mitsui Publish time 24-4-2007 03:37 AM

sesape nak bekam contact saya...tak sampai rm 70 pun bekam ...murah gile...siap boleh datang buat bekam kat umah lagi. tapi utk area Lembah Klang je la.

ummu_walid Publish time 24-4-2007 08:26 AM

sekarang ni ada pelbagai cara untuk membuang toksin salah satu cara dengan menggunakan Inte Cleanse

Inte-Cleanse

saleharr Publish time 25-4-2007 02:57 PM

program Detox dari DCL pun ada.....murah je

kamar22 Publish time 28-4-2007 04:35 PM

ada 1 produk baru utk cuci usus dan boleh mengelakkan dri sembelit iaitu Fiber Plus Pro Formula dri HUNZA Life-Force Series Produk WBG.
info serba sedikit mengenai Fiber Plus -

Fibre Plus Pro Formula is the ONLY natural, high quality fibre supplement with Indinine3000 that safely and gently removes toxic impurities while energising the colon.Product Benefits

suhaila1974 Publish time 29-4-2007 12:17 AM

Originally posted by GreenHawa at 20-4-2007 09:38 AM
amalkan water theraphy... insyaallah..
amalkan minum air kosong banyak2...

Setuju 100%. Itu yang paling penting. Badan kita ni 75% air.... Kalau kita banyak minum air toksin tu senang dikumuhkan....

http://www.lestaripermai.net/drsukida

ijanaico Publish time 5-5-2007 08:10 AM

ada 1 produk lbh kurang fungsinya mcm mililea namanya organic plus, harganya murah skit rm136. aku ada masalah perut gak tp lps guna tu alhamdulillah perut aku lawas gak...1 hari tu ada ke toilet gak. kalu nk pm aku k

~aku edit sikit~

[ Last edited byblackmore at 5-5-2007 08:43 AM ]

blue^panther Publish time 5-5-2007 02:43 PM

cammaner plak ngan kaedah "tampalan" kat kaki tuh....
macam kinohimitsu.....berkesan ker utk buang toksin dalam badan???

mama_boomboom Publish time 21-10-2007 03:40 PM

Pelbagai cara nak singkir toksin....

cara tak keluar byk duit...
cara kena keluar byk duit..
cara kena keluar..tak le byk sangat duit..

Ikut pada bajet le!!

Yang pasti toksin ni..kalau biar berterusan...memudaratkan!!!:mad:

arwien Publish time 21-10-2007 04:48 PM

Originally posted by blue^panther at 11-4-2007 06:36 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif

ader lg ker kaedah nih???? pernah tgk dlm majalah 3 beberapa thn dulu.....

pernah baca dalam majalah rapi.....ttg seorg personaliti nih (kalo tak salah melissa maureen kot) yg wat deto ...

ye ke bole detox camni. Tp aku pernah jumpe melissa maureen tu live, mmg cantik kulit and skin complexion dia. Kalu darah bersih, mmg kulit pun akan semulajadi cantik, tak yak nak tepek mcm2 skincare products.

Cattleya Publish time 21-10-2007 11:23 PM

mungkin boleh guna cara ni kalau nak berjimat cermat.... bangun pepagi.sebelum mandi..minum air suam + lemon - 1 mug... pastu minum air suam lagi...2 mug...kesemua 3 mug before mandi... bukan sekaligus...sikit2 lah.. insyaAllah akan rasa lebih healthy... lebih kurang guna cara rawatan dgn air lah...

switnesz Publish time 22-10-2007 09:40 AM

first time detox ng mkn product detox.. mase wat detox tuh swit pon blur2 sbb tuh first time.. tp amik ikut instruction yg tertulis kat kotak, bkn cam yg disuruh oleh salesgal.. sbb even amik 1 pil sehari je, dh asik kuar masuk toilet, even salesgal tuh dh bg jaminan yg product tuh xkan wat perut memulas.. so, swit bleh bygkan ape akan jd kalu amik 4 pil sehari cam yg disyorkan salesgal tuh...

after that, found out yg product leh wat owg asik nk membuang tuh xelok utk kidney.. so, rsnyer tuh la the only time akan wat detox ng cara cantu... skang just focus nk wat detox cara semulajd, minum byk air + makan buah2an/makanan yg sepatutnye... blom pnah try detox ng makan buah2an selame seminggu.. cam xmampu je.. :L

True-X Publish time 23-10-2007 12:41 AM

aku baru jer try Trudtox... ia anye minuman macam teh ...

satu kotak ader 5 p3k3t rege 29 ++ aku beli dapat diskaun 26++...

dari 1st day raya sampai raye ke 5.. ok lah tiap2 ari aku membunag... tp tak lah sakit perut....

www.trudtox.com

bizsari Publish time 23-10-2007 03:12 AM

thanks 4 d infor bagus tol u all ni:handshake:

switnesz Publish time 23-10-2007 12:14 PM

Reply #32 True-X's post

dari 1st day raya sampai raye ke 5.. ok lah tiap2 ari aku membunag... tp tak lah sakit perut....

buang sehari sekali ker?? ker buang byk kali ari2?

True-X Publish time 24-10-2007 11:59 AM

Reply #34 switnesz's post

sehari skali.............

ari kelima 2 kali sehari........:loveliness:

pisang69 Publish time 26-10-2007 10:53 AM

masa bulan posa aritu...gua susah betul nak buang air...duudk lama2 buang masa jer...tak kluo apa pun...takder hasil betull:lol:

apasal erk?

lepas posa..perot dah kembali normal...pagi2 kul 10...dah start nak buang...
bagus ker minum air buang toksin ni?org ckp bleh kurangkan berat badan... any info?:o

kamar22 Publish time 26-10-2007 11:02 AM

Reply #36 pisang69's post

kurang air dlm bdn agknya..tu yg susah nk mmbuang masa posa...
produk fiber mmg bgus utk buang toksin, cuci usus...ada org mmg bleh trun brat lpas ambik produk fiber utk buang toksin ni...try pyhto fiber pn boleh.

wawasyg Publish time 26-10-2007 11:05 AM

cmne nak buang toksin dalam bdn?

Cube try produk nie ramai dah gune tau.. berkesan

KHASIAT LOSYEN MUSTAJAB PATI HALIA

Dirumus Untuk Membantu Proses Pembuangan Lemak Dan Selulit Dibahagian Perut Dan Pinggang Agar Kembali Ramping Dan Cantik 'Losyen Mustajab Pati Halia' adalah adalah losyen yg menggunakan 100 peratus pati halia dan campuran ramuan herba yg dirumus khas utk membantu dan mempercepatkan proses pembuangan lemak dan selulit di bahagian pinggang dan perut agar kembali ramping tidak kira lelaki mau pun perempuan.Losyen Mustajab Pati Halia ini juga sesuai untuk seisi keluarga terutamanya pada mereka yang menghidap angin dalam badan,lenguh-lenguh sendi dan lutut. Kembung perut, kejang urat-saraf serta kebas tangan dan kaki. juga amat sesuai di gunakan. Kepada ibu-ibu yang baru lepas bersalin Losyen Mustajab Pati Halia mampu memastikan badan kita kembali sihat dan segar malah menampakkan bentuk badan yang cantik dan ramping seperti sediakala. Bagi perempuan mengidap sakit perut akibat senggugut juga amat elok dipakai, .ianya Cepat menyerap dan tidak berminyak bagi memastikan keselesaan pengguna.Dibotolkan dalam kuantiti 130ml dan 'packaging' yg menarik iaitu warna kotak kekuningan bersaiz sederhana dan berimejkan halia dan logo syarikat Dunia Herbs.

HARGA: RM22.00

~aku edit sikit...no personal ads darleng~

[ Last edited byblackmore at 28-10-2007 03:57 AM ]

wawasyg Publish time 26-10-2007 11:10 AM

cmne nak buang toksin dalam bdn?

Ha nie kelebihan dia...

1. Sangat sesuai bagi tujuan urutan di seluruh badan dengan memecahkan dan membuang angin-angin di dalam badan.
2. Juga boleh memecahkan lemak di dalam badan dan menjadikan bentuk badan lebih langsing
3. Membantu mengatasi masalah selulit
4. Sesuai untuk ibu yg lepas bersalin
5. Melancarkan perjalanan darah yg tersumbat
6. Amat sesuai digunakan bagi mereka yg menghidap penyakit Angin Ahmar.
7. Mengatasi kembung perut, sakit perut, sakit pinggang dan belakang, sengal-sengal otot dan sendi, kebas-kebas, bisa-bisa kaki dan lutut.
8. Tidak berminyak
9. Untuk kegunaan luaran sahaja
10. Mudah menyerap
11. Sesuai untuk seisi keluarga
12. Tidak sesuai untuk bayi

pisang69 Publish time 26-10-2007 11:36 AM

Reply #37 kamar22's post

thanx...

membe ckp...kalo minum phyto fiber tu...bleh berak2.....letih oo..5,6 kali gi toilet...:lol:

takpe...ada masa gua cari menatang ni...:)
Pages: 1 [2] 3 4
View full version: cmne nak buang toksin dalam bdn?