct ni, pm la sy. Sy jujur taknak tipu dia. Tapi takut dan sakit sgt nak explain. Trauma tu masih ada..

Apa kata ko lupakan aje kisah silam ko tu, kadang2 ada benda baik simpankan aje, takut2 pasangan tak dapat menerima semua tu, kalau pasangan jenis fikiran terbuka ok kot, tapi, terpulanglah kat ko nak buat camana

Edited by IbuAulia at 2-3-2016 11:39 PM

jangan dengar cakap org yg x pernah lalui apa yg awal lalui..saya merayu JANGAN CERITA.TUTUP CERITA LAMA..kalau awak x ikut nasihat saya,awak akan menyesal..btw kalo ko ase ko punye tut x ketat ke ape makan je jamu2 ke ape ke.buat senaman kegel ke.doa dan berserah pada Allah yg penting tutup terus cerita lama.jgn pernah ungkit depan suami walau betapa sayangnye laki tu kat ko.

Gorjess_Spazzer replied at 2-3-2016 07:11 PM
Rasa nya porumer ibuAlia yg pernah jadi mangsa pedo gak pernah cerita dlam thread dia..pakwe belia ...

memang aku pernah berterus terang ngn pakwe yg sekarang suami aku..biasa lah awak,lelaki belum kahwin mulut manis
sangat..suami terima aku seadanya n dia syg sangat2 kat aku..tapi bila time bergaduh macam2 kata2 hinaan yg teramat sakit..bila gaduh suami suka ungkit masa silam aku..dia pernah cakap kalau aku x kawin ngan ko x de sape nak kawin ngan ko..kata aku ni secondhand la..aku sampai nak mengadu ke pejabat agama sbb hati aku trlalu sakit..bila baik kami loving couple sngt.tapi bila gaduh cmtulah..semua diungkit.

IbuAulia replied at 2-3-2016 11:53 PM
memang aku pernah berterus terang ngn pakwe yg sekarang suami aku..biasa lah awak,lelaki belum kah ...

Tapi y bakal suami tt ni seorg duda...agak2 akak cmne penerimaan die ek?

Edited by Lilliana at 3-3-2016 01:00 AM

Salam tt, tumpang tanya...masa kejadian tt umo bape? Kalo mase kecik sangat2 akan terjejas ke dara tu?

Kalo ko rasa x mampu luah dgn kata2, wasap je lah dia. Contohnya: (maaf aku x pandai karang ayat)

"U lelaki trbaik yg i pernah jumpa, tp i x pasti ada kah i yg terbaik unt u. You, i ni byk sgt kekurangan. Dan i trpilih unt melalui satu ujian yg sgt besar dlm hidup. Xda seorg pun manusia dlm dunia ni yg ingin dilahirkan unt mnjadi mangsa pedo. Tapi i terpksa melalui takdir ini. Itulah sbenarnya kisah hitam/silam yg i penah ckp kat u dulu. I malu unt berterus-terang tp i trpaksa bgtau jgk sbb i hormatkan u. Kalo u masih sudi terima i, bimbinglah dan lindungilah i..keluarkan i dari memori hitam dulu. Berikan i bahagia..tp if u nk undur diri, masih belum terlambat. Cuma jauh disudut hati i, i masih mengharapkan u bersama i. Sebagaimana i trima u seadanya, i harap u juga begitu. Apa yg berlaku tu bkn di atas keinginan i. I jadi mangsa"

Ko pun ade pilihan unt x bgatau, itu unt menutup aib ko sendiri. Tapi kalo ko masih trauma, dptkn rawatan dulu sblum ko kawen.

Follow Us
Tak yah cakapla.. Allah dah tutup aib tu naper nak buka lagi..impaknya besar nanti...lgipon bukn salah u...yg berzina pon xdigalak bgtahu...

memang aku pernah berterus terang ngn pakwe yg sekarang suami aku..biasa lah awak,lelaki belum kah ...

Itulah yg i agak akn berlaku...
Klu pompuan terus terang ngan bkal suami...

Time gaduh mcm2 dia boleh ckp..time baik xperlah... lagi parah karang tersebar kt keluarga n sedara mara bila gaduh nanti...

Serius u..i nasihatkn jangan cakap..sila simpan ketat2..

Pompuan ni satu masalahnya bila berkasih sayang @ bercinta, iaitu nak share & bgtau segalanya which is sgt bodoh dik. Simpan jer rahsia tu sendiri. Bkn sebab penetrasi jer boleh hilang dara... Kalo pun nnt dia ty, sila nafi yer

Aku jadi mangsa pedo bawah 12 tahun. Dengan lebih 5 lelaki dlm masa yg berbeza.

Aku cuma takut bila kami berhubungan badan, dia dpt rasa. Sbb rasa mcm dah teruk sgt bawah ni. Aku dapat rasa koyakan yg besar dan banyak setiap kali sentuh utk cuci kemaluan.

Ia fizikal. Kalau sekadar lubang dara dah ditembus, mungkin la takpe. Ni mcm alur faraj dah serabut dan koyak. Taktau camne nak explain. Sakit sgt jiwa ni tiap kali imbas memori hitam.

hmm.. tak sangka jadi camtu pulak.. boleh pulak dia cakap camtuh.. bertabah lah awak..

tetibe ai rasa nyampah n benci plak kaum lelaki ni!!  huh!!

Kalo dh takut sgt then tak payah kawen... kalau Allah dh lindung hang nak takut apa? Bkn hg mati akan mengadap bf hg tu...

ini pandangan saya

islam mengajar...jangan membuka aib sendiri....kerana allah sentiasa menutup segala aib kita.
so.....saya syorkan...awak simpan segala kenangan buruk apa yang berlaku sebelum ini....dan seal sedalam dalamnya.....dalam lubuk hati awak...

buka buku baru.....dalam hidup awak..

kerana...kisah lama, aib kita
1.tak membantu mengukuhkan perhubungan
2. memberi ketenangan dan kebahagian
3. benda yang telah berlaku....dan tidak mampu mengubah masa hadapan
4. menambahkan kebencian........asalnya simpati apa yang berlaku.....tetapi akhirnya datang kebencian....bukan bencinya perkara yang berlaku diatas awak.....tetapi bencinya...kerana mulut yang menceritakannya...

kwn iols pernah ckp, sekiranya benda tu melibatkan maruah, atau akan mendatangkan mudarat, JANGAN BGTAU. JANGANNNNN.

Islam itu mudah.

Princess_Na replied at 3-3-2016 07:41 AM
Aku jadi mangsa pedo bawah 12 tahun. Dengan lebih 5 lelaki dlm masa yg berbeza.

Aku cuma takut bi ...

camna mangsa pedo sampai 5 lelaki berbeza tuh

kalo dari ramalan haku, ko jadi mangsa, kendian ko ketagihan, biasa la tu sebab ko tak tahu so perasaann or emosi tu yang pandu ko

bila lama2 ko besar ko tambah ilmu so ko sedar, seme tu tak betui haa... ni antara sindrom mangsa

yerlah budak budakk...dia apa tau, kalo dia rasa sedap so dia nak lagi..mula mula memang takut, tak suka, benciii ttapi kalo penjahat tu tau cara  lama lama mangsa jadi ketagihan

ni gak antara cara camna budak remaja hari ni jadi liar dan tiap 17 minit kuo anak luo nikah

so ni bab asuhan IBU BAPA laa..pemantauan dan camna ILMU ayah ibu tu pasal mende2 nih

takyah cite bab mangsa punnn..budak2 jantan tu kecik2 lom sunat kut kalo satu kali dalam dok asik main2 kote tu depa rasa sdapppp dok usap2, pas tu masa mandi rasa licinnn jek usap kote sendiri...ni lama2 jadi masturbation, peh tu mudah dapat web lucah, kawan2, so lama2 apa jadi kalo tak di bendong mende cam ni...test plak kat kawan pompuan sekolah saaaaampai dah nak kawin dokkkkk asik masturbate, bila kawin ada bini pun dia tak mauu romen haaaa

tak btui ke? btui dak? tu laaa...mangsa keadaan dalam zaman yang serba kemudahan, esp IBU BAPA sangat2 penting take notis bab2 ni esp kalo de anak pompuan tapi tak mo laa cam tu...beratkan jaga pompuan, anak lelaki di biar bebas..toklehhhhhhhhh cam tu, kene sama2 di ppantauuu esp anak jantan tu

kalo pendapat saya , tiap hari BUKU BARU ok? bab lalu tu antara diri dan Allah swt, kalo di takdir suami dok sibukk nak korek cite ke hape...(sebab ego) kaloo perlu spin or kona, konarrrr jek...bohong sunat, di takuti nanti jadi musibah lagi besor , berantakan, anak seme jadi bolasepak pi sana pi sana

so toksah, cite mangsa pedo kaa, cite dulu bohsia rempit kaa.cite kene rogol kaa..cite kene raba bangla kaa...TOKSAHHHH cite haaa mende2 ni bleh calarkan ego jantan okkk?

dengo baik2 pesan aku...tutup toksah cite apa pun mende leh calarkan ego jantan tu..KALO BULEHHHH cite mende yang upppppp kan ego dia, besokan ego dia, feeddddddddddd his ego misal pas romen cakap aduhhhhhh..senakkkk laaa banggg (sambil sengih senyummm walo kote dia beso jarum peniti, tak paaaaaaaaaaaaaaaa, bohong sunat untuk EGO dia)  btuiiiiiiii cik kak kene wajib cam ni...bbuat apa nak cite mende dah lepas, kalo dia kapuchi spinnn je pusing pandai2 nak idup kkkkk?

salu puji jantan ko tu esp lepas jonob...ehhhh abang makan pe tadi? kejangggg piyah di buatnya..dahsatttttttt abang ni ahh...senyummm jek cakap

agak2 laki rasa kembang tak? padahal in realiti tak sampai 2 minit pun dia toron alaaaaaaaaaaa beso jarum peniti jekk tapiii bini aku kejanggg pas tu mengeleparrrrrrrr cam ayam kene semelih..wahhhhhhhh hebat gak gue hahahahahaha, cite cam ni berpoloh kali pekdahhh dari dok cite bohsia ko zaman rempit dulu..wat per kan?

pikirrrrrrrrrrrrr cik kak pikirrr..kut nak cite gak mende cam tu..pi buat PERSATUAAN ANOM IBU DAN CERITA SILAM ( PAICS) hahaha..persatuan anonimas untuk ibu ibu dan cerita silam mereka haaa...cite ler korang sok sek lepaskan emosi tu..kat porem pun lai bagussssss, tak sapa kenal tak sapa tahu

dah puasssssss luahkan..buat apa aku cakap tu..naikkan ego suami ..ni bab paling utama nak suami salu beri perhatian, ni MAKANAN BATIN LELAKI

kalo tak cayaa, cik kak leh cuba misal masa jonob tu...bisik kat diaa..EHHHH ABANG DAH MASYUKKK KEWW? haaaaa mampuihhhh lembik teruih jam tuuuuuu gak...tak caya pi buat haaa ok?

or kata napa jap je banggg? kasor laa abang niii...busuk laa abang...atau muke masamm jek cam batang kayu, kangkang tup2 seminit abisss, pas tu tadakk cakap apa amik towel pi mandi..haaaaa tenguk le sok2 dia bawak minah indon

tu pasal arwah bini ostad asaari tu bilang, kene layan isteri macam PELACUR KELAS ATASAN or pelacur ngetop...relexxx jangan lenting dulukkkkk..paham baik2..maksud dia tu btuiiiii, jantan dalam otak dia takdok bede lainnnnnnn okkk

kita muslimah sejati tapi atas katil ngan suami PAKAI TEKNIK PELACUR...tgk cam indon tu...aduhhhhhhhhhhhhhh paakkkkkk waduh waduhhh gantenggggg sekaliiikkkk ini harii..wahhhh wangian apa ni paaakk...sambil jegil mata  bulatttt tanda dia interested in him sambil senyum main lidah kat bibirrr...haaaa

tok lebai pun pusing sarban tauuu...tak btui ??  the POWER OF WORDS, banyak miracles or kesaktian tuhan izinkan berlaku HANYA DENGAN KATA KATA

TAK KIRE REALITI ko tu camna, takkkkkk kire, gg ko moncong kaaa mata ko buta sebelah kaaa, ko sumbing kaa tapi kalo ko bleh PROJEKKAN AURA , kuo sex appeal ko, seme2 tertarik kat ko cam besi ke magnet, glowing diri tu memancar2 nurrrrrr, mesra, hangat oang can feel..aaaaa tetap ianya sunatullah, hukum ketetapan Allah cam tu..tetap cam tu, ada oang kenetttt tapi jutawannn, ada oang muka cam rumah pecah tapi isteri cam bintang filem, ada pompuan cam mak lampir tapi suami subhanallahhhhhh perfect...napaaaaaaaa? tak caya? percayaaaaaaaaaaaaaaa laaaa hanya dengan WORDSSSSS

jijik nya perangai suami u.. sorry to say.. dia lagi jijik dan hina

aku kesian ko punya emak yang tak boleh diharap untuk melindungi anak..

x kisah la duda atau teruna..lelaki jiwa dia sama je..aku ade dengar ceramah ustaz azhar idrus..dia ada sembang bab ni..dia kata x perlu pon bagitahu..ko try la search kat youtube video tu..kalau boleh undur masa memang aku x kan cerita pon..macam aku,sampai dah kawin ada anak pon peristiwa hitam asik menghantui aku gara2 suami suka menggungkit time gaduh..kalau boleh kita nak lupakan bila dah bahagia ngan suami..ada masanya aku tekanan jiwa sangat2 walau menangis macam mana pon,x kan hilang satu beban dalam jiwa..seolah2 macam aku nak keluarkan jantung aku dan campak ke dinding..hahaha aku x tau la camner nak gambarkan kat ko..haha..so ko ambik la teladan dari apa yg aku lalui ni..simpan ketat2 sampai mati.ko x berdosa pon.kalo ko rase nak cerita tu cuma hasutan syaitan yg nak memporak porandakan rumahtangga manusia..sbb tu memang tugas dia..