CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eyka

Memories Of Bali (So Ji Sub,Ha Ji Won,Jo In Sung) ~ INDEX PAGE 1 ~

memang kadang2x kesian kat ying yu tu..
tapi dia pun sama..
suka kedua2x lelaki tu..harap shui jing akan
cepat cepat membuat pilihan..
tak tahan tengok zai min menagis lagi..
sedih hati nie..
heheheee...

sape la yg shui jing ni suke agaknyer......
kdg2 nmpak di cam suke jae min...kdg2 cam suke ren xu....
eee..gertammm jek rase.....
bile le nk abih cite nie..
tp suke dia ngan jae min laa...

seronok tul tgk korg borak psl jung jae min....aku pon nak join skali ler hehehe!!! Lepas ni korg mesti tambah sedih tgk penderitaan jae min lepas kene kawin dgn pompuan rambut pelik tu. mcmmaner dier terpakse menahan kerinduan dier terhadap sui jing...tambah sedih waktu tgk dier tgh menderita si sui jing n kang in wook (jiang ren xu) lak bahagia wa...wa..wa.... aku tiAp kali tgk part ni mesti nangis!!! AKU NAK INGATKAN KORG, LEPAS JAEMIN KAWIN SEDIAKANLAH SEKOTAK TISU DI SISI KORG TIAP KALI TGK  CITER NIH!!!

ooooooo...cmtuh ka feng yein.
so..last2nye mmg le soo jin tuh ngan ren xu eh....
sian jae min..

Originally posted by chimei at 29-11-2005 11:29 AM
Hai, pekabo semua chimei nak join thread ni gak boleh dok?? w/pun telambat tapi tak pe cite ni tetap hot..:cak:  semalam nengok le cite ni kan memang le tangkap leleh..tapi tk paham le ape sebenony ...

soo jung tue dier nak jadi kaya.tue impian dier.sebab tue dier sanggup bersama jae min sebab dier nak duit jae min.

Originally posted by Feng_Ayien at 29-11-2005 12:54 PM
seronok tul tgk korg borak psl jung jae min....aku pon nak join skali ler hehehe!!! Lepas ni korg mesti tambah sedih tgk penderitaan jae min lepas kene kawin dgn pompuan rambut pelik tu. mcmmaner d ...

apa?!
zai min kahwin jugak dengan ying zu?
bengang nya limau dengar!
benci nya... sian kat zai min ...
tentu dia naik sakit jiea nanti..
sebab tu ending dia cam tu...
sedihnya..

Follow Us
seronok tul tgk korg borak psl jung jae min....aku pon nak join skali ler hehehe!!! Lepas ni korg mesti tambah sedih tgk penderitaan jae min lepas kene kawin dgn pompuan rambut pelik tu. mcmmaner d ...

apa?!
tentu dia naik sakit jiwa nanti..
sedihnya..

hahah.. feng, akhirnya join gak sekali lagi ek...
tapi tgk yg kat ntv7 kurang feel, sbb die cakap mandarin...
lagik feel kalau dengar sore dorang sendiri... mmg menusuk kalbu (walaupun tak faham) :lol

Originally posted by shidaaziz at 29-11-2005 09:04 AM
episod semalam slow sangat le. tapi padan muka yin zhu kena tampar dengan soo jung. lepas tu kena tinggal tepi jalan. kemudian kena halau.

dia tu ada skandal dengan abg jae min ke?

setau aku xde..
tp dia mmg pura2 baik dgn keluarga jaemin...
nilah cara dia nak dptkan jae min..
tulah kan... apsal mak ayah jaemin ni x jodohkan aje young choo dgn abg jae min..
kalo camtu... x yah lah susah2 jae min nak menderita...

Barulah saya faham mengapa korang geram sgt kat Soo Jung tu sampai gelar dia lalang. Yalah kalau dah suka sgt kat In Wook, just go ahead je lah kan. Buat apa nak layan Jae Min kan. Kesian dia. Yg tunang dia pun satu. Masa Jae Min nak kat dia, dia jual mahal krn terkejar2 dgn cinta In Wook. Tu lah perempuan2 dlm drama ni perasan sgt diaorg tu boleh pilih cinta ikut suka hati diaorg. Termasuklah emak tunang Jae Min tu. :lol

BTW, emak Jae Min tu nampak tak suka kat In Wook. Saya pun rasa abang Jae Min mcm interested kat tunang Jae Min. Tak taulah kalau diaorg ada affair.

Originally posted by Baiduri Othman at 29/11/05 06:30 PM
Barulah saya faham mengapa korang geram sgt kat Soo Jung tu sampai gelar dia lalang. Yalah kalau dah suka sgt kat In Wook, just go ahead je lah kan. Buat apa nak layan Jae Min kan. Kesian dia. Yg t ...

tu la.. baru la tau apsal asyik panggil dier lalang jer.. rupe2nye.. memang lalang tahap maksimum pun.. menyakitkan atie je tengok kelalangan dier nie..

Originally posted by limau at 29-11-2005 04:40 PM

apa?!
tentu dia naik sakit jiea nanti..
sedihnya..

yepp...:ah::ah:
walaupun dia x suka... dia t'paksa gak kawen dgn young choo...
ni pun satu lagi kelemahan jae min... x berani nak bantah ckp bapak dia yg ketot tu...
dia ckp baik2 camne pun bapak dia tetap x suka soo jung & nak dia kawen dgn young choo asap...
sian jae min kan...

Originally posted by acquiller at 29-11-2005 05:03 PM

lagik feel kalau dengar sore dorang sendiri... mmg menusuk kalbu (walaupun tak fa ...

:setuju:  tetambah bler dgr sore jaemin yg cam langit n bumi dgn sore asal dier!!!!Sore asal dier bunyi cam bebudak n manje jer tp sore mandarin ni kemain ler matured!!!xpuas ati tul!!!nf:nf: nasib baik dah bl vcd dier xlah sakit jiwa sgt hehehe...
korg yg first time tgk ni  aku nak gtau korg citer Bali ni telah membuatkan aku mendapat gangguan perasaan selama 3 hari 3 malam lepas habis tgk n aku mengambil mase seminggu nak membetulkan perasaan aku yg dah x btul. Jo In Sung mmg hebat sbg Jung JaeMin!!! mmg patut ler dier dpt award best actor!!!!!

hehe sebenarnya soo jung dah start jatuh cinta dgn jae min tanpa disedari...

Originally posted by acquiller at 29-11-2005 05:03 PM

lagik feel kalau dengar sore dorang sendiri... mmg menusuk kalbu (walaupun tak fa ...

:setuju: sakit ati jer aku dgr sore jaemin tu!!!! padehal sore asal jaemin cam bebudak n manje jer tp sore mandarin dier kemain ler matured mcm langit n bumi!!!!!nf:nf:
Utk korg yg 1st time tgk citer ni, aku nak gtau korg citer ni telah membuatkan aku menerima gangguan perasaan selamer 3 hari 3 malam & aku mengambil mase seminggu utk membetulkan perasaan aku disebabkan oleh Jung Jaemin!!!Jo In Sung mmg patut lah dpt award best actor utk citer nih!!!

feng

Originally posted by limau at 29-11-2005 04:40 PM

apa?!
tentu dia naik sakit jiwa nanti..
sedihnya..

kena kahwin paksa.

Originally posted by Baiduri Othman at 29-11-2005 06:30 PM
Barulah saya faham mengapa korang geram sgt kat Soo Jung tu sampai gelar dia lalang. Yalah kalau dah suka sgt kat In Wook, just go ahead je lah kan. Buat apa nak layan Jae Min kan. Kesian dia. Yg t ...

mak ja emin memang tak suka perangai young joo tapi dier tahan jerlah sebab dier nak kahwinkan anak dier ngan young joo gak.

Originally posted by cloud9 at 29-11-2005 10:05 PM

yepp...:ah::ah:
walaupun dia x suka... dia t'paksa gak kawen dgn young choo...
ni pun satu lagi kelemahan jae min... x berani nak bantah ckp bapak dia yg ketot tu...
dia ckp baik2 camne pun  ...

ader nanti dier bantah tapi bapak dier ugut nak buat sesuatu kat soo jung.

Originally posted by Feng_Ayien at 29-11-2005 10:15 PM

:setuju:  tetambah bler dgr sore jaemin yg cam langit n bumi dgn sore asal dier!!!!Sore asal dier bunyi cam bebudak n manje jer tp sore mandarin ni kemain ler matured!!!xpuas ati tul!!!nf:n ...

wah,hebat betul penangan jae min pd feng:cak:suara dubbing mcm suara bapok.suara jae min asal lagi best.nak2 kalau part yg sedih,dengar suara dier baca maksud dier tengok mata dier yg berair tue,sedih gilerlah.besok punya episod memang sedih.ayat kat signature aku akan diucapkan oleh jae min esok.memang sedihlah scene nie.sedih aku dengar.