CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: xAthenax

All about Nora Danish 18 - Dynamic Duo..Nora & Qal cover GLAM Junior

Close [Copy link]
seriouslah...

before nak panggil PS tu attention seeker or batu api...etc.

Go back to your yy analysis. tak payah sampai gi fs pencaras semua tu... gi buat analysis tahun ni pon dah cukup.

Berapa kali FS dan kaum kerabat menghina ibu mertua or PS di media social dan media2 yg lain.?? Berapa??

Itu tak masuk lagi menghencap ND dan family.

So... ko dah hina org tu... lepas tu ko nak hadap dia gi tag2 ko kat IG?? nak gi jemput mak ko kat kenduri?? nak letak2 gambar ko kat IG?? kirim salam.........

If org buat aku mcm tu........aku dtg dan terus tempeleng aje. Lepas tu aku boikot terus. Bukan nak memutuskan silatur rahim... Dari aku sakit hati lepas tu berdosa mengutuk dia lebih baik dia hilang terus dari hidup aku....

Tu mujur PS... baik juga....gi post juga gambar FS. Gi post juga gambar anak FS.

Lagipon................ tu IG PS...suka hati dia nak letak apa. jgn pulak panggil dia attention seeker ke hapa..... dah memang tujuan media social ni untuk menunjuk2 aka riak & attention seeker. x suka jgn tgk...pffttt.

notakaki :

aku post kat sini sebab aku keliru....which benang aku patut post. bahahaha. btw, wpon aku post kat sini karat fs banyak je kot yg melepak kat sini..bahahaha.

mixed posted on 23-9-2014 10:04 PM
Fans sendat dah gila ke... Ps dah x sabar la ni akhirnya menjawap  Tp masih berlapik
@terigia pls ...

aku rasa bellarina n kembs kena g dgr ceramah or g majlis ilmu berkenaan ngn kasih sayang n pngawalan diri.!!! memang zero bab nih!!!  sekurang2nya ibu akan jadi penasihat terbaik anak..!!! tapi ibu sndiri prangai da xde limit..!! makin truk la jadinya!! mak aku selalu pesan.. : "kita xbole paksa org sayang kita, kite kene terima hakikat..!!" sabar banyak2... ! jgn suke salahkan org lain! paling xbole bla.... bila karat cakap..." bellarina meroyan sebab salah haters batu api.".!!!! kan elok kalu bellarina duk diam2 sabar... mngadu kat tikar smbahyang..mngadu domba kat fb..ig wat ape... nak bgtau...ohhh lihat la dunia...!!!

nota kaki untuk karats kembs.: batu api kitorang je korang nampak kan... korang punyer batu api simpan kat pajak gadai kew??  nasib ps n nora profesional.... xkuase nak meroyan memalukan diri sendirik.

sekian, terima kasih.

scarflicious posted on 24-9-2014 08:21 AM
seriouslah...

ira_229 posted on 24-9-2014 12:49 AM
i rasa nora yg bawa magazine tu..'mummy tengok cover boy-is qal'....'alola cutenya cucu tah..panda ...

barangkali jugak the twins yang beli majalah glam junior
maklumlah kan, they are in the fashion business and industry

bungalisa posted on 24-9-2014 08:56 AM
aku rasa bellarina n kembs kena g dgr ceramah or g majlis ilmu berkenaan ngn kasih sayang n pngawa ...

batu api theyols simpan dalam safe deposit dekat bank

pajak gadai tu bukan tarap derang yang "prominent2"

neh kat ig PS

rajanoora Payong and mummy in Junior Glam Oct 2014 @cholaholla @minramli @noradanish  17h

missygeraldine Wow - beriya iya post gambo si ND and Rayqal keluar majalah di sini. Gambo FS dengan Rayfal keluar majalah mingguan wanita tak ada pun nak post. Jangan tunjuk sangat PS. Orang nanti buat andaian. Kalau kasih lebih dekat seseorang, jangan sampai nanti kecil kan hati orang lain. Apa rasa Rizal nanti. 12h

rajanoora @missygeraldine Sila lihat posting on on Rayfal dari Majalah yg sama kerana ini shj majalah yg saya ada. 12h

yg neh kat ig pesah

fashasandha Mingguan Wanita
Dapatkan segera dipasaran
#putrarayfalramli
@rizalashramrnt
Dress by my fav @azuracouture
Make up by my fav @bobocinta Chanduri
#mingguanwanita #karangkraf  5d  

missygeraldine @rajanoora 12h  

Follow Us

rajanoora Also in Junior Glam Putra Rayfal's birthday under Happening 17h

gigih sungguh missygeraldine tu yek??? memaksa maksa PS upkan Pasah...adoiii..try harder missy, try harderrrrr!!!!
#semakkkkkkkk

LDP posted on 24-9-2014 09:35 AM

Ni PS buat damage control ke apa kihkihkih...

scarflicious posted on 24-9-2014 08:21 AM
seriouslah...

aku pun tak boleh hadam si pasah dengan suku sakat dia tuh, kor dah macam2 buat kat mak men kor, kor dah perli2 saban masa kat ig dan fb kor, pastu kor tetap nak mak men kor sayang dan kasih kan kor macam kor tak buat apa2 kat dia... apa aku nak kategorikan kor ni pun tak tau... dia pernah dengor tak, "what you give, you get back??". apakah dia pikir mak men dia sebodoh mana yang kalo dia buat apa pun kat family men dia, mak men dia akan sanjung dan kasihkan dia macam takde apa jadi?? kalo tak pikir kan ikut agama kita untuk memuliakan mertua, dalam adat kita pun menekankan benda yang sama... aku memang pelik, lepas dia perli PS haritu yang dia screenshot komen orang kat ig saper ntah masa Suraiya Moiz kawen tuh, dengan selamba bleh pi kawen Min... adakah dia pikir anak beranak PS tak pandai membaca screenshot dan komen dia kat IG dia tu?? makin pelik la....
#ehberiapulakakunakpikirperangaipasah
#semakkkkk

bambimo posted on 24-9-2014 09:47 AM
Ni PS buat damage control ke apa kihkihkih...

geng estate..pesanan dari puansri yg berseri-seri

LDP posted on 24-9-2014 09:31 AM
neh kat ig PS

ntah2 puansri dah mmg meluat dengan menantu antu ni...buat2 tak nampak walaupun terpangpang di magazine stand...duh..!!

ira_229 posted on 24-9-2014 09:57 AM
ntah2 puansri dah mmg meluat dengan menantu antu ni...buat2 tak nampak walaupun terpangpang di mag ...

aku rasa ps tak baca mingguan wanita.. tu taraf makcik makcik tua kat kg laa...

kalau majalah glam, tatler dll, dia baca la...

Igers sakai ni yg batu api.. Kalau aku jdk ps.. Aku blocked.. Semak n huru harakan keadaan.. Tarap manusia spesis babi jeh..

LDP posted on 24-9-2014 09:35 AM

malu sehh sama yg komen kat ig PS tu..hidung tak mancung ..pipi tersorong sorong kekdahnya..malu la wooiii org dah tak sudi..

Last edited by serimaya on 24-9-2014 10:42 AM

LDP posted on 24-9-2014 09:31 AM
neh kat ig PS

PS x follow pesah kot, sbb tu PS x tau, lg pun gambau kat IG pesah dah lama gak...
mak pesah dah kene block dgn PS, lepas nie sapa plak..
yg batu lesung pun menyebuk no. 1, tulis tu biar berlapik ckp je la gambar Fal ada kat majalah tut tut..
nie PS dah jawab, suker tak jawapan ituwww..

ira_229 posted on 24-9-2014 09:53 AM
geng estate..pesanan dari puansri yg berseri-seri

creamthaliaYes ps confident is silent insecurities are loud hihi

rajanooraYou are right. A confident and self assured is not easily affected by anthing beyond their control. Insecure people need to be guided by a strong faith in ALLAH @creamthalia

gigihnya lngau2 ni wat research psl nora, pnjg brjela2 plak tu..syang nau kat nora

Hari tu pergi spotlight..nampak FS.mak aii!jakun terjerit sana sini.entah perempuan gemuk mana tepi dia cakap dekat my friend 'u pandang pandang nak ambil gambar dengan FS ke'.kirim salam.kita pening dengar dia memekak.tu yang pandang.