CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: papa.bear

Koleksi Pengalaman Angker (updated on 16/3/2017)

ishhh tt misteri la kes jaja ni.. ada sambungan takkk???

ramaramu replied at 17-3-2017 05:00 PM
ishhh tt misteri la kes jaja ni.. ada sambungan takkk???

Psl jaja mmg stop kt situ. Kami langsung xdgr apa2 khabar psl dia. Sedih gak. Sbb dia mcm mak2 dlm dorm kitaorg. Huhuhuh

Papa bear...citer psl ayah papa sama

TT update lagiiii.. jgn dok berangan jaa.. hahahaha

raihaneem replied at 20-3-2017 02:26 PM
Papa bear...citer psl ayah papa sama

Psl abah xbyk sgt cite. Cuma ada gangguan dkt umah tu je. Nanti aku update  

jpbstarlife replied at 20-3-2017 04:20 PM
TT update lagiiii.. jgn dok berangan jaa.. hahahaha

Hahahahha saboorrr saborr

Follow Us
Ni pengalaman aku baru2 ni....baru sgt berlaku...aku anak beranak pg trip ke pangkor...joint sekali dlm trip tu adalah kawan2 husband aku...semua bujang....
kami menginap di homestay TW....homstay rumah biasa terletak  di paling hujung lorong...sebelah belukar...depan homstay tu ada pokok besar.saat mula jejak kaki dlm homstay aku dah rasa x sedap...mcm was2 ...tgk keadaan rumah pun mcm rumah tinggal lama....pegi dapur tgk tingkat2 pinggan dia selubung dgn kain tuala putih...
walaupun pax trip kami dlm 9 org termasuk anak aku umur 2 tahun...dan  lagi geng2 bujang yg riuh rendah tapi aku tetap dapat rasa mcm rumah tu sunyi dan   seram....lepas letak bag aku ckp kat husband aku penat so aku dgn anak tak  joint derang pg snokling bagai tu sumer...so aku lepak ngan anak aku dlm bilik...tertidur...
dlm tidur tu aku mimpi anak aku lari tinggalkan aku ikut sorang budak ni...aku kejar...dan aku warn budak jgn kawan dgn anak aku....aku tersedar dlm keadaan berpeluh2....ok ...tu satu...mgkin mimpi biasa...so mlm tu abis bbque aku rasa ngantuk sgt....anak aku lagi aku jaga....sedar2 derang dah tidur... pastu tetiba aku dgr anak aku menjerit...aku terkejut tgk dia dah ada kat penjuru katil ketakutan....benda ni terjadi 4 kali which is aku rasa dia bukan mengigau...tiap kali menjerit aku peluk dia dan nafas kencang sangat...laki aku bukak ayat albaqarah guna hp....pastu baru anak aku beh tidur sampi pagi walaupun sekejap2 terjaga dan merengek....aku tak tahu apa terjadi sampilah bila aku nak mandikan anak aku... aku ternampak mcm bekas gigitan kat ibu jari anak aku..bekas gigitan berbentuk 2 lubang....memula aku rasa tikus....tapi mustahil jugak sbb anak aku tidur tgh...
so bila aku citer ngan group trip pasal mimpi tu....derang syak benda tu mcm tak puashati la....dlm pada dok syok cerita tu... tetiba sorang geng bujang ni bukak citer yg bila bangun pagi suar jeans dia dah terlondeh sampai kat lutut..sib baik dia pakai boxer...
hihi tu jer pengalaman aku...

Ni pengalaman aku baru2 ni....baru sgt berlaku...aku anak beranak pg trip ke pangkor...joint sekali dlm trip tu adalah kawan2 husband aku...semua bujang....
kami menginap di homestay TW....homstay rumah biasa terletak  di paling hujung lorong...sebelah belukar...depan homstay tu ada pokok besar.saat mula jejak kaki dlm homstay aku dah rasa x sedap...mcm was2 ...tgk keadaan rumah pun mcm rumah tinggal lama....pegi dapur tgk tingkat2 pinggan dia selubung dgn kain tuala putih...
walaupun pax trip kami dlm 9 org termasuk anak aku umur 2 tahun...dan  lagi geng2 bujang yg riuh rendah tapi aku tetap dapat rasa mcm rumah tu sunyi dan   seram....lepas letak bag aku ckp kat husband aku penat so aku dgn anak tak  joint derang pg snokling bagai tu sumer...so aku lepak ngan anak aku dlm bilik...tertidur...
dlm tidur tu aku mimpi anak aku lari tinggalkan aku ikut sorang budak ni...aku kejar...dan aku warn budak jgn kawan dgn anak aku....aku tersedar dlm keadaan berpeluh2....ok ...tu satu...mgkin mimpi biasa...so mlm tu abis bbque aku rasa ngantuk sgt....anak aku lagi aku jaga....sedar2 derang dah tidur... pastu tetiba aku dgr anak aku menjerit...aku terkejut tgk dia dah ada kat penjuru katil ketakutan....benda ni terjadi 4 kali which is aku rasa dia bukan mengigau...tiap kali menjerit aku peluk dia dan nafas kencang sangat...laki aku bukak ayat albaqarah guna hp....pastu baru anak aku beh tidur sampi pagi walaupun sekejap2 terjaga dan merengek....aku tak tahu apa terjadi sampilah bila aku nak mandikan anak aku... aku ternampak mcm bekas gigitan kat ibu jari anak aku..bekas gigitan berbentuk 2 lubang....memula aku rasa tikus....tapi mustahil jugak sbb anak aku tidur tgh...
so bila aku citer ngan group trip pasal mimpi tu....derang syak benda tu mcm tak puashati la....dlm pada dok syok cerita tu... tetiba sorang geng bujang ni bukak citer yg bila bangun pagi suar jeans dia dah terlondeh sampai kat lutut..sib baik dia pakai boxer...
hihi tu jer pengalaman aku...

anaktoyol replied at 20-4-2017 11:33 PM
Ni pengalaman aku baru2 ni....baru sgt berlaku...aku anak beranak pg trip ke pangkor...joint sekali  ...

terlondehhh??? me likeyyy *ehhh hahahaha benda tu dlm cobaan nk merogol kwn tu kah? hahahahaha

Cerita pasal asrama ni aku pernah jugak kena kacau, satu asrama la kena, katanya sekolah aku ni setiap 4 tahun sekali akan kena gangguan secara teruk. Masa aku form 1   tu cun cun pulak tahun gangguan. Sebabnya tepi sekolah ada tasik tempat memuja. Memang makhluk kat situ kacau la kalau dah tk ada sapa  bagi dia makan kan. Kakak senior form 5 dah selalu dah warning kiteorang, dengan cikgu2 sekali tapi biasalah kan budak baru masuk, kenal kengkawan baru pulak. Dahla dia letak semua form 1 kiteorang ape lagi seronok la meng 'epxlore' tempat ni. Ada satu tandas level kiteorang tu ditutup, dahla duduk level atas sekali, junior kan. pastu tandas tempat mandi tu tutup pulak, hari2 la kena turun naik aras bawah.

Satu hari hujung minggu tu aku dan kengkawan rasa macam curios sgt, kenapa eh tutup jamban ni, kawan aku ajak p skodeng dalam tu. Sanggup kami tak outing. So kami curi kerusi biik prep, susun2 tinggi2 sebab nak tengok dalam ada ape, bahagian atas tu ditutup dengan besi2. so kena panjat nak tengok melalui lubang besi tu. Aku pun ape lagi panjat and tengok. Dalam bilik tu ada katil and bantal. Lepas tu aku rasa mak aiii seram sejukk je nampak katil tu, sebab dia macam bersawang kan. Aku cakap kat kawan aku. wei dalam bilik ni ada katil. Dah kenapa? Kawan aku (Ain) pun suruh aku turun dia nak tengok, so ak turun dan dia pun panjat, lepas panjat dia tengok kejap terus turun dan lari , aku n kawan2 lain pun ape lagiiii  lari.!!!! even tak tau pape.haha. Lepas tu dia cakap seram wehhh. . Masa tu dah nak dekat maghrib.........

Dan.. Malam tu.. Perhhh histeria besar besaran. Sampai ke bilik2 bawah. Kejadian mistik tu macam2 berlaku lepas malam tu, aku pun igat2 lupa yang mana satu terjadi. tapi aku cerita la sikit2 ape yang aku ingat eh. Mula2 kawan dorm aku ni tiba2 sesak nafas, kami pun panggil akak ajk cakap kawan tiba2 sesak nafas. Si Ain ni dia rajin pulak  buat keje sekolah. sebab kan semua orang duk kerumun tengh dorm jaga kawan aku sakit. dia duk betul2 depan pintu dorm buat kerje sekolah dengan tawaduqnye, kak ajk pun nak masuk bagi salam, once ain tu angkat muka, since dia depan pntu kan, akak bertiga tu lari lintang pukang. uhhuh. aku pandang ain. dia cakap wei kenapa. aku angkat bahu tanda aku pun tak faham.

Lepas tu ckgu pulak datang n tiba2 ramai pulak dalam dorm aku menjerit2. Sampai ade yang berbuih buih mulut haa. Kecoh la masa tu. ckgu suruh aku p amek wuduk baca yasin since ak ain dan 2,3 org kawan je yang ok.  Aku pun bangun nak keluar, dan dan pulak kawan aku aina ni menagis kuat2 dan datang peluk aku, aku pun peluk dia balik, kakak ajk yang lain terus tarik kawan aku aina tu. Terus aina menjerit histeria. kus semangat aku. AKu tanya kak nor tu (kak ajk) nape akak tarik aina. Kakak tu cakap nampak something nak masuk dalam badan aku melalui badan aina. I is seramsss. terus aku ambik wuduk and baca yasin, si aina tu menjerit marahhhh pandang aku tapi tak daya nak lari dekat aku ramai pegang dia. Dalam ati tobat la taknak kacau lagi tempat tuu. Dekat subuh jugak kejadian ni. beberapa kerat je yang tak kena histeria. Ckgu arahkan kami2 yang tak kena histeria ni tido dalam  dewan makan. Lepas tu la aku tahu kenapa kak ajk ni lari tengok ain, sebab dia cakap ain muka lain. muka seram bukan muka dia... Nanti aku cerita lagi kejadian pelik aku and ain kena lepas kami p skodeng bilik mandi tu. Bos datang pulak. heee

GadisShizuka replied at 21-4-2017 09:12 AM
Cerita pasal asrama ni aku pernah jugak kena kacau, satu asrama la kena, katanya sekolah aku ni seti ...

Kisah ni boleh gabung dgn kisah tangga batu dammerung
Menarik.
Apa rahsia bilik/ jamban tu dgn tasik tu??

Edited by GadisShizuka at 21-4-2017 09:37 AM
Ipo replied at 21-4-2017 09:24 AM
Kisah ni boleh gabung dgn kisah tangga batu dammerung  
Menarik.
Apa rahsia bilik/ jamban  ...

Tasik tu zaman dulu tempat pemujaan besar besaran dekat situ, tapi bila dah sekarang mana ada lagi orang memuja kan. Warden aku cakap dia memang lapar darah ayam & tulang la kot sebab everytime kami buat bbq dekat asrama memang akan ada histeria, kadang sampai ke sekolah ko tau. Warden yang cerita ni pun dah tua, sebab cikgu ni dah berpuluh tahun jaga asrama tu. Yang misteri jamban tu sebab dorm aku tu ada student mati, sebab kena kipas. ak rasa benda ni common kan every asrama sebab tu kami xcaye sangat. tp warden ak ni cakap ko xcaye cuba ko tgk cat dindin sbelah kiri kaler hijau sebelah lain semua kaler putih? Kami terdiam. warden tu cakap darah tepercik,so kami cat bahagian tu je aku tau lah ak dah jaga lama asrama ni. Dann yang bestnye bahgian cat hijau tu katil aku beb. ahahah. batch kami ramai sangat sebab tu dorm tu terpaksa  bkk balik bilik tu, ain cakap mybe katil tu katil arwah yang meninggal tu. Wallhualam.

GadisShizuka replied at 21-4-2017 09:36 AM
Tasik tu zaman dulu tempat pemujaan besar besaran dekat situ, tapi bila dah sekarang mana ada lagi ...

oh i see..
jadi cat hijau kat dinding tu nak cover darah yang terpercik la kan?
that's why dicat kaler hijau, yang lain putih je

ada penunggu la tu kot kat tasik tu

ni kisah tipah masa g bercuti di pulau belah2 pantai Timur..baru je berlaku.maaf kalo tak Seram.tapi tipah nak berkongsi pengalaman tidur dipulau. hari first kami sampai di pulau , kami hiking bukit berdekatan. konon nak tengok view pulau dari atas.jarak bilik penginapan dengan bukit dlm 1 jam. dah selesai bergambar huha huha kami pun mula mendaki turun.smpai pukul 7. Dah Mandi sokay semua masing2 penat terus tertido. Masa tengah tido tuh tipah mimpi, ada 3 bayangan wajah datang seolah mcm kita tengok slideshow.satu persatu. gambaran pertama wanita tua, baju lusuh pkai tudung, tersenyum kat tipah. pastu gambaran tu hilang. gambaran kedua wanita muda, muka pucat rambut panjang basah.mood dia sedih.pastu gambaran tu hilang.gambaran ketiga muncul, lelaki , tp yang ni kabur wajahnya cuma dapat rasa pilu/ sayu sangat mood masa tuh. bila gambaran ketiga hilang, tipah tersedar.pelik sebab tak kenal pun mereka ni. Mungkin mainan tidur ? ? tipah pun tak pasti.

*solat typos

tersedar je dari tido, iolss rasa seraammm . he he meremang

anaktoyol replied at 20-4-2017 11:33 PM
Ni pengalaman aku baru2 ni....baru sgt berlaku...aku anak beranak pg trip ke pangkor...joint sekali  ...

uikss... kena bukak seluar tu gangguan ker? aku pernah kena la camtu... tidur hotel sebab ade sukan opis tahunan... aku tidur dalam selimut.. sejuk giler.. esok bangun subuh.. aku tengok x pakai apa-2 dah... cuak aku.. x kan kwn aku bogel kan, kwn sku bkn gay... dan selamat la aku masih dlm selimut.. tp, aku x sedar seluar aku kena tanggal...

tt mn hilanggg??? tak do laie ka update??

razfira0707 replied at 1-3-2017 04:54 PM
Pengalaman Kawan:

Amir ni x pernah g memancing kat laut. Then, ade abang senior tempat karja baru ...

hahahaha trolll paling epic hantu abg tu kenekan amir hahahah seram tp lawak

idakamaruddin replied at 3-5-2017 01:53 PM
hahahaha trolll paling epic hantu abg tu kenekan amir hahahah seram tp lawak

kawan aku cite siap mcm nak nangis hang kata lawak plak hahahhaha

tapi mmg lawak sket la haha