CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: irisismail

All about Nora Danish Versi 7....Jemput masuk!!!(Say No to Haters)

Close [Copy link]
makcik_timah61 posted on 3-6-2014 06:16 PM
Yg atas tu LV
yg bawah tu Celine

bila nora pakai je jadi cantik....macam iol nak tambah koleksi je...

makcik_timah61 posted on 3-6-2014 06:16 PM
Yg atas tu LV
yg bawah tu Celine

Ooo LV..yg biasa nampak LV warna lain ..yg coklat tu la ada lambang LV tu yg biasa nampak org pakai rupanya ada warna2 lain ek ... kalau duit tak abis makan boleh la makcik timah tapi saya ni jenis org yg tak minat sgt handbag ...selamat duit aku hehe

cik76 posted on 3-6-2014 06:21 PM
Ooo LV..yg biasa nampak LV warna lain ..yg coklat tu la ada lambang LV tu yg biasa nampak org paka ...

selalunya yg iol nampak beg tote ni besar tapi yg kecik ni cantik la..sesuai klu nak pergi jemputan kawin..

ira_229 posted on 3-6-2014 06:20 PM
bila nora pakai je jadi cantik....macam iol nak tambah koleksi je...

silakan... Silakan

memang cantik
Kaler LV Nora tu lawa banget

ira_229 posted on 3-6-2014 06:18 PM
kesian makcik sally orang jemput, dia sekadar menjalankn kewajipan memenuhi jemputan orang pun s ...

akak pun sedih diorang komen mcm tu ..hasad dengki sgt.. mulia sgt ke 'org tu'  mcm raja2  berdarah putih  la pulak nak kena jauhkan diri dari PS semata2 kerana dia..dah mereka memang baik sejak bertahun2...antara mereka takde apa2 salah yg buat salah anak2...
Last edited by cik76 on 5-6-2014 02:56 PM

cik76 posted on 3-6-2014 06:06 PM
tu bag brand apa yek ..comel aje saiznya ..akak bag2 branded ni memang tak kenal ..pakai bag murah ...

Tu acik timah dah jwb kan utk kaka

Follow Us
cik76 posted on 3-6-2014 06:21 PM
Ooo LV..yg biasa nampak LV warna lain ..yg coklat tu la ada lambang LV tu yg biasa nampak org paka ...

Yg ND n PS pakai tu panggil Vernis
yg ada logo tu monogram
vernis ni kaler dia ikut season tapi kat obersee lagi bnyk choice

makcik memang minat henbeg tapi harga makin lama makin naik
dah rasa tak berbaloi nak beli

Check in.. Mari mari spread the love n positive vibes.. Jgn mengAdu domba di social network!!

ira_229 posted on 3-6-2014 06:23 PM
selalunya yg iol nampak beg tote ni besar tapi yg kecik ni cantik la..sesuai klu nak pergi jemputa ...

cantik comel beg ni ...akak kalau pegi jemputan kawin bawak ribbon embroidery pouch aje bunga pink2 gitu alah duduk kampung kan pakai beg mahal2 bukan org tau tu mahal tapi kalau LV memang akak tak mampu la hehe

Last edited by cik76 on 3-6-2014 06:36 PM

murasaki posted on 3-6-2014 06:26 PM
Tu acik timah dah jwb kan utk kaka

nak jawab lagi pun takpe sembang2 handbag pulak kat rumah tingkat 6 kan dah puas  baca komen org bertekak

Mierafaziera posted on 3-6-2014 06:19 PM
Untung nya Nowaaaaaaaaaaaaa!!

kebetulan je kot

makcik_timah61 posted on 3-6-2014 06:27 PM
Yg ND n PS pakai tu panggil Vernis
yg ada logo tu monogram
vernis ni kaler dia ikut season tapi  ...

Ooo...vernis ..yg saya nampak kawan2 kat FB monogram la yg popular.. saya ni fulltime homemaker makcik timah agaknya kalau saya ni mcm wanita bekerjaya yg lain harus minat beg2 ni...

Cek in, tepek la gmbr nora byk2, thnx

kesian makcik sally orang jemput, dia sekadar menjalankn kewajipan memenuhi jemputan orang pun s ...

Kenapa heboh sgt nak makcik sally ni jaga hati besan ps.. Diorg ada ke jaga hati ps sendiri.. Awk x dilayan, nak salah kan orang plak.. Eh letih la nak jaga hati orang.. Hati sendiri sapa nak jaga? Aku tak nampak apa salah pun makcik sally, nd or family diorang berbaik dgn keluarga ps.. Dah mmg diorang rapat, takkan sebab nak menjaga hati org yg merampas(walaupun dah jadi menantu sah) diorang nk putuskan hubungan yang baik..

murasaki posted on 3-6-2014 05:56 PM
@LDP

iollss reply kat sini k  ...macam rugi plak post kat rumah lama sebab dah nak katop  ...

Sejati sejiwa patut bole ngam mereka berdua

miszdidi posted on 3-6-2014 06:38 PM
Kenapa heboh sgt nak makcik sally ni jaga hati besan ps.. Diorg ada ke jaga hati ps sendiri.. Awk  ...

lagipun nora pun dah kurangkan pergi rumah ps...sampai diseru2 nora supaya bertandang kat istana ps..ingat tak kat ig satu masa dulu..lepas tu bila nora datang utk berbuka puasa..hah amik ko..1 meja makanan dihidang dari hujung ke hujung..siap masak makanan kegemaran nora..
tahun ni family trip pun nora dah mengalah tak ikut serta padahal dia mesti rasa bimbang rayqal tak terjaga...nak apa lagi karat estate...lagi belum boleh tidur lena..klu boleh nak kantoikan pn sally yg dia sebenarnya beli ic malaysia supaya dapat nyahkan puan sally ke negara asal...

Yaaaaay rumah baru utk nowa comel!

cik76 posted on 3-6-2014 06:31 PM
nak jawab lagi pun takpe sembang2 handbag pulak kat rumah tingkat 6 kan dah puas  baca komen ...

standard laa tu kak cik...hujung2 page ade lah puak pemberontak buat drama...dah biase

Boleh je nak sembang ape pon...yg penting gamba, info psl ND sentiase berupdate sebab ni memang rumah ND...bukan smate2 tajok tapi isinye kelaut

ira_229 posted on 3-6-2014 06:43 PM
lagipun nora pun dah kurangkan pergi rumah ps...sampai diseru2 nora supaya bertandang kat istana p ...

Dulu aku pernah bercinta dgn sorang mamat ni.. And aku sangat close dgn adik2 & mak dia.. Tapi jodoh xpanjang.. Dia kantoi ada perempuan lain.. Walaupun hati aku sakit, tapi aku sgt tak sampai hati nak putuskan hubungan dgn family dia.. Serius.. Sbb aku dah anggap diorang mcm family aku.. Tiap kali raya aku mesti pegi beraya rumah diorang & diorang pun dtg rumah aku.. And masa tu aku dgr cerita, mak ex aku ckp kat ex aku, jgn bwk perempuan lain balik selain dari aku.. And aku xpernah hasut ok! Langsung tak masuk campur pn.. Aku just teruskan hubungan mcm biasa.. Kitorang siap pergi holiday sama2 lagi..

And last year aku dah kawen.. Aku jemput family dia.. Masa mak dia dtg wedding aku, xtau kenapa, sebak sgt.. Mak dia peluk aku beria & nangis jugak.. Dia bisik, takde rezeki awk jadi menantu umi.. And aku rasa lepas aku dah kawen, baru la mak dia bleh terima awek ex aku tu.. And dgr cerita diorg pun nak kawen hujung tahun ni..

Aku still keep in touch dgn diorang.. Cuma xdela jumpa.. Sbb aku respect husband aku.. Walaupun dia sendiri tak kesah pun sebenarnya.. Sbb masa holiday dulu tu, dia pun ikut sekali.. Mmg kenal each other..

And awek ex aku sgt la insecure.. Sibuk stalk aku.. Erghh.. Rimas!

Nampak tak? Orang kalau buat salah, akan rasa insecure & rasa orang busuk hati dengan dia.. Padahal org tu takde pape pun..

Last edited by miszdidi on 3-6-2014 06:53 PM

org klu dh dengki mcm tu la...sdiri sakit jiwa sdiri sakit hati..wal hal org yg dbenci tu aman2 saja khidupn derang