CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Mytz

Perihal Ilmu Pengasih

WiRa_MiSTiK replied at 27-11-2017 10:00 PM
Betul tu.. hanya Allah sahaja yang maha berkuasa. Waspadalah pada tipu daya iblis dan syaitan. Jau ...

Betul beringatlah selalu

seksa   bg yg terkena sihir pengasih ni...

tolong ajar saya

cerita pasal ilmu pengasih ni teringat kawan dorm masa study uitm dulu ada ajar something

dia ajar cara nak buat orang yang kita suka tu gila kan kita
caranya sebelum mandi pagi (subuh) tadah air pastu ada mentera dia bagi siap seru nama orang yang kita suka tu full siap bin lagi
i cuba gak seru nama ex bf i yang 1st
masa tu takleh move on lagi dengan beliau

tapi takdelah mamat tu datang dalam hidup i immediately
weols jumpa balik beberapa bulan selepas i menyeru mamat tu
lama juga lah terjalin balik
tapi lepas tu clash dan beliau kawin.....

tapi sebab weols still berhubung melalui fb, 1 day dia cakap dia nak cerai dengan bini dan ajak iols kahwin
masalahnya iols dah kahwin
katanya dia susah nak lupakan i... satu2nya pompuan yang dia susah nak lupakan
i terpaksa cakap yang i tak larat nak jaga 4 anak dia + anak i sorang
so pinangan ditolak
maka i pun di block diserata alam
package di hina bagai

lepas baca ni baru i teringat pasal mentera tu
iye ke menjadi atau dia sahaja test market?
sebab kawan i pun buat... nanhado menjadi

Yang aku ada pengalaman dgn kawan pulak ilmu lain...masa tu mmg kwn tgh frust gila...putus cinta sampai keta kena tarik...so satu hari pg mkn dkt satu warung ayam penyet kat area sunway piramid...tanya dgn salah sorg pakcik yg aku rasa dia mmg org indonesia tulen..aku tanya ada tak org yg boleh ubatkan kawan aku ni...so pakcik tu dia cakap dia boleh..di iyakan dgn tauke ayam penyet yg kebetulan ada kat situ...masa tu pakcik tu busy nak buat rak dapur kt rumah org so kitorang set hari lain nak jumpa..
next meeting kat rumah pakcik tu kt jln kebun...dia duduk dgn org rumah dia...so kawan aku citerlah dari mula sampai habis...pakcik tu dia dgn senyum sinis...lembut bahasa dia...Dia suruh pejam mata pikir balik apa masih ada rasa sayang kat bekas kekasih atau tak...pakcik tu tanya lagi klu masih ada rasa syg apa yg dia mahu pakcik tu buat...kelu woo lidah nak cakap mintak buatkan ubat pengasih..!!...
masa tgh bercakap ni lah ada satu mamat bancuh simen dtg mintak rokok.org indon jugak....so dia pun menempel tanya apa kes....bila dah tahu cerita dia pun bgtahu yg kitorg jumpa salah org..dia boleh bawak jumpa org yg boleh buat bks pakwe menderita bdn berkudis...dgn syarat kita kena bawak katak mati yg kita bunuh dgn tangan kita sendiri,air mawar dan botol spray...tu jer...nnt benda tu di jampi dan terus boleh guna...spraylah kat mana2 bhgian badan..klu spray kat muka maka berkudisla muka tu sampai bila2.....tapi dosanya masyaAllah...berat nak ditanggung..
1.Niat nak membunuh dah dosa
2.Bunuh mahkluk yg sembah Allah semata nak org sembah kita..pun dosa
3.Dosa syirik
4.Dosa mempertikai ketentuan Allah
5.Dosa berdendam
6.Dosa menganiaya sesama manusia
Bawak dosa yg 6 ni seumur hidup semata hanya mahu kehendak kita terlaksana...

So akhirnya pulanglah kitorang dgn rasa insaf...tapi sebelum balik pakcik tu ada bagi gelang batu rosequartz...batu tu takda keajaiban...cuma ada tenaga yg boleh menenangkan spritual dan emosi...untuk neutralkan rasa panas dendam dan sakit hati...dan dia jugak suruh amalkan baca sural alam nashrah...tu jer kisah aku dgn kawan aku...dah kawin pun kawan aku...ex pakwe dia pun dah kawin jugak....

Bunga73 replied at 20-5-2017 04:50 PM
Ya kawan saya tu india, seorang lawyer. Tapi tulah peliknya dia pon percaya dengan cara ni. Semala ...

Ya betul. Mmg terbukti pun salah satu nama diatas tu !!

Terbukti KENCING !!!

Follow Us
simatakucing replied at 26-11-2017 08:52 AM
Lupe nk ckp,pengajarannya jgnlh kite meminta bantuan selain dari Allah swt.semoga kisah ini mnjdi ta ...

Minta maaf pada sesiapa yang PM tapi saya terbaca atau terhbungi anda. Sedikit sibuk kebelakangan ini.

Dan saya setuju dengan nasihat mata kucing.... kena fikir, kaji dan faham semasak masak nya sebelum membuat keputusan yg ada risiko ini..

Mytz~

anaktoyol replied at 1-1-2018 01:20 AM
Yang aku ada pengalaman dgn kawan pulak ilmu lain...masa tu mmg kwn tgh frust gila...putus cinta sam ...

org indon  tu jugak ke yg tarbiah korang pasal dosa yg 6 tu?

sbb korang balik dgn insaf....

Edited by BiduriBulan at 23-6-2018 12:03 AM

..

saya nak tahu kat mana boleh scan tgk diri kita ada sihir ke tak?
nak perubatan islam 100% ilmu Allah (Scan/rawat jarak jauh)
kalau ada boleh pm kat saya.  terima kasih

Kalau pengasih guna ayat quran boleh kan?

bab ayat pengasih ni la, aku penah ada kes, staf laki org bercinta ngan staf andartu, satu opis gak. cuma opis ni kt tmpt lain, dan aku plak kt hq la kirenye jaga hr ni. so nk dijadikan citer aku pun dikunjungi oleh bini staf tu, nangis2 citer psl skandal laki die. so aku pun jlnkanla tanggungjawab turun opis tu, buat siasatan apa suma. opkos la tak ngaku berskandal. kawan baik je katenye.  cuma aku ckp mmg ada terima aduan so ktorg buatla siasatan pa suma. tup tup habeh je siasatan tu, aku dpt msg dr bini org tu, ucap terima kasih kt aku sbb tolong die, skrang ni diorg dlm proses bercerai dah.

aku pun serba salah la jugak.  tp nk wat camne kan? dah tu, mak si laki org tu smpi pegi opis sana, serang si skandal tu.  kecoh gakla kes tu sekejap. tup tup skrang aku dgr mak si laki tu, dr serang-serang terus kamceng hokkay ngan skandal laki tu.

aku pun terfikir gak, adakah skandal tu pakai minyak pengasih? sbb nk kate lawa, tak lawa pun. lg tua dr aku dan laki org plak tu.  cuma dr siasatan la, si laki org tu baru je kawen, dulu mmg kamceng la ngan si andartu tu. pas kawen tu je diorg baru berskandal. anak pun kecik lg. ms aku handle kes tu 2017, si bini tu baru habis pantang la. kesian plak aku bile kenangkan kes ni...

Kesiannya.. Sampai bercerai berai.

Pernah dgr psl ilmu tepuk bantal. Sambil tepuk2 bantal sblh kita, bc mentera utk seru roh org yg disukai. Nnti org yg kita seru2 tu akan rs teringat kt kita dan dtg cari kita. Tp ilmu2 mcm ni efek tak lama. Sbb bkn org yg dtg tu betul2 syg. Apa2 pn, Wallahualam.

Nak tnya tentang minyak pengasih orang asli kenapa ia perlu di tapa kan?

klu gune ilmu pengasih ni, syg nye mcm dipaksa lh kan..bkn secara natural sbb tu xkn kekal..

Nak tnya tentang minyak pengasih orang asli kenapa ia perlu di tapa kan?

Tak mesti orang asli, minyak orang bandar pun kena tapa. Tapa untuk tambah power. Power dtg dari mana? Iktikad masing2.

Pernah dgr psl ilmu tepuk bantal.

Tepuk kusyen pun boleh. Yang dinamakan tepuk bantal krn bersabit waktu tidur. Biasanya ilmu tuju waktu malam. Malam waktu tidur. Krn itu dlm ilmu adanya petua. Ilmu tanpa petua sia-sia. Petua tanpa ilmu binasa.

klu gune ilmu pengasih ni, syg nye mcm dipaksa lh kan

Ada yang tak. Yang bersifat putih tak memaksa. Aliran hitam sah-sah memaksa kerana mendayagunakan jin merasuk sukma batin target dengan memaksa tanpa sedar.

Mytz replied at 5-4-2017 04:40 PM
Sebenarnya mantra tu tidak memberi bekas apa apa kepada sesiapa pun, walaupun sebagaimana kuat key ...

Tt nak tnya knapa minyak pengasih dripada nomoh asli di katakn kuat?? Dan knapa minyak tersebut perlu di tapakan selama sebulan?

Te_peng knapa perlu di tambah power nya?? Apakah utk mmbuat minyak tu byk kuantiti nya ke?

te_peng replied at 12-10-2018 06:00 PM
Tak mesti orang asli, minyak orang bandar pun kena tapa. Tapa untuk tambah power. Power dtg dari ...

Knapa perlu di tambah power nya? Bkankah mnyak tu dh di baca jampi?? Kdng2 xfham jgk nya..apakah yg di nmakn sbagai minyak pengasih org asli??