CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cecurut

DIMITRIOS PETRATOS_SWEETIE TRW

silap hari bulan pertama kali kubu keramat stadium KB malam ni di bolosi ATM Last edited by cecurut on 15-4-2013 05:14 PM

cecurut posted on 13-4-2013 11:20 AM
hai kalau iya pun si dicky dengan fakhri dah di daftarkan, sebarkan dalam FB apahal nak mengesahkan  ...

bakpo ni?pok aji sms ko sapo?

cecurut posted on 13-4-2013 12:24 PM
silap hari bulan pertama kali kubu keramat stadium KB malam ni hancur di bolosi ATM akibat kesedihan ...

berat la pok2 ni buat ko dia lagu tu.tak seksa fizikal,seksa jiwa raga dia.

aku klau boleh nk suggest kat Dimi sendiri lepas ni,seandainya pok aji ttp tak masukkan dia dlm MSL,terminate terus kontrak.carilah peluang lain dgn manager ko.aku bukan nk sgt suruh Dimi keluar cepat2 dr TRW.tp aku rasa aku x sanggup pulak nk tgk dia sepanjang game AFC yg ada lg nanti dgn perasaan kecewa tu bergelodak dlm diri.nk main dgn konsisten pun payah klau mcm tu.

aku ckp mcm ni sbb melihatkan keadaan semasa,tiba2 aku dpt rasa akan byk lg usaha mencari pelbagai alasan sepanjang tempoh transfer pemain ni utk tidak membolehkan jugak Dimi masuk MSL.entahlah.hati ni dpt rasa mcm tu.

leenleez posted on 12-4-2013 04:41 PM
eh,kawe silap pilih post.nk cerita psl family Dimi,gi reply hok post psl fakri.hahaha..

tgk malam ni game antara dicky dan fakhri... buang masa lebih baik ambo tgk ceta lain kat TV

simpan duit berjimat cermat duduk tengok depan TV lagi best..... hihihi

Last edited by cecurut on 15-4-2013 05:15 PM

Follow Us

cecurut posted on 13-4-2013 07:20 PM
simpan duit berjimat cermat duduk tengok depan TV lagi best..yg kaya pok aji yang susah petratos...  ...

aku bg pihak Dimi dan family dia takkan pernah maafkan pok aji selagi dia tak tebus balik penganiayaan dia terhadap Dimi dgn memasukkan Dimi dlm MSL dlm tempoh transfer yg ada ni.jika x masukkan jugak,smpai bila2 aku pun takkan maafkan dia.tunggulah apa akan jd,balasan buat nyaknyo ko budak tu.hanya org buta mata dan hati ataupun sengaja buat2 buta je yg berlambak di fb tu yg x nmpk smua permainan pok aji.hidup pok aji takkan pernah tenang dgn ada hati2 yg terluka disebabkan dia.

utk game mlm ni,aku dah tak kisah.menang besar ke,kalah besar ke,seri besar ke,lantak demo lah.aku tak marahkan pemain2,aku cuma turut tumpang kecik hati bersama Dimi dgn sikap pok aji dan bojan.

beb,aku nk mintak tolong sikit buleh?walau apapun yg berlaku pd Dimi lepas ni,apapun nasib dia,biarlah klau semua org lain nak ketepikan dia,taknak hiraukan dia lg,selagi demo punya masa,selagi demo berpeluang,selagi demo sihat,jangan berenti eh update apa saje yg demo tau psl Dimi.itu je lah pengubat rindu,hahahaha..tak termasuk update dr Dimi sendiri kt wall dia yg kita bleh tgk.mana tau kot2 demo ada tahu apa2 terus dr Dimi sendiri ke,jgn lupa bagitau eh.hahah..apapun,terima kasih utk semua yg demo kongsikan selama ni ttg Dimi!

berapa kerat je kt dlm fb yg berpendapat patut ada 2D.dgn itu Dicky ada ramai back up dan takkan dikawal ketat,x berseorangan,nk buat gol pun mudah.bek pun tak pyh kerja keras.kesimpulannya,kedua-dua situasi tak memihak Dimi.klau menang,mrk akan kata,'yes,dah cukup fakhri dgn dicky pun kita dah boleh menang'. klau kalah, 'we need obinna'.. hmmm..

ini baru betul pasukan hebat... asyik2 si obinna.... pasukan lain tak ada yang fanatik harapkan satu defend jahh

Last edited by cecurut on 15-4-2013 05:18 PM

rupa nyer si petratos tiru style pemain Arsenal

ada orang tu ckp, dia nmpk Dimi berseorangan je kat stadium semalam.sedih dia tengokkan Dimi. Ya Allah,bila aku baca komen tu.rasa kesian dan sebak aku makin menggunung tiba2.   Kenapalah pok aji janjikan dia utk masuk MSL? kalau awal2 ckp dia khusus untuk AFC je kan ke senang?jadi relax je mcm si Lek tu. tp ko dah janjikan yg lain,mestilah dia mengharap kau tunaikan janji tu,pok aji.soal boleh cari pengganti Obina atau tak, itu bukan Dimi yg perlu uruskan. inilah akibat manis mulut saja,hasilnya lain.

cecurut posted on 14-4-2013 09:14 AM
rupa nyer si petratos tiru style pemain Arsenal

sweet!

by the way,kawe nk tanya something ni buleh dok? sblm ni,demo ada bagitau kan bahawa Dimi dan manager dia ada some plan seandainya benar2 tinggalkan TRW nanti?plan tu agak2 ada kaitan dgn Sydney FC ke eh?saja je tanya,nk tau.hahaha..

lagi satu,selalunya demo berhubung dgn Dimi melalui apa eh?fb ke?boleh tanya tak keadaan diri dia skrg?amboi,sori eh,byk permintaan pulak.hahaha..bukan apa,rasa runsing plak tetiba.dah le kt fb,dia menyepi je.kawe tau,mesti dia takde perasaan sgt dh nk layan fb ni selagi status dia terumbang-ambing mcm tu.aduhai..kesian bertambah2 pulak kt budak tu.