CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 8997|Reply: 83

Ada Apa di Kelab Itu

Salam..newbie here..saya dah lama jadi silent reader dlm MPS ni..cuma baru pagi ini terasa untuk register member dan sharing pengalaman yang idok le scary bebenor, cuma menjadi misteri dalam hidup saya sehingga ke hari ini.

Ok..to cut story short, peristiwa ini berlaku beberapa tahun dulu..12, 14 tahun yang lalu (tak ingat exact years..). Masa tu, saya masih di belajar di university dekat KL area..masih freshie, dan ala ala culture shock la gitu..bercampur pula dengan kawan2 yang happening dan selalu berlibur..maka, kerap la saya menghabiskan my weekend di club2 sekitar KL yang femes waktu itu..

Ada satu club di PJ yang saya and my couple friend ( married young my two friend ni since 1st year di university) selalu pergi bertiga..Selalunya hubby-wifey ni akan dance berdua di dance floor dan tinggallah saya dok layan music and minum coke di meja sorang2 selalunya..saya ok je, tak kisah and enjoy je begitu..once a while akan datang 2,3 guys yang akan approach dan give me a smile gitu gitu jela.

But then..tiba tiba..datang seorang guy yang menyapa saya dan terus duduk di kerusi sebelah..saya tengok orangnya agak ensem, tinggi dengan rambut pony tail.. dia mula membuka bicara dan bersembang dengan saya..it s quite fun talking to him, so saya pon keep on berminat untuk terus bersembang dengannya..

Dia kemudian mendekatkan mulut ke telinga saya, dan berkata ' you know what, you are the most prettiest girl in this room" kata dia..saya pon sukala di puji gitu..tapi bunyi muzik lagu yang sangat loud di club itu quite mengganggu untuk bercakap2..kemudian dia berkata "let s go outside, we can talk some more.." dia pon menarik tangan kiri saya dan terus ajak saya bangun keluar dari club itu.

Saya tanpa berfikir dan macam terkhayal, mengikut saja that guy keluar dari situ..Tangannya kuat menggenggam tangan kiri saya sehingga keluar dan kami terus berjalan dan berjalan sampai bunyi muzik bising kurang dengar lagi..Saya ikot saja that guy tanpa membantah..sehingga tiba tiba saya terdengar nama saya dipanggil kuat dari belakang.

"Scully!!!!!'
Saya otomatik berpaling ke belakang ke arah suara itu..tapi tak nampak sesiapa pon yang empunya suara itu..Saya pelik dan terus kembali memandang ke depan ke arah that guy..Tapi tak semena2, saya rasa tangan saya yang dalam genggaman lelaki itu, macam kosong, macam angin kabus sahaja..meaning..saya tak pegang apa-apa...lelaki di depan saya itu, tetiba dah tiada..KOSONG!!!

Saya terpinga-pinga..Jadi keliru..saya pandang keliling, rupanya saya dah berada di lorong belakang bangunan kelab yang gelap and scary..sunyi...macamana saya berada di situ, saya kurang pasti...Tetiba saya jadi takut dan otak mula kembali dapat berfikir. Saya terus berlari dengan segera mencari pintu masuk kelab dengan perasaan yang bercelaru.

Masuk ke dalam saya terus mencari my couple friend tu
"Eh Scully, u pergi mana..lama kitorang cari.." kata si wifey
"Amy, u nampak tak tadi i keluar jap dengan one guy ni?' tanya saya kalut
"I tak nampak u Scully, i cari2 u dari tadi..tengok2 dah takde kat meja"
"Bukan u yang panggil2 i ke tadi masa kat luar?"
"Takde dear, merepek2 aje u ni...i dengan Syam ada kat dalam ni je dari tadi"
Bergetar hati saya dengan jawapan Amy tu..saya terus duduk dan tak de mood lagi untuk berada di situ..lalu saya request to my friend tu supaya dapat cepat balik..

So, soalannya..sampai sekarang saya masih tertanya2 siapakah lelaki misteri itu..dan suara siapa yang panggil saya dari belakang pada malam itu?

Entahlah..ada juga tanya2 pendapat org, ada yang cakap, "Dah ko pergi tempat gitu, ko ingat semuanya manusia ke dalam tu?"...huhuhu...skein

Uols amek pil eh...

mabuk ke tt?

Mgkn kesan dr pil..i sependapat dgn forummer kt atas..masa u ckp dgn dia. Dia letak pil tanpa u sedar..btw u sblh borneo ek. Sbb i ada kawan nickname scully gak..masa study dulu

gelak pulak aku baca komen orang lain. Betul jugak tu

Follow Us
Cerita betul ke ni..was expecting nama hero yg keluar ialah mulder

Pengaruh cerita x files

Pil khayal kaa? Takdanya hantu kat dalam sana.. Semua pun manusia laa..

tmpt jin iblis berkuntum..what do u expect

Emakbapak suruh belajar kau berklubinng.
Hangin pulak aku.

Dv8 ke dekkk kemain kau

itulah malaikat maut, nak cabut nyawa kau. ttbe belum smpi masa that y kau boleh tersedar

Dalam disko pun ada hantu okeh bamgost pernah baca lupa kat mana

dah mcm bod kelakar seram pulak..heheh..ampun tt

Fuhh. Seram gilaa sebab macam dah kena pukau. Aku suka reply kawan-kawan kau.

hehehe.. memula baca mcm seram..

Mabuk kot tu yg sampai jadi mcm tu

Andyscenes replied at 18-9-2016 05:38 PM
itulah malaikat maut, nak cabut nyawa kau. ttbe belum smpi masa that y kau boleh tersedar

hadoiii dr nk seram trus aku gelak ngn komen ko ni dik

Ckp psl club ni aku nk tumpang story skit lah. Back then msa zezaman liar, aku ada sorg kawan yg mmg kaki club. Tmbah plak bf dia dj dkt satu club di jln dorai. Biarlah rahasia k nma club tu.

One day bf dia tnjuk kt ktrang satu video n also gmbar msa dorg pnya event. Dlm video tu nmpk lah bnda mcm bdak kecik tgah peluk kaki sorang perempuan yg tgh rancak mnum. Mmg scary wei kau bayangkan dia pnya peluk tu mcm bdak2 yg manja.

Tp zaman tu whatsapp tak wujud lagi. So dia tkdelah jd viral. Share pun guna Bluetooth je

idakamaruddin replied at 19-9-2016 12:13 AM
hadoiii dr nk seram trus aku gelak ngn komen ko ni dik

betullahkan. nak tau ape kejadah yg buat dia camtu haaha