CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: taksukapeanut

Doktor sahkan Sajat perempuan

setokinpurple replied at 20-4-2016 11:47 PM
safiey tu jd pompuan nmpk la comelnya.

sajat jd pompuan nmpk sgt jantannya..x jadi

Sbb sajat badan tinggi tegap. Badan org jantan sgt. Tinggi dia pun 174cm. So standard tinggi jantan melayu la..

oak.balustrade replied at 20-4-2016 07:54 AM
Ex colig i dulu 1 uni dengan arwah yasmin ahmad. Kat oz dulu. Dia kata during uni memang arwahnya le ...

Dulu ade thread khasdia.siap ade cover album dia as a man lg.dia penyanyi dulu.kalau gosip tu tipu berdosa pree la akk

fynnkakiblock replied at 20-4-2016 10:26 AM
Heshe mmg dah buang ke kon.k heshe? Tgk heshe pakai seluar ada nampak bonjol jgk..

mungkin batang dah dibuang tapi telur masih trtinggal..sbb itu nampak bonjol...dia ni serba serbi buat ape pon penjilat dia puji kt ig..yg btudung siap pnggil dia ni as kak sajat lg...padahal nama muhammad sajad...aritu adek pompan dia trsasul pnggil abg jad...haha

barfi replied at 20-4-2016 11:48 PM
Sbb sajat badan tinggi tegap. Badan org jantan sgt. Tinggi dia pun 174cm. So standard tinggi janta ...

dia ni serba serbi anggota badan jantan..cuba kau tgk tgn dia sebesar2 alam standard plempang tgn org jntan...lepas tu lengan dia panjang serupa jntan kurus..halkum dah kikis agknye..sore garau..

Tanya sajat. Dia kencing lalu terowong ke batang paip?

jargon replied at 21-4-2016 12:58 AM
dia ni serba serbi anggota badan jantan..cuba kau tgk tgn dia sebesar2 alam standard plempang tgn  ...

Yerlah. Plg ketara kaki nya. Besar betul. Mmg dia lelaki.

Follow Us
mokcikKSKB replied at 20-4-2016 10:00 AM
Sis boleh tepek artikel kata haram khunsa berkahwen

ops.. salah ke.. sbb tu sy mohon pencerahan..sori para khunsa sekelian alam..

oak.balustrade replied at 20-4-2016 07:54 AM
Ex colig i dulu 1 uni dengan arwah yasmin ahmad. Kat oz dulu. Dia kata during uni memang arwahnya le ...

Kiranya sya boleh panggil u pakcik/makciklah kan sbab arwah yasmin ni kan dalam 50an dah kan.

rozza replied at 21-4-2016 08:34 AM
ops.. salah ke.. sbb tu sy mohon pencerahan..sori para khunsa sekelian alam..

Sbb xtau ler iols mintak tepek artikel

lorelai replied at 20-4-2016 09:46 PM
Amy timber lah u.. hahah kawan dgn fidyana.. sporean

hahaha typo uols.. nak mengumpat punya pasal sampai tertinggal satu huruf

tu berlakon katenyerrr

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

nursajat02

Sejarahku penuh liku liku kehidupan,dengan usia ku yang kini mencecah 31thn ini,aku amat
bersyukur di beri rezeki yang halal dan diberi dua cahaya mata yang sangat comel iaitu Nur syaza sajidah dan Muhammad syahmi,walaupun anak istimewa ini bukan lah anak kandung aku,tapi kasih sayang dan tanggungjawab ku pada anak anak istimewa ini tak pernah ku abaikan kasih sayang yang tak membelah bahagi.....
Kehidupan ku bermula sejak ku dilahirkan pada tahun 1985,ayah ku dahulu seorang tentera laut malaysia(Navy) dan mak ku seorang pembantu makmal,ku dilahirkan di hospital lumut perak,di situ bermula lah sejarah ku bermula....pada jam 10.30am,ku dilahirkan.....dokter,nurse dan ayah ku,terkejut dengan kelahiran ajaib ku...aku(sajat) mempunyai 2 kemaluan...time tu semua panik dan ayah dan mak ku tak tahu nak buat apa.....
Mak sajat pernah cakap kat sajat,masa sajat bayi,air susu tetek mak terjatuh kat kemaluan sajat,bila mak sedar,cepat2 mak lap... ORANG ORANG TUA PERNAH CAKAP,kalau air susu ibu jatuh kat kemaluan anak,nanti nafsu batin nya akan lemah.... Nak buat macam mana,mungkin ini semua dah tertulis tentang kehidupan ku.... Time tu ayah dan mak cuba membesarkan ku dengan didikan cara anak lelaki,tapi time tu aku kecil,aku memang tak suka buat benda2 berat,aku lebih gemar membuat kerja kerja seperti wanita...
Suka kemas rumah,tolong mak memasak didapur,suka main main pondok2...
Tapi time tu aku ingat benda ini semua nampak normal.... Masa aku nak masuk sekolah tadika,aku takut nak masuk kelas,fikirkan macam mana dengan keadaan ku,yang tak normal..paling aku risau,nak masuk tandas,aku tak nak kawan2 aku tahu aku ini ada 2 kemaluan...nanti orang kata aku cacat..sampai aku sanggup tahan kecing aku dari pagi sampai tengahari tau..biar lah aku melepas kat rumah...sampai lah satu tahap,aku kena batu karang dan kencing berdarah apa usia 6thn..
Kerana kerap tahan kencing... Kehidupan sebagai KHUNSA ini berbeza dengan orang normal...saya akan kongsi lagi cerita saya pada anda...CERITA TENTANG NUR SAJAT
RAHSIA KELUARGA SAYA SELAMA INI...saya simpan selama 31thn..cukup2 lah anda diluar sana menghentam saya...😞
728 likes
8h
nursajat02Sejarahku penuh liku liku kehidupan,dengan usia ku yang kini mencecah 31thn ini,aku amat
bersyukur di beri rezeki yang halal dan diberi dua cahaya mata yang sangat comel iaitu Nur syaza sajidah dan Muhammad syahmi,walaupun anak istimewa ini bukan lah anak kandung aku,tapi kasih sayang dan tanggungjawab ku pada anak anak istimewa ini tak pernah ku abaikan kasih sayang yang tak membelah bahagi.....
Kehidupan ku bermula sejak ku dilahirkan pada tahun 1985,ayah ku dahulu seorang tentera laut malaysia(Navy) dan mak ku seorang pembantu makmal,ku dilahirkan di hospital lumut perak,di situ bermula lah sejarah ku bermula....pada jam 10.30am,ku dilahirkan.....dokter,nurse dan ayah ku,terkejut dengan kelahiran ajaib ku...aku(sajat) mempunyai 2 kemaluan...time tu semua panik dan ayah dan mak ku tak tahu nak buat apa.....
Mak sajat pernah cakap kat sajat,masa sajat bayi,air susu tetek mak terjatuh kat kemaluan sajat,bila mak sedar,cepat2 mak lap... ORANG ORANG TUA PERNAH CAKAP,kalau air susu ibu jatuh kat kemaluan anak,nanti nafsu batin nya akan lemah.... Nak buat macam mana,mungkin ini semua dah tertulis tentang kehidupan ku.... Time tu ayah dan mak cuba membesarkan ku dengan didikan cara anak lelaki,tapi time tu aku kecil,aku memang tak suka buat benda2 berat,aku lebih gemar membuat kerja kerja seperti wanita...
Suka kemas rumah,tolong mak memasak didapur,suka main main pondok2...
Tapi time tu aku ingat benda ini semua nampak normal.... Masa aku nak masuk sekolah tadika,aku takut nak masuk kelas,fikirkan macam mana dengan keadaan ku,yang tak normal..paling aku risau,nak masuk tandas,aku tak nak kawan2 aku tahu aku ini ada 2 kemaluan...nanti orang kata aku cacat..sampai aku sanggup tahan kecing aku dari pagi sampai tengahari tau..biar lah aku melepas kat rumah...sampai lah satu tahap,aku kena batu karang dan kencing berdarah apa usia 6thn..
Kerana kerap tahan kencing... Kehidupan sebagai KHUNSA ini berbeza dengan orang normal...saya akan kongsi lagi cerita saya pada anda...CERITA TENTANG NUR SAJAT
RAHSIA KELUARGA SAYA SELAMA INI...saya simpan selama 31thn..cukup2 lah anda diluar sana menghentam saya...😞

maxim replied at 21-4-2016 09:20 AM
nursajat02

Sejarahku penuh liku liku kehidupan,dengan usia ku yang kini mencecah 31thn ini,aku ...

Sukahati ko lah sajat. Tuhan je yg tahu kebenaran

maxim replied at 21-4-2016 09:19 AM
tu berlakon katenyerrr

Berlakon yg mana pulak..yg dia kata dia khunsa ker? Iols dah pening ngan abang sajat..

Khunsa kena repair ker nonok klau nk pilih salah satu atau dibiarjer?  Tk fhm kes sajat ketara sgt sajat ni ada halkum, suara jantan muka jantan. Klau setakat nonek (nonok + konek) ada dua katanya tpi alat kelamin dalam lelaki? Sajat dtg period?

Tobat laa sajat. Pudin mampooo kau pun mampooo jgn salahkan naluri kau tu. Ko tu ikut naluri semata.
Nk seribu daya tak nak seribu dalih.
Contoh dah ada depan mata kan.

Tibeh khunsa. Choiii

me akan percaya sajat nie khunsa bila ada comfirmation dari jab agama ngan hospital...until that ....me anggap dia jantan memodan......

buttergal replied at 21-4-2016 08:39 AM
Kiranya sya boleh panggil u pakcik/makciklah kan sbab arwah yasmin ni kan dalam 50an dah kan.

Boleh aje nak panggil i makcik. Hihi i dah 35 dekkk. Ex colig i 50s..he claimed that arwah yasmin memang orang yang baik2 masa hayatnya. Alhamdulillah.

setahu aku, walaupun khunsa tapi skang ni dah ada teknologi moden... takde makna ko nak khunsa sepanjang zaman... pi je kat doktor, boleh test dna ko ke arah jantan ke betina... bukan susah pon... ni lebih kepada denial hakikat yang Allah bagi sbb ikut nafsu je...

noraidil_06 replied at 20-4-2016 11:49 PM
Dulu ade thread khasdia.siap ade cover album dia as a man lg.dia penyanyi dulu.kalau gosip tu tipu ...

Oh talented jugak arwahnya ye kak. I sentiasa adore iklan2 dia especially iklan festive season..