CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: totokreturn

[Jenayah] hebat bisnes pompuan bleh beli banglo 7 juta anak nazri teksi nih...

bit posted on 27-9-2013 12:22 AM
Kalau tak bimbo diorang tak berkuntum la di bod gossip tu memuji-muji si nedim dan ND itu. It ...

bimbo2 tu slalu jah wat statement yg sgt la bimbo..'CUTE COUPLE, KAPEL YG SEPADAN etc etc"
alahaiiiiiiiiiii....kowserrrrr haku
fasha sandha la yg akan gelak puas2 sbb ND ni kuar mulut buaya, masuk mulut naga

annehuda posted on 27-9-2013 08:40 AM
aku teringin sgt nk tgk rumah ni kene rompak, pastu ahli keluarga pompuan kene rogol ngan perompak p ...

aku tak rasa rumah dia org nie kene rompak...coz kehidupan dia seharian pon spy n body guard pun bersepah2..yg nampak bersepah2..yg tak nampak pon bersepah2...ko ingt mak bapak org kaya2 nie nak bg ke anak2 dia org mcm kita nie...dia org bebas pon tp dia punya body guard tok sah ckp ler..takut ahli kuarga kene culik...

pd aku per nak diherankan dengan nedim nie...dia nie mungkin kita nampak cara dia berbelanja..cuba check anak2 menteri yg lain..duit mesti puluh2 juta hasil kerja songlap bapak @ mak dia org...alangkan anuar pon beria duk heboh kuarkan kenyataan yg dia ada 20 akaun bank di luar negara...menteri2 umnok nie bab2 songlap menyonglap memang kepakaran dia org...alasan paling best akan di beri "saya tak tau tak berkaitan dengan saya" pe ke jadahnye...

psl nd pulak aku rs dia takkan pilih org biasa2...coz tengok la life style dia...handbag dia pon dah bape puluh ribu...dia dah penah msk dlm kuarga bangsawan yg kaya raya... penah hidup mewah walaupun bergasak2 nak mempertahankan suami dia...tp dah penah merasa hidup mewah..takkan nak turun ke bawah kawin gan org biasa...takkan lak dia nak kawin lps tu nak bersusah payah nak bekerja..mesti dia nak hidup lebih selesa n lebih mewah...apa nak sebut jer terpacul terus apa yg dia nak...

aku pun dah kurang gemar nd sejak gan ned..aku cuma suka tengok pic anak dia payung gan nenek dia...

cmf_premierleag posted on 27-9-2013 09:28 AM
kesian dgn Ferasha and Ferhat
sbb dapat adik jenis x semenggah ni..perangai mcm hantu

tapi yg dua ni lain betul pangai compare dgn ned ni kan..

hebat sungguh depa nih

cmf_premierleag posted on 27-9-2013 09:27 AM
aku nak tergelak bila baca komen stok2 macai bimbo kat bod gosip tred ND Nedim tu
balik2 depa cak ...

kehkehkeh... aku dah tak kuasa nak men-sr benang2 neno dimor tu, sanjungan diorang pada mat karat dengan retis tu sampai tahap tak boleh blah langsung dah

7 jota??
taknak buat apa apa ke SPRM ni
anak beranak dia nampak sangat rakus baik dari segi harta dan sex!

Follow Us
nape kita nampak harta UMNO je..tak tanaya lak harta anuar ibtahim.kes saman dia je rm 1 juta untuk kos lawyer.belum lagi saman dulu dulu yang berapa banyak kes saman dia.kita pun nak mengata kena trasperant la.bagiman kekayaan adun pas.gaji tak sampai rm 7 k berpa lak harga rumah.kita kena compare apple to aplle.kata anak nazri ni makan duit rakyat.nurul izah dan adik beradik nya dapat kekyaaan dari mana pulak adik beradik tak kerja mana dapat rumah dan kereta mewah.anuar tu tak pernah kerja naik jet ke sana sini duduk hotel lima bintang.gaji ketua pembangkang tu berapa sen bila sewa jet aje rm 50,000 sekali pakai.belum lag rumah mewah.keluar negeri tiap sebentar.

kongsi duet ngan ND letew kot....

Budak ni ke yang katanya keje tak bergaji bawah bapak dia tu?

aku rasa nedim nie beli rumah hasil jual pompuan la..

cmf_premierleag posted on 27-9-2013 09:27 AM
aku nak tergelak bila baca komen stok2 macai bimbo kat bod gosip tred ND Nedim tu
balik2 depa cak ...

dah kanak2 rebina..geng2 pun same laa kanak2 rebina...ingat depa2 tu nak amik tau ka ayam naik  5 6 kupang..minyak naik 2 kupang...itu naik ini naik..yg tau Tutt..je naik baru amik peduli...apa yg penting kita ENJOYYY....tu lah kata beruntung jadi anak2 org berduit...kena kutuk ka apa ka...apa aku peduli...pak aku kaya....

eleh nazri babe ni...

abang ipar aku kazen ke anak sedara si nazri babey ni... masa jadik munteri teksi dulu.. ada lah abang ipar aku mintak tolong dia rekemenkan or luluskan projek lesen teksi nih.. pastu selambe je dia jawap... takkan tolong kosong camtu jew?? hulur la... orang lain mintak tolong kelulusan dia je suma berbayar.. ada dia sebut jumlah duit. abang ipar aku balik maki hamun dia... memang sombong orang dia..

biarlah.. aku takkan halalkan sesen harta atau pun kederat aku kat munteri2 bodoh bangang kat malaysia ni.. biarlah kat akhirat nanti korang jawap.. kalo ko menindas kami.. aku takkan halalkan.. semoga Allah beri hidayah pada dia agar dia tak bongkak lagi.. juga pada semua munteri yang tamak haloba tuh..

to semua menteri malaysia termasuklah pembesar semua raja ke sultan ke.. kalo korang tak adil.. rampas harta n hak rakyat.. menindas rakyat.. 1 sen n hak kami semua.. aku tak halalkan..

geram sangat aku... senang je anak2 dorang mewah tak keja... kita yang bersusah payah ni.. macam2 kena bayar.. umah la, bank la.. pastu interest melambung2..

riris posted on 27-9-2013 09:48 AM
nape kita nampak harta UMNO je..tak tanaya lak harta anuar ibtahim.kes saman dia je rm 1 juta untuk  ...

Aku harap sangat la ko ni bukan stok bimbo kampung sebelah tu

Nurul Izzah bawak MyVi saja..

Orang tanya Nedim kerja apa sampai boleh beli rumah 7 juta, dia konar pg ke Anwar pulak. Anwar bukan setakat kerja di Malaysia sebagai ketua pembangkang saja. Masa dia tak kerja di Malaysia dia ada jawatan lecturer juga di badan-badan dunia

ANTUGIGI posted on 27-9-2013 10:17 AM
eleh nazri babe ni...

abang ipar aku kazen ke anak sedara si nazri babey ni... masa jadik munter ...

ko gi tread harga minyak naik....

macai UMNO cakap rakyat kena ubah gaya hidupp.... ubah dulu gaya hidup sendiri.... pemimpin kena ubah juga... tapiiiiii rakyat kena ubah gaya hidup doluuuuu... nanti pemimpin respek kat rakyat.... kah....kah....kah....

totokreturn posted on 27-9-2013 10:26 AM

macai UMNO cakap rakyat kena ubah gaya hidupp.... ubah dulu g ...

Sudah terbalik ka, rakyat kena ubah gaya hidup untuk pemimpin respek?

aku nak beli umah rega RM170k pun blum tntu dapek.. huhu...

totokreturn posted on 27-9-2013 10:26 AM

macai UMNO cakap rakyat kena ubah gaya hidupp.... ubah dulu g ...

macai memang camtuh.. jilat je keja... sebab kalo pak munteri dorang jatuh.. dorang nak makan apa?? asik jilat bontot jew... puihhhhh... jap2.. aku sat lagi masuk n panaskan uma tuh..hahahhaa.. jaga2 caiii... lama tak perang nan cai2..

pehbedah posted on 27-9-2013 10:01 AM
dah kanak2 rebina..geng2 pun same laa kanak2 rebina...ingat depa2 tu nak amik tau ka ayam naik  5  ...

kheeennnn
stok2 bimbo ngan kekanak ribena jah yg minat kapel sengal ND-Nedim nih
mana depa pikir psl kos hidup dah naik, harga umah mahal etc tu sume
depa verangansss nk dapat lifestyle mcm kapel ni kut
holiday, duk villa/hotel mewah, pakai branded stuff fr head to toe, enjoy, enjoy, enjoy
tu jeeee yg depa nampak
sbb tu la memuja2 bagai
esok2 depa dah agak matang, dah kene beli umah sendiri, kene cari keje sendiri (kalo depa tu stok2 rakyat biasa, bangsa melayu,x blaja tinggi2, jgn mimpi la nak gaji tinggi) kene byr bil tepon, bil letrik tu sume sendiri, haaaa masa tu baru depa maki hamun balik nedim nih

sriwanis posted on 27-9-2013 08:35 AM
Org mcm anak banak ni mmg liat nk mati...idup menongkat langit...

tu la kan aku pelik awat la umo depa panjang... kalau la blh ade live dari dalam kubur depa kan bes

antara sebab2 besar umno tumbang.. NAZRI.. gila liability..