CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: Modngengade

[Tempatan] Naluri ibu selamatkan anak....

lavalife posted on 31-10-2014 11:50 AM
wa cakap lu tak caya..

wa fizik, bio, kimia A+........taw.

ceyyy..cepat je lu komen..mentang2 sbut dia betul.

lu pandai sgt kenapa asik mampus je..ni msti tk blaja ilmu hayat..adekan ilmu hayat? ilmu sain..ilmu alam..ilmu hisab..ilmu islam..ilmu hayat x silap aku ada  zaman abg2 aku skul dlu..

aku zaman lu la..bio fizik smua..tp aku moderate je..org yg skola balaja itu ini org yg tk cerdik je mcm lu..heheh

.... saya ... sesekali tidak akan tinggalkan anak saya di rumah sorang ... anak dara saya yang dah umor 19 tahun tu pun .. hanya akhir2 ini sahaja saya berani kasi dia tinggal sorang di rumah bila saya bekerja.. itupun tgh hari saya akan cepat2 balik .... dan abahnya balik dari sekolah ... saya seorang ibu yang sangat cepat risau ... ada sikit OCD kot .. huhu

tapi .... bagi parents yang tak mampu nak hantar anak ke rumahpenjaga ... atau nak amik maid ... mereka terpaksalah tawakkal ..... biar anak2 bawahumur di rumah tanpa kehadiran orang dewasa ..... pada saya .. memang bahaya ...

kalo parents korang paksa kuar tu...ikot je la....jgn membantah

rospinki posted on 31-10-2014 09:16 AM
comelnya...ayam tu, ye la oren, aku ni makin tua udah pelupa plak..patut aku beli benda alah ni ha ...

Ada jah aku rasa ko google2 skit. Mmg senang sgt pakai benda ni, even katalah ko nak kena kacau apa2 mskn kat atas dapo tu lg 2 3 minit, ko set jugak n ko takyah pk nak ingat ko leh buat benda lain basuh bekas2 ke jap lagi bunyi ko g kaco atas dapo, pastu klu lagi 10mins ko kena kaco pulak ko set je lagi sampailah mskn ko siap, mmg sgtttt berguna n membantu. Kita tak lupa makanan pun tak terbabasss atas dapo

rospinki posted on 31-10-2014 09:16 AM
comelnya...ayam tu, ye la oren, aku ni makin tua udah pelupa plak..patut aku beli benda alah ni ha ...

Rospinki kat sini ada jual cantik2 sgtttt
http://www.dx.com/en/hotsale/kitchen-timer.html

Orange1 posted on 1-11-2014 12:36 AM
Rospinki kat sini ada jual cantik2 sgtttt
http://www.dx.com/en/hotsale/kitchen-timer.html

Thank  you  oren..nti aku check  memang nak benda ni. masak2 takdela duk ke depan ke dapo jap2 chk dapo..smbil tu bole aku basuh baju kemas umah lipat kain aman2.

Follow Us