CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sudugaru

Kisah Hantu Ampang {Sharing is Caring}

Reply  ANTUGIGI
aku tak perasan da x de katak..hahahah..patut la seru x de pun
sudugaru Post at 12-8-2011 11:39

opkos la der... nih bulan posa.. harus la sesopan santun dulu.. tamo la seksi meksi nih.. tunjuk kaki peha bagai..
kang kurang pose ko.. ko nakk??hahhaa

Reply  ANTUGIGI

orait2..aku x pasan ko..selalu gmbar katak...hahahah
Bulan pose ni beru ...
sudugaru Post at 12-8-2011 15:53

taw xpaww.. lagipong kaki katak tuh di hinggapi kudis..hahahhaha menutup aurat kekdahnyaa...hahaha

Reply 179# ANTUGIGI
ek...x mo ..batal pose    

Reply 181# ANTUGIGI

hahahha..katak ader kudis ke??tu kulit mengerutu ma...ades ko ni...

Reply  ANTUGIGI
ek...x mo  ..batal pose
sudugaru Post at 12-8-2011 15:56

kalo tamo.. jangan la tnye napew ai berubah rhupe..

nantok la kije skang nih khennn???

Reply  ANTUGIGI

hahahha..katak ader kudis ke??tu kulit mengerutu ma...ades ko ni... :curs ...
sudugaru Post at 12-8-2011 15:57

ko mana tau tuh menggerutu ke kudis???
len kali check dulu ye... ai dulu gebus.. tp semnjak dua menjak nih.. kudis nek pulok... xdpt nak tayang peha katak seksi tuh..

Follow Us
Reply 186# ANTUGIGI

hahahha,ye la..aku bukan katak bosan gle..selamat da nak balik

Reply  ANTUGIGI

hahahha,ye la..aku bukan katak bosan gle..selamat da nak balik
sudugaru Post at 12-8-2011 16:21

taw xpew... men FB pong aku leh tido.. nih dok dpn PC bape kali sengguk..mulut pong da lebar asek nguap jah kije... seb bek urat mulut x tegang.. {:2_67:}

kat pandan mewah tu pun ada hantu.. sbb dulu bekas lombong..
sebelah umah mak aku je lak tuh!!!!!!!!!  {:2_67:}

Post Last Edit by kenzou at 14-8-2011 10:55

haa.. tumpang skali.. sbb nih daa membabitkan tempat permainan aku yakni tempat melepak.. hahahaa.. kalau langat tuh taa payaa citee lee.. klu sape2 yg penah tau kt langat ada 1 port mandi kolam ayer panas depan masjid. ta silap aku nama tmpat tuh sg.serai kut.??.. kat situ pun bolee tahan seramnyee.. lampu taa dee, just cahaya2 rumaa je.. tuh pun taa terang sgt.. arai hari tuh pi mndi kat situ, aku ngan....3 lagi kwan aku..
    tyme tuh bulan mngembang mngambang tambah ngan baru pas ujan. lepas redah jalan bukit kat langat tuh, korang pun tau laa kan jalan dye sepenuhnye taa dee lampu.. malam tuh memang bekabus, al maklum laa baru pas ujan. kitorang gerak pun dlam kul 12 camtu selepas pekena durian kat umah kwan aku.. mak dye idang setapwer setapawer, abes licin.. ok cun, cukup.. aku bukan nak citee durian.. hahaa . haa, smpai2 port mndi tuh, daa kul 12.30 kurang lebih laa.. naek motor, jalan clear.. tuh yg jahat sikit tgn pulas minyak. hahaa.. daa smpai2 tuh, park motor. lepak jap cooldown enjin smbil pekena rokok.. tempat park dekat jee ngan kolam, tapi taa berlampu. gelap.. jalan pun suluh pkai nset yg ada torchlight tuu.. kitorang pun jalan laa redah lumpur sejauh 20.3meter taa silap aku..<- sajee kasi cite menarikk).. hahaa.. kat situ ada meja, letak laa sume barang2 kat atas mejaa.. ngam2 kitoang smpai meja tuh, orng2 yg tgh berendam sume blah.. kitoang ber4 jela tnggal. kwan aku soang nih nama dye black(gelaran), taa payaa laa cite sbb pe aku panggel dye black. nnty jdi pelik cite aku.. hehee.. dye nih time tuh tgh buka baju dye.. aku plak bediri sblah dye.. tibe2 tdengar bunyii dengusan.. buat bodoo jee laa.. time tuh tgh kbulur, ingat perut kee bunyi bedengus sbb lapar sgt.. hahaaa

kitoang mncekik laa kejap, tyme tuh daa siap2 beli buger berger kat desa pndan. satu singget 2ingget. kene plak tyme tuh ayam abes, order daging je laa. si black nih oder nasi ape tah.. tyme tgh2 sedap santapan aku, kecik n black (kwan aku lagi sorang mkan kat kerusi pnjang jauh 3.4meter dri kitoang) tibe tibee sii black nih hangen.. dye sound "aku pantang betul laa ada bnde tgok aku makan" elok2 si black makan kat atas kusi trus duk bawah brsilaa.. kwan aku si kecik nih daa lari kee kwan aku yg duk kat kusi pnjang tuh.. aku duk relax je laa kat situ, sbb aku taa nmpak ape2.. si kecik nih ckap kat tepi2 semak samun tuh ada bnde mata merah tgh ushar ushar.. aku tyme tuh hati kosong, taa rase ape apee pun.. huuu..

1jam seterusnya.. *time mandi* ... hati kwan aku si kecik nih taa sedap daa.. dye dari tdi ajak balek, si black pun satu.. tym berendam tuh, dye bolee plak usha2 bnde tuh.. aku perasan, tpi tatau ape bnde yg di usha nyee.. hahahaaa.. kitoang pun angkat kaki laa.. kang lame2 ade yg tersampok.. yelaa, malam tuh malam jumaat.. sorang pun taa tepikir(kantoi jarang pi surau baca yasin) hahaa..

*tuh jee laa cite aku, terkluar sikit dari ampang.. hahahaaa.. pengalaman aku counter 1 on 1 taa penah lagii.. wlaupun slalu lepak area2 ampang(kg pndan-desapandan-maluri-pndanindah-pndanjaya-kayapandan) huuu.. minta2 taa dee laa.. amin. hee

Rate

1

encik/cik oni,mane citer nye?x sabo teman nk baca.....
z3t_ex Post at 8-8-2011 21:36

sori lmbat respon, mmg busy smenjak 2 menjak ni, tmbah lg bulan puasa ni, mmg jammed gler jalan ampang tu klau nk balik umah ke kosas...aku skang ni stay ngan mak cik aku, sal ngah praktikal. husband dia lak (pak cik aku) mmg jarang ade umah sal slalu kerja luar kwasan...
kisah keranda terbang ni jadi masa 16hb 7 lpas, time tu aku balik lmbat, ade keje kt klcc, so kul 1 pagi bru smpai umah...

kbetulan, pagi tu, member aku eksiden kt maluri, patah tngan, so time tu, dlam kul 2 lebih tu aku gi branda kt umah aku ni, umah aku ni flat taman kosas, blok aku ni yg ngadap kwasan kubur tman kosas tu, aku lak kt tgkt 3 time tu...

selama ni, mmg aku slalu lepak2 kt situ, kul 4 - 5 pagi pun pnah, sal selama aku idup, tak pnah aku nmpak benda2 pelik dpan mata aku.... time tu, aku kiranya nk call member aku yg eksiden tu, member aku ni same ngan aku, jenis tak tidur malam2...

baru je nk tekan butang hijau nk call member aku, tu dia, rilek je 'benda' tu melayang dpan aku... anehnyer, tmpat tu mmg gelap gelita, lampu pun takde, tp bentuk 'benda' yg melayang dpan aku tu mmg clear, dan warna hitam, trus aku cabut lari msuk umah sal aku risau klau2 benda tu ngikut aku, esok nya, baru aku story kt mak cik aku, yg aku trnampak keranda terbang mlam td... dan mak cik aku pun citer, mmg pnah ade org nmpak keranda trbang ni tp kt blok yg lagi 1...

kisah pocong

yg pocong ni lak, kisah ringkas je, sal mak cik aku yg citer, ade jiran dia sblum ni, trnampak pocong, time ngah bsuh pnggan kt dapur, flat kosas ni, tgkap dapur ngadap koridor, first, dia mmg gerun la, trus tutup tgkap, tp lama2, makin menjadi2 lak, smpai tiap2 tngah malam je, pocong ni tnggu dpan pintu umah dia, last2, jiran makcik aku ni pndah umah, pndah ke lembah jaya klau tak slap, sal tak tahan sngat...

kisah 3 prempuan india pakai sari

yg ni lak, mak cik aku citer gak, time kul 3 pagi, mak cik aku mmg tak dpat tidur malam tu, so dia lepak la kt beranda umah (bukan beranda koridor) sedang2 ngah amik angin malam, tetibe die nmpak 3 pompuan india pakai sari putih berjalan kt bawah, yg peliknyer kate makcik aku, dia tak nmpak kaki 3 org pompuan tu, pastu makcik aku berpaling ke kawasan dari arah pompuan india tu berjalan, pastu dia toleh balik, 3 org pompuan tu dh lesap.... bila dpikirkan balik, klau pompuan india pakai sari putih, tu tanda nya org tu baru balik dr majlis pngebumian, tp logik la, ade ker org wat majlis kebumu time kul 3 pagi....

sejak dr ari tu lagi, mmg aku dh tak balik lewat2 malam dh, tmbah lagi bulan puasa ni, kerja kt opis pun ringan skit....

Rate

1

bukit ampang menara tinjau? wahhh hantu kat situ lagi banyak...tinggal nak pilih nak tengok yg berun ...
ekjoz_double Post at 12-8-2011 14:23

yg kt look out point tu kan? member aku lagi kelakar, member aku yg 2 org ni lelaki, time tu diorg lepak atas berdua, boleh lak org jbatan agama tahan diorg dan tuduh diorg wat seks luar tabiiwalhal mmg confirm member aku 2 org ni straight

Post Last Edit by z3t_ex at 14-8-2011 03:11
haa.. tumpang skali.. sbb nih daa membabitkan tempat permainan aku yakni tempat melepak.. hahahaa..  ...
kenzou Post at 13-8-2011 16:40

bro,minta tlg ler kurang2 kn bhasa sms nie..
tak paham sgt daa,
tlg buat kn perenggan skali yerk..

jgn marah haaa...

Reply 193# z3t_ex

hahaa.. sori lee atas kesulitan.. menaip ikut dan jee.. cemas sgt idea larii.. tuh taip laju lajuu tuh.. kehkehkeh..

247 takde sambung citer lg ker?

Kisah Bukit Ampang..

Aku sambung cerita,kes ni jadi time raya 3 thn lepas @ 4thn lepas..Aku eksiden kat bukit

Ampang,betul2 dekat selekoh lepas menara tinjau...

Aku malam tu plan nak gi open house umah kawan aku kat Langat..plan ngn kawan2

konvoi...merempit taw....dari siang aku gi open house,x penat2...biasa la,abg aku yg

tunggang motor,aku bonceng je (skema tul ayat)..Elok je ngah konvoi bawak slow,

budak2 ni blh bawak motor laju lak kat bukit ampang,abg aku da la badan pun besar,nak

laju cmne,dengar rabun malam lagi...ades..

Dia berenti kat tepi,suh aku bawak..time dia berenti aku rasa telinga aku berdesing

semacam,x sedap hati ada,gelabah pun ada..abg aku tanya kenapa..aku ckp x de ape..

Aku pun bawak la motor tu plak,sebelum menara tinjau,aku ada macam perasan ada

cahaya putih lalu,aku tanya abg aku,nampak x..dia ckp jgn tegur..bawak je motor..

Pastu abg aku suh aku rembat moto laju2..aku pun ape lagi....prrrreeeeennnggggg

main corner lepas dari menara tinjau tu,tetiba ada plak Myvi brek mengejut kat depan,aku

nak pancung blah kanan,ada trellar...ape lagi tekan brek...x makan bro,tekan brek depan..

amik terjungkang aku,abis kaki aku berlubang..abg aku x teruk sangat dia sempat lompat..

Aku tgk depan,mak aih gaung,selamat x jatuh kat situ..aku nak bangun x boleh..kaki da

berdarah..abg aku telefon kwn2 lain nak mintak tlg..line tak de...aik,cm pelik je kan,atas

bukit tu x de line...aku buat x paham je la..abg aku pun tahan la,nampak kete lalu ke..moto

ke,x nak berenti..aku da pelik...moto da jahanam....aku tgk kesian abg aku tolak moto..

cover set baru hancur,x jadi beraya...kaki aku lak berlubang..ades...

tetiba ada pakcik berenti,tanya kenapa..aku pun ckp la eksiden...aku cite la tahan org x

berenti..line tak de....elok aku ckp cm2..pakcik tu baca ape ntah...elok ada line...

pakcik tu tanya,x perasan ke org ikut...aku ckp org mane...pakcik tu pun cite la..

Ada pompuan baju putih,dari td kat belakang kitorg..kitorg x perasan...pakcik tu ckp..

kat tempat aku eksiden byk kes..selalunya dia melintas jalan,pastu bagi org jatuh dalam

gaung,selamat la aku x kena cm2....pakcik tu pesan,klu nak lalu jgn berdua cmni,naik keta

sama.....hm...tu pengalaman aku kat bukit ampang,sape2 ada..meh kongsi...

Rate

1

Reply 190# kenzou

kenzou..dulu aku dok kat sana sebelum pindah ampang...Kg sg serai,mmg kg aku la..hehehehKolam air panas tu penah ada kes,cite mati...badan dia semua biru..padahal nak kata lemas,ko taw la mane dalam pun kolam air panas tu...tapi kat situ mmg la...klu dari kolam air panas tu,ko masuk je keblkg,da jumpa sg langat..

Reply 176# ekjoz_double

ada kena mengena ke pas ngn hantu ni??hahahaha.. x taw lak aku...

Reply 197# sudugaru

mak aiihh.. ada kes matii kee situu..? bilee..? aku n kwan2 aku taa tauu plak situ ada kes orng matii.. huuu. tobat taanak pi situu dah.. pi kolam aer panas kat slayang laa pulak.. heheee

Reply 199# kenzou

Da berbelas thn lepas kot..time tu aku kecik lagi....ala,gi je...skrg ada org jaga kolam tu kan...x de ape la..jgn la mandi sorg2..
org tu sorg..hehehhe