CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
jgn undi mereka dari bangsa india??..masalahnya, kedua-dua parti BN dan PR meletakkan calon india di sesetengah tempat..adakah kita tak perlu keluar mengundi nanti? tempat aku dua2 calon parlimen india..Dun je calon melayu..

x kira la bising/bergadoh ke camne skali pon...kita jgn tegur (wpon selembut mn pon) or masuk cmpr...ko buat bodo jek dlm umah....kalo rajin report polis teruss.....

Reply 401# ded1

Tak, saya orang biasa

Btw saya faham apa yang awak cuba nak sampaikan. Your heart is in the right place. Dan semua forummer dalam thread ni pun macam tu. It makes me happy sebab masih ramai orang yang baik hati dalam dunia ni. Awak semua rasa marah dan sedih, dan inginkan keadilan. But sometimes judgement can be clouded by emotions, kan?

Saya pun tumpang sedih dan marah terhadap apa yang berlaku pada mangsa dan keluarga. Tapi saya percaya, balasan setimpal dari Allah menunggu pesalah. Kalau pun lepas di dunia, di akhirat akan terlaksana juga hukuman.

Reply  ded1

Tak, saya orang biasa

Btw saya faham apa yang awak cuba nak sampaikan. Your he ...
alexa Post at 23-5-2012 19:04

Nop!
As a man who still has a younger sister, and two sisters, I still believe that those keling paryah shall deserved the most 'evil punishment' in the earth due to the evil that they had done to our lated muslimah.

I wish that I can torture them by myself. One by one, bit by bit, just slaughter them, nicely, painfully, and slowly.. or the worst one..

Emotion?

Our justice don't serve us well till this moment...

I've seen one of rape victim, and it makes someone who good person like me (I'm not that good but I know which is good and bad) accidentally turn into monsterous person..

Trust me!

Reply 421# moteto
diorang dah dilahirkan itam,buruk dan berkerak tapi tak sedar diri untuk berbuat sesuatu supaya org lain hormat pada diorang.adakah salah tuhan kebanyakan bangsa itam ni suka berbuat jenayah?

jgn undi mereka dari bangsa india??..masalahnya, kedua-dua parti BN dan PR meletakkan calon india di ...
abas8888 Post at 23-5-2012 14:55

Gini je bro..

Ko undi mana 'org kita'

Kalau puak keling paryah nie, ko buat undi rosak jee...

Follow Us
Reply  moteto
diorang dah dilahirkan itam,buruk dan berkerak tapi tak sedar diri untuk berbuat ses ...
roblucci Post at 23-5-2012 19:22

Yg dibawa British ke sini merupakan golongan bertaraf rendah di India..

So, memana puak keling paryah ni yg wajib kita perangi...

p/s: kepada mak / bapak / abg / sedara yg keja polis. Kalau ada penjenayah je tembak mati.. Aku sokong tindakan korang.

penjenayah macam ni sepatutnya diseksa dgn seteruk-teruknya.

bangsa diaorg ni mmg kalu gaduh skit jaa bw parang....kira bw parang ni teror abis laaa...mcm kes kt area umah aku raya thun sudah..geng kmpung a gaduh gan kmpung b....mai lawan gan area umah aku..siap gan parang bagai..budak2 kmpg aku halau laa suh depa p lawan gan tmpat lain..tp depa dok wat korajak..last2 2 3 ekoq geng depa kena tabuh(pukul)gan bdk2 kmpng aku..padan muka

dlm paper smalam pun ada kes kt qbay penang...budak india kena parang gan geng india gak..tangan terkulai tp sep baik x gol...org awm bw p hsptal

kisah benar yang menyayat hati...
kisah nih berbekas dalam hati...
semoga roh arwah ditempatkan dikalangan umat islam yang beriman...
pada suami n anak semoga dorang diberi kekuatan dan perlindungan dari Allah swt.
hanya Dia yang lebih mengetahui....

kerana thread ni aku mendonlod citer Law Abiding Citizen...

Gini je bro..

Ko undi mana 'org kita'

SulurBidar Post at 23-5-2012 19:26

aku akan pilih the lesser from two evils masa mengundi..takkan nak biarkan orang tertentu menang dgn kita tidak mengundi..rasa berdosa lak buat undi rosak..harap aku tak salah pilih masa mengundi nanti..

Bile dikenang2 kembali, Tragedi Kampung Medan dulu pun berpunca sebab orang Melayu tegor keling2 mabok todi...geng2 yang kena tego tak puas hati bawak geng2 ajak berentap...ade gak kate punca sebab jiran melayu yang tengah buat kenduri kawen tegor jiran keling die sebab seboleh-boleh nak buat perarakan lalu kawasan khemah kenduri kawen die...,hangen la pakcik!

Bile reflect balik pada tragedi muslimah dirogol di kangkar pulai pun lebih kurang sama iaitu suami mangsa tegor keling2 mabok dan mereka sentap takleh terima..terus diorg rancang nak rompak rogol...haram jadeh!

Adekah mereka nie takleh ditegor?

Reply 435# moteto

tetibe cemp teringat mase sekolah dulu..mase perhimpuan sampai t'paksa suruh cikgu india cakap tamil ngan dorang ni..tak paham gamak nye cikgu melayu cakap..

dok ora are sana ora are sini nak paham cam ne..cemp cukop takot kalo lalu kawasan india even ngan asben pon..seram

Baca komen di blog ini...ade komen dari polis yang kenal pegawai polis yang kendalikan kes ini..

http://berita-harian-online.com/ ... perkosa-suri-rumah/

kerana thread ni aku mendonlod citer Law Abiding Citizen...
inmaroon Post at 24-5-2012 11:36

samo la..tp xsempat nk tgk lg
esok cuti bru tgk

kalo korang suka citer Law Abiding Citizen, korang pun akan suka citer korea 'I saw the devil'

citer tu macam mana polis balas dendam kat penjenayah dgn membiarkan nya terlepas...

aku agak banduan banduan otai dlm penjara pun tak berani nak pukul india dgn cina ni --

dedulu kalau sebut ko dari kg majidi ramai yg tabek la ni mana pi samseng majidi? turun la kangkar bukan jauh sangat pun ~