CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: naanie

Fasha Sandha mengutuk sapa uols

noraidil_06 replied at 1-10-2016 01:48 PM
Wah survive lg thread ni

Iols pon terkejut

personal issues should be kept private.  

cikgu_murni replied at 1-10-2016 02:42 PM
Walau i team fs... tapi bab ni i setuju dgn u. :

ya i ni takde la minat sgt si pasah ni tp i takde pulak benci dia...im neutral...suke je tgk ig dia tgk2 dia dgn anak2...kdg2 kesian tgk...tp tak perlu kot nak buat cerita macam ni...nak tunjuk busuk keluarga mertua...apa pun diorang still grandparents to her children kan...kalo dia diam je rasanya lg org respect kot...org pun tau macam mana layanan keluarga mertua kat dia...no need to shout to the world kot...walopun sheols tak mention nama tp org tau sapa yg sheols maksudkan...

honeylynn replied at 1-10-2016 12:14 PM
Anak2 dia masih ada pertalian darah dgn keluarga bapa dia..nenek yg didendam, makcik pakcik keluar ...

Tak mustahil  anak nye pun nnti di hasut benci anak nora

bambimo replied at 1-10-2016 04:08 PM
tp iols suka prkembangan bekas adik ipar dia..mndekatkan diri dgn Allah..moga istiqamah..mngkin d se ...

Yer..perubahan min ke arah kebaikan..alhamdulillah

dulu pun FS ni bongkak kan,, kau sendiri tahu cara kau masuk dlm famili tu mmg takkan direspek,, lagi nak over.. dia ni tgk dari sudut dia je..

cuba kalau rayfal tu ceraikan bini dia yg preggy, pastu berdating dgn scandal dia.. takke kau pun benci kt scandal dia tu?

'hebatnya saya'..oh please.. makin busuk hati tgk dia ni.. org yg dh move on tak de nak meratib..malah rasa lega ..

Follow Us
Edited by hotmak at 1-10-2016 04:56 PM
kuchenta_81 replied at 1-10-2016 10:46 AM
Ala cerita ni dia pernah tulis dulu

kat gambar anak sosilawati apa ke nama Rita kot. Dia kan bff  ...

-edited-

Bercelaru avatar forumer kat thread panas ni  

Edited by TannyLCT at 1-10-2016 04:58 PM
311gurl replied at 1-10-2016 04:46 PM
dulu pun FS ni bongkak kan,, kau sendiri tahu cara kau masuk dlm famili tu mmg takkan direspek,, lag ...

so "hati busuk" she is
KARMA is hitting her badly now from wht she did before yet she's pretending like good good

dia tag xhb.sahih la kot dia kata kt ps...

martiena replied at 1-10-2016 10:04 AM
Eh bukan she duduk kat jalan ampang ke skang.. kt tpt2 expats duduk tu... embassy virw tah ape ke  ...

Dah pindah balik rumah kelamin

Saya hebat, saya strong, saya tabah, saya tak heran dgn orang kaya konon

Last2 harta orang kaya tu jugak la yang ko hadap

aku bru nk kagum ngn ko fasha oi..tp bile asyik throwback bnde2 cmni jd da x classy la fasha..just move on..its for ur own good darling

Copied this from other thread

Ulangtayang

http://beautifulnara.com/qabil-ambak-fasha-sandha/

Abang Qabil Ambak memang hensem ~~~ Sumpah macho tak ingat dalam kenyataan dia hari nie kat Berita Harian. Terungkai segalanya mengenai hubungan dia dengan Fasha Sandha. Dan yang paling penting, bolehlah dikatakan nampaknya cik Fasha Sandha kita kantoi berbohong. Kenapa kami cakap macam tue? Cuba baca sikit Qabil punya statement nie:-
[note]Sebenarnya hasrat untuk membatalkan perkahwinan itu sudahlama saya suarakan pada Fasha dan saya ada meminta dia memaklumkansendiri perkara itu kepada media. Malangnya dia langsung tidak bersuara. Dan disebabkan tindakannya itu, saya lihat cerita mengenai kononnya yang kami akan berkahwin semakin tersebar di media dan gambar saya turut digunakan [/note]
Ha. Tue baru kantoi nombor 1. Cuba baca statement Qabil lagi untuk kantoi nombor 2 plak.
[note]Jadi apabila dia membuat pengumuman yang kononnya dia akan berkahwin, saya sendiri tertanya-tanya siapakah jejaka itu kerana kalausaya yang dimaksudkannya, itu tak mungkin kerana saya sebenarnya belum lagi membawa dia bertemu dengan keluarga saya[/note]
Hohoho (gelak Santa Claus). Yang statement kat atas nie memang kantoi paling sekantoi-kantoinya. Ish-ish. Kalau kami jadi cik Fasha, memang kami tak berani keluar rumah 2 tahun. Malu beb. Kiranya kami rasa Fasha nie dah sampai tahap beria sangat nak kawin sampai sanggup reka-reka cerita. Kesian Abang Qabil.
Jadi apakah sebenarnya reason Abang Qabil kita clash ngan cik Fasha? Kalau nak tau baca statement kat bawah nie plak:-
[note]Rentak hidupnya tidak sama dengan saya dan selepas sayamelihat sendiri dengan mata kepala saya, barulah saya percaya dan biarlah hubungan kami ini hanya setakat di sini saja. Jadi saya harap selepas ini tidak ada yang membuat spekulasi kononnya keluarga sayaserta wujudnya orang ketiga yang menjadi punca saya tidak jadi berkahwin dengan Fasha[/note]
Wah wah wah. Apakah rentak hidup Fasha Sandha? Mungkin dia tak minat nak tunggang kuda macam yang Qabil suka. Tak pun Fasha fobia dengan kuda so tak sesuai la ngan jiwa Qabil yang merupakan seorang ekuestrian (betul ke eja nie). Atau mungkinkah rentak hidup Fasha terlalu baik untuk Qabil?
Kita tunggu apa pulak jawapan cik Fasha Sandha kita. Untuk korang yang nak baca statement penuh dalam Berita Harian, sila baca artikel ini sepenuhnya.
‘Lega umum tak kahwin Fasha Sandha’
TIDAK sukar mendekati jejaka ini. Orangnya ramah, tutur katanya lembuttersusun. Jika sebelum ini namanya mekar di arena sukan ekuin namunsejak menjalinkan hubungan dengan pelakon sensasi Fasha Sandha, diaturut menjadi buruan wartawan hiburan. Semua ingin tahu dan mendengarsendiri pengakuannya mengenai hubungannya dengan pelakon itu.
Bertemu dengan Qabil Ambak Mahamad Fathil pada majlis RumahTerbuka Media Prima Berhad (MPB) yang berlangsung di perkarangan SriPentas, Bandar Utama petang kelmarin memberi peluang kepada penulismendasari hati lelaki ini mengenai apakah puncanya dia meletakkan tandanoktah terhadap hubungan yang sudah terjalin selama setahun itu.
Bukan sengaja untuk mengungkit kembali apa yang sudah berlakunamun jika sebelum ini kenyataan dari pihak wanita sudah pun disiarkan,adalah lebih bagus jika Qabil sendiri menerangkan mengapa dia bertindaksedemikian. Iyalah, sebaik saja membaca kenyataan yang dikeluarkannyadalam Harian Metro baru-baru ini, ramai yang terkejut dan tidakmenyangka Qabil membuat keputusan senekad itu iaitu membatalkanhasratnya untuk mendirikan rumah tangga bersama Fasha sedangkan padamasa yang sama, Fasha sendiri sedang menanti untuk mengumumkan tarikhkeramat itu.
“Saya rasa lega dan terlepas dari bebanan sebaik saja membuatpengumuman itu. Terus terang, keputusan yang saya buat ini tidakdipengaruhi sesiapa dan semuanya atas kemahuan saya sendiri. Dan iniadalah keputusan yang saya buat seorang diri dan bukannya bersamaseperti yang Fasha nyatakan.
“Sebenarnya hasrat untuk membatalkan perkahwinan itu sudahlama saya suarakan pada Fasha dan saya ada meminta dia memaklumkansendiri perkara itu kepada media. Malangnya dia langsung tidakbersuara. Dan disebabkan tindakannya itu, saya lihat cerita mengenaikononnya yang kami akan berkahwin semakin tersebar di media dan gambarsaya turut digunakan.
“Enggan membiarkan perkara ini berlanjutan serta membuatkansaya terus tertekan dengan keadaan sekeliling dan kebetulan pula adawartawan yang bertanyakan saya mengenai hal itu, jadi saya rasakaninilah masanya untuk saya menceritakan perkara sebenar supaya tidak adapihak yang keliru atau tertanya-tanya di manakah hala tujunya hubungankami ini,” jelas Qabil penuh hati-hati.
Tegar mempertahankan prinsipnya untuk tidak mahu memburukkan mana-manapihak, Qabil menyifatkan apa yang berlaku adalah suratan takdir danantara mereka memang tiada jodoh. Namun apa yang lelaki ini bolehkongsikan pada khalayak adalah, antara dia dan Fasha tidak mungkindapat hidup bersama.
“Saya akui, sepanjang kami hidup bersama, banyak cerita yangsaya dengar mengenainya. Malah kawan-kawan saya sendiri banyakmenasihatkan saya apabila mendapat tahu yang sedang berkawan dengannya.
“Namun semua itu tidak saya endahkan. Saya adalah seorang yangtidak mudah percaya cakap-cakap orang. Dan kalau betul pun apa yangdiceritakan itu, saya tidak mahu buruk sangka, mungkin itu cerita lamadan dia sudah berubah. Tapi selepas setahun berkawan dengannya, sayasendiri dapat merasakan yang antara kami memang tidak sehaluan dalambanyak perkara.
“Rentak hidupnya tidak sama dengan saya dan selepas sayamelihat sendiri dengan mata kepala saya, barulah saya percaya danbiarlah hubungan kami ini hanya setakat di sini saja. Jadi saya harapselepas ini tidak ada yang membuat spekulasi kononnya keluarga sayaserta wujudnya orang ketiga yang menjadi punca saya tidak jadiberkahwin dengan Fasha,” katanya yang tetap tidak mahu mendedahkanapakah insiden yang mengubah pendiriannya itu.
Tidak seperti pasangan lain, anak kedua dari tiga beradik ini mengakuimereka jarang keluar bersama. Kesibukan mereka dengan urusanmasing-masing membuatkan mereka terpaksa membataskan pertemuan mereka.
“Kami keluar bersama pun dalam sebulan sekali. Iyalahmasing-masing sibuk dengan hal sendiri. Malah, kalau berjumpa pun kamitidaklah berbincang soal perkahwinan secara serius.
“Jadi apabila dia membuat pengumuman yang kononnya dia akanberkahwin, saya sendiri tertanya-tanya siapakah jejaka itu kerana kalausaya yang dimaksudkannya, itu tak mungkin kerana saya sebenarnya belumlagi membawa dia bertemu dengan keluarga saya,” tutur Qabil yangmengakui di awal perkenalan, dia tidak tahu yang Fasha seorang pelakon.
Diusik dengan pertanyaan apakah peristiwa itu akan membuatkan dirinyaserik untuk menjalinkan hubungan dengan artis, Qabil menolak andaiannakal itu.
“Saya tidak pernah memandang rendah golongan artis, begitujuga keluarga saya. Dan saya tidak menolak andai dijodohkan dengangolongan itu. Tidak semua artis sama,” ujarnya sambil memberitahu sejakmengumumkan hal itu, dia dan pelakon itu sudah tidak lagi berhubungan.

ninnakarinna replied at 1-10-2016 08:46 AM
Hebatnya saya. Tingginya kesabaran saya. Adoi..da mcm mak retis da dia ni..

Pengganti mak retis a ...

kan..mcm so proud of herself gittew..

kakasotong replied at 1-10-2016 11:41 AM
Kalo she ade kt forem sekalipun sheols xgigih memburokkan bukak citer psl kisah mak mertua sheols  ...

Ned Ada dlm group chat?joyahnya    

fazila17 replied at 1-10-2016 04:58 PM

Saya hebat, saya strong, saya tabah, saya tak heran dgn orang ka ...

rumah, kereta dia pakai siapa punya ma?

Thanks la tt bukak thread ni. Iolss dah lama xlayan drama keluarga prominent vs pasah vs nowa , peminat nowa vs peminat pasah sambil mkn popcorn

yuyoi replied at 1-10-2016 05:06 PM
Thanks la tt bukak thread ni. Iolss dah lama xlayan drama keluarga prominent vs pasah vs nowa , pemi ...

please dun mention oppo here

Mane tahu tue harta jejai??

dia tak heran org kaya
sbb job tgh lebat skrg nih
tunggu la bila dah tak laku nanti

bila lah lelaki macho macam christian grey nak g tekel fasha gitue...
sampai bila nak membujang fasha? we need more romance pls..
chenta hagung is done.
its time to move onto something more exciting and thrilling!
c jejai tu tak exciting u, LV?, oh please la..
and pls no geeks from TV3 on d line ya. Real Man ok? tqsm.