CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3623|Reply: 1

Wanita Melayu Jadi Freelance

salam Ramadan semua adik kakak dalam Dunia Wanita...saya mohon kepada  admin jangan nak delete post saya. hanya nak memberi peringatan di bulan yang mulai ini. saya rasa tempat ini lah yang paling sesuai untuk di postkan.

Pertama sekali jumpa website yang sangat aku tidak percaya..iaitu ramai wanita melayu yang terlibat dengan profesion /Perkerjaan sebagai Freelance. lebih tempat lagi saya katakan Pelacur untuk di tempah. Kalau nak service dari freelance ini kena pergi book melalui bonker. Bonker ini memainkan peranan menentukan tempat kepada client. Kalau nak service perlu deposit untuk di bank in ada juga COD. Bonker ini akan share brp tip yang freelance ini beri. ikut term dan syarat.
Yang menghairankan buat kerja ini ...lelaki melayu jual wanita melayu...
Wahai wanita melayu yang beragama islam kenapa sanggup buat kerja macam ini? dalam bulan yang mulia ini pun ada yang OD dan buat service
Di mana kah letak nya nilai islam yang anda pegang turun menurun dari nenek datuk anda. Bila di tanya kenapa buat kerja mcm ini alasan nya nak DUIT. Duit lah yang mengaburkan mata wanita melayu sekarang sanggup jadi Pelacur. susah sangat kah nak dapat kerja sekarang sehingga ambil jalan pintas sanggup jual tubuh sendiri utk di fuck oleh pelbagai jenis jantan dan pelbagai size cock
Kepada semua wanita melayu di dalam ini yang menjadi freelance / Pelacur untuk di tempah bertaubatlah pada bulan yang mulia ini..
ketahui apa dosa nya pekerjaan ini..

Tak ada  yang berani respond dengan trend saya buka ini..atau tak minat atau tak sesuai untuk di sini. Kalau tak sesuai minta admin pindah ke Broad Agama Islam dan Muslim
Tapi mmg reality yang harus di terima cabaran wanita melayu di malaysia masa kini. kita bangga malaysia negara islam . setiap tahun ada tilawah alquran antarabangsa qari dan qariah malaysia hebat...Tapi kenapa penduduk islam nya tak takut dengan ancaman Allah.