CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: jiwarasa

Tanda-tanda Dalam Badan Anda Ada Jin

sebu1 replied at 14-4-2017 07:58 AM
Ooooo maknenye adela ye  .Aku Selalu juge dgr tp alhamdulillah xde langsung ape2 rase cume rasa  ...

Kalau simptom2 itu yg berlaku mmg adala mendealah tu dok bertenggek bersarang dlm diri.. okla sis ada keinsafan..kurang2 hati kita masih ada tempat untuk taufiq wal hidayah..wassalamualaikum wbh...

Aku dulu pernah ada no 3 & 32. Tapi aku tak tahu. Solat tak tinggal dan aku tak tinggal recite yaasin. Lepas aku jumpa jodoh, suami aku suka pergi masjid. Ada masjid2 dalam KL yang mengislamkan jin kafir. Satu hari imaam besar panggil suami aku ke masjid. Diorang ada jin tua baru nak masuk Islam. Dia bagitau (melalui pengantara) yang dia pernah ditugaskan mengacau aku dan orang yang mengupah bomoh tu hendakkan aku mati 15 tahun yang lepas. Suami aku tak percaya, dia tanyalah soalan2 yang berwajib mengenai aku dan keluarga aku. Semua soalan jin tu jawab dengan tepat.
Moral of the story, Tuhan lah yang berkuasa atas segalanya. Aku tak tahu pun ada jin mengacau aku. Aku just was going tru my life oblivious of the so called danger yang aku tak tahu. Aku percaya semua berlaku dengan pengetahuanNya dan tak ada yang berlaku tanpa persetujuanNya.

lately ni  i mcm terganggu sikit. few times tidur mcm kena tindih (not sure la kalau tu sleep paralyse ke kan). pastu last 2 days, i mimpi bos i bg i dia punya s*** beberapa ekor. selepas mimpi tu, i mimpi i peluk budak kecik.

takut pulak. i ckp kat i. mak i pun takut kalau ada something kt i. apa pendapat kwn2?

6, 9, 12, 14, 21.

wah macam ade je ni dalam diri ini. antara ni pernah jadi kat aku:

mimpi ular, kene kejar ngan ular.. baru2 ni mimpi dinosaur lak huhu
mimpi ber"sama" lelaki yang tak dikenali
mimpi pegang baby

Mar baran jugak...tp tanda2 ats tu...kalau mimpi mnyusu baby pernah la..bnyk kali..tp ada jugak mimpi org bg bayi mar tgk tp x amik..... harap xde apa2 la..djauhkan..

Follow Us
Kawan aku dia selalu mimpi ular.risau pula baca tanda ni.

Alang2,saya nak bertanya lah ye..mintak siapa2 yang tahu tlong terangkan...

Begini..saya sudah berkahwin hampir 2tahun,3x keguguran..sebelum sy ggur kali ke2 sy didatangi seorang nnek brwajah hitam menggerutu,berambut putih,bongkok dan bertongkat..saya masih ingat lagi bentuk wajahnya tapi saya tidak cam.sy ketika itu baru masuk tidur dan bukan bermimpi sbb sy sempat buka mata dan melihat suami mnonton tv.mahkluk itu dtg seperti bayangn.kita tutup mata nampaklah dia tapi bila celik byangan pon hilang.selepas itu sy keguguran dan selang beberapa bulan,sy keguguran lagi dan sy anggap tiada rezeki...tapi sejak kebelakngan ini sy diganggu byangan2 lain yg datang swaktu sy pejamkan mata..hantu/jin yg saya lihat ni seolah2 benar sbb sy boleh lihat bentuk dan raut wajah mereka..tidak sama langsung sperti yg kita lihat di tv,malah sy pernah melihat bayangan sperti arwah datuk sy yg sudah lama meninggal dalam keadaan kurus dan cengkung..mereka tidak mengganggu saya tapi hanya memandang kosg ke arah saya dan mereka berada di sekitar rumah saya..contoh,satu mlam sy berasa lain mcm dan bila sy ttup mata sy nampak jelmaan pocong di tingkap blik saya dgan wajah yg mngerikan.bila saya buka mata segalanya normal dan sy sempat mengintai ke arah tingkap diluar dan saya tidak nmpak apa2.disebabkan gangguan ini  tidur sy terganggu dan sy trjaga sekitar pkul 1-2pagi.adakah sy terbuka ataupun ini adalah salah satu tanda trkena gangguan jin??

Ya,itu jelas tanda2 gangguan jin

Nak tanye skit..ingat nak bukak thread baru tp saya cume nak tahu, ikut pengalaman sndiri..
masa mula2 berubat dulu (2008)...saya belum jumpe pusat rawatan yg tetap utk mendapat rawatan..

Jadi ade la pegi beberapa tempat. So masa mula2 jumpe perawat2..ade yg kata x pasti..puncanye
ade pulak yg kata saya sakit fizikal...last2 jumpe pusat rawatan di shah alam..kat situ la tempat yg saya dtg utk rawatan tetap..

Dah beberapa sesi berubat dgn 2 perawat tetap, baru la mereka dpt mengenalpasti punca sakit saya...
saya disantau..

Tp benarkah, kadang2 ade sesetengah perawat yg x dpt kesan..sama ada kite kena sihir/santau/saka/gangguan jin??...
mcm yg saya sebut tadi, ade perawat yg dah scan & kata saya cume sakit fizikal?....

mamapea replied at 13-4-2017 03:35 PM
ada 18 tanda2 kt atas yg kena mengena dgn diri aku...
3 hari lps dh berubat...so far Alhamdulillah. ...

Slm sis, bole share berubat kat mana?

pada aku, ada 16 tanda2 seperti dlm senarai....  nak berubat rasa mcm malas. Perawat pun sama gak , malas.  

pada aku laa.. kalau nak berubat, biar perawat dtg rumah. kalau aku yg pegi rumah perawat, kompom lah jin yg menumpang tu, awal2 dah singgah midvalley megamall... takdenya dia nak stay dgn aku sampai ke rumah/tempat merawat.

sebab tu kalau aku gi berubat, perawat baca rukyah.. aku steady je.... mcm org yg takde apa2 masalah....

watever_0607 replied at 21-5-2017 07:56 PM
Nak tanye skit..ingat nak bukak thread baru tp saya cume nak tahu, ikut pengalaman sndiri..
masa mu ...

bukan semua perawat mempunyai ilmu yg sama dalam rawatan, dan bukan semua perawat dapat kesan apa yg ada dalam badan kita . selalunya perawat dapat kesan jin yg level 1 dalam badan kita, level 2 dan 3 kadang2 terlepas pandang

untuk sakit fizikal, bila kita ada terkena gangguan seperti sihir/santau lama kelamaan akan terjadi sakit fizikal kepada kita . contohnya santau, lama kelamaan boleh menyebabkan kanser dalam badan kita . tetapi bukan lah kita nak cakap semestinya kena santau akan terjadi kanser

Nenasketum replied at 14-4-2017 11:40 AM
Aku dulu pernah ada no 3 & 32. Tapi aku tak tahu. Solat tak tinggal dan aku tak tinggal recite yaasi ...

kalau jin tahu sesuatu berkenaan kita atau keluarga kita adalah perkara biasa . saya cuba bagi contoh, contohnya kita ada terjatuh tangga dirumah . jin yg berada jauh di amerika tak mustahil boleh tahu yg kita jatuh tangga, ini kerana teknologi jin ini berkali2 ganda lagi maju dari kita manusia  

isteri_ayil replied at 5-7-2017 04:03 PM
pada aku, ada 16 tanda2 seperti dlm senarai....  nak berubat rasa mcm malas. Perawat pun sama gak ,  ...

bukan kesemua gangguan akan menyebabkan pesakit mengalami reaksi sewaktu ruqyah, dan kalau perawat nak datang rumah pon jin dalam badan tetap boleh keluar sama seperti jika kita pergi merawat di rumah perawat

encik_anas replied at 5-7-2017 06:11 PM
bukan semua perawat mempunyai ilmu yg sama dalam rawatan, dan bukan semua perawat dapat kesan ap ...

buat masa ni perawat saya xleh detect...sama ade gangguan jin tu sbb sihir ke jin saje2 nak kacau...yg lg sorg pulak kata gangguan jin je..tp tu la saya sndiri yg merasa...kan..so tu yg x senang hati bile perawat kata gangguan jin je lepas dah bertahun kena sihir...

kalau mcm tu...nak kena tukar perawat ke mcm mana? jin level atas2 tu pulak...ape tanda2nye?....ape bezanye dgn jin level 1?

watever_0607 replied at 6-7-2017 05:17 PM
buat masa ni perawat saya xleh detect...sama ade gangguan jin tu sbb sihir ke jin saje2 nak kacau. ...

aku setuju ngan komen @encik_anas tu..

daripada pengalaman aku yang ada ahli keluarga yang sakit misteri macam ni memang kena cari perawat yang betul2 serasi..memang kena banyakkan usaha..kalau rasa perawat tu tak serasi kena usaha cari perawat yang lain pulak..

arwah mak aku dulu kena santau..berpuluh-puluh tahun berubat pun x baik2 dan masih ada dalam badannya..selalu pegi rawatan di klinik ustaz rashid di cheras..arwah mak aku meninggal pun sbb kanser

mimiekiut replied at 21-7-2017 10:40 AM
aku setuju ngan komen @encik_anas tu..

daripada pengalaman aku yang ada ahli keluarga yang saki ...

tu la jgk jawapan yg saya bc kat thread2 forumer lepas2..yg dah 10 tahun up berubat...tp masih x settle2 lagi masalah..
nasib saya x bukak lagi thread...sbb cara ikhtiar die tetap same..mcm dulu...sejak mula berubat...cari perawat lain...cari perawat lain..
ingatkan ade ikhtiar lain...tp x....

12
Return to list New