CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: awekcunbanget

Gambar bahagia family abby-norman

Macam2 cerita ada .. kisah periuk nasi & rumah bersepah pun termasuk sekali

oorang dulu dulu pakai dapur kayu.... masak atas dapur kayu... periuk kompom la itam selenge..... sbb tu depa salin kat mangkuk.... skang dapur cantik mantik pada hal?? hukumnya berdosa ka boh peyiuk letrik tu ataih meja??
mauminumapa Post at 16-8-2011 09:29

janganlah tanya aku hukumnya berdosakah tidak
sebab aku pun tertanya2 jugak

pergh! si AB tu
amat menonJOL

merepek meraban tau yg komen rumah abby selerak, tak tengok umah mak aku lg,,,,7 cucu datang ngalahk ...
cekelatkopi Post at 16-8-2011 16:24

kan! benda normal le rumah yang ada bebudak mcm tu rupanya.

comey nyerr budak-budak niii.... paling aku suker gambar anak dia yg bongsu pakai telekong pink tu....tomey sangat2..... tiut-tiut gitew....{:1_147:}

Ni gambar yg latest ke? Cian tgk mata hitam anak2 kecil ni...dah tersirat dan tersurat nasib mereka dpt mak tiri...

Follow Us
Reply  yeos

apa-apa pun mereka ada anak yg tu selalu berhubung...nak tak nak memey kena te ...
hatiluka Post at 16-8-2011 17:02

jgn budak2 tu di hauk ke lain sudah..

ddulu aku suka gak tgk normiang nh belakon tp pas tgk perangai dia lupa daratan nih, ngampah tahan gaban :@

periuk pun boleh jd issue..apa lah

kesian anak2 abby.....

sedih aku nengok budk2 ni,,,

aku rase dihari bahgia norman-memey nanti..pastinya abby akan menitiskan air mata
awekcunbanget Post at 15-8-2011 09:19

Agak2 norman geram x tgk abby montok masa buka posa tu..yelah dia pki bj nipis jer...maybe romen2 dulu....

Agak2 norman geram x tgk abby montok masa buka posa tu..yelah dia pki bj nipis jer...maybe ...
faisyah Post at 17-8-2011 10:01

maybe die geram..tp terpaksa la lepaskan kat memek

Hati kecil aku mengatakan bahawa Norman ini akan bernikah fizikal dengan Memey, tapi hati dan naluri dia akan sentiasa ke anak anak dan abby.  In long run, keputusan meninggalkan Abby dan beralih ke Memek ini lah akan menjadi satu chapter hidup yang paling dia akan kesali.

As for memey... dia akan menjadi satu karakter yang akan kerap merasa diri diperbandingkan.. hatta orang lain tidak pun bandingkan dia. In long run, keputusan merebut Norman akan dia kesali sejurus memasuki alam 30.

Bukan mudah untuk hidup bahagia atas kehancuran orang lain.

You will gain some only...

Allah balas dalam bentuk yang pelbagai...bila kita menganiaya orang..sooner or later, the result will haunt you back.. some ppl boleh kekal dlm rumahtangga sebegini..for some.. its a time bomb..

aku suka komen ni especially part yg aku highlite tu

memula nak nangis.. tetiba rase lawak lak... apalah korang nie.. piuk nasik pun jd isu....

umah aku tu pun takder teratur sgt... kang aku kemas depan paling lama 10 min jer bertahan... aku kemas depan..diorg kemas belakang..aku kemas belakang diorg kemas depan.. lastly aku fed up ... aku biorkan jer..kasi tolong sesama sepahkan lagi.. dengan toy..buku.. baju...cukup time semua dah letih.. kol 12 mlm aku lerr kemas balik..gitulah rutinnya....

piuk tu paberet laki aku letak kat meja terus.. tu kire oklah tu abby ader jugak letak dalam mangkok kuih2 tuh.. murtabak tu.. kalau aku still dlm plastik or aku hidang sekali ngan pembalutlagi...bak kata laki aku.. jimat...abis terus buang..

lagi satu pantang laki aku kalau aku sediakan air basuh tangan.. katanya.."i ader dua kaki lagi...leh jalan setakat nak g sinki"

hah...ko nak ckp apa...senang hidup aku..

for abby yang comel n gebus.. moga hidup mu lebih bahagia..anda amat tabah sebab kalau aku ditempatmu tak mungkin aku leh buat macamana yang anda buat....x sanggup.....

sejak dah bercerai ni, makin galak la dok tayang kebahagiaan rumahtangga...huh!

aku x stuju abby jd bini no 2 norman,nti abby yg kene tanggung normiang memek ank branak..
aku syor ...
anne_t Post at 16-8-2011 16:52

ha'ah kan.. skandal jerk
bior memek tu merasa keperitan pulak
nak2 masa tu tgh ngandung, lagi best

ishhh.. x baiknya haku

nape la..sedih tgk air muka ank2..abby dh lupakan semua dendam dan prsaan sakit hati..demi ank2 happy..abby pun makin cantik..natural je..
tapi nape si kemek tu pun sibuk buh pic ank2 org seolah diala ibu mithali..gerammm...

sejak dah bercerai ni, makin galak la dok tayang kebahagiaan rumahtangga...huh!
hyie Post at 17-8-2011 11:16

mungkin lepas bercerai baru bahagia.... hati pun tenang... fokus tuk bahagiakan anak2 je... masa bersama panas je...

Reply 378# shahima99

sabar..masanya akan tiba.. moga moga si memek ni akan mendapatkan zuriat sendirik... jadilah ibu misali... tu pun kalau dianugerahkan Allah anak...