CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: inaqs

BERCINTA DENGAN SUAMI ORG...!!!

spy_776  yang kata...bukan saya,saya tak bersalah dalam ini gambar(sambil menggaru2 kepala pikir,ape la aku nk reply nih)

161# NazreenNazari

ek ele... ko jgn nk dinai2 k? aku tau, pas ko bca apa aku tulis, ko mmg duk angguk2 kpala ko tnda 110% stuju dgn aku..

spy...fesbuk plss. nazren dah add aku...ko blum lg

spy...fesbuk plss. nazren dah add aku...ko blum lg
ruffleen Post at 5-3-2010 11:58

heheh... sori.. aku xdak fb.. klau aku ckp, sure ko x caya... aku mmg xde fb..

bg akula kn, jarang ada llaki yg nk amik anak angkt.. slagi dia mmpu utk beri zuriat dr benih sdiri, slagi tula dia xkn amik anak angkt.. llaki ni ad ego yg tnggi.. klau amik anak angkt, seolah2, x ck ...
spy_776 Post at 4-3-2010 22:21

x semua lelaki mcm tu. cousin aku n suami dia kawin tahun 2007...

awal tahun lepas diorg amik sorang anak angkat...masa tu budak tu baru lahir dn skrg dah hampir setahun usianya

minggu lepas aku dpt tau kabar gembira, cousin aku dah hamil 2 bulan..

alhamdulillah..berkat menjaga anak org dgn baik, akhirnya Tuhan bagi rezeki kat diorg...

both cousin aku n her hubby mmg baik sgt, mmg syg sgt ngan budak2...selalu bila balik kampung, diorg akan bwk adik2 sepupu n anak2 buah pegi jalan2..kalo time raya tu lagi laa penuh satu kereta

tabik spring kat suami dia sbb sgt bersabar tanpa memikirkan psl power x power or apa org ckp...

org akan ckp ikut sesedap mulut diorg je..bila kena kat btg idung sendiri je baru diorg reti nak senyap...

satu lagi..bila lama kawin x dpt anak knp lelaki akan terlalu mudah menyalahkan pihak isteri?? padahal boleh jadi dia yg problem...ajak checkup sama2 x nak..jatuh maruah kunun...haaa...pastu ceraikan bini,kawin lain..tpi dgn bini baru pun mcm tu jgk...x jugk 'menjadi' hehehehe

aku teringat dulu masa kecik2 suka baca buku cite dongeng, raja2 yg nak anak sulung mesti anak lelaki, xleh anak pompuan..kalo anak sulung pompuan,siap la...kalo x bunuh, buang ke hutan...kasi nenek kebayan bela

padahal jantina anak tu  ditentukan oleh sape??? (ikut apa yg kita belajar dlm sains)...hakhakhak...

Follow Us
salam...x payah la nk cari msalah  b'cinta ngn suami org...x kemane pun..

sama la kalo bercinta ngan bini org kan......................... ^_^

Aku suami orang, masih sedia menerima cinta jika perasaan itu hadir dan kedua belah pihak berkenan.  Cinta itu buta. Sapa yang dah jatuh cinta, layan saja... seksanya membuang cinta ini...

aku x paham nape bini org pun bleh gatal bercinta ngan laki lain.. aku betul2 x pahammmmm.. ape laaaa.. korang ni dah ditemukan jodoh2 masing2 bersyukur la.. dulu sblmkawin punye pening la.. tension la.. sedih la.. rindu la..
kitorg yg single ni punye laaa berharap kawin.. diorg mcm ni x hargai hidup betul la...
aku x pahammmm

Post Last Edit by ruffleen at 7-3-2010 17:20
aku x paham nape bini org pun bleh gatal bercinta ngan laki lain.. aku betul2 x pahammmmm.. ape laaaa.. korang ni dah ditemukan jodoh2 masing2 bersyukur la.. dulu sblmkawin punye pening la.. tension l ...
kiki009 Post at 7-3-2010 16:58

haaa tau x pe!! tu salah satu sbb knp ramai wanita single kekurangan peluang..bini org pun dok sibuk melayan jantan bujang! yg bujang ni seronok lah sbb dpt 'free', x yah risau kot2 pmpuan tu ngandung sbb ada laki. ye la kalo main ngan pmpuan single kang kena tgjwb plak. main ngan bini org x yah risau...selamatttt.

apa pun alasan,golongan pmpuan mcm ni mmg x reti bersyukur...x tau hargai nikmat yg Tuhan bagi...bygkan perasaan wanita yg btul2 nak kahwin dan berharap utk jadi isteri solehah tpi x berpeluang sbb x de lelaki nak kawin ngan diorg...kdg2 aku rasa pmpuan mcm ni trlalu tamak...semua nak kaup...selagi x turun bala, selagi tu la diorg merenyam...hiihhhhhhhhhhh:@

'selamat' camne tu ruffleen ?

'selamat' camne tu ruffleen ?
tuan_wu Post at 7-3-2010 17:32

Selamat drp kena bertgjwb la..if pompuan tu pregnant, org keliling xkan suspek apa2 sbb dia ada laki

kalo pompuan single, siap la...faham2 ajelah!

169# paler kembang

cinta yg buta atau org tu sdiri yg buta..?

171# ruffleen

emo btl ko..?

171# ruffleen

emo btl ko..?
spy_776 Post at 8-3-2010 23:36

biasaaaaaa

ni nasihat aku la.. utk yg ke bper kali.. aku pn dh x ingt aku ulang bper kali ni...{:3_83:}

xpyhla nk gatal2 bcinta dgn laki org.. klau pn ko rsa x bslh duk rntuhkn masjid org, ko pkrla plak, apa prasaan ko, klau ko jd anak pd org yg ko runtuhkn masjid tu,.. mksud aku, katakan ko bcnta dgn laki org ni yg dh ada anak, cuba pkr apa prasaan anak tu bila mak dgn ayah dia bcerai sbb ko...? n cuba bygkn klau ko yg jd anak tu..? apa prasaan ko..?

klau ko xnk org wat cmtu pd ko, ko jgnla nk wat bnde2 kjam pd org lain.. apa yg kita wat pd org, ALLAH akn bls blk pd sbijik2 cm kita wat kt org... so, pkrla guna otak.. jgn bpkr guna nafsu smata2..!

nampak mcm semua main pukul rata....
macam mana pulak kes bercinta ngan suami org yg tak berjawatan or berharta pon..malah, pmpuan tu pulak yang tlg support bila laki tu kesempitan?

satu lagi, aku tgk bini2 org ni asal dapat tau laki ada affair, meroyan cari pompuan ke-2 ni nak serang maki hamun..dendam kesumat gitu...kalau aku, aku serang laki aku dulu! yelakan..kalau dia btol2 sayangkan anak bini dia takan wat affair at the first place...

178# julliot123

...pastu pompuan tu mengharapkan balasan?

tak yah lah cari suami orang...rosak rumahtangga orang...