CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Amiey

"Saya Tak Pernah Sukakan Tok Ram" - Alyah Buat Pendedahan?

alahaii... tapi ko jugak yg bertahan.. yg lain tu lawan balik lesung batu dah hahaha

Orix replied at 17-1-2019 06:00 PM
bagi iols, Alyah ni maybe jenis tertarik n mudah suka lelaki yg charismatic regardless perangai n la ...

aku sokong.. sbb mcm aku la.. aku suka lelaki bad boy.. kalo lelaki yg suka ikut perintah aku cpt bosan..

Sia tinyah asik kne kecam aja pun..hee
Dia kata x suka time tu la before dia kwin mula2 dia jumapa berbelas tahun dlu..koya doakan ja mereka.bhagia.mana ada.wife yg kwin saja2 nk test xsuka tinggal...

Sapa ada tengok tak Bintang Minggu Ini episod Alyah? Iols rasa xde moodnya tengok perangai Alyah dalam interview dengan Sherry. Kesian Sherry nmpak struggle nak idopkan rancangan tu bila Alyah mcm nak tak nak je jawab soalan.

Cara jawab dh mmg mcm dingin. Bila sherry usik dia, reaksi muka dgn body gesture rasa mcm x ikhlas dan dingin. Tak tau iols nak cakap mcm mana. Iols x dapat bayangkan mcm mana Tok Ram boleh bertahan dengan perangai Alyah mcm tu. Bila ada cat farish pon mcm x boleh nak comunicate. Senang cerita, hambar la rancangan tu dek kerana perangai sheols. Negative sangat vibe sheols ni!

fahima80 replied at 19-1-2019 11:32 AM
Kenapa aku rasa macam korang semua ni salah faham? Rasanya cerita dalam tu dulu2 dia tak suka sampai ...

Betul.2 tajuk.myebabkan tinyah.akan dihencap oleh nitezen hakikat cite dlm tu ok2 ja tinyah menyatakan kesukaan nye pd suami dia halikat pd.mula dia x suka pun....

danieladam replied at 22-1-2019 09:11 PM
Sapa ada tengok tak Bintang Minggu Ini episod Alyah? Iols rasa xde moodnya tengok perangai Alyah dal ...

Iols tengok. Ke sebab dia datin nak kena cover bagai? Tolonglahhhhh yihhhh. Nyanyi pun out. Kadang dia ada buat iglive, tengok sekali tu dia macam garang tak bertempat. Sekali tu je la tengok.

Follow Us
sbnrnya ak nak tahu 2 pkra.

tokti yg sukakan tokram tp tokram x layan? sb ade porumer kata tokti gilakan tokram. ape ada pd tokram hingga tok sri ct suka pakcik?

dan

tokram suka alyah atau alyah suka tokram? sb kawin sorok2. x nak bgtau. pahtu mcm xde nk bersama2 sgt if majlis ke ape ke. mcm perempuan aje tergedik2 tp laki x nk publish.

fahima80 replied at 19-1-2019 11:32 AM
Kenapa aku rasa macam korang semua ni salah faham? Rasanya cerita dalam tu dulu2 dia tak suka sampai ...

Haah tetiba semua bash tin yah dah kenapa kan.. hahaha