CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: rukiaichigo

AC Theme Park Version 80: Borak2 Sampai Muntah...

Close [Copy link]
dh stat ekk yamanade...oh yuyaaaaaaaaaaaaa~~~ kalo cmtu bile agaknye kuar link donlot? bulan dpn?

hahaha... dhla dedua korang rembat awal2...
Kittie Post at 15-1-2010 20:43

demi keselamatan dan utk membuat laki2 ai kat tgh pentas tu jeles

dah nama pun anak perempuan..biasalah tu pasal pantang larang..aku dah lepas sejak dari aku masuk u lah..kalau tak,sebelum tu,paling lmbt balik rumah pukul 6 ptng..nak kluar dgn kawqan,abis kawan ke ...
lin0me Post at 15-1-2010 08:46 PM

aku ni pun, kalo ko nak tau lps form 5 baru tau g jln2 keluar dgn member. mmg la time dok hostel tu, biasa jer outing dgn member, tp sah2 la lain sbb kat hostel kena pakai uniform kalo kuar. so mmg xder nye nk dok wat benda yg bukan2... tu psl la skg ni biler dh besar, dh keje dorg x kesah sgt dgn aku kalo nk kuar2 asalkan bgtau g maner dgn saper. nak2 dorg tau kalo aku x kuar dgn bdak2 sek men dulu, sah2 la aku kuar dgn bdak2 forum. smpi dia boleh naik pelik mcmaner dgn bdak2 yg kenal dr forum pun boleh dok rapat g jln sesamer..

muahahhha..nak harapkan due cikeding tu..adoi la.....
momoko Post at 15-1-2010 20:47

sekurang2nya ader ok...tu spesis teracam tu..tak caya,tgk lah nanti berapa ramai spesis tu wujud kat dlm stadium tu

aku ni pun, kalo ko nak tau lps form 5 baru tau g jln2 keluar dgn member. mmg la time dok hostel tu, biasa jer outing dgn member, tp sah2 la lain sbb kat hostel kena pakai uniform kalo kuar. so mm ...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 20:53

mcm mana la bdk sek rendah zaman skang dh berani kuar2 ngan kwn tgk2 wayang kan
dulu momo hubung ngan kwn takat call gune tepon umah je..tu pon semgu skali

sekurang2nya ader ok...tu spesis teracam tu..tak caya,tgk lah nanti berapa ramai spesis tu wujud kat dlm stadium tu
lin0me Post at 15-1-2010 20:55

muahhahah..yela..
ala...borak2 nie..mcm la momo leh pegi..
sape nak wakil stalker focus gmbr wookie nieeeeeeeeeeeeeee

Follow Us
tula..ntah2 tetibe taste same lak tu..my mom pilih wookie..
tp berdasarkan taste my mom..die suke siwon kot
geli die tgk muke jambu2 nie
dulu tunjuk gambo jaejoong..mom ckp..nie tkr jantina k ...
momoko Post at 15-1-2010 08:47 PM

mmg mostly yg baya2 mak kiter tu sah2 la taste dorg siwon. gentlemen kekdah nyer... hahahaha ~~ cian jae kan mak ko ckp dia transgender. maybe sbb x biasa tgk laki cantik mcm tu kat mesia kot... tp ok la kalo transgender ghuper itu, ini tiap2 hari aku jumpa laki yg totally dh bertukor jd pompuan. aku rs malay kot. mmg dressing hbs ala2 pompuan2 shexy2 yg ada. tp body x lawa langsung, better lagi body aku. aku ngaku la body aku xder la meletop bagai retis2 yg ada, tp atlest nk jd transgender tu agak2 la kan... then sore pun mak aih, aku dgr aritu seram jer...

aku ni pun, kalo ko nak tau lps form 5 baru tau g jln2 keluar dgn member. mmg la time dok hostel tu, biasa jer outing dgn member, tp sah2 la lain sbb kat hostel kena pakai uniform kalo kuar. so mm ...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 20:53

itulah..mak aku pelik mana aku kenal budak2 nak pi tgk concert ni...
nasib baik la dia tak kisah sbb aku sebut perempuan..mak aku pantang dgr aku sebut pasal kawan lelaki jer,tu baru trus soal siasat..dah tak sabar nak dpt menantu kot

dh stat ekk yamanade...oh yuyaaaaaaaaaaaaa~~~ kalo cmtu bile agaknye kuar link donlot? bulan dpn?
momoko Post at 15-1-2010 20:53

lbh kurang eskla... klu kitorang gigih wat keje mlm nih... hehe... ok... out... nk gi layan yamanade... seminit agik nk stat...

momoko Post at 15-1-2010 08:56 PM

tu la psl... skg ni bdak2 baru darjah satu dh pandai buat benda yg kiter x penah dok pikir time kiter darjah satu. aku ingat lagi, penah tgk wyg time sek ren pun 2 kali jer. tu pun pegi sekali dgn family. then lps2 tu mmg xder la aku nk tgk wyg bagai. time form 5 baru aku blajor tgk wyg dgn kwn2. tu pun jrg sekali nk pegi sbb kalo time blk rumah jer, lebih senang dok lepak depan tv. tgk citer2 yg tertinggal time kat hostel!!

momoko Post at 15-1-2010 20:56

budak zaman sekarang jgn...dressing dia,kalah aku yg dah tua ni
pegi jalan2 dgn kawan2 kat shoppping complex..aku dulu time sekolah,xpernah tau jalan2 dgn kawan kat shopping complex..nak tgk wayang pun mesti tgk dgn makcik or sepupu...telepon pun dah masuk matrik baru ada..kalau tak,tel rumah or public jer la

lbh kurang eskla... klu kitorang gigih wat keje mlm nih... hehe... ok... out... nk gi layan yamanade... seminit agik nk stat...
Kittie Post at 15-1-2010 20:59

apa2 pun,segala usaha anda untuk rakan,encode dan upload amatlah dihargai...ai tunggu esok jer

itulah..mak aku pelik mana aku kenal budak2 nak pi tgk concert ni...
nasib baik la dia tak kisah sbb aku sebut perempuan..mak aku pantang dgr aku sebut pasal kawan lelaki jer,tu baru trus soal  ...
lin0me Post at 15-1-2010 08:59 PM

so, cepat2 la ko kawen...   aku ni skg mak aku dok sibuk dgn cucu2 dia yg 2org tu. tu yg aku rs dlm masa terdekat ni, dia xkan bising2 psl aku ada bf ke idak or biler nk kawen. nak2 adik laki bwh aku dok sibuk nk bertunang bagai... ramai gak dok bising (sedara mara kecuali parent aku) x kesah ker kalo adik aku langkah bendul?? aku dh selamber jer ckp x kesah pun. jgn susah kan idop aku udah la... ;lol:

budak zaman sekarang jgn...dressing dia,kalah aku yg dah tua ni
pegi jalan2 dgn kawan2 kat shoppping complex..aku dulu time sekolah,xpernah tau jalan2 dgn kawan kat shopping complex..nak tgk wa ...
lin0me Post at 15-1-2010 09:02 PM

betul3 yg tang phone tu. aku kat rumah dulu, bpk aku mmg pantang kalo kitorg dok bertenggeng sembang kat tel rumah. dia ckp kalo nk sembang baik g jumpa terus. tu yg skg ni phone rumah mcm jd hiasan jer. kalo guna pun time2 mak aku nk call fixed line yg lain. tp kalo bil melambung2 tu, kes psl adik aku yg dok bersembang dgn aweks dia la. xnk topup hp sndr kekdah nyer...

aku ni pun ada hp sndr time 2nd sem matriks. tu pun guna la duit sndr even smpi skg pun sah2 la kena guna duit sndr kalo beli hp. dulu2 mmg everyday (time sek men) dok berebut public phone dgn kwn2 sehostel sbb nk call. kalo ko nak tau, kalo satu hari aku x phone, mak aku mesti bising biler next call aku. so kena la ckp duti syiling x cukup or public phone rosak...

so, cepat2 la ko kawen...   aku ni skg mak aku dok sibuk dgn cucu2 dia yg 2org tu. tu yg aku rs dlm masa terdekat ni, dia xkan bising2 psl aku ada bf ke idak or biler nk kawen. nak2 adik laki  ...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 21:04

xleh..aku taknak langkah bendul
mak aku tu bukan aper,dia anak bongsu,kakak dan abg dia dah ada cucu dah..sedangkan dia lak anak paling tua umo sebaya dgn jesi tu..tu yg dia dok mengidam nak menantu..kakak aku pun spesis aku gak,lmbt gi kot kitaorg ni nak berjumpa jodoh yg gatal lak adik2 aku tp mak aku tak kasi la pulak diaorg tu nak tunang bebagai,alasan,muda sangat..

xleh..aku taknak langkah bendul
mak aku tu bukan aper,dia anak bongsu,kakak dan abg dia dah ada cucu dah..sedangkan dia lak anak paling tua umo sebaya dgn jesi tu..tu yg dia dok mengidam nak me ...
lin0me Post at 15-1-2010 09:09 PM

nasib baik la mak aku xkesah kalo adik aku nk langkah bendul. aper kes nk suh aku kawin main terjah jer kan... aku yg empunya diri pun dgn rela hati bg dorg kawen dulu... mcm aku ckp sblm ni, asal jgn susah kan idop aku udah la kan...

betul3 yg tang phone tu. aku kat rumah dulu, bpk aku mmg pantang kalo kitorg dok bertenggeng sembang kat tel rumah. dia ckp kalo nk sembang baik g jumpa terus. tu yg skg ni phone rumah mcm jd hias ...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 21:08

aku pun,telepon rumah tu mcm hiasan jer sekarang..xde org guna pon,semua main guna hp jer
hp 1st aku time matrik..tu guna duit sendiri gak,dulu aku pun duduk asrama..tiap2 ari,lepas prep mlm,mesti beratur kat pondok telepon depan kantin yg 3 batang tu,pernah aku tak call sbb ada aktiviti hari guru,so xde masa nak telepon,mak aku siap call sekolah gi tanya pasal aku
tp tu memang pengalaman la..sbb time aku dulu hp masih x meluas gi,yg ada pun yg besar gedabak tu,nak sembunyi dari warden time warden buat spotcheck pun susah

aku pun,telepon rumah tu mcm hiasan jer sekarang..xde org guna pon,semua main guna hp jer
hp 1st aku time matrik..tu guna duit sendiri gak,dulu aku pun duduk asrama..tiap2 ari,lepas prep mlm,me ...
lin0me Post at 15-1-2010 09:14 PM

kiter ni ala2 sama jer kes nyer kan... aku smpi dok rushing nk bersiap g prep sbb nk call dulu mak aku kalo lps sek public penuh...

nasib baik la mak aku xkesah kalo adik aku nk langkah bendul. aper kes nk suh aku kawin main terjah jer kan... aku yg empunya diri pun dgn rela hati bg dorg kawen dulu... mcm aku ckp sblm ni, asal ...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 21:13

mak  aku tak kisah rasanya just sbb adik aku tu masih cinta2 monyet gi tu,dah la lelaki,mak aku awal2 dah ckp jgn nak mengada kawen sebelum ada keja..nak bagi makan anak bini dgn pasir ker(yg ni memang ayat klasik org2 tua)
tp btul tu,takkan nak main terjah jer pasal kawen2 ni,masih tak terbukak hati...bukan kawen kejap pun..tp insyaAllah,dah jodoh tu,ada lah tu tu kat mana2.ayat kawan aku dulu lah>>i have my prince charming,it just that he lost and to stubborn tu ask for direction to find me

kiter ni ala2 sama jer kes nyer kan... aku smpi dok rushing nk bersiap g prep sbb nk call dulu mak aku kalo lps sek public penuh...
rukiaichigo Post at 15-1-2010 21:17

well...tu pengalaman budak2 sekolah asrama..semua mesti merasa pengalaman beratur depan public tu
dah la sekolah aku pelik sikit,ari sabtu yg tak leh balik,lelaki her yg ada prep malam hujnug minggu tu,pompuan duduk kat asrama,boleh bukak bilik tv,tgk tv..budak2 laki memang tak puas hati lah
pastu kitaorg dgn lenggang lenggoknya berjalan pi kantin,pi telepon..budak2 laki tgk jer kitaorg bertelepon dari kelas..jahat btul