CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: haruslah

[Jenayah] [Updated: page 3 #52] Mayat Dikerat Lapan, motif : MARAH

Close [Copy link]
singajantan replied at 11-10-2019 12:38 PM
kalau 1992 = 27 tahun...ank  11 tahun ..kawin umur 16 ...Allahuakbar...kesiannyaa...zalim laki dia n ...

Kalu ikut dob mak ngan anak.. si mak ngandung masa umur 15..

adeqbun replied at 11-10-2019 01:38 PM
netizen duk slhkan si mati sure kuat bebel..dh tu sape membebel je kene bunuh pastu kerat2 ke..kalau ...

Ada kwn si mati buat status kat fb.. tulis cam "walau kita ber dua mulut laser.. " .. bongok sgt pi up status mcm tu dah la org dok sembang si mati kena bunuh sbb membebel ngan kurang ajar kat laki.. status dia menguatkan lg andaian netizen..

toxicated replied at 11-10-2019 02:08 PM
Yg kata mulut anak terkoyak tu cmne lak. Dia jugak la buat tp, sedar2 dh koyak eh. Aku kurang paham  ...

Kira dia nak ckp dia xsedar apa dia buat kt bdk tu laa.. tau2 mulut bdk dah terkoyak ngan ada kesan tikam kat blkg bdn..

TravellingBear replied at 11-10-2019 05:18 PM
Orang tu dah mati takkan nak cantum badan bercakap semula defend diri dia . Takkan berlaku aaaa so S ...

Kalu dia reka citer polis boleh detect bai.. time soal siasat bkn sekali je tanya terus buat summary report. Berulang kali berhari2 la ko kena soal nak tgk citer ko berubah2 ke tak..

kaishi replied at 11-10-2019 06:22 PM
alfatihah, takziah, kesian anak2 masih kecik...

aku dok stalk, jaub gak aku stalk, tp aku bc 1 pa ...

Aku pun jmpa status fb kwn dia yg ni.. wakakakakaka.. tapi mmg bodoh kwn dia tu..

haruslah replied at 11-10-2019 10:15 PM
Ni teringat citer rosyam nor blakon dulu2....
Dok bjiran asik la bunyi mesin...pastu bwk kuar pas ...

Ending citer tu ialahh..

Spoiler:

Bukan Rosyam pembunuh tapi jiran heols (Aida Aris) tu sebenarnya pembunuh.. Yg play victim sentiasa tu.. Drama tu mmg best, Antara Arca dan Abstrak.. Harap RTM ulang balik

Follow Us
mogey replied at 12-10-2019 04:47 AM
Aku pun jmpa status fb kwn dia yg ni.. wakakakakaka.. tapi mmg bodoh kwn dia tu..

jauh kan kita stalk, nak SS, tp cam lantok laaaa....

aurorayasmeen replied at 12-10-2019 12:53 AM
Uish. Xsangka jd bnde cm ni kt Malaysia. Slalu aku layan Dexter je, jumpe scene kerat2 mayat ni. Tu  ...

Dexter pun ada table khas nak potong mayat. Siap pakai mesin tebang pokok tu. Pakai pisau ntah berapa kali la kena asah kan

Ni fb post  bff arwah:

Ye aku kawan baik pada mangsa di bunuh kejam yg korg nk tahu Sgt tu..aku kenal kawan aku.. Klu betol die membentak pown.. Die memukul pown.. Kuat mne perempuan tu..die mntk cerai..? Hal fmly..?? Aku lgsung xpercaya!! Die sebaik2 perempuan.. Bkn aku nk backup kwn baik aku.. Tp aku knl die.. Sgt.. Sgt..aku bukan kenal die sehari 2..bertahun2.. aku sentiasa org Pertama yg die cari kalau ade Ape2 masalah.. Aku knl die.. Die xkn mintak cerai mcm tu je..klu xde sebab munasabah.. Brthun2 die bersabar dgn dugaan yg aku sendiri yg melihat pown rsa berat ape tah lagi si mangsa.. Dan Bru je kali ni bahagia dtg.. Kau rasa die nk ckp cerai cume sb fmly?? Knpe bru skrg.. Bkn awl2 kwin dlu?? Tp Layak ke kau tu manusia smpi nk bunuh mangsa?? Manusia ke Engkau??? Even kau tgh marah??? Layak ke kau nk menggantikan malaikat maut?? Korg Add aku.. Suami aku fmly n kwn2 si mangsa.. Korg xfikir ke kiteorg pown masih trkjut dgn keadaan ni.. Bkn ke patut nya korg doakn yg baik2 utk mangsa.. Sedekahkn Al-fatihah ke yassin ke.. Doakn si pembunuh mendapat balasan setimpal dgn ape yg die lakukn.. Tolong la.. Aku mohon stop buat andaian.. Sedih aku bca komen2 org yg trlalu pandai membuat kesimpulan sendiri.. Baik kau Doakn kes mangsa selesai secepat yg boleh..doakn jasad mangsa ditemui lengkap.. Supaya mangsa bole cepat dikebumikan kn lg baik.. Tolong.. Buat kali ni..last sekali aku minta budi bicara sumer org sedekahkan Al-fatihah pada arwah..even dia pergi dgn keadaan yg xde siapa nak.. Mungkin disebaliknye Allah dh tempat syurga firdaus untuk dia, 1 malaysia tahu dia dibunuh, 1 singapore tahu dia dibunuh bayangkan Penduduk malaysia Dan Singapore ade berapa puluh juta, aku.. Kwn2 Dan fmly mangsa xdpt nk sedekah kn Al-fatihah sebanyak tu.. Tp klu korg sama2 mendoakn mangsa.. Alhamdulillah.. Aku berterima kasih Sgt Sgt Sgt pd korg.. Maybe kematian arwah terburuk dlm sejarah tp mane tau Allah dh sediakan karpet merah untuk dia berjalan ke syurga.. Siapa tahu.. Semoga ROH FAZIRAH BINTI BIDIN Dan dak abang tenang Dan aman disana.. Aku xsangka mcm ni kau janji kau akn jaga kawan aku sorg ni baek2 ye.. Allah maha adil.. Aku harap Kau akn dapat balasan setimpal dgn ape yg kau buat!! Demi Allah aku trkilan..

toxicated replied at 12-10-2019 06:05 AM
Ni fb post  bff arwah:

Ye aku kawan baik pada mangsa di bunuh kejam yg korg nk tahu Sgt tu..aku k ...

Apa yg bertahun2 nya hadap dugaan depa kan baru setahun kawen???

caramello replied at 12-10-2019 12:39 AM
Even yg acik nurse tu pun x se"gore" yg ini..

Tp gempar jgk
Ape lh update nya skrg

supernaturalee replied at 12-10-2019 06:36 AM
Tp gempar jgk
Ape lh update nya skrg

2la..senyap trus kan

Meols xleh imejin camner dia dtg kt ank tiri tu lepas bunuh bini dia. Camner ketakutan ank tu tgok mak berdarah2 dan tunggu turn bapak tiri dtg n tikam or kekah kepala. Shit! Tak leh delete dlm otak meols ni.

joy_ah replied at 12-10-2019 06:16 AM

Dugaan sebelum kawen dgn laki oembunuh ni..dgn ex laki arwah yg dulu

Iols rasa mksud bff mangsa tu, mangsa ni byk dugaan. Bila dah kawen dgn saspek ni baru ada rasa bahagia. Tapi tak sangka saspek yg boleh buat bfd sia bahagia ni, sanggup membunuh dgn kejam

boojaat replied at 12-10-2019 12:19 AM
Kepala d belah 2 ke? I termiss baca part kepala... Mxm mana laki dia sanggup kerat kepala???? Aduh ...

Camtu ai faham bila baca report.

Maksudnya, dgn perkahwinan sebelum tu kot

watashinoai replied at 12-10-2019 02:46 AM
kalau yg jantan bekap tu kira kita fhm la sbb sama spesis.. ni hat pmpuan pun blh bekap pembunuh.. d ...

Tggu laki dorg kerat dorg bru dorg ternganga masa tu..ape ke baghal punya betina..sanggup plak backup si laki tu..ni mesti stok2 jenis syg laki n anggap laki tu mcm dewa punya duk hagungkan

moonbug replied at 11-10-2019 09:21 PM
Paling ingat brader yang letak bata dalam bagpack dia lepas tu terjun Penang bridge, tinggalkan su ...

Pastu kiok ke brader tu u ?

Dexter pun x bunuh budak..& dexter target penjenayah yg dh ada bukti (sbb dexter first hand dpt analyze bukti)...