CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kentang.Goreng

[Jenayah] [Vol 3] [Update 23 Mei: Tempoh reman ke 3 -3 suspek DISAMBUNG] Skandal Nurse &am

Close [Copy link]
Acikgomen replied at 21-5-2019 03:30 PM
Saman aes tu 2018 dekk

Negro lain kot.. baca kek mana ari tu.. kata acik misi ni pung ade tolong jd penjamin gagak buek jenayah

Sesetengah perempuan kan, dan selalunya, depa tak kisah pun rupa paras ke apa kalau dh suka. Hitam ke busuk ke dll

Tambah-tambah kalau lelaki tu tunjuk sifat caring. loving, romantik etc yang perempuan tu tak dapat dari husband dia.

Dan lagi satu, hubungan yang berkonsep rahsia demi rahsia ni ada satu feeling yang semacam. Dia punya ghairah sebab benda tu rahsia tu buat jadi seronok. Haha ntahla tapi sapa yang pernah ada hubungan rahsia ni tau la maksud aku tu mcmana. Sebab tu kalau kita tgk drama yang konsep dia mcm rahsia (kahwin sorok2), kita yang tengok pun rasa teruja semacam kan? ha samala..

ni komen aku bab knp busuk2, itam pun ada perempuan nak... dari persepsi aku la...

Thanatus replied at 21-5-2019 03:28 PM
aku rasa apa yg si @nini_azmi tu maksudkan lelaki paki tu (assuming dia menyewa sekali dgn arwah)  ...

actually looking back at the new facts tadik
mmg patut byk lagi persoalan

paki tu duduk situ mmg ada access card ke tak de
logiknya ada lah kan
takkan si paki tu tak balik langsung lepas kena bunuh tu kalo mmg dia dok situ
ke dia mmg tau kaka misi kena bunuh?

mungkin juge 3 org tu lama dah bengang ngan kaka misi
sbb passport paki and the niger pompuan tu kaka misi pegang kan
kaka misi ni mmg sesuatu
pegang2 dokumen pendatang asing bagai..

Buritan replied at 21-5-2019 03:35 PM
Negro lain kot.. baca kek mana ari tu.. kata acik misi ni pung ade tolong jd penjamin gagak buek j ...

Chuols rasa adik2 misi tu yg beriya susah hati cari kakak dorang tanpa letak nombor abg ipar tu tau tak kinky activity kakak dorang ni

Naluri acik rasa mcm dorang kureng suka kat abg ipar dorang tu
Mebi sbb heshe keja drebar je ke

munchkin replied at 21-5-2019 03:25 PM
Kan? Setuju ngan BH. Bila suratkhabar cina kasi label kat dia, ada yg melalak marah.

walau surat kabar cina beri gelaran yang agak keras atas arwah..pahit buat keluarga arwah,tapi itu hakikat

Delifrance replied at 21-5-2019 03:35 PM
Penting tu fakta tu. kalau sebilik tu Mac 2 org tu je la...sapa kata 2 bilik tadi tu maybe la ada  ...

Tak ehh.. aku ckp studio aprtment kek tompek aku ni.. ade satu bilik dan ade dua bilik.. tak tau laa si misi ni sewa 2bilik lakk

Follow Us
Delifrance replied at 21-5-2019 03:32 PM
Ko nak pelik kenapa.. dah lain org lain definitionnyA so no one is right or wrong la tp sokkabar k ...

aku pelik la sebab vol 1 aritu, aku cakap studio ada bilik, aku kena hentam. Bukannya aku hentam ko. Sebelum ko komen tu aku dh kena hentam dulu bila aku cakap studio ada bilik. Aku xckp ko salah ke ko betul ke, sebab komen aku tu tak tuju kat ko pun. Aku tuju kat org yg hentam aku aritu haha

munchkin replied at 21-5-2019 03:29 PM
Masa hilang mintak tolong semua cari. Bila dah terbongkar tak leh terima kenyataan. Org cM ni next ...

ntah2 adik beradik pun langsung tak sangka sisi hitam kakak dia org ni cam ni kan. ya la dia nampak close dgn adik beradik. bercuti bersama bagai kan. adik beradik pun tak ramai. maybe dgn adik beradik .. sopan je dalam gila2. tapi tu la ... bila polis dah keluarkan kenyataan .. boleh pulak suruh nitizen jgn fitnah la jangan caci la. yang mencaci sebahagian je kut. i pun tak pernah caci atau maki. cuma keheranan namati laa .. terpegun2 ada org yang kalau kita nampak besha besha .. akak2 next door je .. rupanya jauh gitu life dia. sedangkan contoh2 kena scam dgn nigga ni punyalah dah berpuluh2 kisah keluar kat paper.

Acikgomen replied at 21-5-2019 03:38 PM
Chuols rasa adik2 misi tu yg beriya susah hati cari kakak dorang tanpa letak nombor abg ipar tu ta ...

Mongkin jugak.. kang aku ckp ade yg burthurt.. tp itulaa realitinyaa.. kalo ko koreng skit mmg dipulaulaa depa.. serba serbi tak kena la dimata.. ini pglmn aku..

Ladybird910 replied at 21-5-2019 01:29 PM
Udah2 la kait dgn kenegrian.. Curang ni xkira negeri mana pun.. Sentimen OT gini la buat rempita ...

Ya betul! Sama jgak pd yg dok brcerita tak sngka nurse perangai tak elok la apa la.. iols pnya pndapat - tak kira la hang keje apa jenis pkerjaan pon, klo nk curang or ber double / triple life sekali pn, tkda kaitan lgsg dgn jenis karier ya. period!

Kesian kat ahli keluarga yg tinggal. Nak menghadap semua cerita ni.

fofuler replied at 21-5-2019 03:34 PM
Tak kisahlah misi ni buat salah ke apa tapi harap2 family dia tabah dengan apa yang akan di-reveal s ...

ini sya sokong..adalah lebih baik anak anak arwah & ayahnya berhijrah keluar dari kola pilah...

aaz replied at 21-5-2019 03:22 PM
Adakah bermaksud staf kkm berskandal ngan niggers dah perkara biasa, smpai acik bwg tak terkejut?

Tu laaa semoga dgn terburainya kisah ni diorg akn insof n bertaubat nasuha skrg jugak sebelum kena semelih jugak

tumpanglalu74 replied at 21-5-2019 03:21 PM
1st hand encounter oleh forumer ternampak keldai cinte serah duit sebabun kat kekasih gelap-geli ...

mak pon pernah tonton dpn mata kt center lift klcc, minah berjubah hitam bertudung hitam labuh muka desa bukan main peluk awang hitam dr depan, style horny2 gitu . mak pandang je dia.. pandangan biasa sbb nk buang ms menunggu lift yg lambat. end up dia renggang kan sket pelukan dr depan tu..kalau x bukan main rapat pelukan and geselan depan dgn depan .. korang paham kan style mcm mn time tu

fofuler replied at 21-5-2019 03:34 PM
Tak kisahlah misi ni buat salah ke apa tapi harap2 family dia tabah dengan apa yang akan di-reveal s ...

Yup.. serujukk kesian kat ank2.. mcm mn nk hadap org ramai..

Blackestpink replied at 21-5-2019 12:48 PM
Meh aku summerizekan sikit ape yg aku dpt dr korek2 rasia dr sumber yg sohih:
1. Kondo dua bilik, s ...

Rumusan yg mantap..hehehe

Pusing mcmana pun mmg susah nak anggap kes ni dari sudut positif. Salah satu sebabnya adalah status isteri org tu. Kalau bujang adala maaf gak skit.

Aku pun simpati pada famili yang tinggal. Besor dugaan depa.

Masa husband dia nangeh aritu mesti lom tau lagi fakta-fakta ni semua kan...adoi

Buritan replied at 21-5-2019 03:39 PM
Tak ehh.. aku ckp studio aprtment kek tompek aku ni.. ade satu bilik dan ade dua bilik.. tak tau l ...

Ada org kata info dia sebut 2 bilik tadi. Tu sume penting 1 bilik ke 2 bilik ke. Kalau 2 bilik sewa 2500.. io mesti tanya sewa sapa bayar? If pak tam tu kata dia bayar tp 500 je sebulan  or bila dia ada duit je dia bayar, lagi 2 ribu sapa bayar? If misi tu bayar ok lagi kalau ada puak ke 3 bayar, udah tambah keje polis.. dan kita pon makin jeng jeng jengg..

Zaman muda2 aku keje bank dulu selalu kena print statement orang kena tuduh and bagi pada investigative officer ..idok la aku paham sgt kenapa masa tu

pd zmn yg serba serbi pantas ni, mak cukup heran dgn org2 yg dh berkeluarga ada anak ada suami/isteri yg keje kt ibu kota yg sesak ni .. cukup byk ms diorg nk berskandal eh . serius ehhh hal anak pon x sempat nk cover semua apa lg nk abiskan ms dgn org lain .

dealova04 replied at 21-5-2019 03:44 PM
mak pon pernah tonton dpn mata kt center lift klcc, minah berjubah hitam bertudung hitam labuh muk ...

Anak murid aku pun sama.. plg best bangga sbb laa nii dah tak pandai ckp jowo sbb asyik ckp inglish jah.. hahaha.. aku sbg cikgu ckp.. ok moga berbahagia hahaha