CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: adila39

Your Funny Moments

funny moment aku ade 2.
1) mse zmn blajar. g prgram ank agkat. pstu ade la gotong royong. mmber aku laki ni pkai sarung tgn yg tebal tuk wat keje tu. sbb die cabut rumput. aku plak xingt bt ape time tu. tgn aku kotor. ak pgg tgn die sbb nk kesat kotor kt tgn aku kt sarung tgn die pakai. skaligus nk brgurau senda. mmber2x kn. bnda tu spontan. skali bile aku duk pgg tgn die tu, dia pndang aku. n prasaan aku rse lain. aku trik tgn cpt2x n trus blok nombor die lpas prgram tu. huhu
2) mse g mydin. jln2x ngn adk aku. syok nyembang xsedar trlanggar staff mydin. bangla. tek aku kene badan die weh!!! aku plak tertrngok muka die. malu tahap xthu nk nyorok celah mne. adk aku gelak kaw kaw. smpi skrg ugkit lg citer tu. mgkuk tol.huhu

Rate

1

Oh. Nk share gak. Dulu kalo jalan mesti jatuh. Sejenis berkhayal time jalan.

Paling Best jatuh bertangga2 kt jejantas turun komuter. Siap jatuh btl2 depan pakcik mintak sedekah. Pastu bangun, buang habuk mana patot n bgy rm 1 kt pakcik tu.

Org kt situ sume pandang. I buat bodo je

Rate

1

lum_lum replied at 17-8-2019 04:14 PM
Dasyat sampai x jumpa jalan balik umah...

biasalah lama tak jumpa..tinggal pun bukan 1 tmpt dah..
semua tinggal lain2 negeri dah..bila balik kg mak bapa kami
pun dah kenal dan biasa..fhm lah perangai anak2 kalau da jumpa ni

ikanmasin replied at 17-8-2019 05:30 PM
biasalah lama tak jumpa..tinggal pun bukan 1 tmpt dah..
semua tinggal lain2 negeri dah..bila bali ...

Samalah dengan saya kak...jumpa kawan lama x ingat nak balik..byk benda nak borak...

lum_lum replied at 17-8-2019 04:19 PM
Tue yang saya x baper suka singgah toilet luar..x selesa nak membuang..takut bunyi2 tue kuat keden ...

Time emjensi apa pon bole. Mmg masa tu la nak sakit perut tetiba. Mmg x dpt nak control cun punyaaaa.

Masa tu new year. Tgh2 mesej ngan crush. Tetiba dia sent hny... hope semuanya baik2 aja lpas ni.
Terus sentap ingat dia salah  mesej sapa. Honey dia..  rupanya happy new year. Buat malu je.

Follow Us
lum_lum replied at 17-8-2019 05:45 PM
Samalah dengan saya kak...jumpa kawan lama x ingat nak balik..byk benda nak borak...

kan walau jarang berjumpa tp bila jumpa mcm2 nak cerita..
semua terkeluar

Kisah Komuter
Kejadian nie berlaku masa saya masih blajar..hang out dengan kakak saya..rasanyer pas maghrib kita orang naik komuter nak blik pantai dalam..punyer seronok nyembang sampai x sedar dah sampai stesen pantai dalam..apalagi kelam kabut kita orang turun dari koc komuter..
tapi bila dah kuar rasa pelik sebab sunyi  & xder orang langsung..bila tengok signboard rupanyer baru sampai stesen angkasapuri..pastu saya pon ajak kakak saya masuk koc balik..haram dia tanak..malu dengan orang dalam koc tue..yang x boleh blah..bleh lak komuter tue berenti lama kat stesen angkasapuri..last2 kita orang kuar tahan teksi..
Jadi pengajaran beri perhatian keadaan sekeliling jangan seronok sangat sembang sampai salah turun stesen..

Aku suh kawan aku nyanyi sambil dia tak perasan micropon belakang dia.  Sepelusuk sekolah dengar dia nyanyi elalui speaker.

Ada student curi masuk guna micropon nak pedajal kunun biar 1 sekolah dengar. Diorg buat2 inalilah la suara chimmunk la lambing lembu ayam berkokok la miau bergaduh la lagu mau kenhkau suka keju lagu Mr os eh dori an sudah berbunga. Diorg x dpt di tangkap tak dpt dijetahui siapa

iols ade byk sgt funny moments sbb dr sekolah rendah kawan2 semua kelakar.. iols jenis mudah terhibur

ninja boy replied at 17-8-2019 02:03 PM
Aku suh kawan aku nyanyi sambil dia tak perasan micropon belakang dia.  Sepelusuk sekolah dengar dia ...

ini cool.. hehehe

nak share jugak my funny moment masa tu kat Uni.  Masa tu I nak gi KoKo tapi hujan la plak so I kenalah tunggu depan library sebab tak ada payung and tak boleh nak redah hujan.  Tiba2 ada sorang mamat ni approached I nak berkenalan.  Dia dok lah mengayat mcm2 dia tanya tapi I jawab acuh tak acuh je.  Sbb dah tunggu hampir setengah jam dan malas nak layan mamat ni, I pun decided nak balik college je lah sbb hujan masih lom reda.  

Masa tu i pakai sandal je, bila nak jalan balik mamat tu cakap dia nak jalan sekali, i pun cam whatever la...sebab hujan lebat laluan tu ada air yg bertakung/tempias.  So tengah berjalan tu tiba2 i nak tergelincir sebab sandal i tu pun tapak dah haus, tapi i sempatlah paut lengan mamat kat sebelah tu untuk menahan diri dari jatuh tertuduk dekat situ.  Malu giler masa tu...dahlah i punya la berlagak malas nak layan dia, tetiba begitu mesra memaut lengan dia.  Sempat dia bahan I, nasib baik saya ada...*sigh  terpaksalah I bg no. phone kat mamat tu sbg balasan budi. Ntah apa2..

Kawan aku tengah bawa motor, aku ikut dari belakang. Ride santai santai je,
sampai satu selekoh, kawan aku ni straight je menghampiri tembok. Sempat perlahan,
dan kami masuki selekoh dengan tenang. Kemudian, aku pergi sebelah dia. Aku pandang dia, dia pandang aku dan kami berdekah gelak. Aku tanya "kenapa kau straight je? Tak nampak tembok
besar cina tu?" Dia jawab "banyak pasir dohh, goyang aku nak corner". Kami pun berlalu pergi sebelum sempat senja menghampiri sebab situ kawasan agak keras. Banyak batu.

Kejadian berlaku waktu petang di Bukit Putus menghala ke KL.

Rate

1