zaharul_asriq94 Publish time 27-12-2010 04:35 PM

abangbikerz Publish time 27-12-2010 06:22 PM

Reply 220# unekspekted

muka hodoh sape tu muahahahahaha:lol:

Ben_Husseen Publish time 27-12-2010 07:13 PM

muka saari amri ka yg korg dok gaduhkan ni aa?

:2lol:

cozack Publish time 31-12-2010 03:15 AM

korang duk caci maki kat sini bikin apa....nanty 13 mei berulang, bkn korg yg turun...depa2 jugak...

-aq bukan pekida-

unekspekted_II Publish time 31-12-2010 03:18 AM

Replyunekspekted

muka hodoh sape tu muahahahahaha
abangbikerz Post at 27-12-2010 18:22 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

muke dari facebook sendiri x mau mengaku ;P

hehehehe.. beruk mane nk mengaku beruk.. hahahaha

abangbikerz Publish time 31-12-2010 10:07 AM

Reply 225# unekspekted_II

prrfffffftttttttttttt muka hodoh camtu nak cakap muka aku.ko bawak le muka aku tu pegi bomoh siam suh hodohkan lagi:lol:
pedulik hapa pon bukan muka aku pon....

unekspekted_II Publish time 31-12-2010 02:23 PM

Replyunekspekted_II

prrfffffftttttttttttt muka hodoh camtu nak cakap muka aku.ko bawak le muka ...
abangbikerz Post at 31-12-2010 10:07 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

hahahahhaa.. dah kantul kat facebook, sape nk mengaku klu muke hodoh mcm tuuu.. hahahahahaahaha;P

abangbikerz Publish time 31-12-2010 02:46 PM

Reply 227# unekspekted_II

pegiler ko bomohkan gambar tu suh hodohkan lagi:lol:
bukan gambar aku pon. gambar org lain.

unekspekted_II Publish time 31-12-2010 02:48 PM

Replyunekspekted_II

pegiler ko bomohkan gambar tu suh hodohkan lagi
bukan gambar ak ...
abangbikerz Post at 31-12-2010 14:46 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

buat hape bomohkan.. kutuk je baru best;P

muke mcm tu.. klu aku tuan punye pun malu nak mengaku.. hahahahaaa

abangbikerz Publish time 31-12-2010 02:50 PM

Reply 229# unekspekted_II

kutuk jerrrr, memang huduh pon muahahahaha:lol:

unekspekted_II Publish time 31-12-2010 02:55 PM

Replyunekspekted_II

kutuk jerrrr, memang huduh pon muahahahaha
abangbikerz Post at 31-12-2010 14:50 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

mengaku punn muke ko hodoh.. hahahaha. muke negrito blagak mcm John ;P

abgramly Publish time 31-12-2010 02:56 PM

mengaku punn muke ko hodoh.. hahahaha. muke negrito blagak mcm John
unekspekted_II Post at 31-12-2010 14:55 http://mforum4.cari.com.my/images/common/back.gif

hidung2.;P

unekspekted_II Publish time 31-12-2010 03:03 PM

Reply 232# abgramly

jgn kutuk dia sangat2.. nanti dia merajuk lagi malu nak masuk forum ni dah.. ;Phahahahaa

abgramly Publish time 31-12-2010 03:05 PM

urban hidung kembang. ppfffrrtttttt

abgramly Publish time 31-12-2010 03:06 PM

urban hidung kembang. ppfffrrtttttt:;P

syahdu Publish time 1-1-2011 09:22 PM

mcm ramai ja tak suka perkida, kumpulan gagak hitam takda dlm list ka?

genggam Publish time 21-1-2011 08:01 PM

salam..maaf mengganggu..pekida sebenarnya bukanlah pertubuhan yg dikatakan kongsi gelap..ia ditubuhkan untuk tjuan yg murni,,mengamalkan amal makruf nahi mungkar,tp segelintir ahlinya telah menyalah gunakannya..mengejar kepentingan utk keuntungan diri sendiri..

sebenarnya akibat salah guna ini lah yg menyebabkan ramai beranggapan pekida adalah kongsi gelap..ibarat nila setitik rosak susu sebelanga..contoh yg kita boleh ambil senang saja..islam melarang umatnya melalkukan kesalahan dan dosa2 besar..tetapi tetap ramai yg melakukan sedangkan terang2 benda tu salah..adakah kita harus salahkan islam??tidak...tetapi umat itu sendiri kerana tidak mahu mengikut ajarannya....ini adalah kerana manusia didalam muka bumi ini tidak sempurna..hanya org yg imannya betul2 pd Allah yg mampu menahan nikmat dunia iaitu harta,pangkat dan sebagainya..

sama2 la kita sebagai umat islam bersatu...wallahualam...

shahaizat Publish time 21-1-2011 09:24 PM

Ini semua citer yang aku penah dengar ngan pendapat jer...jangan amik serious ok...

1)Saper2 yang macam minat nak masuk kongsi gelap ni baik jangan diteruskan niat tu sbab antara yang tak bestnye kalo mati selalunya mati katak.....maksudnye polis takkan siasat kes kematian ko......walaupun kes bunuh atau gaduh antara geng....(ni berdasarkan citer kawan2...taktau lar kalo kena kencing....) tapi ader logiknye jugak sbab takder pon berita kes mati sbab gaduh antara kongsi gelap kat surat kabar

2)berdasarkan cerita beberapa otai, ketua2 kongsi gelap Malaysia cam Mat kilatyang pakai segala jenis nombor(08,36,24 dll) tu dah kena buang kat pulau sisir(pulau aper ni?) masa time....lebih kurang lpas 13 Mei

3)Hanya kumpulan 24 yang 100% Melayu yang lain campur

4)ada sapa2 tau pasal perjanjian meja bulat?

5)Semua kongsi gelap rasa2nya ada buah sendiri......pattern buah yang melayu rasa korang tau...kalo nak tau pattern cina try tengok citer cina yang story dia berdasarkan pemberontakan menjatuhkan kerajaan......kumpulan pemberontak selalunya guna kata2 ngan cara letak sudip ngan cawan

6)Kalau tengok otai pekida kadang2 best...kalo anak kawin pacak jer bendera.....nanti ntah saper2 datang tolong masak, kemas meja......cara letak kasut pun bukan main pelik.Tapi to be honest aku memang respek semua persatuan orang kedah sebab persatuan diorang kalo nak mintak tolong senang

7) Kalo budak2 pekida lak....hehehe...rasa2 semua tau celakanya......:lol:

8)Ader gak dengar citer see h*y c**n company dia dulu, kalo bawak beras dari siam bawah ader candu...

Ni semua apa yang aku nampak la sebagai org luar....kalo ader sesaper yang pandai korek mengorek dari member kongsi2 ler....

doublehead Publish time 26-1-2011 04:46 PM

ni kumpulan genster..pekida bkn kmpln gengster.
korg xtau pape jgn men bantai kate pekida kumpulan samseng..
register d tmpt dan naungn yg btol bru korg tau ape yg pekida perjuangkan k.

BotakChinPeng Publish time 11-2-2011 08:10 PM

Post Last Edit by BotakChinPeng at 11-2-2011 20:12

Reply 1# baksamakmu
Pekida bukan geng la. Pekida yang asli lebih kurang macam 3 line gak. Ditubuhkan untuk melindungi orang islam/melayu di Malaysia & beroperasi di luar batas undang-undang. Yang ko melatah bandingkan pertubuhan pro melayu muslim anti gangster dengan gangster tak guna semua apa hal ?

Woi bongok.
Lu ingat kaum yang ada gangster di seluruh dunia semua bangga macam bodoh ke ? Apa ke jadah nak bermegah kalo tiap bulan diperas ugut parasit haprak ?

Aku tak baca pun komen kat sini Sekadar meluahkan pendapat sejenak. Tajuk topik nampak macam taksub tak tentu pasal menyanjung gangster. Bangang tul.
Pages: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15
View full version: 10 Kumpulan Gangster Paling Berbahaya