CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: 3bidadara

1001 kisah kami 3bidadara. #Update Kisah Bidadara 1- MIMPI [After 3 year tak up

terbaikla cite ni

Assalamualaikum...

Allah..lamanya tak jenguk sini tak update cerita..

Sedikit bingkisan cerita dari aku Bidadari 1..

Baru baru ni aku kehilangan FIL tercinta..Al Fatihah buat arwah FIL...

Tapi aku nak ceritakan kat sini takde kena mengena ngan FIL pun..just kisah makhluk hinggap jek..hikss

Few days lepas arwah meninggal dunia aku pun badan meletih macam apa tak cukup rehat..udah lah letih tidur lak mimpi yang pepelik alahai lemau betul laaa...

2 hari berturut aku dok mimpi menggelikan..hari pertama aku mimpi aku pakai baju kurung tengah berdiri kat luar rumah kot..suddenly ada ulau melingkau depan aku dengan pantasnya ular tu nak membelit dan mematuk kaki aku masuk dalam kain aku lak tu!!

Aku da la geli gelenyor tengok ulau menjerit2 aku dalam mimpi tu sambil pegang kepala ular tak bagi die patuk kaki aku tau! Pastu husband aku datang selamatkan aku tarik ular tu buang..aku terjaga dari mimpi tengok jam TEPAT 3.33AM!

Hari ke 2 lak aku tido aku bukak Ruqyah konon macam taknak ah mimpi ulau bongok tu lagik..eh dahh mimpi lain pulak..aku mimpi aku berenang elok jek dalam kolam kotor..air tu warna bekeladak pastu beminyak..once again husband aku tarik aku soh p mandi bersihkan badan..kali ni terjaga tengok jam TEPAT 3.30AM!

Tak boleh blah ngan mimpi jijiks tersebut aku mintak tolong kenalan aku scan kot la ada yang tak sepatutnya walaupun aku cam malas ekceli nak menanya ni sebab aku tak dapat lak alamat dari "twin" aku soh solat hajat ke atau do something ke pape lah macam selalunyer..After scan tu kawan aku cakap takde pape lahh..small matter..yg hinggap2 jek datang betenggek dah settle kan pon katenye..ok la then tak perlu step selanjutnya kalau macam tu..

Sudden again..semalam anak aku beteriak!! ada ulau kojol bawah kerusi kat hall rumah!!!!

#makkaupitam

Tu lah kisah pendek tak seram dari aku..