CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shadowmoon

InTeRnAzIoNaLe FC ----> CL:INTER 3 TEAM KARLUS 0(we r through to the last 16)

Close [Copy link]
arrggh bodo arr avatar kau.Inter pakar seri tau

Originally posted by MetalFire at 26-11-2004 02:33 PM:
arrggh bodo arr avatar kau.Inter pakar seri tau

Awat lak?Ko suker Juve ker?:kerek:

Happy 40th Birthday Roberto!
Saturday, 27 November 2004 15:36:53

APPIANO GENTILE - At the end of today's training session, Roberto Mancini celebrated his 40th birthday with president Facchetti, the staff and the team. Here are the photos:

Roberto Mancini blows out the candles

Roberto Mancini, 40 years old today

Mancini with president Facchetti

Roberto Mancini and Giacinto Facchetti

* From the official site, www.inter.it

Originally posted by shadowmoon at 28-11-2004 01:39 AM:
Happy 40th Birthday Roberto!
Saturday, 27 November 2004 15:36:53

APPIANO GENTILE - At the end of today's training session, Roberto Mancini celebrated his 40th birthday with presid ...

hepi birthday roberto mancini... (still young kan).

shadowmoon, tiang gol dan org kecik atas cake tu edible tak?  kalau aku kan... aku suka makan benda2 mcm tu atas cake. hehehehe...

good luck ebribodi :bgrin:

Baru jer lepas abih tengok game..
Huaa!!Sakit ati betul la aku!!Kenapa??Kenapa kita tak leh kalahkan Juve??

Report sampai siang kang.Tapi aku nak bagi komen secara rambang la pasal game tadi.

Aku tido awal malam tadi semata-mata sebab nak nengok game nie.Lebih kurang pukul 3:07 pagi,aku bangun dari tido,pegi buat Milo panas cawan besor dan dok depan TV bersiap sedia untuk enjoy game yang pada awalnya aku jangka akan memihak kat anak2 buah Mancini..

First half memang seimbang,memang 50-50.Kedua-dua team main berhati-hati tapi Inter nampaknya lebih selesa dalam 30 minit yang pertama sampai ler Favalli cedera.Then,Juve lebih banyak menyerang.Apa yang aku perasan si Adriano macam dah takder modal lain.Balik2 bawak bola ke tengah pastu rembat.Sampai Canna ngan Thuram dah dapat agak aper yang dia nak buat.Zebina bagus marking Adriano.Martins agak so-so jer.Boleh kata sepanjang match nie dia tak menunjukkan kepantasan tahap cipan yang dimiliki beliau.Juve lagi bijak gunakan set-pieces terutamanya corners.Nedved hampir2 sumbat gol lepas menanduk bola hantaran Camoranesi from a corner kick.Nasib baik ada Davids jaga bahagian kanan pintu gol..

Second half,absolutely madness.Awal2 jer Juve dah mengganas sampai Inter terpaksa main style kampung.Aku memang dah goyang time nie sebab Camoranesi banyak buat run belah kanan lepas tue dapat corner.Paham2 la kan,Inter kan lemah berhadapan dengan set-pieces?Zlatan plak memang strong!Cordoba memang pancit nak mark budak nie.Then,beberapa minit lepas tue Juve dapat membolos pertahanan Inter yang seperti sedia maklum,macam bangkai tikus.Tapi nak salahkan pertahanan takleh jugak sebab aku gol Juve nie memang nasib jer.Kalau sepakan Nedved tak terkena kaki Zalayeta memang tak gol punyer.Juve were absolutely lucky.Lepas tue cam biasa la,Inter baru la terhegeh-hegeh nak serang sampai tak sedar defence dah luas terbukak dan kesempatan tue diambil oleh Zlatan yang dengan mudahnya menyayurkan Cordoba yang lembik seperti bapok siam dan kemudiannya membuat hantaran yang simple kepada Zalayeta.Zalayeta 1 on 1 with Toldo and Toldo had no other chance but to bring down Zalayeta.Penalty.Zlatan amik.0-2.Sayang betul!!Toldo hampir2 dapat tepis bola tue!!Aku memang dah hangin.Aper la bengap sangat team aku nie.Dalam kepala hotak aku memang dah takde benda lain melainkan our first defeat of the season.Lepas tue Mancini masukkan Bobo Vieri dan El Chino Recoba.Timbul sikit harapan sebab player peberet aku,Recoba dah bersedia untuk beraksi.This is the turning point for the match.Lepas Recoba ngan Vieri masuk jer,it was all Inter!Serangan demi serangan dan akhirnya!!Guess who??It was Bobo Vieri!!:clap:
Fantastic,amazing,and absolutely classic by the man who used to be one of the world's best target men.Bobo is back.Yes,he is back!Memang aku tak sangka Bobo akan menyumbang banyak dalam game nie but indeed,he did!Inter terus mengganas dan hasilnya,ADRIANOO!!2-2!!:pompom: Lepas tue baru la nampaknya Juve mula bergerak but dah terlambat untuk Juve dan jugak Inter.Pak ref Rodomonti meniup wisel penamat..

Kesimpulannya,aku agak puas hati sebab aku rasa Inter bermain lebih baik dari Juventus dan masih mengekalkan rekod tanpa kalah musim nie.Aku yakin from now on,Inter will do better and better.

[ Last edited by shadowmoon on 29-11-2004 at 06:20 AM ]

Follow Us
Originally posted by fairy_hobbit at 28-11-2004 01:39 PM:

hepi birthday roberto mancini... (still young kan).

shadowmoon, tiang gol dan org kecik atas cake tu edible tak?  kalau aku kan... aku suka makan benda2 mcm tu atas cake. hehehehe...

Itu ko kene la tanya Mancio sendiri.Dia makan ke tak tiang gol ngan org2 kecik atas cake tue.:bgrin:

Originally posted by Nesta13 at 29-11-2004 12:58 AM:
good luck ebribodi :bgrin:

Not so lucky for my team.But hobbit's team was so lucky I should say.:kerek:

aku geram la.. geram giler. dah leadin 2-0, lepas tu gi bolos 2 gol.  rugi.  now milan dah dekat dah.  buruk ker juve main?  (aku tak tgk game tu).  inter was playing better ker?  tapi, aku geram.  kalau juve main buruk, lagi la aku geram, rasa nak makan tiang jer... (terliur tgk kek mancini yg ada tiang gol tu sebenarnya)

dah, shadowmoon.... gi tukar avatar ko tu. btw, ni ada hadiah untuk ko.... ko cut and paste ler link kat signature aku ni.... hehehe....

pada aku game tu menarik.. both team main bagus cuma Inter agak lebih bagus :bgrin:

1st half inter agak guna defensive approach... besides canna, edgar davids pun turun menentang kelab lama masing2.. dan aku suka betul kalo si pitbull sorg ni main...2nd half bila da kena 2-0 baru nak masukkan barisan attacking.. nasib baik dia masukkan Recoba.. errr dan bobo... i have to admit yg gol bobo tu superb.. mengingat kan aku zaman dia ringan dulu...

Juve lak aku rasa zlatan nak kena partner dgn DP gak baru menjadi.. tak bole la dia dgn Zalayeta.. btw.. gol zalayeta tu tak patut credit kat dia.. deflect je badan dia tapi celebrate lebih2 :ketuk:

btw aku da lost count berapa kali Inter draw season ni lol

jgn mareee

Dah jadi tabiat nak kasi report.Semalam aku tak sempat kasi sebab letih sangat layan member2 datang raya..

ALL SQUARE IN DERBY D'ITALIA
Sunday, 28 November 2004 22:37:26          

MILAN - Late goals from Christian Vieri and Adriano ensured Inter a point from Sunday evening's pulsating 2-2 draw between Nerazzurri and Bianconeri at the Giuseppe Meazza.

After a goalless first half, Juventus went in front eight minutes into the second period when Zalayeta diverted Nedved's 20-yard shot past Toldo. Ibrahimovic doubled for the visitors on 67 minutes, converting from the penalty spot after Toldo brought down Zalayeta in the box.

Roberto Mancini's reply was to throw on forwards Vieri and Recoba for Dutch duo Davids and van der Meyde for what turned out to be a frenetic final twenty minutes. And it proved to be the turning point as the two subs combined in the 79th minute. Recoba played a wonderful ball wide to Vieri, who volleyed a low, diagonal shot out of Buffon's reach and into the bottom right-hand corner.

Adriano popped up with Inter's equaliser and his seventeeth of the season five minutes from full time, squeezing between Thuram and Zebina on the edge of the six-yard box to fire home Obafemi Martin's right-wing cross.

Inter's are at home again next Saturday evening with the visit of Sicilian outfit Messina in Week 14 of the Serie A championship.

INTER 2-2 JUVENTUS (HT: 0-0)

Scorers: Zalayeta 53, Ibrahimovic (pen) 67, Vieri 79, Adriano 85

INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 7 van der Meyde (20 Recoba 68), 8 Davids (32 Vieri 68), 10 Adriano, 11 Mihajlovic, 16 Favalli (13 Z

Originally posted by fairy_hobbit at 29-11-2004 06:58 PM:
aku geram la.. geram giler. dah leadin 2-0, lepas tu gi bolos 2 gol.  rugi.  now milan dah dekat dah.  buruk ker juve main?  (aku tak tgk game tu).  inter was playing better ker?  tapi, aku geram.  ...

Woww..Tak sangka body si Canna tue berketak yek?:bgrin:

Originally posted by Nesta13 at 30-11-2004 02:00 AM:
pada aku game tu menarik.. both team main bagus cuma Inter agak lebih bagus :bgrin:

1st half inter agak guna defensive approach... besides canna, edgar davids pun turun menentang kelab lama masi ...

Apa yang aku suka about Vieri nie dia tak suka bawak solo.Dia suka buat pass yang bagi aku agak effective sebab kebanyakkan pass dier aku tengok membuka ruang defence Juventus contohnya gol kedua Inter.

Originally posted by Nesta13 at 30-11-2004 02:02 AM:
btw aku da lost count berapa kali Inter draw season ni lol

jgn mareee

11 out of 13 kat Serie A..

Takper..Lepas nie kita akan menang dan terus menang.

Originally posted by Nesta13 at 30-11-2004 02:00:

1st half inter agak guna defensive approach... besides canna, edgar davids pun turun menentang kelab lama masi ...

Nesta skg ni aku makin malas nak layan bola Serie A ..bukan apa pak ref macam sial ...iku suka diorang aje ...entah rules apa yg diorang gunakan ....kalau kau masih ingat Dida kena sent off masa lawan dng livorno tak silap aku ...cara dan perjalanan bola yg sama ...apasal dida kena sent off dan Toldo hanya dapat kat kuning :stp::stp::stp:

Satu lagi kan masa last minutes juve patut dapat sepakan sudut tu dia hentikan permainan ...mengikut law uefa/fifa  wisel penamat ditiup selepas  percuma.penalti,conner tu diambil sial punya pak ref ...!!

Cappelo ni pun satu dah tau inter guna 4 stikers .......dia sepatunya keluarkan zlayeta atau zlatan ganti MD (macam tarchinardi atau appiah ..)
Hampessssssss .....!!!

Tapi aku simpati kat Inter terutama skg Mancini...Permain pertahanan yg ada skg ni tak bermaya langsung  asik bolos aje .....!!!

Originally posted by chowski at 30-11-2004 09:16 PM:

Nesta skg ni aku makin malas nak layan bola Serie A ..bukan apa pak ref macam sial ...iku suka diorang aje ...entah rules apa yg diorang gunakan ....kalau kau masih ingat Dida kena sent off mas ...

Nampaknya tuan mod kita lebih memihak kepada Juventus.;)

Whatever..Benda dah lepas.All I care now is Inter have to start winning and buy a good defender.:ah:

Originally posted by shadowmoon at 1-12-2004 00:06:

Nampaknya tuan mod kita lebih memihak kepada Juventus.;)

Whatever..Benda dah lepas.All I care now is Inter have to start winning and buy a good defender.:ah:

Shadowmoon
Inter lawan Juve aku berpihak kat juve ...nanti bila Inter lwn Milan aku berpihak kat Inter pula .....Pasti kali Pak ref berpihak kat Milan pula lagipun sejak azali lagi aku tak kat ance ....!!

Coach :dia::dia: kesayangan Nesta :nana::nana:

[ Last edited by chowski on 1-12-2004 at 02:29 AM ]

Choski... aku pon perasan makin lama ref kat serie A makin bangang.. bukan ref je.. linesman pon taraf2 main sekolah je agaknya..

yg offside sepuluh tiang pon tak le nampak.. yg clean pass dia angkat offside...  buat malu negara je.. konon produce pak ref terbaik dunia...

:
Coach  kesayangan Nesta...

:ketuk::ketuk: harhar.. sayang.. memang aku sayang kat dia. sehari tak kutuk rasa tak best :lol

Originally posted by Nesta13 at 2-12-2004 05:23 PM:
Choski... aku pon perasan makin lama ref kat serie A makin bangang.. bukan ref je.. linesman pon taraf2 main sekolah je agaknya..

yg offside sepuluh tiang pon tak le nampak.. yg clean pass dia a ...

Tue la pasal!Paling tak suka ref Inter lawan Lazio hari tue.Aku tak ingat sapa lak.Tak silap aku Paparesta kan?