CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: babyridz

Artis Wanita yang cuba menggoda kekasih Fasha Sandha dan Almy Nadia

Close [Copy link]
x lame lagi kan aku rase sundal lahanat nie bakal menghuni hospital sakit jiwa........

tak malu btll..
da la cilok gosip2 kat sini...
feeling diri yg cari...
sbb nn jer TERkenal...
10 ...
lonely_surina Post at 11-6-2010 16:37

aku memang dah lahar kat blog tu.. specially beautifulnaraba** tu.... eeeeee hangennnnnn :@

foziah gaus lakonannya  sgt annoying...
britney_sapiah Post at 11-6-2010 15:50

dek nonn.. mak setuju nyah.. tapi u bukak thread lain la wehhh.. ko ni silap column haaa

Reply 1127# adyraney

famili x suka mesti laa ada sebab yg kukuh..biasanya mak bapak mesti nak yg terbaik utk anak2 dia...cuma kdg2 anak2 x reti nak menghargai je...kesian la ND yg jadi mangsa (kalo betul la cerita ko ni)

wokeh wokey pms ye... aku paham ... ampunnnn yeeee...  aku nak tgk rupo si ashwad tu je..  ...
babyridz Post at 11-6-2010 16:47

nonoks!!! apa yg terbaru dr tweet si pasah tuh?? tizz ker?? kasik tambah bara lgk!!

tapi kan kalu TZ nak kan harta, buat apa dia tackle bf almy nadia??

mamat tu kaya raya ke??? rasa ...
milo_888 Post at 11-6-2010 15:52

kaya tak sangat la si pizz peross tu tapi antie mak jumpe die kat stesen minyak pakai harier@lexus la seadanyer?? kaya tak?? kawan mak pun cakap camtu jugak

Follow Us
gua tepek gambo TZ yang lain... gamaknya ada orang komplen pic tu tak lawo tadi....

Reply 1144# ruffleen

mmg la sape nk yg x elok kn tp kalo anak sendr yg hegeh pn ssh gak...aku xsuke pn jejai n pasah ni tp lantak la sbb nora pn dh de kapel br kn..

harap rambut je cantek kheennn
idolfan Post at 11-6-2010 15:48

yang tu pun propa jugak.. memang kmpem die ngan bos stesen tb tu nyah..yang gosip2 bagai tu kaber lain budak PA uitm yang sah2 satu dunia GAYah kenal die tu tak lurus.. lagi nak twit2 propose minah nie...

pakcik kertu tu dah ceraikan bini die .. tapi naper abang ketak ketam tu tak terjah?? takut kna tukar p chanel vanaavil kan?? mak jumpe die kat the curve .. anak si pakcik tu terlanggar mak.. lepas tu ader sekor bibik yang tersipu2 mai panggil budak tu... vougue bagai ngan baju turtle neck merah mak ngah... kat belakang die was datok tua tu la.. pakai cap ngan sluar pendek nak p menebas lalang..

to fasha : what u give u get back
to tizz: tak baik kacau pak we orang.. nanti jadi macam sendat tu.. what u give u get back..

yang tu pun propa jugak.. memang kmpem die ngan bos stesen tb tu nyah..yang gosip2 bagai t ...
samshik Post at 11-6-2010 16:54

oi oit... dipersilakan dgn segala hormatnya kembali ke gossip asal.. dah lari track neyhhhh

kadang parent pn kene pikir gak..bagi ajer la kawin kalu taknak malu....
kalu guna ayat tak dpt res ...
yumeina Post at 11-6-2010 16:39

betul3...aku setuju...br diorang tau restu mak pak 2 penting kalo jd pape

memang.. posing sebegitu la yang buat kan jejai berjaya gegarkan tiang arasy sebab lafaz t ...
samshik Post at 11-6-2010 14:44

aku tunggu jugak orang nak komen aper yang aku tepek kat sebelum nie .. tapi napo takdo lak yang nak bagi komen??aku salah kah???

Reply 1153# samshik

Fasha Berperang Dengan Tiz Zaqyah di Twitter?

10 JUN 2010: Murai Batu pun terkejut bila dapat tahu ni. Sebab setahu Murai Batu, hubungan Fasha Sandha dengan Tiz Zaqyah memang cukup baik sebelum ni. Nak-nak lagi, mereka pernah digandingkan bersama dalam drama bersiri 13 episod, Spa Qistina yang dulunya ditayangkan menerusi Astro Box Office Movies Tayangan Hebat, Saluran 953 sepanjang April yang lalu.

Tup-tup sekarang ni, sekarang ni mereka dikatakan berseteru pulak. Yang tak sedapnya tu pulak, mereka dikatakan berseteru di laman twitter. Puncanya pulak pasal lelaki bernama Jejai yang jugak bekas suami kepada aktres Nora Danish. Tentu korang nak tahu apa kena-mengena Jejai dengan perseteruan Fasha dengan Tiz Zaqyahkan?

Apa yang Murai Batu dapat tahu Fasha khabarnya tak puas hati sebab Tiz dalam diam-diam ada menghantar sms kepada Jejai untuk mengajak boyfriend Fasha ni keluar. Jejai pulak dah buat pengakuan pasal sms yang dihantar Tiz kepadanya itu.

Apa lagi, Fasha bengang dan mengamuk dengan Tiz. Sebab, selama ini dia cukup baikd engan Tiz. Tapi dalam diam dia tak sangka yang Tiz nak rampas boyfriendnya. So, Fasha pun bagilah amaran pada Tiz supaya tak mengacau lagi teman lelakinya itu.

Semuanya ini diluahkan di dalam akaun twitter miliknya dan walaupun dia tidak menyebut nama gadis yang mengacau bfnya itu sebagai Tiz Zaqyah, namun ramai yang dapat tahu bahawa memang Tiz Zaqyahlah yang dimaksudkan oleh Fasha.

Lebih-lebih lagi Fasha meyebut dia (Tiz) mahu merampas Fizz Fairuz daripada Almy. Kebetulan Tiz memang sudah beberapa kali berlakon sama dengan BF Almy itu.

Tidak cukup dengan itu, Tiz Zaqyah pun turut membalas serangan Fasha itu di dalam akaun twitternya. Namun, ianya hanya dapat dibaca oleh segelintir orang saja khususnya pengikut twitternya.

MURAIBATU: Dengar kata ada seorang lagi aktres wanita tak puas hati dengan Fasha Sandha. Sebab apa ek?

yang tu pun propa jugak.. memang kmpem die ngan bos stesen tb tu nyah..yang gosip2 bagai t ...
samshik Post at 11-6-2010 16:54

kheeen!

itulah nok aiols very the roll eyes kekdahnye taim gossip kuar pasal  si tak lurus dgn minah rambut ni ...dan ade yg percaya kheen..motiplah aiols tak paham! sah sah bengkok tahap beeek punya....twit2 porposal bagai...uhuk!

kalau nak kaberina skalipun...carilah jejanz..ni ponen jugak jadi mangsa..motip weols nak percayee??

uhuhuhu

aku memang dah lahar kat blog tu.. specially beautifulnaraba** tu.... eeeeee hangennnnnn  ...
babyridz Post at 11-6-2010 16:48

elok jugak...
mmg nyakitkan ati laa...

Reply 1154# babyridz

ko p la pinang si jejot tu beb.. abad keberaper lak si pasah nie nak kawin kan kalu dok tunggu jejot tu... karang krabat brunei kebas payah lak...

Reply 1155# Nadia90

muraibatu tu ada kedit forum cari tak???

Reply  Nadia90

muraibatu tu ada kedit forum cari tak???
babyridz Post at 11-6-2010 17:01

x