Amaryscloset Publish time 7-2-2012 01:08 PM

Reply 20# go_go

Betul tu, memang agree dengan pendapat kamu, kita kena fikirkan long term. Itu sebabnya kita kena prihatin Ketika membuat pilihan untuk mengunakan produk pelangsingan ni. Banyak jenis kelulusan yg kita kena mengambil kira. Negara Dunia pertama memang kurangnya produk pelangsingan. Bukan semua produk dapat memasuki negara Dunia pertama. Kelulusan produk pelangsingan Dari segi kesihatan untuk warga negara mereka sendiri memang sangat ketat. Itu sebab produk produk yang telah memasuki ke pasaran negara Dunia pertama boleh di kategorikan sebagai selamat di gunakan.

farah82 Publish time 7-2-2012 02:28 PM

mcm menarik ja produk "A Wonderful Life"...dalam tu ada berapa sachet & boleh tahan berapa lama? klu ikutkan BML saya normal..tinggi 157cm & berat 58kg (dr zaman bujang-skrg dah anak dua) x penah trn & x penah naik...cuma perut ja yg menggelebeh...nk bagi fit balik ja perut nih..adakah ni perkara biasa bagi wanita yang melahirkan anak & makan masa yg lama utk perut kita kembali kepada sedia kala?

sue_0586 Publish time 7-2-2012 02:35 PM

pakai pati halia mustajab?

farah82 Publish time 7-2-2012 02:37 PM

Reply 23# sue_0586

MCM X BERKESAN PON...PERUT YANG MENGGELEBEH NI ADAKAH LEMAK MASIH TERKUMPUL DALAM PERUT NIH...LEMBIK JAAA BUKAN BUNCIT...LEH ULI2 LAGI..HEHEHE

MistrezHermanaz Publish time 7-2-2012 03:41 PM

Macam Mana Nak Hilangkan Perut Yang Menggelebeh Selepas Bersalin????

Reply 24# farah82

sama la kita.misz nye perut pun lembik,cocok leh toing toing balik

(posted by mobile)

go_go Publish time 7-2-2012 04:10 PM

Replygo_go

Betul tu, memang agree dengan pendapat kamu, kita kena fikirkan long term. Itu seba ...
Amaryscloset Post at 7-2-2012 13:08 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

sy tak setuju
produk yg masuk negara pertama ialah ok
mana2 pon ada problem pelaksanaan..
jgn membuat kesimpulan
tp lawaklah jika mrk fikir2 pasal keselamatan produk
tp dlm masa yg sama negara dunia pertama yg bnyk mengembangkan nukleur, haarp,
kih kih kih kih
dan 40% peratus warga US pon tk kurang yakin ngan FDA;P

The data showed:[*]70 percent of Americans remain confident in the FDA's ability to ensure the safety of prescription drugs[*]Nearly 40 percent of Americans said their confidence in the FDA has decreased
Solutions to improve the quality of the FDA range from devising steps the president and Congress could take to improve drug safety, to forming an agency "that looks out for the health of patients and not just the health of the pharmaceutical industry."
In addition, some members of the Congress, leading scientists and an FDA insider agree that there is a need for a drastic "renovation" of how the agency monitors medications once they hit the market. One suggested method of doing this is to develop an FDA Office of Postmarket Surveillance to observe drugs, medical devices and biologics (products such as vaccines). This office will be independent of the FDA's Center for Drug Evaluation and Research, as well as the FDA divisions that review new product applications.
USA Today December 19, 2004

Amaryscloset Publish time 7-2-2012 04:11 PM

Reply 25# MistrezHermanaz

Yelah Kak misz... Biasanya ini adalah kandungan lemak dan selulite yg terkumpul di bahagian perut n peha.... Lepas mengambil S'Hot Chocolate dari A Wonderful Life, ia akan mencairkan sellulite kita dan memberikan kita ukuran pinggang yg diidamkan. :)

go_go Publish time 7-2-2012 04:20 PM

senaman bagi shape n firm kan bentuk
klu mkn produk pelangsingan maybe leh bagi kurang kit
tp cm mana nak bagi otot work out utk bagi shapekan bentuknya
takut ada kesan "yo-yo"

Amaryscloset Publish time 7-2-2012 04:29 PM

sy tak setuju
produk yg masuk negara pertama ialah ok
mana2 pon ada problem pelaksanaan..
jgn ...
go_go Post at 7-2-2012 16:10 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

Ok...you berhak dengan pendapat you sendiri but anyway terima kasih kerana membuka mata kita dengan penemuan artikel kamu, but i think produk untuk di jual di Malaysia yg ada kelulusan Kementerian Kesihatan Malaysia, Kelulusan Halal dari Islamic Food Research Centre Asia (Malaysia & Asia Region) , lab test dari ALS Singapura & Permulab Malaysia, GMP, HACCP, Eco Cert dari Canada, Garantie Bio (guarantee of product deriving from organic and save source) dari Perancis, Certified Vegetarian. Saya rasa dengan adanya kelulusan seperti di atas, produk ini susah nak dipertikaikan kebaikan atau keselamatan product "A Wonderful Life" ni kan.

go_go Publish time 7-2-2012 04:38 PM

Reply 29# Amaryscloset

halal dari jakim x der
;P

go_go Publish time 7-2-2012 04:40 PM

aya rasa dengan adanya kelulusan seperti di atas, produk ini susah nak dipertikaikan kebaikan atau keselamatan product "A Wonderful Life" ni kan.
Amaryscloset Post at 7-2-2012 16:29 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

apa organisasi yg terlibat dalam kajian kebaikan produk

Amaryscloset Publish time 7-2-2012 04:53 PM

go_go Post at 7-2-2012 16:40 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

kan saya sudah listkan diatas? saya rasa jika ada KKM dengan Halal pun sudah cukup untuk saya, tetapi banyak lagi kelulusan yg saya tuliskan. Saya tidak akan mempertikaikan kewibawaan KKM kita atau jabatan / organisasi yg lain melainkan saya rasa diri saya adalah lebih superior. Kalau kamu rasa kamu nak tahu lebih saya memang tak ada masa untuk melayan keingin tahuan anda atau keinginan untuk mengutuk / saja cari pasal dengan orang lain. ok.

Amaryscloset Publish time 7-2-2012 04:55 PM

go_go Post at 7-2-2012 16:40 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

Saya rasa kamu ni forumer lama, saja nak guna id barukan? forumer baru tak akan berkomen macam kamu. ;) id lama tak leh nak guna lagi ke? saja nak tanya ;)

seri06 Publish time 7-2-2012 05:52 PM

saya pernhah tanya doktor dulu pasal perut menggelebeh nie...dia cakap boleh buat lipo tapi nanti kalau tak jaga akan timbul semula..atau buat operation kat perut tu buang lemak tu n tampal balik kulit utk supaya perut nampak flat mcm anak dara..tapi mahal sikit lah..tapi kena jaga makan lah..supaya jgn bagi buncit balik..
saya pun ada masalah yg sama, badan dah ok tapi tang perut tu jer adoii sedih nya....dah mcm jelly dah..

Amaryscloset Publish time 7-2-2012 06:32 PM

Post Last Edit by Amaryscloset at 7-2-2012 18:34

Reply 34# seri06

Operation itu adalah salah satu cara untuk melangsingkan badan tetapi prosesnya adalah mahal, sakit, dan berisiko tinggi..sudahkah Seri memberi peluang untuk mencuba produk A Wonderful Life? Produknya memang sudah terbukti berkesan bagi mereka yang mengidamkan perut yg kempis, bebas selulit pada bahagian paha, potongan badan yg menarik pada tepi badan dan bebas "muffin top" (tiada bonjolan bonjolan pada tepi pinggang). {:thumbo

BATUAPI8888 Publish time 7-2-2012 10:29 PM

gigih betul. semua da udang sebalik meeeeeeeeeeeeeeee:lol:

go_go Publish time 7-2-2012 11:03 PM

Saya rasa kamu ni forumer lama, saja nak guna id barukan? forumer baru tak akan berkomen macam k ...
Amaryscloset Post at 7-2-2012 16:55 http://eforum1.cari.com.my/images/common/back.gif

sy juga rasa kamu juga ID pada sorang forumer
dn dah tk nmpk mukanya sekarang
style kamutanya soalan pada sy pncm tirusorang forumer
tk percaya tengok kt thread serum

baru atau lama bkn masalah
asalkan boleh bagi pendapat
jgn double standrd antara baru n lama
berfikiran terbuka

go_go Publish time 7-2-2012 11:09 PM

Post Last Edit by go_go at 7-2-2012 23:19

kan saya sudah listkan diatas? saya rasa jika ada KKM dengan Halal pun sudah cukup untuk saya, t ...
Amaryscloset Post at 7-2-2012 16:53 http://eforum1.cari.com.my/images/common/back.gif

jgn cepat sensitif
kebaikan produk ngan keselamatan produk
berbeza kn..kebaikan produk dikaji oleh institusi ______?
krn institusi yg kamu senaraikan lebih pada halal dn keselamatan
siapa yg bawa hal ini ..jd saya just tanya...
dntk paksamenjawab

so jgn pndang rendah produk yg tk dipasarkan n dpt kelulusan di dunia pertama
x semestinya tak bagus,
knp kata kawalan sana lebih ketat compare KKM?
pertikaikan kewibawaan?

purple_orchid Publish time 8-2-2012 08:57 AM

wat senaman abs...
beli jer cd JM...wat dlm 30 minit...tgh berusaha nih..
bukan takat perut jer gelebeh..muffin top pun mencanak2 nih..
me sbb ade scar T terbalik kat perut...so gelebeh dia lain macam skit....:'(

norbaya Publish time 8-2-2012 10:33 AM

Reply 39# purple_orchid

tak per pelan pelan...JM memang best

tapi tak nampak sgtlah perot tu...langsing jer :$
Pages: 1 [2] 3 4 5
View full version: Macam Mana Nak Hilangkan Perut Yang Menggelebeh Selepas Bersalin????