kak_khem Publish time 27-11-2008 08:19 PM

alhamdulillah...sorang pengguna JAMU MONTOK telah dpt kesan setelah 7 hari mengamalkan jamu tersebut...anak dia sendiri pun tegur perubahan yg ada kat dia...

dah nmpk berisi dan terbentuk bulat gitu...huhuhuhu

hisyra Publish time 28-11-2008 10:29 AM

kak khem, jamu langsing dan pemukul lemak tu pun mak zarina punya ke? Semua jamu tu boleh ambil ke bagi ibu yang menyusukan baby.Kak Khem guna tak JMD dan MBB. Mana best?:P

kak_khem Publish time 28-11-2008 11:15 AM

Originally posted by hisyra at 28-11-2008 10:29 AM http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
kak khem, jamu langsing dan pemukul lemak tu pun mak zarina punya ke? Semua jamu tu boleh ambil ke bagi ibu yang menyusukan baby.Kak Khem guna tak JMD dan MBB. Mana best?:P

mmg semua ni dari mak dia jugak...

mengikut kata bonda zarina boleh ambik utk yg nyusukan anak cuma kena kurangkan dos...

saya dah guna dua2 so far mmg takde masalah dgn badan saya..cuma MBBS ni lebih senang apply...tak yah ayor hangat...gentel dan terus mkn...kalau dulu ambik serbuk kena ada ayor panas pehtu bancuh...;P;P;P

tapi bg saya 2-2 ni ada kepower rangersnyer tersendiri :P:P

kak_khem Publish time 28-11-2008 01:33 PM

ini la ghupa maajon yg saya ambik dari mak zarina sendiri...

kak_khem Publish time 29-11-2008 11:00 PM

ok satu lagi testimoni pengguna yg mengamalkan JAMU MONTOK (utk atasi masalah payudara besar tp lembik dan kurang menarik bentuknya)

kak.khem : alopp, bz tak?
xxx : bz gak ler...
kak.khem : nak tanya la aritu ambik montok apa citer?
xxx : hiksss ok la khem
kak.khem : hehehehe...ok camner tu?
xxx : baru 7 hari mkn montok ni dah nmpk la perubahan, dan nmpk bentuk dah kalau dulu cam jatuh jer skrg dan nmpk ok...
xxx : ikut aturan cam yg ada kat botol tu la...
xxx : dulu kalau tgk dia cam pear jer skrg dah nmpk la bentuk epal tu..sampai anak pun tegur naper mama punya ****** nampak besar...hikssss
kak.khem : sampai anak pun tegur kira ok la tu..dorang pun notice...
kak.khem : ada rasa apa2 tak cth tindakbalas?
xxx : ada rasa sakit la kat part breast tu...cam nak dtg period tu..
kak.khem : ok la tu kalau tak sakit camner nak tau bertindakbalaskan
xxx : tu la kena repeat stok ni sbb tinggal lagi sikit jer...
kak.khem : ok jer stok baru sampai...nak bagitau jer...

hisyra Publish time 1-12-2008 08:30 AM

MBB ni kata leh guna utk family planning betul ke?Sejauh mana keberkesanannya
:loveliness:

kak_khem Publish time 1-12-2008 09:06 AM

Reply #72 hisyra's post

jawapan saya mudah jer...kita merancang tuhan menentukan :$

kak_khem Publish time 1-12-2008 11:10 AM

jap lagi testimoni montok ke2 masuk yer...tgh cari free time ni ;P ;Pmau kasi update kat sini...

budak_comei Publish time 1-12-2008 11:30 AM

agak2 kalu botol besar tu bapa lama leh mkn eh?

kak_khem Publish time 1-12-2008 11:55 AM

Originally posted by budak_comei at 1-12-2008 11:30 AM http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
agak2 kalu botol besar tu bapa lama leh mkn eh?

mula2 saya ambik dulu mmg tahan 2 bulan...(mkn sekali sehari) tp skrg ni dah jd sbln lebih jer ;P;P walau pun mkn sehari skali...

miss_baby Publish time 1-12-2008 06:42 PM

yg besar tu brp ml/ gm?
camner cara makan nya?

kak_khem Publish time 1-12-2008 08:04 PM

Originally posted by miss_baby at 1-12-2008 06:42 PM http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif
yg besar tu brp ml/ gm?
camner cara makan nya?

takde la pulak ml nyer sbb dia ni padat dlm botol kaca...

cara makan : digentel sebesar ibu jari dan dimakan 1 biji pagi dan 1 biji malam dan jika waktu haid amalkan sehari sekali sudah memadai...

selalu saya cedok guna sudu kfc yg kecik tu so mudah dicedok dan mudah dibulatkan...

p/s : kalau rasa besar ibu jari tu besar sgt boleh la gentel besar jari anak (boleh dikunyah/ditelan) dan bykkan minum air suam....

kak_khem Publish time 1-12-2008 08:07 PM

hari ni sorang pengguna baru yg mengamalkan MAAJON BONDA BASAH SPECIAL hantar ym..sejurus dpt jer terus makan time tu gak...siap petang tu ym bgtau cepat tul kesan...asyik kentut jer...kikikiki...

bagus tu kasi buang angin dlm bdn...

kak_khem Publish time 2-12-2008 10:20 AM

satu lagi testimoni MAAJON BONDA BASAH SPECIAL, cust ni baru oder smlm dan mkn smlm gak..so ini hasilnya..jom baca testimoni kat ym kami chat pg td (02.12.08)

Maria::lol:
Maria: salam kak...
kak.khem: SALAM
kak.khem: aikk tetiba gelak ni psl
Maria: he he he...
Maria: bagus lah maajon tu kak..
Maria: he he he he he ....
kak.khem: uikss
kak.khem: pjg gelak tu mesti ada makna baik
kak.khem: bagus tang mn tu
Maria: actually ... honestly saya baru try malam semalam... entah malam semalam lah juga ... cam biasalah tut...........................
Maria: lain lah kak...
Maria: takde grib tu boleh tahan lah... kiranye kesan sangat cepat belaka....
kak.khem:;P
kak.khem: bagus tu
Maria: silap lak...grib nye boleh tahan (salah type lak)
kak.khem: cepat la ekk
kak.khem: huhuhuhu
kak.khem: tahniah
Maria: a'ah sis...cepat ....
kak.khem: cik abg amacam..tersenyum gumbira ker
Maria::$
Maria: senyum dan terus tido...
kak.khem:;P
kak.khem: mesti mlm ni nak lagi tu
Maria: thanks sis...
kak.khem: pg ni dah mkn ker
kak.khem: welcome dear
Maria: pagi nie dah sis...
Maria: sangat berpuas hati....so next month kena order lagi lah nampak nye...
Maria: salam sis...tq again
kak.khem: wokey...salam

kak_khem Publish time 2-12-2008 02:05 PM

satu lagi testimoni pengguna MAAJON BONDA BASAH SPECIAL + JAMU MONTOK...chit chat kat ym jer...;P

kak.khem: meh la bg testimoni
xxx: jap
xxx: kam, sy amik jamu dr hari jumaat lepas. sy amik sekali jer coz nak mkn jamu montok pd mlm hari nya.
xxx: Mmg berkesan la , Kham. Ubat nie utk hubungan suami isteri mmg power. Sy rasa kalah produk jamu yg pernah sy amik terdahulu.
xxx: Sy rasa sentiasa bersemangat dan puas bila bersama ngna huby ahak! Sy nmpk nikmat kepuasan pada muka suami. Asyik senyum jer匸/b]
xxx: Tambahan plak mkn bgan jamu montok lagi sedap. Buah dada lebih pejal tau kalu minum bersama susu berbanding minum air biasa .
xxx: Itu yg lagi best giler asyik mengentel je hahahaha.
xxx: Tp bila mkn jamu nie keputihan sy kembali semula

kak_khem Publish time 3-12-2008 02:34 PM

satu lagi testimoni thru phone call ;P

cust ni benggali...nk try test sbb wife dia kurang nak layan dia..selalu dingin jer...ni baru 3 hari try test power MAAJON BONDA BASAH SPECIAL

"3 x oooo smlm sampai saya pun sudah penat";P;P;P;P

kak_khem Publish time 5-12-2008 09:14 AM

morning semua pengguna MAAJON BONDA BASAH SPECIAL...pasti ada yg senyum lebar pagi ni....;P ;P ;P

kak_khem Publish time 9-12-2008 12:25 PM

satu lagi testimoni mengenai MBBS ni thru email :

dapat thru emel (09.12.08)                                    From:
"xxx83" <xxx@yahoo.com>

To:kak.khem@yahoo.com

Salam...Kak khem nietestimoni saya..First nk try product nie takut gak coz x biasa makanmaajon. Bila dah try rasa sedap plak..Hari pertama makan MBBS anginasyik kuar je. Hehehttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/tsmileys2/04.gif cambom atom plak. Tapi yang bestnya skrang nie dah senang nk bangun pagi,klu tidak mmg liat jga ar nk bgn pagi. Badan rasa ringan sangat.Keputihan pun dah beransur hilang. Ari pertama dan kedua keputihan kuarluar biasa sgt..Pastu breast nie jd terlebih mekar la plakhttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/tsmileys2/04.gif...mmgberkesan ar. Dah cuba cam2 jamu tapi xsebagus MBBS nie..2 yang nk orderbotol besar plak nie coz kakak pun nk try gak. Pas baca testimoni dlmwebsite kak khem dia pun teruja nk try MBBS gak tambah2 bab2 owg kawin2. K ah Kak Khem itu je testimoni sayahttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/tsmileys2/03.gif..Bye

kak_khem Publish time 11-12-2008 09:45 AM

alhamdulillah...sorang pengguna baru MAAJON BONDA BASAH SPECIAL telah berikan khabar gumbira setelah mengamalkannya...

sblm ni ada problem 4 bulan tak dtg period setelah mengamalkan dan dgn izin ALLAH period beliau dtg smlm....:loveliness:

kak_khem Publish time 12-12-2008 09:41 AM

satu lagi testimoni panas pagi ni dari sorang pengguna baru MAAJON BONDA BASAH SPECIAL...sblm ni ada problem dingin bersama suami, period tak tetap dan juga keputihan...ikuti chitchat kat ym pagi ni (12.12.08)

manja: smalam aku cite psl period aku
manja: period aku melambak gile setelah sekian lama mcm tersumbek
kak khem : oooo
manja: lps tu main kan mlm td...ahaksssss
manja: best gilerrrrr
kak khem : ;P
manja: :P
kak khem : dah lama tak rasa nikmat ekkk

manja: haaa
manja: spt mlm pertama beb
manja: panasssssss
manja: :P