CariDotMy

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 6242|Reply: 50

Kisah Suami Curang Lagi. Kali ini dengan gadis tiktok pulak.

Edited by dakewa at 21-9-2018 02:47 AM

Benarlah kata patah2, Kesetiaan perempuan diuji disaat lelaki tiada apa2 dan kesetiaan lelaki diuji saat dia punya segalanya.
Lalu dia jadi lupa siapa disisinya saat dia tiada apa2. Semoga sis intan nasuha terus tabah menjalani kehidupan sebagai ibu tunggal.
Bile baca status dia tengok macam dah banyak kali laki dia buat perangai. Mohon sis intan nasuha mengambil tindakan yg sewajarnya.
Janganlah jadi bodoh nak terus stay dengan lelaki kaki betina ni. Hidup aman damai bahagia dengan anak2 lebih bagus.
Dan buat kita yg masih ada suami, banyak2lah doa supaya suami kita terhindar dari godaan pompuan.
Pompuan lawa2 sekarang ni memang makin ramai, semoga suami2 kita tetap melihat kita yang paling lawa di kalangan pompuan lawa2 itu.

Luahan isteri malang itu dr FB nye

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1882387975172181&id=100002029914281

assalammualaikum pembuka bicara...sebelom ku teruskan kata2 aku nak ucap alhamdulillah atas petunjuk Allah...sekian lamak aku bedoa,mtk dibrik petunjuk,akhirnya aritok Allah dtgkan aku seorang manusia yg mok brik video tok ngn aku. wahai perempuan,kau adalah pmpuan ke 10 aku rasa... sepanjang 8 tahun penikahan,aku rasa cukup singan tok jak bahtera yg aku bina. aku dah sikmok salahkan sapa2. aku anggap tok takdir... Ya Allah,akhirilah semua tok dgn damai.. lepaslah aku cara bagus wahai suami...

walaupun masa tok tgh pregnant 20minggu,tapi aku mesti gagahi demi anak2 aku. aku mesti kuat. bena kata pepatah,ada yg sikda anak,tp Allah berik laki nya syg...ada yg banyak anak,tp Allah uji laki nya sik syg...

aku up video bkn sbb nak bukak aib laki aku,tp aku mok pmpuan mudak diluar nun bukak mata...sik semestinya penikahan diakhiri dgn bahagia yg kita impikan. aku give up. yes aku give up...dah lamak juak bejuang,tp semua aku handle sorang2. dgn handle anak 3 org,dgn handle nyawa aku pun,emosi sik nentu masa pregnant(hanya org yg penah pregnant jak fhm)

sunggoh masa tok aku perlu support dri sorang lelaki.tapi kerana kehodohan aku,aku dibuang mcm sampah.makseh zul,aku banyak belajar terlukak dri kau. 4bulan dah ko dpt keja,bila senang sikit,ko lupak aku yg penah menghulur kesenangan ngn kau. ko lupak yg aku penah nolong bantu kau masa anak2 tadua abis susu abis pampers.kitadua berujan berangin bepanas carik rezeki.smpe muka aku itam aku sik penah mengeluh. sbb apa,sbb aku sayang. tp krna ko dah senang,sekelip mata ko berubah.

kepada ompuan dlm video tok,aku sik kenal sapa kau. aku siktauk sine ko diam.tp,mun ko mok bena ngn laki aku,ko ambik lah... aku ikhlas

Amieyna,Aqief,Ariesa tlong kuat. supaya mama kuat. kpda baby lam perut,membesarlah dgn sihat,mama sik saba tggu ktk kelua...

kawan2 kmk,lepastok jgn tanyak "ney zul?" lepas aritok,kmk bukan bini nya agik.. kmk mtk tolong ya jak... Ya Allah,mudahan laki aku bahagia dgn pilihan nya pun. aku ikhlas,pasrah dan menyerah...

-ALLAH SIKKAN UJI KITA DILUAR BATAS KEMAMPUAN KITA-

thank you MUHD.ZULHILMI

Sedihhhhh..bukan sebab sedih baca cerita ni tapi sedih sebab tak faham....

Adoi apasal la isteri nama intan ni selalu dpt suami yang curang. Kesian intan......

nishikido replied at 21-9-2018 07:17 AM

Mohon sis @chazey tolong terjemahkan....

Nama zul, suka menjalang.
Nama intan, selalu dicurangi.

Follow Us
udah le jantan tu rupa so-so, bodohnya budak tiktok tu, nanti ko kawin dengan dia, merasalah ko beli susu pempes, berpanas sampai hitam

to intan, semoga tabah ya

Oroi8887 replied at 21-9-2018 07:32 AM
Adoi apasal la isteri nama intan ni selalu dpt suami yang curang. Kesian intan......

Kan..i pun fikir benda yg sama huhu

pumpkingirl replied at 21-9-2018 08:30 AM
Kan..i pun fikir benda yg sama huhu

Kann.. kesian sungguh. Jgn bg nama anak intan. Hahahaha.

Bahasa swak ni..sik tu tak.jak tu je.aok tu ya/ok.kamek tu sy.kitak tu kamu.tok tu tu..byk tambah k dkt hujung perkataan..beri jadi berik.mau jadi mauk..hihi..

jgn mkn hati sangat time preggy..sian baby.. nti kita yg menyesal sbb mudaratkan baby..
laki ko tu lantakkan jela..dasar buaya tak sedar2 diri lagi..

orang lelaki.. dapat isteri baik pun tak bersyukur..

smoga kitak tabah menghadapi jalan2 hidup ini

kannn.. tok ngan mok tu siapa pulak dalam ini cerita?

Edited by munchkin at 21-9-2018 10:06 AM

Translation

assalammualaikum pembuka bicara...sebelom ku teruskan kata2 aku nak ucap alhamdulillah atas petunjuk Allah...sekian lama aku berdoa, minta diberi petunjuk,akhirnya hari ini Allah datangkan aku seorang manusia yg mahu bagi video ni kepada aku. wahai perempuan,kau adalah perempuan ke 10 aku rasa... sepanjang 8 tahun penikahan,aku rasa cukup singan tok jak bahtera yg aku bina. aku dah tak mahu salahkan siapa2. aku anggap ini takdir... Ya Allah,akhirilah semua ini dgn damai.. lepaslah aku cara bagus wahai suami...

walaupun masa ni tengah pregnant 20 minggu,tapi aku mesti gagahi demi anak2 aku. aku mesti kuat. betul kata pepatah,ada yg tak ada anak, tapi Allah beri laki sayang dia...ada yg banyak anak, tapi Allah uji laki dia tak sayang...

aku up video bukan sebab nak buka aib laki aku, tapi aku mahu perempuan muda diluar sana buka mata...tak semestinya pernikahan diakhiri dgn bahagia yg kita impikan. aku give up. yes aku give up...dah lama juga berjuang, tapi semua aku handle sorang2. dgn handle anak 3 org,dgn handle diri aku sendiri, emosi tak menentu masa pregnant (hanya org yg penah pregnant saja faham)

sungguh masa ni aku perlu support dari seorang lelaki. tapi kerana kehodohan aku, aku dibuang mcm sampah. Terima kasih zul, aku banyak belajar terluka dari kau. 4 bulan dah ko dpt kerja, bila senang sikit, ko lupa aku yg pernah menghulur kesenangan untuk kau. ko lupa yg aku penah tolong bantu kau masa anak2 kita berdua habis susu habis pampers. kita berdua berhujan berangin berpanas cari rezeki. Sampai muka aku hitam aku tak penah mengeluh. sebab apa, sebab aku sayang. tapi kerana ko dah senang, sekelip mata ko berubah.

kepada perempuan dlm video ni, aku tak kenal siapa kau. aku tak tahu di mana ko tinggal. tapi, kalau ko mahu betul dengan laki aku, ko ambik lah... aku ikhlas

Amieyna, Aqief, Ariesa tolong kuat. supaya mama kuat. kepada baby dalam perut, membesarlah dgn sihat,mama tak sabar tunggu awak keluar...

kawan2 saya, lepas ni jgn tanya "mana zul?" lepas hari ini, saya bukan bini dia lagi.. saya minta tolong tu saja... Ya Allah, mudahan laki aku bahagia dgn pilihan dia sendiri. aku ikhlas,pasrah dan menyerah...

-ALLAH TAKKAN UJI KITA DILUAR BATAS KEMAMPUAN KITA-

thank you MUHD.ZULHILMI

tikusmontok replied at 21-9-2018 09:56 AM
kannn.. tok ngan mok tu siapa pulak dalam ini cerita?

Tok = ini
Mok = mahu

Saya dah buat translation

Dah translate kat bawah.

laki dah menjalang dengan 10 pompuan ko masih sabar?
masih mahu beranak ramai?
hmmmm... janji berlaki beranak ye dak..

elok la cerai.. mane tau dah cerai hidup lagi senang.. anak 3 pon girlfriend dah sampai 10.. sama macam sorang kawan kakak aku.. anak dah 5 tapi tak terkira ramainye girlfriend suaminye.. asik kene tangkap je keje.. tapi taknak pulak cerai.. pelik aku

betina macam ni nak duit je..bagi duit bagi hp pastu gadai la puk* eh..murahan