CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: misslinkpk85

V9: INTAN LIANA KINI SEBARIS DI KALANGAN PERSONALITI MEDIA SOSIAL. JOM KE BENANG

Close [Copy link]
xyh la up gmbo 2 ekor b*** ni .. wat sakit hati i je , dh la kat fb bloh2 up cerita diorg .. sakit sangat ati i ni. ape nth lg ati intan

Gold999 replied at 22-4-2018 09:12 PM
u mcm mana nk tempek pic ni? i ada nak share perpatah baru..hihi seriusss sgt sesuai

dh byk kal ...

Masih x bole ke chuols? Dia kluar lambang apa bila nk tepek, cer ss

Phase honeymoon.. mmg la semua wangi lg.. tunggu la sikit hari nnt.. dasar perampas tk reti malu.. semua org dalam hati doakan runtuhnye rumahtangga korang..

misslinkpk85 replied at 23-4-2018 10:23 AM
Masih x bole ke chuols? Dia kluar lambang apa bila nk tepek, cer ss

format not supported katanye....

fushimi replied at 23-4-2018 10:04 AM
iols ok je kalau orang cakap atas dasar simpati

padam muka si pepek miang tu,ko dah perdajal in ...

jering kata, tu rezeki jgk.. lama dh puasa

Ade komen kat blog BN kata..hanimun ini ditaja romantika...so #boikotromantika

Follow Us
Tajuk tak boleh blah

Apa jering panggil ude ye?

B kot, ke babi .. eh tercarut pulak, maafkan b babi

abadi84 replied at 23-4-2018 11:57 AM

Ceh ditaja ke.. tu pon galak nk showoff.. dasarrrd

hagemaru12 replied at 23-4-2018 08:30 AM
Aiols mintak la kannn..cukup2 la kita tempek2 gambar malaun 2 ketol tu kat sini. Kita tahu intan pun ...

Setuju!! Kalu btl romantika taja.. Apa banganggggg sgt asteruk ni!!!!!

perghhh patutla fuhsss akhirnya katanya.. rupanya mengharap org menaja honeymoon..nk sara sendiri duit dah xde sbb job xde... bebeiboi pon GGV lom dpt payment.. bersyukur romantika taja kekdahnya leh show off nyakitkan ati intan.. gitu

sian nya kapel tersangkak ni... honeymoon pon ditaja.. taja lak bali je.. x macam retiz lain p over the sea sana... paris..london....

sesuai la kang romantika kena boikot xbalik modal..cr jela flight murah.... kikiki

blekkep replied at 23-4-2018 07:14 AM
bentuk mulut jerin hodoh.haha

ntah lar nok.makin lame aiols cam nak caye jer kude tu kena mak esa ...

dua tahun dia tipu intan dgn sandiwara dia, si senget mesti makan hati jugak, kata sayang tapi takmo tinggalkan intan. sampai senget terpaksa terima utk bermadu. lepas nikah senget pun kena katup mulut sebab kb no balls. apa yg baik sgt si kb ni di mata forumers semua? yg leakkan dorang dah kahwin mesti senget sebab dia nak SEMUA orang tahu akhirnya dia dah laku.
mmg sedari awal dia bkn yg baik pun, just biasa2 jer..dpt retis yg konon berduit dia gelap mata. now both sakit hati dgn intan sebab rezeki senget terus takda, apa yg dorang buat bkn sesaja. but its shows they are not happy with each other pun

intan kalo tak reti nak fight for your rights, you are just plain stupid ok? mmg masih baru, but with all facts and his action masih nak lembik you DO NOT deserve our support.

mylmor replied at 22-4-2018 04:36 PM
Ala..nak tulis insecure. Bodoh lak autocorrects ni..hahaha

bahaha..meollss pon pelik sejak ble tahnye si jering jual insurance??da xde job sgat smpai jual insurance dah plak?hehe

Agak2 romantika tanya tak soalan2 standard seperti bila kenal, macam mana kenal dll. Huhh...

youell replied at 22-4-2018 04:01 PM
Me too..rasa lps diorng cerai..rasa nak stop la membawang. Tp cannot tahan la..dua ekor ni mmg too ...

ada... kalau i jadi intan, i dah dakwa si jering tu. dah ada lawyer kan
tapi tak tau lah intan nak buat ke tak

chicmushroomkd replied at 23-4-2018 09:53 AM
Siapa paksu?siapa meeka?tepek sikit...

Tp kan...baik intan fokus happy2 single dgn anak2 dulu...j ...

aku tgk intan ni aku teringat kisah diri sdiri..tp aku x sekuat intan..aku maki jugak ex aku n xpnh ckp baik psl dia..dlm soal ni..intan lg kuat..dia xpnh kutuk ude merata..lg 1, aku ni bekeje..gaji xde la cket sgt..mampu la serba serbi..bab ni lg sian kat intan..dia lansung x bekeje time ditinggalkan..klu ikut kan ujian dia lg hebat dr aku la..tp dia lg sabar..klu dia teruskan lg bersabar..mesti pulangan dia  nnt lg ‘lumayan’..

aku dulu pon pnh lalui zmn di tggal laki dgn perut membuyung gak..beranak sorg2..pntg sorg2..da serupa anak2 yatim anak2 aku dulu..nsb baik la aku keje..family side ex aku lansung x tlg tau..jenguk ms lepas bersalin pon xde..apatah lg nk hulur seposen 2 kan..semua nya aku sorg2 la..perit gile..perit smpi xckup duit nk beli susu anak smpi kne beli susu timbang je..tercirit3 anak2 aku..tu belum lg x ckup duit nk byr umah keta taska anak2 etc..smpi depress la kejap dulu..

tp skrg allah da ganti kehidupan lbh baik..x lama pon..ada org lg lama..puluh thn belas thn pon ada..aku ni less than 5yrs pon aku da bahagia blk..aku bercerai thn 2014, 2015 da jumpa bf aku and da jd pon suami aku skrg..seorg bjg, baik budi pekerti, jauh bertiang good looking dr ex suami..kerjaya pon best mampu la nk bg aku n anak2 aku mkn pakai kalau aku memilih utk jd surirumah..tp memandangkan aku kuat shopping & berjalan maka aku pilih utk terus bekerja..xnak susahkan suami dgn keborosan aku..tu je..

ada je ramai dr side family n kwn2 yg tertnya2 mcm mana aku ngorat laki aku kan..pd pendapat aku pon laki aku leh je pilih pompuan bjg yg mcm dia..x susah pon..mmg ramai pon peminat dia time tu..tp dia pilih nk bersama aku n anak2..siap ckp dia da set mind dia..dia xde anak..nnt bila tua dia akan hidup dgn aku n anak2 aku je..and dia mmg work hard besarkan anak2 aku..bkn dr segi belaja sekolah je..siap anta swimming & kelas karate..guna duit dia ye bkn aku punya..aku rs the best bapak tiri in the world kot so far..sb ramai je aku jumpa bapak kandung sdiri x sanggup nk spend duit ke anak sdiri smpi mcm tu..apatah lg anak tiri kan..

xckup pakej suami baik..mertua n ipar duai pon baik2 gak..so far la after a year kawen n 2thn kapel family dia layan aku n anak2 aku baik..bahkan anak2 aku rapat dgn ayah mertua aku..siap tnya bila cucu atuk nk blk kg selalu..family ex aku pon yg dulu tuduh mcm2 skrg da berbaik..derang bg reason sb anak2 aku..baik smpi tiap kali cuti sekolah derang yg tlg jaga anak2 aku..aku dgn suami br leh rest or pegi bercuti..

bila di kenang2 blk..ni maybe reward aku utk sakit yg dulu..manusia x nmpk tp allah nmpk selama ni..so Dia yg bg..manusia tertnya2 betapa betuah nye aku je tp lupa dah la sakit lelah aku dulu sblm jumpa suami skrg kan..maklum la sakit tu aku je yg rs kan..sedap skrg pon aku gak yg rs..hehe..

tp aku rs aku x sesakit intan ni..sb aku ada privacy..mcm intan ni emo leh jd roller coaster sb tetiba jd public figure plk dah..meninggalkan dan ditinggalkan 2 sakit berbeza..aku rs rewards kelak pon berbeza..aku rs intan ni 1 day akan dpt laki jauh bertiang baik dr yg mana ada skrg ni..just sabar je..disebabkan dia cantik..rs x lama pon dia nk menyingle tu..laki ni actually x kisah pon janda ke apa..kalau baik, cantik ada ciri2 dia nak..dia amik je buat bini..aku dulu pon pk laki xnak mak2 org bagai ni..sekali aku pon kawen dgn laki bjg dan da berstatus janda time tu..

Flake123 replied at 22-4-2018 11:43 PM
Kude kena tunjuk telo dia x lonjong

Masalahnya dia ada telur ke...

sitisitu25 replied at 23-4-2018 01:39 PM
aku tgk intan ni aku teringat kisah diri sdiri..tp aku x sekuat intan..aku maki jugak ex aku n xpn ...

Alhamdulilah u. Ni la kita harapkan. Pelangi muncul setelah hujan. Me happy for u. Meols pun percaya ada ganjaran lebih baik stelah kita dianiaya. Psl intan meols percaya je ada jejanz tgh intai2 intan skng. Perangai ok, rupa ok, jaga anak ok, pakej okeh

dewi_rina replied at 23-4-2018 12:11 PM
Tajuk tak boleh blah

Apa jering panggil ude ye?

Aku rasa panggil kuda jugak kot. Senang dikuda kuda. Hope intan jgn sedih2. Kalau tgk tajuk ni moga intan senyum smula k. Hehehe

sitisitu25 replied at 23-4-2018 01:39 PM
aku tgk intan ni aku teringat kisah diri sdiri..tp aku x sekuat intan..aku maki jugak ex aku n xpn ...

Wowwww.

Moga murah rezeki suami you and mertua you sekarang. Baik betul mereka. Also rezeki you murah sangat diganti dengan tersangatlah lebih baik.

ezyezyezy replied at 23-4-2018 05:01 AM
jering yg snap selfie ( bayangan tangan n hp kat cermin mata kude) tapi upload kat ig kude wt captio ...

me while looking at this pic: *baling tomato*