CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1502|Reply: 0

Bustelle krim, membeli, testimoni Malaysia

Bustelle krim testimoni Malaysia review
Adakah ia kelihatan terlalu kecil? Kulit pada payudara anda tidak cukup tegang? Tidak mendapat perhatian secukupnya daripada kaum lelaki? Tidak berasa yakin untuk menunjukkan lurah dada anda? Malangnya, payudara hanya kelihatan cantik apabila anda masih muda. Dengan peningkatan usia, ia akan menjadi lebih kendur; berkedut dan kesan regangan juga muncul. Malah, tiada senaman berat ataupun diet, bahkan penawar tradisional yang mampu memberikan apa-apa kesan yang ketara. Manakala pembedahan plastik pula terlalu bahaya… Bustelle – pengalaman Male http://malaysia-testimoni.com/buste​lle/ Pakar kesihatan, Kuala Lumpur “… sebagai seorang doktor, saya telah berjumpa dengan ramai wanita yang ingin membesarkan payudara mereka atau memperbaiki bentuk payudara mereka. Mereka semua telah mencuba pelbagai jenis “Penawar” nenek moyang atau senaman berat tanpa hasil yang tertentu… Mereka mula mempertimbangkan pembedahan. Saya rasa bahawa implan adalah perkara yang terakhir yang anda harus cuba. Dan mengapa ambil risiko? Terima kasih kepada ubat-ubatan moden serta perkembangan saintifik terkini, satu rawatan baharu telah dihasilkan, yang membolehkan untuk sama sekali mengubah payudara anda dan mencapai ketegangan serta bentuk yang hebat hanya selepas beberapa minggu penggunaan. Saya syorkan BUSTELLE, kerana saya telah menyaksikan keberkesanannya… “ Ahli kosmetologi peribadi atau BAGAIMANA SAYA MEMBESARKAN PAYUDARA SAYA DI RUMAH DENGAN TIGA SAIZ CAWAN Hai semua! Gadis-gadis semua, saya sudah berjanji dahulu untuk memberitahu anda bagaimana saya berjaya membesarkan payudara saya daripada saiz A sifar ke cawan C. Payudara saya menjadi tegang, kencang dan montok. Sudah setengah tahun berlalu, tetapi ia menjadi semakin menarik! Tetapi, mari kita bercakap tentang perkara pertama dulu. Kenapa saya mahu membesarkan payudara saya? Seingat saya, saya sentiasa terasa malu dengan penampilan saya. Rakan-rakan saya sering menunjuk-menunjuk dengan memakai baju yang berleher luas, sedangkan saya terpaksa menutup payudara’ bersaiz sifar’ saya dengan memakai baju-T yang besar dan blaus longgar. Apabila gadis-gadis lain sering mempunyai temu janji dan melepak di sekolah serta berparti dengan budak-budak lelaki, saya terpaksa menyembunyikan diri dan mengelak daripada menjadi perhatian umum. Penderitaan zaman remaja saya tidak mempunyai had – semua rakan-rakan saya ketawakan saya kerana berdada leper seperti papan hitam! Jadi saya mengambil keputusan dan berjanji pada diri sendiri bahawa dengan apa cara sekalipun, saya akan membuatkan payudara saya besar dan cantik! Apakah akibat yang mungkin daripada pembesaran payudara? Bustelle penipuan Selepas tamat pengajian dari sekolah saya mula menyimpan untuk memenuhi impian hidup saya – pembedahan plastik. Walaupun saya tahu tentang semua kengerian yang boleh berlaku kepada seorang gadis jika pakar bedah membuat kesilapan, walaupun sedikit, saya masih tidak mahu mengubah fikiran saya. Hidup tanpa payudara adalah lebih dahsyat bagi saya – kehidupan peribadi saya cukup menyedihkan, dan ia menjadi semakin rumit. Tidak sampai 5 tahun, saya berjaya menyimpan sejumlah wang yang diperlukan. Ia adalah tahun-tahun yang sukar bagi saya kerana saya terpaksa menahan diri daripada banyak perkara yang bagus dalam kehidupan, sebab tidak mampu membelinya.