CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bidacool

Thread Luahan (V-8) - |STRICT REMINDER| NO Reply or Quote

Close [Copy link]
Aku naik fedup ngan pompuan sorang ni....
Level dengki iri hati dia dah tahap KLCC....
Sentiasa tak senang tengok orang lebih dari dia...
tunjuklah muka ko yang mencuka tu...
I don't mind loosing friend like you... sickening....

Edited by sebu at 15-12-2016 07:05 PM

Aku sgt2 cepat jatuh hati pada lelaki bijak.bijak dlm berkata2 dan bijak memberi pendapat. Salah satu sebab aku jatuh hati pada suami aku.. Ya mmg dia bijak. Jauh bijak dari aku.walau bidang dia jauh beza dgn bidang aku tapi ternyata dia lebih banyak tahu bidang aku dari aku

Start keje dari pukul 7 pagi, balik sampai rumah pukul 9

Ya aku ngaku aku penat sangaaaaatttt

Penat

Nak balik

Nak peluk anak

Baru baik demam, dah demam balik sbb wisdom tooth tumbuh dan kene infection
semalam jmp dentist cabut 2 wisdom tooth
berdenyut gusi ni
tak abes2 dgn x sihat ni.... adakah tanda aku x sesuai dok sini?
tok laki dpt offer keje kat negara lain, aku ikutkan aje keputusan dia
tapi aku masih berharap dpt keje kat negara yg satu ni summer tahun depan. Tok laki kata kat situ winter mungkin tak teruk.  I love this place but I don't imagine to spend next 5 years here. Who knows

Keajaiban sentiasa berlaku cuma kau harus berusaha untuk melihatnya.

Follow Us
haih...aku nak balik rumahhh....

bosan la lama2 dok luat ni... next year kene plan btl2 all outstation works... xmo aku lama2 p sana sini...sehari dya ok lah...

dah makin ageing ni...rumah sendiri la yg paling selesa... ...

Azhar Sulaiman ni bila la nak berlakon macam orang. Asyik berlakon macam kayu je

Ya Allah...
dah jumaat yang keberapa ratus dah ni..
hati ini sentiasa berdoa..
mohon dimakbulkan secepatnya..
aamiinn..

harap harap ada berita baik hendaknya dalam masa terdekat ni..
semoga semuanya baik baik belaka..
aaminn..

Anak aiol makin gemok. Sedap nak geget pelok2. Everyone said sheol very peramah. Nampak orang senyum sampai tinge. Aiol sker sebab tak takut orang. Sapa2 dukung pon sheol rilek ja tak nangis. Itu la kebaikan anak tak bf full time.

Dua ari lepas bawak anak aku berubat kt darul syifa sbb dh lama dia mengadu dia mcm bkn dlm alam ni.mcm jauhh..masa ustaz tu pegang kepala dia,tetiba anak aku cm mengeletar..air mata dia mengalir..mcm x sedar tp mata trbuka pandang bawah.ustaz panggil nama dia pun dia x sahut.few second pastu baru dia blh istighfar..x tau la ustaz tu berubat cmne sbb aku kata anak aku dh 2 thn kalau period mesti sakit berguling2..dia mcm 'keluarkan' benda..well kalau x nak caya pun payah gak..sbb sehari pastu anak aku period.dn first time selps 2 thn,dia x perlu brgantung pd Tramadol.hari pertama dn kedua aku tanya sakit perutt dn pinggang x?dia kata x de..kalau tidak,setia bulan dia akaa berguling sakit wpun lps makan tramadol.syukur..nanti nak follow up  kat darul syifa gombak pulak

Kalau agama tu ada suara, harus dah menangis dia. Asyik la kena tunggang. Nak condemn guna agama, nak justify dosa guna agama. Mentanglah agama tu bukan benda fizikal yang boleh melempang on the spot tiap kali dia ditunggang

Bila rasa pelik macam mana cinta yang meluap2 boleh bertukar jadi benci yang meluap2, harus diingat bahawa cinta dan benci tu berkongsi sempadan.
Gitulah

jumaat lepas balik kg blah mrtua aku..sebelum balik..hbby aku call la abah dia tu..kuat..aku terdengarla perbualan dorang anak branak..tapii...ayat pertama yang aku dengar ialah..'kat S..M..ke'..dalam hati aku ..whatttt...ingat tiap cuti jumaat sabtu aku kat rumah mak abah aku JE kee...nape la dia macam jaki sangatttt kat aku..kalau aku balik rumah mak abah aku sendiri pun..patut tak payah pertikai..mak abah aku pun tak pernah cakap apa2 kalau aku balik rumah mertua..aku dengar dah banyak kali..sekarang ni pun macam dah malas nak borak sangat kt FIL tu..mungkin keterlaluan kalau aku kata,hilang respek sikit kat dia..tapi aku tetap pandai berlakon macam tak ada apa2..kan..walaupun dalam hati...
Dia tanya..balik esok kan..err dia lupa ke anak dia tu kerja gov..ahad kerja..adoiii lah...sabar jelh ...hmmm

Esok result pt3..wpun ada few subjek yg aku dh tau..the rest aku malas tanya cg dia.blh je tanya..biar je lah..aku terima apa je result anak aku.x kisah.janji nak form 4 nanti dia study rajin2..SPM lagi penting..
Abis anak aku spm 2018..aku dh plan nk move out dr sek tu..tgk la anak aku dpt masuk mana2.kalau kata dpt uitm shah alam ke..aku pindah la sana kot..yg pasti x nak la dia duduk asrama atau rumah sewa dgn kwn2..gila kesunyian aku nanti.
Lambat lagi..jauh pulak aku merancang ...insya Allah kalau umur panjang

Settle masak sup suhun dgn ayam goreng je harini, tp tawar habissshh, hahaha, nasib la duduk single, tak ade org nak complain pape,

Minggu lepas minggu yg gile babeng punye hectic punye busy, dengan tak ckup tido, dengan boleh terlelap atas meja, tak ape la, keje keje keje, besarkan anak...... Sabtu fgn harini Pon kerja LG, nasib la Bo's bg claim OT, huhu, tp harini memg tido puas2222, Dr pukul 9 Malam smpai 9 pagi, baru rs Segar sikit badan, huhu,

Tapi ade Satu part, bukan tak nak, bukan tak fikir, tapi tak mampu, hidup terumbang ambing,..... Memg tak mampu nak trruskan, semoga boleh difahami......... Dan semoga jumpa yang lebih baik........

Best giler cerita the shallows ni.

perancangan Allah sentiasa cantik cuma kekadang kita yang tak tak sabar dengan dugaan yang mendatang...

Sentiasa ada hikmah apa yang terjadi disebaliknye...

Aminnn..............

Eh wak...awak dah cerai ek? Kalo orang lain kan wak...kita ikut bersedih. Tapi sebab yang ni awak....kita ter evil laugh kan wak. Sambil kunyah2 kerepek pisang. Nak tak kita pulang balik apa awak cakap dulu? Tak yah la ek...ek...ek....

Bila musibah timpa orang, kemain cepat cakap balasan. Bila musibah timpa diri sendiri...ehh...tetiba ujian pulok ek? Typical penunggang agama, Tuhan pun ko nak pimpin kan?