CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: putratropika

Sex Sebelum Nikah..erk!!!(termasuk gay atau les)

Originally posted by chemist_UTM at 5-9-2007 01:16 PM

rasa2 nyer la kan..blh percya tak result survey tu (if the survey done kat msia?)

hehehe satus en takleh percaya jerk

result survey yang macam mana yang boleh dipercayai dan tak boleh dipercayai.....................???

Originally posted by zaidi_uitm at 5-9-2007 01:16 PM

itu apa yang ko merepek...so yang sebenarnya apa...........................???

yg sebnrnya ialah sume sekali yg ditulis b4 ayat yg ko quote tu

Originally posted by zaidi_uitm at 5-9-2007 01:19 PM

result survey yang macam mana yang boleh dipercayai dan tak boleh dipercayai.....................???

if org yg wat survey tell the truth..bukan..erm erm..cover2

tp tang ni takleh di kontrol la kan..camner nak tahu org tu menipu ke tak..

Originally posted by chemist_UTM at 5-9-2007 01:19 PM

yg sebnrnya ialah sume sekali yg ditulis b4 ayat yg ko quote tu

adeh la...apa yang ko merepek lagi ni.........................

Originally posted by chemist_UTM at 5-9-2007 01:21 PM

if org yg wat survey tell the truth..bukan..erm erm..cover2

tp tang ni takleh di kontrol la kan..camner nak tahu org tu menipu ke tak..

buat le survey kat ustaz, ustazah dan ulamak...diaorg tu bercakap benar.....................

Originally posted by zaidi_uitm at 5-9-2007 01:23 PM

adeh la...apa yang ko merepek lagi ni.........................

aku tak merepek la..

i really meant it...

Follow Us
Originally posted by zaidi_uitm at 5-9-2007 01:25 PM

buat le survey kat ustaz, ustazah dan ulamak...diaorg tu bercakap benar.....................

tu nanti tak mewakili populasi sume msyarakt msia plak

Originally posted by chemist_UTM at 5-9-2007 01:29 PM

aku tak merepek la..

i really meant it...

tapi.......tapi ko kata ko merepek..................................

hmmmmmmmmmmm...terpikir hani...mcm mana nk tahu jawapan tu jujur atau tak..............

yg query psl kejujuran survey ni...korang ada wat b4 marriage ke????takde kan....klu x de, mcm mana nk kata ada.............

mungkin ramai yg done b4 marriage, tp bukan forumer fd ni...mebbe dorang silent reader..............

pada pndapat hani...x perlu nk wat pengakuan n gitau jgn wat mcm ni....sbb mmg dh kompom zina tu HARAM....

seme dh tau...org tua ke, remaja ke.....tapi.............masing2 menidakkan ke HARAM an tu.............

nk test drive la, x leh tahan la, sayang sgt la...kamonla...klu dh tau x leh tahan, jgn kuar berdua2an...seme tu ada cara utk elakkan..............

nak dgn x nak jek.....................

no offense tu sapa2 tau...pndapat ikhlas hani...sbb sekeliling hani...mmg x pernah berdepan ngan situasi dok serumah bagai ni...mebbe hani berkawan ngan org2 kmpung yg kolot2 kot

Originally posted by chemist_UTM at 5-9-2007 01:31 PM

tu nanti tak mewakili populasi sume msyarakt msia plak

ye ke..................

nanti aku suh tv3 buat survey kat buletin utama..................

"Adakah anda pernah melakukan seks sebelum kawin. Sms Ya atau Tidak. Hantarkan sms anda itu kepada 32728. Setiap sms akan dikenakan bayaran 50 sen. Harap maaf, ansuran mudah tidak diterima."

Originally posted by hanidan at 5-9-2007 01:41 PM
no offense tu sapa2 tau...pndapat ikhlas hani...sbb sekeliling hani...mmg x pernah berdepan ngan situasi dok serumah bagai ni...mebbe hani berkawan ngan org2 kmpung yg kolot2 kot

hani skang ni tinggal kat mana........................?

terpulang pada forumer..nak type apa2 komen they all kat sini..sebaiknya aku lebih senang kalau yang confess tu..tell us the truth..apa nak segan..bukan kenal pun..dan jagan salah anggap..bukan nak menghalalkan yang tetap dosa..cuma nak tau macam mana boleh jadik cenggitu..(kekadang ada orang boleh kontrol lagi..) lepastuh apa ending dia..dan tak lupa pendapat orang lain...apa pun..selamat berforum eh!!

Reply #111 zaidi_uitm's post

amboi jedi...dh nk stat wat survey ke????kikikikiki

mai sini aku nak citer.. aku banyak kisah benar ..

bile dgr org terlanjur..trberanak..dolu2 aku terus ingat org tuh jahat. tapi bile kene dgn org rapat dgn kite...barulah kite tau bukan sume mereka tuh jahat. ketegori jahat pada aku..yg dah biase buat sampe barai..dok mcm laki bini..tau plak amek pil perancang dan sebgai nye..kire advance lah kan..

tapi ade gak tak rela cam..kene rogol ke...

dan ade satu kes nih sbb bodoh, tak tau sex education.

ade satu kes nih, budak nih memg kategori baik(kedua2 couple)...
dorg bercinta takde lah sampe terlanjur. tapi satu hari..dorg g mandi manda kat air terjun.. jadik ms nih lah setan datg agaknye. so, agaknye dorg ringan2 kot sampe laki nih ter'...( tapi tak masuk tau..)..cume dorg mase tuh dalm keadaan berpeluk dan kebasahan gitu.

tak lame pastuh,,pompuan tuh ngandung. die pelik sbb die tak penah buat sex pun. tp yg die ingat lah aksi paling hot kat air terjun tuh. so, mak bapak plak g repot polis ckp anak kene rogol..Bile siasat, buat cek doktor sume..budak tuh masih dara tapi ngandung beb.. kisah benar nih tau..

so, moral of the story, jgn lah nak ringan2 ke..berat2 sebelum kawen. Yg memg rosak tuh..satu hal. yg nak cube2 nih lagi aku kesian. tak pasal2 jek ngandung..

aku tak tipu...kes benar nih.kawan laki aku yg amek kes nih..
budak pompuan tuh bukan jenis bohsia ke hape..tapi tulah sbb kebodohan sekali..terus merana seumur idup..

Originally posted by putratropika at 5-9-2007 02:05 PM
terpulang pada forumer..nak type apa2 komen they all kat sini..sebaiknya aku lebih senang kalau yang confess tu..tell us the truth..apa nak segan..bukan kenal pun..dan jagan salah anggap..bukan n ...

bf ko ajak ko buat seks ke..........................?

Originally posted by hanidan at 5-9-2007 02:11 PM
amboi jedi...dh nk stat wat survey ke????kikikikiki

hani...cepat le sms......................

kalau tang mawi tu, laju je sms.............................

Originally posted by easy81 at 5-9-2007 02:34 PM
so, agaknye dorg ringan2 kot sampe laki nih ter'...( tapi tak masuktau..)..cume dorg mase tuh dalm keadaan berpeluk dan kebasahan gitu.

Pernah encounter kes cenggini. Main acu2 ajer, setel kat luar, tapi boleh ngandung lak. Agaknya masa tu dua2 subur lak tuh.

Nurse2 yg check tu bantai gelak jek.

Reply #115 zaidi_uitm's post

nih adik aku nya citer...dia yang bukak thread nih..tapi tak berapa nak reply..jadik silent reader jek..aku yang banyak tolong reply kat sini..honestly...yes dah ada girlfrnd (kalau tengok rupa cakap tak ada kang orang kata aku nipu lak..huhu) hmm..takat ringan2 tuh memang ada..bohong la kalau tak ada...lebih2 lagi pada lelaki yang ada transport sendiri nih..

Tapi bagi aku kalau nak buat lebih2...aku kena pikir 2 3 kali..SEBAB!!

Dosa..

Aku ada adik pempuan..(takut tuhan balikkan pada adik aku lak..)

Kalau jadik apa2 dah babitkan family aku sekali...(mana tau tak leh kontrol..aku jer yang tau aku boleh kontrol ker tidak..)

Tak sanggup ada anak luar nikah..(macam mana sok kalau anak aku besar....nama bapak lain kan...?)

Dll...

jangan la cakap zaman sekarang nak buat macam zaman dulu2...risik..tunang..terus kawin..nak elak benda2 ringan dan seterusnya berat nih....budak pompuan sekarang semua dah tak duk umah..kerja la..study laa..kekadang tak kerja..tak study...jadik benda lain yang menyebabkan they all jadik bebas...tak ada orang nak kontrol..tu lah yang jadi berleluasa nih...aku percaya ada lagi yang masih ok...tapi mungkin bilangan tak banyak..boleh kira pakai jari...actually..girlfrnd aku nih pun aku tak tau..dia ada lagi ker tidak..tapi bagi aku..yang lepas tuh sudah laa..kalau dia dengan aku sekarang..dan inshalah kalau jodoh dia dengan aku..aku nak bimbing dia ke jalan yang lebih baik...alaaa..setiap orang kan ada history masing2...kan....

Ko tak pernah ker..??

Originally posted by putratropika at 5-9-2007 02:56 PM
nih adik aku nya citer...dia yang bukak thread nih..tapi tak berapa nak reply..jadik silent reader jek..aku yang banyak tolong reply kat sini..honestly...yes dah ada girlfrnd (kalau tengok rupa c ...

adeh la...............

pening aku...tadi adik pompuan yang posting...ni lak abang yang posting.....................

potong stim betul la......................................................

Reply #119 zaidi_uitm's post

haa..sudah!!perkara stim2 nih yang buat aku selalu kena posting kat sini...nampak gaya adik aku kena baca jerla..jangan gatal tangan nak reply..kang kena cepuk!