CariDotMy

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: CARI-MRO

"Bodoh Simpan Sikit Woi"- Netizen Berang Bapa Biar Anak Berdiri Atas M

Budak ni mesti makpak pernah buat gini sebelum ni, itu yang rasa seronok dan nak lagi. Apaknya malas nak layan anak cranky pagi-pagi kan... asal boleh...

Well.. sayang, siapa tak sayang anak hoi. Tapi kita sepatutnya yang control anak, bukan anak control kita.

Lagi 1, pemakanan anak pun mempngaruhi perangai anak. Parents, tolonglah rajin-rajin membaca.

'Bukan salah ibu mengandung...ini salah bapak yg membesarkan sazali'...mmmmm.........

anggap jela pkcik ni ada anak bersusun paku, kalau mati sorang, bnyak lg yg ada....

xpon boleh beranak baru.. ape ada hal....

#husnozon

jazaa100 replied at 1-3-2017 08:43 PM
Kat Aceh bonceng motor memang kena mcm tu....tak blh ngangkang....

kalau ngangkang jugak, kena rejam ke?

kalau anak akak, dah lama kena babap ni

Aiyoooo sayang anak tangan-tangankan bang. Jangan buat macam ni, bahaya

Follow Us
krustykrab replied at 1-3-2017 04:28 PM
tu lah....kengkonon nak nmpk cantik dan sopan kut duk mcm tu....agak2 @trisnalovezul kalau panjat  ...

maaf laki aku ada kereta aja ga ada motor..aku memang ga pandai naik motosikal.papa sama mamaku yg naik motosikal aja ya..tapi wanita indonesia kaya dengan sopan santun sis..susah mau lihat mereka berkata dengan suara yang kasar selalu dng suara yang lembut n enak didengar

trisnalovezul replied at 2-3-2017 02:06 PM
maaf laki aku ada kereta aja ga ada motor..aku memang ga pandai naik motosikal.papa sama mamaku yg ...

bulllllshitttttt

nak...wanita indon goyang gerudi

goyang2 gerudi pun digilai rmai sis siap ada forumer yg buka tred suka sama wanita indonesia kan

rosasa replied at 2-3-2017 10:58 AM
kalau anak akak, dah lama kena babap ni

Babab ank buat pe....
Babab bapaknya tu....

trisnalovezul replied at 2-3-2017 02:18 PM
goyang2 gerudi pun digilai rmai sis siap ada forumer yg buka tred suka sama wanita indonesia kan

then tadi ko kata pompuan indon cam ko sopan2 belaka, kalau dah goyang mcm nak kena gerudi tu...sopan la sangat khennnnn...

risau nya tgkk

aku baru je nampak ari selasa lepas, sorang pak naik motor bawak anak dia kat belakang. kejadian di area LRT ampang. kejadian ketika jam 8.30pagi, orang nak p keje.Pak dia pakai windbreaker tak berzip, anak dia pakai helmet dok belakang berusaha sekuat hati pegang jaket pak dia. anak dia dalam usia 4-5 tahun. anak dia menangis2 sebab jaket pak dia buat dia melayang dan helmet yg anak dia pakai dah terkebelakang. aku pulak yang takot anak dia terjatoh atas jalan raya. slow2 aku bawak kete. takot sangat2. takot aku tergilis kalau betol dia terjatoh.

nasib baik pak dia berhenti kat bus stop LRT tu, alih anak dia dok depan, dalam raga. rupanya kat depan tu dia letak beg sekolah anak dia. . ada jugak 2 bijik moto slow n bercakap dgn pak tu. tak tau la ape diorg ckp.

serious, aku takot. What if anak tu terjatoh atau mengantuk sebab disapa angin pagi hingga terlepas pegangan dari jaket paknya? akan menyesal ke bergembira sebab tanggungan dah berkurang? Allah Allah..

parents, please please please... anak tu amanah. mungkin ada yang kata senang je nak buat. yes. tapi tak sayang ke dekat anugerah Allah tu? nyawa manusia tu wehhh

Bodoh nya ksian anak tu