CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: gereksey79

Bila Suami Tawar Hati

Close [Copy link]
gereksey79 replied at 23-1-2018 11:49 AM
saya diselubungi rasa bersalah sebab saya betul2 admit I'm not a good wife sebelum ni..yeah..sebab t ...

So selama mana hang mengaku jadik isteri shilaker( not good)  sebelum ini...laki hang tolerated...sekarang gilirann hang pulak kena tolerate..takkan hang nak kasi timeline pada laki hang??
Kalau malu nak ngaku hang sebenarnya sekarang ada simpan kekasih gelap..bijik dah gatal nak lompak laki...cakap jer....Kita Semua org dalam FD ne paham...Tak payah hang nak berjela jela justify kohnon hang dah Tak boleh nak sabar utk tunggu laki hang kembali pada asalnya dulu..

Jgn memperbodohkan warga FD dgn puisi puisi hang boleh kah ??

wadiunong replied at 23-1-2018 01:57 PM
sorry anak2 u umur berapa? kalau takat umur bawah 6 tahun lagi, i tak rasa akan effect kt anak ...

You are wasting your damn bloody time....

TT hanya nak dapatkan endorsement Kita Semua  untuk Dia mintak cerai sedangkan Dia isteri yg baik, so Dia boleh lompak laki( yg dah standby lama) lepas nee...

PRU 14 dah nak datang,..so perkara lompat lompat parti..lompat laki memang sinonim...

wadiunong replied at 23-1-2018 01:57 PM
sorry anak2 u umur berapa? kalau takat umur bawah 6 tahun lagi, i tak rasa akan effect kt anak ...

its ok..yg boring tak perlu respond

thank you utk ramai yg PM saya..saya sgt2 hargai..

maannaakautahu replied at 23-1-2018 02:02 PM
So selama mana hang mengaku jadik isteri shilaker( not good)  sebelum ini...laki hang tolerated... ...

haha..then you tak perlu untuk membodohkan diri you kat sini..

maannaakautahu replied at 23-1-2018 02:07 PM
You are wasting your damn bloody time....

TT hanya nak dapatkan endorsement Kita Semua  untuk D ...

haha tak masuk akal..ini jer level you?

hmm..i stop here la yer..bagi yang share pendapat..advice..yang doakan saya..hanya Allah yang mampu membalasnya..thank you so much

Follow Us
gereksey79 replied at 23-1-2018 06:19 PM
hmm..i stop here la yer..bagi yang share pendapat..advice..yang doakan saya..hanya Allah yang mampu  ...

alaa tt biasa lah dalam berforum ada yg pedas ada yg menikam kalbu, ignore sahaja mereka sbb kita nak input2 yg berguna untuk masa depan kita
kita tak perlu approval sapa2 pun samada untuk meneruskan perkahwinan yg semakin tawar atau pun untuk berpisah
sekurang2 nya apabila kita meratib meluahkan kita lega dan kita boleh dapat pandangan berbeza daripada org lain di sini
nak bercerai tak semudah abc apatahlagi kita masih meletakkan harapan agar rumahtangga yg terbina ini utuh sampai ke jannah, peluang berkali kali, ruang berulang2 sambil harapkan keajaiban berlaku, semoga ia berjalan sesmooth yg diharapkan tapi malangnya ia masih belum berlaku dan kita semakin terluka
bertabahla tt

hehehe TT dah sentap pulak. sorry la TT kalo ko terasa. tapi itula adat berforum, tak boleh nak expect komen2 manis je dari forumer.

wadiunong replied at 24-1-2018 08:43 AM
hehehe TT dah sentap pulak. sorry la TT kalo ko terasa. tapi itula adat berforum, tak boleh nak ex ...

Eh..takde..its not about saya nak baca komen manis2 saja..saya pun paham adat berforum..cuma saya tanak jadi medan yang lari dari niat asal saya bukak thread ni..fyi, saya juga berpandangan seperti you sebelum saye diuji macam ni..hehe..

wadiunong replied at 24-1-2018 08:43 AM
hehehe TT dah sentap pulak. sorry la TT kalo ko terasa. tapi itula adat berforum, tak boleh nak ex ...

Eh..takde..its not about saya nak baca komen manis2 saja..saya pun paham adat berforum..cuma saya tanak jadi medan yang lari dari niat asal saya bukak thread ni..fyi, saya juga berpandangan seperti you sebelum saye diuji macam ni..hehe..

onexox97 replied at 23-1-2018 11:10 PM
alaa tt biasa lah dalam berforum ada yg pedas ada yg menikam kalbu, ignore sahaja mereka sbb kita  ...

betul..selalu jugak saya baca komen bila seseorang bukak thread..ianya bertujuan untuk dapat approval ataupun endorsement untuk apa2 keputusan..nope..at least utk kes saya..tu bukan objektif saya berkongsi rasa kat sini..saya consider forum ni as one of the medium utk saya melepaskan lelah dan mendapatkan pandangan2 utk saya jadi lebih baik

gereksey79 replied at 24-1-2018 09:39 AM
betul..selalu jugak saya baca komen bila seseorang bukak thread..ianya bertujuan untuk dapat appro ...

Tak payah nak berdefensive bagai ler......objective lain kohnon...kalau hang kat depan manak Dah memang kena ludah kaw kaw tau....
Bejela jela rentetan perkongsian hang  tang kohnon kurangnya  setan hang dalam hubungan rumahtangga hang, sedangkan laki hang banyak setannya......nee kalau Bagi kat Michael Ang naskah telenovela hang  Pun dia bakal muntah hijo tau....

gereksey79 replied at 23-1-2018 06:10 PM
haha..then you tak perlu untuk membodohkan diri you kat sini..

Setakat layan syiokkkk meludahkan hang kerana membodohkan warga FD Yang lain...you mean you have not noticed????
sudah sudah ler tuh...laki hang Dia tawar hati ke..its for you to work things out yourself with him...coz hang Yang tidur sebantal serta memantat Sehingga mendapat orgasms tiap Minggu dgn nya and not orang dalam forum kan???

Atau hang nak sebut quality orgasms hang dah banyak kurang????

Bab itu jerk hang belum nak kongsi kot??

MasyaAllah

Hang Tak rasa hang dah aib Kan suami sendirik??? Sedangkan this is an isu that you should take on with him since you are the only person that know him best and not anyone of us here???
Paham Tak nee??

maannaakautahu replied at 24-1-2018 02:08 PM
Hang Tak rasa hang dah aib Kan suami sendirik??? Sedangkan this is an isu that you should take on  ...

yer..true..thank u so much sir!

gereksey79 replied at 24-1-2018 02:20 PM

layan la sangat mamat takda life tu
siyan dia tak da isteri  nak buat gaduh
gaduh dengan forumer pompuan

onexox97 replied at 24-1-2018 02:46 PM
gaduh dengan forumer ...

Pompuan kalau dah gelarkan kaum spesis sendirik betina....bukan pompuan tapi jalang onex

Begitu jugak kalau nak feeling angel tapi pada masa Yang sama Meng aib Kan suami sendiri walau dalam ruang socmed

Hang paham Tak nee???

Nee laki hang dah balik dari kampong Lum??? Dah 40 hari belum???

gereksey79 replied at 24-1-2018 02:20 PM

so bila nak tutup Tred nee atau hang masih belum Puas lagik nak bogelkan laki hang????

onexox97 replied at 24-1-2018 02:46 PM
gaduh dengan forumer ...

haha..takde la nak melayan sgt pun..apa yg betul..kita cakap betul..gaya bahasa dia..provokasi dia tu abaikan saje..mungkin saya secara tak sengaja membuka aib suami..sedangkan motif saya sebenarnya nak dapatkan idea untuk tawan balik hati suami..betul..saya yang hidup dengan dia..saya la yg tau..tapi tujuan saya just nak dptakan idea..pandangan serta sharing daripada sesiapa yg pernah lalui isu yg sama atau hampir sama..sekali lg saya highlightkan..husband saya baik dan berbaloi untuk saya pertahankan rumahtangga kami..its just me yang perlu kuat dan sabar..