CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hyeed

Suami Org dan Isteri Org

nnt aku cari bukti bagai then aku pas kat ko eh? hahaha
hyeed Post at 5-12-2011 11:14

eh bole takde hal.. supaya kemungkaran dapat disanggah..

selepas setahun berlalu.. seyes cakap aku mmg tetap ada rasa curiga dalam hati.. sbb aku ta ...
cintakita79 Post at 5-12-2011 11:19

{:4_189:}{:4_189:}{:4_189:} amin..harap2 kekal smp keakhirnye...n hrp2 laki ko btl2 dah berubah....n padan muke pompuan tuh..dtg tmp org cbuk buat kaco...kdg2 pompuan luar ni bkn ape cbuk nk cr laki supaye die dpt stay cni lame2....ko doa2 je la laki ko x buat hal lg....aku phm mcm mne idop dgn laki yg suke men pompuan ni...aku pnh idop dgn org mcm tu..

amin..harap2 kekal smp keakhirnye...n hrp2 laki ko btl2 dah ber ...
hyeed Post at 5-12-2011 11:34

insyaallah.. aku harap itu terakhir.. amin~  aku selalu berdoa supaya kepercayaan pada dia datang kembali...

kekadang dorang ni skadar nak senang atas angin je.. mementang laki aku ada jawatan kat tempat keje dia.. dan gaji pon bole tahan la.. so dia ingat dia bole tumpang snang.. makan minum pakai smua leh mintak laki aku agaknye.. mmg cilake pompuan camni... kita yang idup susah senang ngan laki kita.. tiba2 bila laki kita snang sket je ada le yang nak menumpang senang.. adoi ai.. lelaki ni plak pantang ada yg dahi licin kan... lelebih yang ske meleseh2 apa lagii.. naik ler...

Reply 1# hyeed

siannye kalau wife dia tahu hal ni..kadg bile kite sbuk hal orang nnti satu hari kena pada kite bru kite tahu..sekian saya yang NO KOMEN

insyaallah.. aku harap itu terakhir.. amin~  aku selalu berdoa supaya kepercayaan pada dia  ...
cintakita79 Post at 5-12-2011 11:54

{:4_189:}{:4_189:} tp mmg ssh kan klu skali da kne mcm tu mesti sentiasa was2 je kan....

Follow Us
Reply 1# hyeed

Hehehe, tak payah sibuk ar... Biaq pi la depa nak buat apa sekalipun... Kang tak pasal2 TT lak yg dipersalahkan... Lelaki2 yg nampak2 alim ni kebanyakannya pandai berlakon (no offence ek, this is based on my experience)... Kang nnt dia ubah citer kata TT lak yg tergila-gilakan dia... Elok2 TT leh keje dgn aman damai, dah terpaksa cari keje lain sbb malu, kan? So, my opinion, lantak kan je ar diaorang tu...

Reply  hyeed

Hehehe, tak payah sibuk ar... Biaq pi la depa nak buat apa sekalipun... Kang t ...
budakgraphic Post at 5-12-2011 13:26

psl tu la smp la ni aku dok tgk je depa bercengkerama dpn aku nih....tp sakit mate aku tgk...hehe....+ aku kesian beb bini die...sanggup bini die benti kje bagai nk jd bini mithali katenye...
tu la aku post kat cni mntk pndpt ramai..

psl tu la smp la ni aku dok tgk je depa bercengkerama dpn aku nih....tp sakit m ...
hyeed Post at 5-12-2011 13:31

Erm, aku hargai niat murni ko tu (hahaha, dah mcm aku lak yg jadi lelaki tu), tapi ko kena pikir gak kebaikan dan keburukan @ kemungkinan yg terjadi kalau ko masuk campur... Misalnya, andai kata ko kantoikan diorang, then yg lelaki tu ceraikan bini dia... Ko tak kesian ke kat anak dia yg baru lahir tu? Bini dia dah ar tak keje, sape lak nak sara hidup dia masa dia dlm pantang nih?   Lagipun, pada aku selagi dia tak abaikan tanggungjawab dia sebagai suami dan ayah, biarkan je ar... Kekadang diorang ni skandal kat tmpt keje just utk hilangkan stress... So, pada aku asalkan diorang tak membawa sampai ke atas katil dah ar...

p/s: Hehehe, dulu aku byk kali skandal dgn staff aku... Hehehehe (aku mengaku aku jahat, tapi aku ikhlas)...

Erm, aku hargai niat murni ko tu (hahaha, dah mcm aku lak yg jadi lelaki tu), tapi ko kena  ...
budakgraphic Post at 5-12-2011 13:38

ptt la bagai nk rak ko sokong kwn aku tu grope2nye....ade btl gak ckp ko tuh...adoi aku plak yg pening...ni bkn masalah aku....

ptt la bagai nk rak ko sokong kwn aku tu grope2nye....ade btl gak ckp ko tuh...adoi aku  ...
hyeed Post at 5-12-2011 13:50

hahaha, buat bodo jewk... Tak payah ar nak pening2kan kepala ko... Drpd ko pening2 pikir mende ni, baik ko belanja aku mkn McD... Dapat gak ko pahala, tak gitu?

tak paham kenapa isteri perlu mencari suami orang lain untuk bercinta?
bercinta lah ngan suami sendiri...
terimalah jodoh kita seadanya..

Reply 105# buluhbetung

kalau kenalan biasa biasa .. bukan satu masalah pun .. maklum la kena jaga status sendiri ..  lain la kalau si pompuan tu dah x bersuami ..

hahaha, buat bodo jewk... Tak payah ar nak pening2kan kepala ko... Drpd ko pening2 pikir me ...
budakgraphic Post at 5-12-2011 13:54

aku pon mkn karipap je kot lunch ni...lg mau blanje ko mcd...ha beb memandang kan ko ade pengalaman kan...aku nk tnye....bile ko berskandal tuh...ape perasaan ko terhadap bini ko n terhadap skandal2 ko?..aku nk tu sgtheheheheh

aku pon mkn karipap je kot lunch ni...lg mau blanje ko mcd...ha beb memandang kan ko a ...
hyeed Post at 5-12-2011 14:20

Huhuhu, sekali-sekala belanja member apa salahnya... (err, kita member ke?)

Hehehe, aku mana ada bini? Bujang lagi ar... Kalau dah ada bini, aku takdenye nak skandal2 nih... Aku jenis setia tau...

ptt la bagai nk rak ko sokong kwn aku tu grope2nye....ade btl gak ckp ko tuh...adoi aku  ...
hyeed Post at 5-12-2011 13:50

Susah ler nak menyelesaikan masalah orang ni TT tapi
TT ni ada sifat kemanusiaan sebab kesiankkan wife jantan
E yg tak sedar diri tu

nak bagi nasihat pun xtau cemana, kalau gtau wife jantan
E tu pun tak tentu lagi dia akan percaya atau tak

Erm, aku hargai niat murni ko tu (hahaha, dah mcm aku lak yg jadi lelaki tu), tapi ko kena  ...
budakgraphic Post at 5-12-2011 13:38

pada aku la kan~ kalau dah  tau.. dah nampak depan mata.. takkan nak dibiarkan.. itu bersubahat namanye.. kita bukan nak mintak dia bercerai berai.. kita nak dia pikir baik buruk kelakuan dia tu... kau lelaki kau mmg snang cakap camtu.. tp kalau kau perempuan .. laki kau buat perangai camtu.. aku tatau la kalau kau nak biarkan je laki kau perbodohkan kau kan...
Mmg senang nak jadi lelaki... dengan bangga berskendel 2 3 betina... menghalalkan yang haram... muhasabah la diri tu~ heh!!~ bersubahat pon berdosa oi.. ini kan berskendel.. ko leh jamin ke dia takkan sampai keatas katil? tu smua keje setan...setan lagi kuar dari manusia..

eh silap * kuat .. bukan kuar yer...

Huhuhu, sekali-sekala belanja member apa salahnya... (err, kita member ke?)

Hehehe, a ...
budakgraphic Post at 5-12-2011 14:25

kalau belum berbini bukan istilah skendel 2 3.. tp berkawan 2 3 nak cari calon terbaik nak jadi bini.. lain tu.. tak sama dengan suami yang berskendel..

Reply 1# hyeed

berani eh diorang ni...