CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bintang^hati

PENGALAMAN BERJUMPA DAYANG

em...memula jumpe dyg masa launching fan club dia yg dlu2 tu...
kt kl tower.
dptla begmbo dgn dyg.
tp aku jenis senyap aje n tkde ckp apa2pon kt dyg. sbb aku pemalu sket. hehehe...
2nd time time beli album DSK dgn dyg sndiri yg kat...mana ek? lupa nama tmpt tu.
time tu pon aku senyap je.
ekceli dyg terus aje sign kt cd n poster. sbenarnya aku nk ckp jgn sign kt cd-tp tak terbukak lak mulut... sbb tk suka cd ada conteng2...haha... :lol
haha... tp tkpela...dyg dah ter'signed' pon.

Rate

1

Originally posted by sayangidaku at 20-2-2006 03:45 PM
em...memula jumpe dyg masa launching fan club dia yg dlu2 tu...
kt kl tower.
dptla begmbo dgn dyg.
tp aku jenis senyap aje n tkde ckp apa2pon kt dyg. sbb aku pemalu sket. hehehe...
2nd time ti ...

hehehhehe....ko x yah memalu ngan dayang. kalau ko ramah ngan dia, sure dia lagi ramah ngan ko. seronok berborak ngan dia. dan ada kalanya kelakar gak dayang ni...

ahahaahah
lawak la ko ni sayangidaku..

pengalaman jumpa dayang memang tak terkira...

1st time masa study kat usm dolu2.. tahun 2002, sanggup gi Bukit Jambul masa tu nak tgk Dayang.. masa tu dier ada road tour ngan Syafinaz.. he he sempat bergambar dan kalau tgk balik gambar dayang mesti gelak... he he.. sebab rambut pendek dan ala2 kelakar...

then bila dah kerja kat KL.. hmm.. apa lagi .. meriah ngan Dayang...

hampir semua acaranyer muka I mesti ada..

paling sronok masa rakaman POP KUIZ, kebetulan i peserta dan ada plak Dayang (geram sbb utk I punyer episod bukan Dayang jadi guest artist tapi hari rakaman yang sama).. so memang borak lama sangat ngan Dayang ngan VE.. tu lah memnag best sgt samapai kalau jumap Lah, dier siap ingat yang I.. sronok...

then masa takaman video klip KASIH MAAFKAN.. he he... muka kose tak nampak sangat.. tapi muka I nampak skit lah..
bintang hati, ko yang mana ha???
masa rakaman ni pun sronok gak dapat borak2 mesra ngan Dayang dan juagk Anuar Zain...

itulah.. last jumpa masa rehearsal HITZ 1 AKHIR...

Originally posted by brettmyberg at 21-2-2006 11:48 AM

1st time masa study kat usm dolu2.. tahun 2002, sanggup gi Bukit Jambul masa tu nak tgk Dayang.. masa tu dier ada road tour ngan Syafinaz.. he he se ...

wow....sorang lagi terlibat dlm video klip "kasih maafkan". actually...aku x terlibat pun dalam video klip tu. kebetulan...aku pegi kl sentral hari tu. ternampak plak dayang kat dlm MC D. dengan tanpa rasa segan silu, terus je gi dekat dayang. salam dia. pada hal, kat sebelah dayang masa tu, anuar zain. bley plak aku tak perasan. bile dah nak kuar dpd MC D tu, baru aku ternmpk puteri, manager anuar, & the geng. masa tu, barulah aku tahu yg diorang nak shooting video klip "kasih maafkan". aku pun tunggulah sbb nak tgk sangat. lebih kurang pukul 9, baru aku gerak balik.

brettmyberg, kose, mesti kita penah jmpa kan. cuma x tahu yg mana satu je. :cak:

Originally posted by brettmyberg at 21-2-2006 11:48 AM

1st time masa study kat usm dolu2.. tahun 2002, sanggup gi Bukit Jambul masa tu nak tgk Dayang.. masa tu dier ada road tour ngan Syafinaz.. he he se ...

rehearsel HITZ 1 pun aku pegi gak...

Follow Us
Originally posted by bintang^hati at 20-2-2006 10:52 AM

bestnyee ko...suke aku baca cite ko...

hehehh...suka ek ko...aku lagi suka bila teringat.....dier mmg peramah & tak sombong....

eh lupa plak..masa dier d jemput dtg kat family day tu, dier baru ajer 1 bulan saman company..and album Hembusan Asmara tu masih baru lagi..tp sygnya, lagu2 dr album tu dier tak nyanyi....

tp mmg best sore dier....

[ Last edited by Munc at 22-2-2006 08:08 AM ]

Originally posted by puteri-jelmaan at 20-2-2006 10:54 AM
wah munc..makan2 dgn dayang lagi..

ewah...yg ko hampir setiap hari makan ngan dyg tu ko tak plak nak crita...heehehehe

tak berapa syok aaaaaaa..makan ngan dyg.....tak dak privacy..ramai benor org nak salam...

Originally posted by Munc at 22-2-2006 08:09 AM

ewah...yg ko hampir setiap hari makan ngan dyg tu ko tak plak nak crita...heehehehe

tak berapa syok aaaaaaa..makan ngan dyg.....tak dak privacy..ramai benor org nak salam...

kuwang...kuwang...kuwang...

aku pun teringin gak merasa makan ngan dayang.... :cak:

satu lagi pengalaman bersama dayang...tak tau la yg ni kira boleh masuk topik ke tak...

masa tu Dayang jadi artis jemputan kat RED 104.9 tahun 2004...masa tu dia nak citer pasal album baru dia DSK tuh...aku dpt call dayang masa tuh...dpt la tanya satu soklan kat dayang...nak tanya banyak tapi nervous gila babun punya pasal hilang kata2...terkunci mulut...hihihi...tapi yg paling best dayang kata aku pandai tanya soklan..hihihih...kembanggggg aku!!!!hihihi...

Originally posted by burung_pungguk at 23-2-2006 04:03 PM
satu lagi pengalaman bersama dayang...tak tau la yg ni kira boleh masuk topik ke tak...

masa tu Dayang jadi artis jemputan kat RED 104.9 tahun 2004...masa tu dia nak citer pasal album baru dia D ...

hehehhehehe....nak ambik hati je tu...

Originally posted by bintang^hati at 23-2-2006 05:40 PM

hehehhehehe....nak ambik hati je tu...

aku rela sepenuh jiwa kalau dayang nak 'amik hati' aku...hihih...i

Originally posted by burung_pungguk at 23-2-2006 05:50 PM

aku rela sepenuh jiwa kalau dayang nak 'amik hati' aku...hihih...i

Originally posted by Munc at 22-2-2006 08:09 AM

eh mana tau ni..tk baik tau..malu kite
wakakakakaka

1st time jumpa dayang masa 2 kat spore... die ade show kat shopping centre ni... kalau korg tau kat mane, die kat tanjong katong complex... i was doing my shopping lah tak tau pun die ade show kat situ... masa 2 blum minat die ar... den die promote album dsk die.. die nyanyi2...den afta the show dpt bebual dgn die... dari situ mula lah minat kat die.. den jumpa die lagik... da masuk ni baru 5 kali jek jumpa die...tak cukup.. haha... tapi die ingat my face lah... bagus die bleh ingat... haha

pernah jumpa dayang kat shopping complex.tegur dayang.dia ramah.tak sombong.taanpa mekup pung dia tetap cunn.amik otograf kat baju.dayang cunn

Rate

1

pernah jumpa dayang masa dia jual CD dia kat tangs Bukit Bintang tu...

nak cakap lebih-lebih aku segan... abih-abih aku tanya pasal show kat Planet Hollywood tu jer..
"dengan Anuar yer ? " (padahal dah tahu... :lol)

nk cari idea la tu ek..

pada pendapat aku lah, dayang ni, memang x sombong. mula-mula kita jumpa dia, mungkin kita rasa segan nak borak dgn dia. tapi....bile kita dah start beramah mesra dgn dia, dia cepat mesra dgn org. x caye, korang cubalah....

hehheheh...org swk mmg tak sombong laaaaaa..tak caya ke? try ler....