CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

'Sy Patut Dengar Cakap Paul Moss, Idzham Omar & DCT' – Radhi OAG

Tk dinafikan,..memang lagu dia best..suara best... Takpela pngajaran hidup....

Mesti tokti tkmo radhi masuk team abang adik ksn @doubleA

ni dadah jenis ape ehh? weed tak kira kan>>

Orix replied at 15-3-2016 05:59 PM
apa yg iols faham kan, drug addict ni dia ada hubung kait dgan chemical in brain. mmg susah nak ka ...

Act bkn abg aku..abg ipar aku tu..so mmg xdela perasaan aku nk kesian,nk sayang,nk die berubah..xdek..

Plus fmly hubby aku ni pendiam so dorg mmg xsupportive,die duk kuar masuk lokap pun dorg bwt xtau je..yg tensen aku sbb aku jaga bapak so kene dduk sekali..time laki aku pgy keje mmg aku maki2 die..jahat x aku?arini die jual tong gas aku..habis camne aku nk doa yang elok2..mmg aku maki jela..

Managerara replied at 15-3-2016 08:11 PM
Act bkn abg aku..abg ipar aku tu..so mmg xdela perasaan aku nk kesian,nk sayang,nk die berubah.. ...

tabah lah chuols. berani pulak chuols serumah dgan abg ipar n ayah mentua chuols tu waktu laki chuols pegi keje? ke ad org lain? kenapa tak hantar dia msuk rehab je?

Orix replied at 15-3-2016 08:43 PM
tabah lah chuols. berani pulak chuols serumah dgan abg ipar n ayah mentua chuols tu waktu laki chu ...

Kadang2 aje..dlm seminggu 3hari..bapak aku umur 80,kesian beb xmkn org tue tu kalau aku xde..sbb takutla aku jarang kat situ..kalau dulu die duk umah bini die aku mmg jaga bapak..aku menantu solehah yg gile berporum..kahkahkah

Rehab pun kitorg dah hantar 2x..jail penah masuk sekali..tobat lahum pun pernah tp biasenye sebulan je..pastu die sebat lagi tong gas aku..tapi 2tahun sejak mak mentue aku meninggal life die mmg worse sbb xde tmpt bergantung plus aku yang bengis plaknyg ganti tmpt mak die..mmg mendapat la..panjang pulak karangan i olsss

Follow Us
Baiknye ct.. ))

Haha.. macam hint dia nak berduet ngan ct je..

Btw itulah siti nurhaliza . Sentiasa mahu melihat artis lain berjaya

silampumeja replied at 15-3-2016 06:15 PM
Mesti tokti tkmo radhi masuk team abang adik ksn @doubleA

Masuk team apa chuols? Team pendadih ke? Iols pun taknak kalau gitu

doubleA replied at 15-3-2016 04:09 PM
Masuk team apa chuols? Team pendadih ke? Iols pun taknak kalau gitu

Yelaaa team pendadih durjanaa leee....apakan daya radhi pon setegar abam adik jugeee

silampumeja replied at 16-3-2016 12:27 AM
Yelaaa team pendadih durjanaa leee....apakan daya radhi pon setegar abam adik jugeee

I tot radhi dah insap dan pulih sepenuhnya skg kan chuols? Ke tak lagi? Kat depan tu dia trobek pengalaman dia kan?

Moh le kita sesama doa theyols dpt lupakan dadih durjana,walau sesukar mana pun. Radhi ada anak bini.

Abamadek ada dabelA

doubleA replied at 15-3-2016 06:19 PM
I tot radhi dah insap dan pulih sepenuhnya skg kan chuols? Ke tak lagi? Kat depan tu dia trobek pe ...

Hehehe...iyee... Itula maksud iols...kalu zaman dulu kan masih lagi zaman2 abam adik di hati tokti... So kes radhi mase tu pon tokti takmaula dia jadi cam abam adik...  

Abam hadik dah tau dahhhh.... Nemang dabel A yang ponyaaaa (ikot nada jin ahmad albab) hahahhaa

Patutnye dgr ckp mak bapak la abam radhi wehhhh...

Edited by exclusive_vvip at 16-3-2016 05:05 PM
Managerara replied at 15-3-2016 09:16 PM
Kadang2 aje..dlm seminggu 3hari..bapak aku umur 80,kesian beb xmkn org tue tu kalau aku xde..sbb t ...

mesti tension ada taik dadah dlm family kan....apapun, hati2 chuols...tgk keadaan dan sentiasa berwaspada time chuols nak marah2 dia tu...takut dia tgh high ke apa, kang dilibas nyer uols dengan parang, dicekik nyer ke...nauzubillah....semoga chuols sentiasa dipermudahkan urusan sbb sudi amik peduli ttg abg ipar tu...

semoga keinsafan ni bukan sementara..sokongan org sekeliling dpat membantu orang-orang seperti ini.. xperlu trus menghukum mereka sebaliknya bantu mereka untuk kembali pulih dan bebas dadah.

Baru tahu kenapa lagu radhi tak ada dalam album siti sedangkan time tu banyak artikel berita tulis, salah seorang komposer yang bakal mencipta lagu untuk siti ialah radhi.

Masa tu terfikir juga sama ada wartawan tu silap quote statement siti atau siti propa je lebih. Rupa2nya kisah sebenarnya begini. Siti diam je tak ulas kenapa lagu radhi tak ada dalam album dia walaupun siti dah canang kat suratkhabar.

mana lagu dah siap belum

motip thread lama naik bakik

Iolls cadang abang radhi buat lagu bagi siap dulu, pastu baru offer makiti. lagu tak siap lagi, dah berkicauan nak duet dengan mak iti. Makiti tepuk dahi..hutang pun belum selesai lagi bro,

iolls pun ghase abang radhi nie berbakat beso, dia bukan sejenis follow jer lagu2 mainstream atau lagi yang tengah in. Dia ader pattern lagu dia sendiri, mcm hakak Yuna, Faizal Tahir, dia ada kerlass dia sendiri .

usaha kuat-kuat bang

Nak buat mcmna dah jadi..Keep move on Radhi, all the best to you