CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ibnur

Untuk Acong on Atheis logic ... sila komen

Acong_II replied at 18-5-2016 09:59 PM
tang mana post ko tu pasal tuhan?

Ha ha ... konfom yg ko ni lemah english dan buta sains. Dey tambi , we are talking about causality. The cause is a higher intelligence which we regard being God.

Skg aku tau pasal apa ko asyik ulang soalan bodoh ko tu. Ko tak paham apa itu causality. Ha ha ... ko nak cari perkataan tuhan / God ke? Awat hang ni bengap sgt? Kan aku dah kata , pi belajar sains & english dulu sebelum melalak tak tentu arah. Ko hanya tonjolkan kebodohan ko aje. Aiyoyo '̶m̶a̶t̶ ̶s̶l̶o̶w̶'̶ ... oops ... acong

Mana bukti ko yg tuhan tak wujud .... ikut geng ateis ko , Chris Hitchens .... ko ni bahalol

sam1528 replied at 18-5-2016 10:32 PM
Ha ha ... konfom yg ko ni lemah english dan buta sains. Dey tambi , we are talking about causality ...

Mana bukti ko yg tuhan wujud? berapa lama lagi ko nak putar belit?  

sam1528 replied at 18-5-2016 10:32 PM
Ha ha ... konfom yg ko ni lemah english dan buta sains. Dey tambi , we are talking about causality ...

Acong_II replied at 18-5-2016 10:34 PM

Ha ha , ko dah gelabah ke sampai 2x pos yg sama. Ko betul2 bahalol. Dah lah buta sains & tak paham english. Ko dok melalak bagai org sawan. Baik ko check mulut ko tu berbuih tak.

Rupa2 nya ko tak paham apa itu causality. Jadi selama ni ko dok cari perkataan tuhan atau God lah ye? Hmmm , '̶m̶a̶t̶ ̶s̶l̶o̶w̶'̶ ... oops ... acong - bangang of the highest degree.

Mana bukti tuhan tak wujud dari sudut sains? Kalo ko tak mampu bagi ... ikut Chris Hitchens , geng atheis ko - ko ni bahalol

Edited by Acong_II at 18-5-2016 10:44 PM
sam1528 replied at 18-5-2016 10:39 PM
Ha ha , ko dah gelabah ke sampai 2x pos yg sama. Ko betul2 bahalol. Dah lah buta sains & tak paham ...

ko laa kena buktikan kewujudan tuhan since ko kata tuhan tu wujud...... apasal pulak aku yg kena buktikan?  

kalau aku tuduh mak ko berzina, dah tentu aku kena buktikan siapakah laki yg berjimak dgn mak kau.  

atau mak ko yg kena tunjuk bukti dia tak berzina hingga melahirkan ko?

Edited by sam1528 at 18-5-2016 10:50 PM
Acong_II replied at 18-5-2016 10:43 PM
ko laa kena buktikan kewujudan tuhan since ko kata tuhan tu wujud...... apasal pulak aku yg kena buktikan?  

kalau aku tuduh mak ko berzina, dah tentu aku kena buktikan siapakah laki yg berjimak dgn mak kau.  

Ha ha , ko ni betul2 bahalol. Aku tak mintak ko buktikan tuhan wujud. Aku mintak ko buktikan yg tuhan tak wujud ikut kaedah sains pasal ko dok melalak macam org gila yg tuhan tak wujud. Pasal apa? Ko dah gelabah tak dapat bagi bukti. Bermakna ikut geng ateis ko tu , Chris Hitchens ... ko ni bahalol.

LOL , apa punya '̶m̶a̶t̶ ̶s̶l̶o̶w̶'̶ ... oops ... acong. Patut pon ko dok ulang soalan bodoh ko tu. Ko tak paham apa tu causality. Ko dok cari perkataan 'tuhan / God'. Pi belajar sains & english. Lebih baik dari ko melalak bagaikan org sawan. Ko dah check mulut ko .... berbuih tak?

Your stupidity knows no bounds

Dah terbukti yg ko ni bahalol ... dok maki2 pulak? Ha ha ... contoh org yg tak ada kelas dan pincang dari segi pengajaran mak bapak

Follow Us
sam1528 replied at 18-5-2016 10:49 PM
Ha ha , ko ni betul2 bahalol. Aku tak mintak ko buktikan tuhan wujud. Aku mintak ko buktikan yg tu ...

memandangkan ko dok putar belit pasal kewujudan tuhan...... so let me play yr game.....

apa bukti ko nie bukan hasil zina? ko wujud..... so ko mesti anak haram

Acong_II replied at 18-5-2016 10:55 PM
memandangkan ko dok putar belit pasal kewujudan tuhan...... so let me play yr game.....

apa bukti ko nie bukan hasil zina? ko wujud..... so ko mesti anak haram

Kalo ko paham sains & english , ko akan paham tak ada putar belit pasal ikut kaedah sains kena ada bukti yg boleh kita ukur.

Ko bahalol pasal ko tak paham apa tu causality tapi dok melalak bagaikan org sawan. Ada ke dok cari perkataan tuhan / God. Patut lah ko dok ulangi soalan bodoh ko tu.

Your game is a stupid game played by bahalols. Tengok aje lah sijil kelahiran dan banding dgn sijil kawin mak bapak. Aiyoyo , senang macam ni pon ko dah kantoi. Macamana org tak kata ko ni bahalol. Ko dah gelabah lah tambi ... dah terbukti yg ko ni bangang tahap paling tinggi. Ada hati pulak tu nak debat dgn org lain. Buat malu keturunan ko aje.

Mana bukti sains yg tuhan tak wujud. Gang ateis ko , Chris Hitchens kata ko bahalol pasal ko tak ada bukti.

sam1528 replied at 18-5-2016 11:06 PM
Kalo ko paham sains & english , ko akan paham tak ada putar belit pasal ikut kaedah sains kena ada ...

boleh tak si anak haram nie buktikan siapa bapaknya?  

Acong_II replied at 18-5-2016 11:20 PM
boleh tak si anak haram nie buktikan siapa bapaknya?

LOL , ko buta sains lah. Tak pernah dengar DNA test ke? Ko dah gelabah lah tambi. Aku dok tunggu aje ko cakap yg ko tak jumpa perkataan tuhan. Semua org tau pasal causality tapi bahalol macam ko ni aje yg tak paham. Berlagak pulak tu nak debat konon. Ooi , sedarlah sikit yg ko tu buta sains dan tak tau english. Ko hanya malukan diri ko aje dgn melalak tak tentu arah.

Ha ha , bukti bapak? Ni lagi bukti ko ni buta sains. Syok ye ko tonjolkan yg ko ni bangang.

Mana bukti sains yg tuhan tak wujud? Nabi ko , Chris Hitchens kata kalo tak ada bukti makna ko ni bahalol. Ko nak lawan nabi ko tu ke .... ha ha

sam1528 replied at 18-5-2016 11:32 PM
LOL , ko buta sains lah. Tak pernah dengar DNA test ke? Ko dah gelabah lah tambi. Aku dok tunggu a ...

boleh buktikan tuhan palsu ko tu dgn DNA test?  

Acong_II replied at 18-5-2016 11:43 PM

Ha ha , soalan tahap bangang lagi. Kan dah kata tuhan not restricted to space , time & matter. DNA test apa yg ko bebel ni? Ko betul2 bahalol yg bangga dgn kebodohan ko. Berapa kali yg kena ajar ko ni? Slow sungguh ko ni. Tak salah ko ni dinobatkan dgn gelaran 'mat slow'.

Ha ha .... see folks 'mat slow' nak lari lagi. Mana bukti sains yg tuhan tak wujud? Ko dah buat claim tersebut. Kalo ikut nabi ko , Chris Hitchens , ko ni bahalol.

LOL , your stupidity knows no bounds .... but you make a good punching bag

sam1528 replied at 18-5-2016 11:51 PM
Ha ha , soalan tahap bangang lagi. Kan dah kata tuhan not restricted to space , time & matter. DNA ...

sampai kini anak haram gagal buktikan kewujudan tuhan palsunya  

Rate

1

Acong_II replied at 18-5-2016 11:57 PM
sampai kini anak haram gagal buktikan kewujudan tuhan palsunya

LOL , pasal ko buta sains dan tak paham english aka bahalol. Yg ko dok melalok cari perkataan tuhan / God buat apa? Ha ha , rupa2 nya ko tak tau apa tu causality. Ada hati pulak tu nak debat. Sah & konfom yg ko ni bangang.

Ha ha , malam ni semua org boleh konfon yg ateis '̶m̶a̶t̶ ̶s̶l̶o̶w̶'̶ ... oops ... acong ni sebenarnya org yg terlampau bangang tahap bahalol.

Oh ye , mau lari ka? Mana bukti sains yg tuhan tak wujud? Ikut nabi ko , Chris Hitchens ... tak ada bukti makna ko bahalol. Nabi ko yg cakap ...

sam1528 replied at 19-5-2016 12:05 AM
LOL , pasal ko buta sains dan tak paham english aka bahalol. Yg ko dok melalok cari perkataan tuha ...

bila anak haram bawa bukti sains kewujudan tuhan?  

Rate

1

Acong_II replied at 18-5-2016 11:43 PM

si acong banggang ni tak tau concept ketuhanan....
Beratus rarus post dia...sama je mcm gitu. Dia nak sama
Kan Tuhan dgn mak apak dia kot.
If you do not seek and accept god's attributes ...then what you get
Is only CREDITS. Itu yg kau nak kan?

zulkifleerahman replied at 19-5-2016 05:13 AM
si acong banggang ni tak tau concept ketuhanan....
Beratus rarus post dia...sama je mcm gitu. Dia ...

Kalau acong bengang kamu pulak Gila.

Rate

1

Acong_II replied at 19-5-2016 12:23 AM
bila anak haram bawa bukti sains kewujudan tuhan?

LOL , ko nak kejar credit ye? Patut lah ko asyik ulang soalan bodoh (yg telah dijawab)  ko tu. Pasal apa ko tak merayu aje kat mods mintak aje credit free , kalo tidak ko menangis.

Ha ha , ko kan 'mat slow' yg bangang , lemah english & buta sains. Patut pon ko tak paham 'the first cause argument' pasal ko macam org sawan cari perkataan tuhan / God. Ko ni betul2 'pandai' (ini betul sarcasm).

Nabi ko , Chris Hitchens dah bagi fatwa yg ko ni bahalol pasal claim tuhan tak wujud tanpa bukti. Ko percaya nabi ko kan .... ha ha

monyet_2015 replied at 19-5-2016 09:09 AM
Kalau acong bengang kamu pulak Gila.

Eh...menyampuk pulak dia......Cerita alien da habis kot?

sam1528 replied at 19-5-2016 09:14 AM
LOL , ko nak kejar credit ye? Patut lah ko asyik ulang soalan bodoh (yg telah dijawab)  ko tu. Pas ...

sampai skrg si bebal anak hasil zina nie gagal buktikan siapa bapaknya...... maybe bangla  

Rate

1