CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: allhaillll

Cerita Sepanjang Jadi Student

cik_dahlia replied at 29-3-2016 06:38 PM
aku tak ingat muka dia putih ka dak.. sebab aku dahaga minom ayaq gedegang masa tu
best woo malam ...

yang aku jumpa tu dia ikat rambut tocang sebelah. dulu blok B6 time tu student pempuan kena rasuk cakap macam laki. penah dengaqq?

nak tumpang thread tt jap citer pengalaman masa aku jd student. tapi ni bukan citer aku, citer kwn rapat aku. citer ni masa kitorg stadi dekat KMK changlun. kitorg duk block B time ni. Kwn aku, dia nk g tandas mlm tu around pukul 1 -2 pagi cmtu kot. bilik time tu dah gelap laa roomate dia lgi 3 orang dah tido. dia pun bangun dari katil terperasan cm ada bayang2 orang berjalan npk dari bwh pintu. dia igt student2 lain yg lalu depan bilik dia kan.. so dia xpikir apa la.. bangun terus kua pegi toilet.

dah siap lepas hajat, dia pun kua dari toilet. masa ni dia perasan dh mcm orang duk ikut blakang dia tapi dia pk just paranoid kot.. dia teruskan perjalanan masuk bilik dia kunci pintu bagai terus naik atas katil utk sambung tido.. bilik sume time ni gelap tapi still npk lgi lah sebab lampu beranda terpasang kan.. masa dia nk tarikselimut tu dia terperasan lembaga hitam duk kat sudut pintu.. bayangkan la.. dari katil dia dgn pintu cuma dalam 5 langkah cmtu je kot. mmg clear satu susuk tubuh lelaki tapi takde kepala!! kwn aku ni dh terketar2 tarik selimut tutup satu badan sambil2 baca apa yang patut.. keadaan jd senyap seketika dan dia memberanikan diri nk tgk kot2 benda tu dah takde ke ape ke kan..

tapi.. benda tu mmg dh xde kat sudut pintu tu.. tapi dh beralih dekat tepi katil dia!!. kalau tadi jarak 5 langkah, sekarang jd 5 jengkal je jaraknye. benda tu pun ketawa Hheeeeeeeeeeee~~~

Esoknye demam membe aku dan baru la dia citer ape yg tjadi mlm tu.

Sekian.

Rate

1

allhaillll replied at 28-3-2016 05:40 PM
sambung nah. masa student bunuh diri tu macam macam la cerita tesebar. ada yang histeria pastu bila  ...

saya pernah dengar cerita ni.. kebetulan sepupu tggal satu aras dengan budak india tu..
cerita TT menarik.. lagi2 sbb kampung saya pun kat area sana jugak..

cikpah27 replied at 11-4-2016 04:29 PM
saya pernah dengar cerita ni.. kebetulan sepupu tggal satu aras dengan budak india tu..
cerita T ...

uhuu tq   ingatkan takda sapa dah baca ni. tu aku malas sambung. sepupu ada share apa apa lagi dak?

Jajabeans replied at 11-4-2016 01:09 PM
nak tumpang thread tt jap citer pengalaman masa aku jd student. tapi ni bukan citer aku, citer kwn r ...

masa duduk hostel mmg nak tekencing teberak awal awal pagi pun. hantu betul!

berani jugak la pi toilet sorang sorang. hehe tq share. ada story tepek sini lagi nahh

Edited by allhaillll at 11-4-2016 06:41 PM

assalamualaikum. ada orang baca lagi. hehe

ok sambung malam kami nak tido lepas kejadian towel Ecah kena tarik dari luar tu. bilik kami ni kami gabung 2 single bed. kiri kanan masing masing ada meja study. hujung kaki kami ni ada kotak. kami letak megi, biskut, benda benda makanan la senang cerita.

ceritanya masa nak lelap tu, rasa mcm seram sangat awat taktau.

tapi aku paksa jugak mata pejam. elok ja pejam,aku dengaq benda selongkar kotak makanan kami. selongkar sangat sangat mcm carik benda. real bunyi tu.

aku dah pegang tangan Ecah ni. dia diam pejam mata. tidoq la kot kan?

habis dia selongkar kotak makanan, dia beralih kt meja study aku. meja study aku ni ada kertas a4 aku selit gitu ja bawah pencilbox. sebab aku dengar bunyi mcm kita tengah baca buku tu, sibuk selak page kan. gitu la dia. aku beranikan diri toleh tepi aku.  tau dak dia tu buat apa. dia bedirikan kertas aku tu

aku yang maha penakut ni dah pegang tangan, goncang pulak tangan Ecah tu. aku cakap 'Ecah..... dia main kertas.....'

pastu Ecah tengking, 'jangan kacau kami la pi sana!'

elok Ecah marah. takda dah bunyi kertas kena selak tu. ish real betul aku dengar makanan kena selongkar,kertas kena selak.

Rate

1

Follow Us
allhaillll replied at 11-4-2016 05:39 PM
uhuu tq   ingatkan takda sapa dah baca ni. tu aku malas sambung. sepupu ada share apa apa lagi d ...

takde.. sepupu pun dah arwah awal January tahun ni..  al-fatihah

allhaillll replied at 11-4-2016 06:40 PM
assalamualaikum. ada orang baca lagi. hehe

ok sambung malam kami nak tido lepas kejadian towel Ec ...

oh mai.. seram betul nih.. nasiblah masa study dulu takde jumpa apa2.. hahahah.. kalau tak mau terkencing dalam seluaq nih..

Rugi siapa yg x beli jamu tu. Semua 100% organik kot. X pakai bahan kimia taw.

Tengah tunggu cerite.:-)

cer sambung lagi TT

raunna replied at 19-4-2016 11:05 PM
Tengah tunggu cerite.:-)

tenkiu nah baca. satgi nak sambung.

keledekbakar replied at 21-4-2016 04:28 PM
cer sambung lagi TT

baik bossss! heehee

ok sambung lagi satu story.

seperti yang hangpa semua baca dah. roommate aku ni hobi beliau cakap phone kat luar bilik sambil belegar legar dari aras satu sampaiiii empat. aku pun malas nak cakap apa dah lepas kena 'tegur' tu dia berenti kejap hobi tu, pastu sambung balik. blok aku ni behadapan dengan blok lain.

ada satu malam ni, roommate aku begayut kt koridor. dari koridor ni boleh nampak la dari blok depan ni. kisahnya, roommate aku kt aras 4. kawan sekelas aku yg bediri dari blok depan kami, dia nampak sejibik sebijik roommate aku . copy paste. ada kt aras paling bawah. cakap phone jugak.

pastu kawan sekelas aku ni demam la seminggu kot. aku tau la yang dia ni demam. tapi yang aku taktau, kawan sekelas aku ni, dengan kawan kawan lain, rahsiakan cerita ni dari aku sampai hujung sem. risau aku takut la tu.

pastu sem depan, aku tak duduk dengan dia ni dah.

Cerita best, mohon sambung

menarik cerita.. sambungla

zull4rs replied at 21-4-2016 10:18 PM
Cerita best, mohon sambung

terima kasih. sat try ingat lagi cerita dulu.

eryany replied at 22-4-2016 04:41 PM
menarik cerita.. sambungla

terima kasih. sat try ingat lagi cerita dulu.

assalamualaikum cerita baru pulak harini. ada yang baru teringat.
kisah ni masa sem 2, kat rumah sewa.
aku kongsi bilik dengan akak sorang ni. aku panggil Kak je la. tapi aku tak tido dalam bilik tu. sbb panas. katil double decker. tp dua katil. kiri dan kanan. kami dua orang dalam bilik tu. masing masing ambik tingkat bawah.

malam kejadian:
ada kawan aku dari hostel balik rumah sewa aku. jadi aku teman dia tido kt hall. Kak tido sorang dalam bilik.

malam tu Kak 3g dengan bf dia. front camera mengadap muka Kak la kan. belakang Kak tu katil aku, yang aku jarang tido situ pun. tetiba bf Kak ni tanya, 'Sayang, sapa tu?' Kak tanya la mana. dia cakap kt belakang Kak ni. *katil aku la tu.

Kak cakap la takda orang. roommate tido luar. Kak ni pun tgk la front view camera dia, gelap pulak. hitam ja. jadi Kak ni end call cepat cepat, tidur.

esoknya dia tanya la bfnya ni, nampak macammana semalam? bf Kak ni cakap, nampak perempuan rambut panjangggggggg tapi tutup muka. tengah duduk bersila sambil angguk angguk kepala. wuuu~~~

bila difikirkan balik, tu tabiat aku bila nak keringkan rambut, aku lepas ja rambut biar kering sendiri. sambil tu aku pakai earfon, dengar lagu sambil angguk kepala. tapi aku tidur kat hall malam tu. tak masuk bilik pun.

baru la Kak ni bagitau semua housemate yang lain. elokla haritu Jumaat. kemas baju balik kampung la. hehe

Sambung lagi TT. Best! Best!